Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eklexios_Megas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Ναι εγώ πριν κανένα μήνα . Ντενίζ Τζούλια σταθερες αξιες Έμεινα μαλάκας με μια Ρωσίδα που την λέγανε Όλγα ξανθιά ψηλή αδύνατη όπως ακριβώς μου αρέσουν. Ποτά είναι μπομπες μόνο μπύρα πάρε . Για να ποιασεις κάνα κώλο και να χαλαρώσεις είναι οκ αν δεν έχεις θέμα Με τα λεφτά
Όλγα ρωσσιδα ξανθιά λεπτή αλλά όχι και ψιλή εκτός και αν είσαι 1,50 και είναι σίγουρα 50χρονων αλλά κρατιέται καλά για την ηλικία της . Στα του πριβέ μαζί της είναι γυναίκα που θα πρέπει να πετάξεις καλά λεφτά πάνω της με σαμπάνιες κτλπ για κάτι παραπάνω . Και η Ντένιζ και η αδερφή της η Νικήτα έχω μάθει ότι μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω .
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
206
Η Raissa είναι ακόμα εκεί?
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Λοιπόν η κρίστη μπορεί να φαίνεται αντρογυναίκα αλλά έχει κανονικά γκόμενο την έχω πετύχει άπειρες φορές έξω όπως και η αδερφή της η ντάρια ή Dana όπως συστήνεται (είναι η μαυρομάλλα Ουκρανή)
Άντε ρε ... δεν το 'ξερα ότι ήταν αδελφές, Την Dana την συμπαθώ λίγο, την άλλη όχι, όπως όλες που έχουν σκύλο
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Η Raissa είναι ακόμα εκεί?
Αν και έφυγε από την ζωή ο βασικός ιδιοκτήτης του Le, και το έχουν άλλος/ αλλοι τώρα, δύσκολο η Ραισσα να πάει να δουλέψει εκεί. Θεωρώ ότι έριξε μαύρη πέτρα.
 

AlexPap77

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
25
Like
28
Πόντοι
0
Η Dana από πριβέ τι παίζει γνωρίζει κάποιος ;
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Ξέρει κα εις αν σήμερα είναι στο μαγαζί;
 

Eklexios_Megas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Ναι είναι στο μαγαζί κανονικά , από πριβέ που ρωτάς αν κ δεν την έχω πάρει εγώ προσωπικά μου είπε εντυπώσεις φιλαράκι που πήγαινουμε μαζί και την παίρνει αυτός πριβέ. Το τιμάει το πριβέ και με το παραπάνω 2 πριβέ 20λεπτα την στιγμή που θες 8 λεπτά για 2 πριβέ με την τζουλια και αυτό αν είναι στις καλές της . Και στο ποτό όταν την κερνάς σου κάθεται αρκετή ώρα . Όταν την είχε στον καναπέ με ποτό το φιλαράκι μου τον τρέλανε στα γλωσσόφιλα πάντως και μπροστά στο κόσμο .
 

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
900
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
206
Αν και έφυγε από την ζωή ο βασικός ιδιοκτήτης του Le, και το έχουν άλλος/ αλλοι τώρα, δύσκολο η Ραισσα να πάει να δουλέψει εκεί. Θεωρώ ότι έριξε μαύρη πέτρα.
Καμία πληροφορία για το που είναι τώρα έχουμε?
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
116
Like
140
Πόντοι
1
Καμία πληροφορία για το που είναι τώρα έχουμε?
Τα καλοκαίρια πηγαίνει Ρόδο και από όσο γνωρίζω εκεί ειναι τώρα, το είχαμε πει και πριν λίγες μέρες στο thread του Blue Iguana
 
  • Like
Αντιδράσεις: RT103

musli

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
24
Like
37
Πόντοι
0
Όλγα ρωσσιδα ξανθιά λεπτή αλλά όχι και ψιλή εκτός και αν είσαι 1,50 και είναι σίγουρα 50χρονων αλλά κρατιέται καλά για την ηλικία της . Στα του πριβέ μαζί της είναι γυναίκα που θα πρέπει να πετάξεις καλά λεφτά πάνω της με σαμπάνιες κτλπ για κάτι παραπάνω . Και η Ντένιζ και η αδερφή της η Νικήτα έχω μάθει ότι μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω .

για Νάνσυ και Τζούλια έχει ακουστεί αν κάνουν κάτι;
 

Eklexios_Megas

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2022
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
για Νάνσυ και Τζούλια έχει ακουστεί αν κάνουν κάτι;
Η Τζούλια και 1 χιλιάρικα να της ρίξεις την βραδιά δεν θα σου κάτσει, ενώ κάποιες φορές πετάει το κλασσικό θέλω 2 σαμπάνιες για να σε "παντρευτώ " δεν πρόκειται να κάνει τίποτα παραπάνω από ένα απλό πριβε να σου τριβεται κτλπ. Η Νάνσυ ή Έλενα ζαλατάροβα όπως λέγεται στην πραγματικότητα δεν την έχω προσεγγίσει και ούτε θέλω όμως έχω στορυ από αυτήν μέσω ενός φίλου. Πάμε στο λεκα και εγω κερναγα ποτά στην Όλγα που μαθαίνει ρώσικη ψυχολογία και ένας κολλητός μου κερνάει ένα ποτό στην νανσυ την οποία παλιά την είχε κεράσει σαμπάνια οπότε ψιλογνωριζόντουσαν , εκεί πετάει ο κολλητός μου την μπάλα στην κ. Νάνσυ και της λέει "πόσα θέλεις να πάμε σε ξενοδοχείο μετά το μαγαζί οι 2 μας ;" και τους απαντάει η Νάνσυ "δεν μου πάει η καρδιά να σου πάρω χρήματα απλά κέρασε με 1 2 ποτά και πάμε μετά οι 2 μας σε ξενοδοχείο " το αν έγινε εν τέλη αυτό δεν τον γνωρίζω γιατί εγώ είχα φύγει και ο κολλητός μου τα μασάει για το αν έβρεξε την κ. Νανσυ ή όχι.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Η Τζούλια και 1 χιλιάρικα να της ρίξεις την βραδιά δεν θα σου κάτσει, ενώ κάποιες φορές πετάει το κλασσικό θέλω 2 σαμπάνιες για να σε "παντρευτώ " δεν πρόκειται να κάνει τίποτα παραπάνω από ένα απλό πριβε να σου τριβεται κτλπ. Η Νάνσυ ή Έλενα ζαλατάροβα όπως λέγεται στην πραγματικότητα δεν την έχω προσεγγίσει και ούτε θέλω όμως έχω στορυ από αυτήν μέσω ενός φίλου. Πάμε στο λεκα και εγω κερναγα ποτά στην Όλγα που μαθαίνει ρώσικη ψυχολογία και ένας κολλητός μου κερνάει ένα ποτό στην νανσυ την οποία παλιά την είχε κεράσει σαμπάνια οπότε ψιλογνωριζόντουσαν , εκεί πετάει ο κολλητός μου την μπάλα στην κ. Νάνσυ και της λέει "πόσα θέλεις να πάμε σε ξενοδοχείο μετά το μαγαζί οι 2 μας ;" και τους απαντάει η Νάνσυ "δεν μου πάει η καρδιά να σου πάρω χρήματα απλά κέρασε με 1 2 ποτά και πάμε μετά οι 2 μας σε ξενοδοχείο " το αν έγινε εν τέλη αυτό δεν τον γνωρίζω γιατί εγώ είχα φύγει και ο κολλητός μου τα μασάει για το αν έβρεξε την κ. Νανσυ ή όχι.
Η Νανσυ είναι πραγματικά γκομεναρα φίλε μου. Δηλαδή, μέχρι και 200 ευρώ για μία ωρίτσα τα έδινα. Αλλά το θεωρώ δύσκολο να πηδηξε ο φιλος σου.
 

SofosSkylos

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Η Τζούλια και 1 χιλιάρικα να της ρίξεις την βραδιά δεν θα σου κάτσει, ενώ κάποιες φορές πετάει το κλασσικό θέλω 2 σαμπάνιες για να σε "παντρευτώ " δεν πρόκειται να κάνει τίποτα παραπάνω από ένα απλό πριβε να σου τριβεται κτλπ. Η Νάνσυ ή Έλενα ζαλατάροβα όπως λέγεται στην πραγματικότητα δεν την έχω προσεγγίσει και ούτε θέλω όμως έχω στορυ από αυτήν μέσω ενός φίλου. Πάμε στο λεκα και εγω κερναγα ποτά στην Όλγα που μαθαίνει ρώσικη ψυχολογία και ένας κολλητός μου κερνάει ένα ποτό στην νανσυ την οποία παλιά την είχε κεράσει σαμπάνια οπότε ψιλογνωριζόντουσαν , εκεί πετάει ο κολλητός μου την μπάλα στην κ. Νάνσυ και της λέει "πόσα θέλεις να πάμε σε ξενοδοχείο μετά το μαγαζί οι 2 μας ;" και τους απαντάει η Νάνσυ "δεν μου πάει η καρδιά να σου πάρω χρήματα απλά κέρασε με 1 2 ποτά και πάμε μετά οι 2 μας σε ξενοδοχείο " το αν έγινε εν τέλη αυτό δεν τον γνωρίζω γιατί εγώ είχα φύγει και ο κολλητός μου τα μασάει για το αν έβρεξε την κ. Νανσυ ή όχι.
Η Νάνσυ είναι ακόμα εκεί;ποιες μέρες ; Έχω να τη δω καιρο
 

Mitsos4

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Πήγα με 3 φιλαράκια αρχές Αυγούστου. Μόνοι μας μέσα (κατα την 1!. Ήταν καθημερινή βέβαια αλλά οι γυναίκες επιεικά μέτριες. Αλλά το χειρότερο ήταν η γενική συμπεριφορά.

Με το που ήρθαν οι μπίρες ήρθαν και δύο να κάτσουν μαζί μας και ούτε ένα λεπτό δεν πέρασε και μας λέγανε να πάμε για χορό μέσα. Τις είπαμε ακόμα δεν προλάβαμε να πιούμε μια γουλιά, δεν είδαμε έναν χορό, μην βιάζεστε. Ξενέρωσαν και έφυγαν. Σε 20 λεπτά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Παίζει να μας έβριζαν κι όλας φεύγοντας.
 

EnasPoios

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
61
Πόντοι
0
Ξέρουμε για καλοκαιρινό καθόλου φάση; τιμές κτλ;
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
305
Like
488
Πόντοι
21
Πήγα με 3 φιλαράκια αρχές Αυγούστου. Μόνοι μας μέσα (κατα την 1!. Ήταν καθημερινή βέβαια αλλά οι γυναίκες επιεικά μέτριες. Αλλά το χειρότερο ήταν η γενική συμπεριφορά.

Με το που ήρθαν οι μπίρες ήρθαν και δύο να κάτσουν μαζί μας και ούτε ένα λεπτό δεν πέρασε και μας λέγανε να πάμε για χορό μέσα. Τις είπαμε ακόμα δεν προλάβαμε να πιούμε μια γουλιά, δεν είδαμε έναν χορό, μην βιάζεστε. Ξενέρωσαν και έφυγαν. Σε 20 λεπτά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Παίζει να μας έβριζαν κι όλας φεύγοντας.
Ήταν και η Νανσυ αδερφέ? Η Βικτωρία από την Αλβανία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom