Νέα

Λάουρα - Τροφωνίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω νομιζα οτι μια ηταν η Λαουρα η γνωστη barbie doll!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τέτοια μαστάρια και να μην κάνει τον κόπο να τα βγάζει… Το έχει ξανακάνει. Δεν καταλαβαίνει πως για τα βυζιά τις την επισκέπτονται. Παράξενος χαρακτήρας πάντως η γκόμενα, ανάλογα πως θα ξυπνήσει
 

andys13

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η Λάουρα προσφέρει αυτό τον καιρό τις υπηρεσίες της? Εαν ναι, τις κλασσικές ώρες της?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
παιδια η Λοαυρα απο Δροσοπουλου με ωραιο βυζι με μικρη ρογα και ξανθια!?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Γεια σας φίλοι- είμαι από καιρό αναγνώστης και νέο μέλος  του site
---
Φίλε billk, αν αυτό ρωτάς, όχι βέβαια- η Λάουρα megavyz της τροφωνίου δεν είναι αυτή που λες της Δροσοπου΄λου 95
Την οποιαν βλέπω ότι μπερδεύουμε  και με την λαουρα του Δροσ 97 (άλλη- τρίτη αυτή)  -----ετσι δεν είναι ?
Νάστε καλά
 

Επισκέπτης
Για να διευκρινήσω για την Λάουρα ορισμένα.
Η Λάουρα οπως ίσως ξέρουν οι πιο παλιοί πελάτες δούλευε στην Ιεροσολύμων το οποίο εκλεισε γιατί άνοιξε σχολείο απέναντι.Ειχε και σιδερένια πόρτα ενδιάμεσα πριν μπεις .Τωρα ειναι ως γνωστό στην Τροφωνίου στο γνωστό ωράριο 11-4 εκτός Κυριακής .Ειναι μυστήριο εργο.Αλλά και ποια δεν είναι από αυτές που έχουμε πάρει .Θέλει το κουμπί της . Αν σε πάρει με το καλό κανει μαγικά.Προηγούμενο όνομα Τζούλια... :boobies:
 

NKT

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες, εστειλα ΠΜ, ρωτησα απο δω, ρωτησα απο κει τιποτα. Οποτε και παμπλικ πλεον για να βοηθησει οποιος μπορει...

Την εν λογω κυρια μπορει καποιος να την παρει βιζιτα; Ειναι μαλακια το 10λεπτο το πολυ εκει μεσα. Ολοι λενε οτι προσπαθησαν για εξω κτλ κτλ. Για δωστε τα φωτα σας...

Δεκτες και απαντησεις με ΠΜ για τους ντροπαλουληδες ...

 

Επισκέπτης
Ο κόσμος να κατεβει κατω δεν παιζει εξω με τιποτα.....
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
906
Κριτικές
194
Like
4.503
Πόντοι
15.775
Ψαχνω να βρω κριτικες για Λαουρα στον καταλογο και δεν μπορω..Ιεροσολυμων δεν δουλευει??Γιατι δεν μπορω να βρω το σπιτι στον καταλογο??Οποιος μπορει ας στειλει ενα λινκ(απο τον καταλογο οχι το βυζοπουλες..)
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
906
Κριτικές
194
Like
4.503
Πόντοι
15.775
Αυτην που δουλευει Ιεροσολυμων δεν ξερω αν ειναι πολωνεζα η οχι..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αν λες την Λαουρα τη βυζαρου ειναι Ελληνιδα και δουλευει στη Τροφωνιου13.Εχει κριτικες πηγαινε στην αναζητηση η Λιοσιων ειναι προς το τελος.Δεν την εχω παρει γιατι μια φορα που την ειδα μου κανε ελληνιδα κωλομπαρου δεκαετιας 80!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Αν λες την Λαουρα τη βυζαρου ειναι Ελληνιδα και δουλευει στη Τροφωνιου13.Εχει κριτικες πηγαινε στην αναζητηση η Λιοσιων ειναι προς το τελος.Δεν την εχω παρει γιατι μια φορα που την ειδα μου κανε ελληνιδα κωλομπαρου δεκαετιας 80!

... αλλά η Λάουρα φίλε μου, κάνει τρελή περιποίηση... πίπα, μπαλάκια, όλες τις στασεις,
ισπανικό κλπ... ;);)
 

Επισκέπτης
Το Ιεροσολύμων δεν υπάρχει πια , εχει φυγει χρόνια από κει και πήγε Τροφωνίου
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
906
Κριτικές
194
Like
4.503
Πόντοι
15.775
Εγινε παιδια ευχαριστω πολυ..
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Συμφωνώ πως έχει παχύνει πολύ και αυτό είναι το απόλυτο must  για όσους γουστάρουν τεράστια βυζιά σε συνδυασμό και με πολλά κιλά (σαν εμένα!).Για μένα είναι η κορυφαία κοπέλα :  συνδυασμός fatty και βυζαρού , συμπεριφορά άριστη και γελαστή....Τυχεροί φίλοι συναθλητές στην Αθήνα!!!!
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ πως έχει παχύνει πολύ και αυτό είναι το απόλυτο must  για όσους γουστάρουν τεράστια βυζιά σε συνδυασμό και με πολλά κιλά (σαν εμένα!).Για μένα είναι η κορυφαία κοπέλα :  συνδυασμός fatty και βυζαρού , συμπεριφορά άριστη και γελαστή....Τυχεροί φίλοι συναθλητές στην Αθήνα!!!!
Καθενας με τα γουστα του, 2006-2007 αν και δεν ηταν καμμια λεπτοκοπια ηταν τουμπανακι, ειδικα με τα μαυρα τα εσωρουχα :)
 

art47

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Like
14
Πόντοι
0
Εχει ξανααδυνατισει νομιζω παντως..
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Δεν είναι η λεγόμενη αγάπη απο Τροφωνίου 13, για αλλη κοπέλα λετε ετσι?Αλλα στα ιδια κυβικα ισως?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom