Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
συμφωνω με τους προλαλησαντες. πιστευω οτι αυτο το καιρο το Λιντο εχει ολο το πακετο...

μουναρες, σοου, καλες υπηρεσιες

Πάντως εγώ δε τρελάθηκα προχθές...Αυτό που λέει ο taurus αρκετές λείπουν διακοπές...
 

Glopakis90

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.Έχω την εξής απορία για μία κοπέλα από το συγκεκριμένο μαγαζί.Είναι μελαχρινή με πολύ σφιχτό κορμί τατουάζ στο δεξί της πόδι από τη πίσω μεριά με σχέδιο έναν ιστό αράχνης και μου συστήθηκε ως Στέλλα.Θα ήθελα να μάθω επειδή πλησιάζουν τα γενέθλια μου πως μπορώ να μάθω πότε δουλεύει ή αν μπορώ να τη κάνω reserve; Συγχώρεστε με αν σας φάνηκαν οι ερωτήσεις μου χαζές αλλά δε γνωρίζω και πολλά από τέτοιου είδους μαγαζιά.
 

yannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Ειναι μια κοπελα στο μαγαζι που λεγεται Λίνα ή Ελίνα, Ελληνιδα απο Θεσσαλονικη. Μεινεται μακρια της. Το ποτο των 15 ευρω κρατησε λιγοτερο απο 30 δευτερόλεπτα και επιτόπου ζητησε αλλο γιατι και καλα το πρωτο ηταν για την γνωριμια ενω το αλλο θα ηταν για να μιλησουμε. Ενας ατυχος που την πηρε για χορό διαπιστωσε μια απο τα ίδια. Βγηκε απο τον χωρο των χορων με μια απορια ζωγραφισμενη στο προσωπο του, αν εκανε χωρο ή κατι αλλο. Επισης πηγα να την ακουμπήσω και μου ειπε οτι απαγορεύεται στο ποτο.

Μακρια της..
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Πάντως εγώ δε τρελάθηκα προχθές...Αυτό που λέει ο taurus αρκετές λείπουν διακοπές...
απ'οτι διάβασα στην κριτική σου , τα κορίτσια φύγανε για τα νησιά...Ούτε Άνια,Αναστασία,Νατάσα,Αφροδίτη (η τελευταία έκανε απίστευτα καλό πρόγραμμα) .. Αναμονή πλέον για μετά τις 20/08. Και το κακό είναι ότι αν τελικά ανοίξει και το Dream , πολλές από τις κοπέλες θα μεταφερθούν εκεί.
Να δούμε πώς θα τη βγάλουμε αυτή τη βδομάδα  :2funny:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Το dream άνοιξε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
απ'οτι διάβασα στην κριτική σου , τα κορίτσια φύγανε για τα νησιά...Ούτε Άνια,Αναστασία,Νατάσα,Αφροδίτη (η τελευταία έκανε απίστευτα καλό πρόγραμμα) .. Αναμονή πλέον για μετά τις 20/08. Και το κακό είναι ότι αν τελικά ανοίξει και το Dream , πολλές από τις κοπέλες θα μεταφερθούν εκεί.
Να δούμε πώς θα τη βγάλουμε αυτή τη βδομάδα  :2funny:

Χαχαχα έλα μου ντε και ήθελα να κάνω ξανά στριποτσάρκα....Θα πάμε αλλού....Τι να κάνουμε...!
 

yannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0

Την άλλη πέμπτη ανοίγει. Είδα τον χώρο μέσα, δεν τρελάθηκα, πίστα έχει στην μια μεριά και στην άλλη είναι μπαρ και μάλλον θα έχει και τραπέζια
Επίσης, θα κάνουνε rotation τα κορίτσια, πότε στο Lido και πότε απέναντι.
 

iapetos79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
408
Πόντοι
301
Καλησπέρα  παιδιά, η  Λάνα  πετιτ  ρωσίδα  με  κοντό  μαλί  ξέρουμε  αν είναι  ακόμη  στο  Λιντο  ή  αν  εμφανίζεται  κάπου  αλλού.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Του λιντο το dream?  αλυσίδα κ αυτος..
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Καλησπέρα  παιδιά, η  Λάνα  πετιτ  ρωσίδα  με  κοντό  μαλί  ξέρουμε  αν είναι  ακόμη  στο  Λιντο  ή  αν  εμφανίζεται  κάπου  αλλού.


Μετονομασμένη σε ΡΟΥΣλάνα , βρίσκεται πλέον στο fbi. (τουλάχιστον εκεί ήταν πριν μερικούς μήνες που είχα πάει τελευταία φορά)
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Η ρουσλανα φιλε ειναι στο fbi απο εποχες gran ritorno. οποτε μαλλον δεν ειναι αυτη που λεει ο φιλος
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
θα κανω επισκεψη το βραδυ αλλα φοβαμαι τις τιμες ειναι φωτια  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom