Νέα

Λάουρα - Τροφωνίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξερει κανεις αν θα δουλεψει η Λάουρα το Σαββατο
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.943
Πόντοι
201

Επισκέπτης
Αδέρφια σας πρόλαβα.Χτες 1η μέραπου δουλευε την εστησα απέξω και την πήρα 1ος .Το τι έγινε απόπίσωμετάδεν περιγράφεται.Κατέθεσα φυσικά και σημερα αλλά πιο μετά.Χτεςφόραγε μαγιο και σημερααυτά τακαυλωτικά ασπρα κα σφαγή .Παει θα την ξεπατωσουμε την γυναίκα μετάαπό τόση υπομονή . 
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Καλή Χρονιά σε όλους.
Χθές 3.01.2007 στις 13.00, επισκευτηκα για πρώτη φορά την οδό Τροφωνίου 9. Μύριζε θυμιατό ο χώρος. Χάλι ο χώρος.Εμφανίστηκε η πολυαναφερόμενη Λάουρα.
Μελαχρινή, γύρω στα 45+, στήθος 6+, με αρκετά παχάκια κ πολλά πιασίματα. Δεν έχει ωραίο σώμα αν εξαιρέσεις το στήθος της κ το προσωπό της που ειναι σχετικά σεξυ.
Αυτό που με χάλασε ήταν τα πόδια της που είχαν κυταρίτηδα. Δεν μου έκανε φλας κ εφυγα.
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Εγω πηγα Τροφωνιου στο 11 και ηταν μια ελληνοβουλγαρα και με δαγκωνε η λυσσασμενη. Οποιος θελει ας παει βραδυ να τη βρει μετα της 12. εχει ωραια βυζι γι'αυτο μπηκα.
 

him

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Δαγκώνε? σύγουρα δεν έπεσες σε κανένα vampire? Για κοίτα τον λαιμό σου!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
την ξερω αυτη που δαγκωνει,φολα ειναι...
 

kostasboy1

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε κανένα νέο απο Λάουρα,ποια άλλη έχει μεγάλους σε αυτό το βαθμό βύζους ?
 

Επισκέπτης
Τοσοι ειμαστε εδω μέσα και δεν εχουμε αναφερει τιποτα :helpplea:Δεν υπάρχει τίποτα στην πιάτσα εκτος της Λάουρας και το θέμα τι θα κανουμε αν φυγει ? Θα τρεχουμε στην Ολγα ?
Αντε βρε συντροφια δεν υπάρχει τιποτα ? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Παντως κατεθεσα και πάλι στην σταθερη αξια.Οτι και να λεμε ειναι πολυ καλη αμα σε μαθαινει και με τον καιρο γινεται καλυτερη.
 

kostasboy1

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0

παιδια την λενε Λαουρα η Τζουλια και εχει πραγματικα τα μεγαλυτερα βυζια στην Αθηνα απο πουτανες.
 

Επισκέπτης
Αλλη μια από τις πολλαπλές καταθέσεις σήμερα έγινε στην Λάουρα και μάλιστα δυνατη.Δυστυχως όμως αδέρφια ειναι και η μοναδική.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Συμφωνώ και επαυξάνω !!!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
λοιπον
μολις επεστρεψα απο λαουρα-τζουλια

ολο διαβαζω και διαβαζω σχολια και λεω δεν γαμιεται... κοντα ειμαι.. ασ πεταχτω...
ημουνα και και καλη φορμα... λολ ενα καλο σεξ με την γυναικα το πρωι και λεω ενταξει!! αφου ειναι ετσι οπωε λεει ο λαος... θα νιωθω οτι παιζω σε βιντεακι του bignaturals η του jugfuckers η καλυτερα του mommygotboobs!!!

ευκολα σχετικα το βρηκα το πρωτο μετα απο τα συνεργεια... 9 το νουμερο και μετα απο ενα μπερδεμα με την πορτα λολ μπηκα μεσα..
ενασ ευτυχισμενος 50χρονος βγηκε εκεινη την στιγμη με κατι σακουλες!!

ξαφνικα την βλεπω!! με ασπρα εσωρουχα... wow!!! οχι το παιχνιδι!! wow!!! AMAN!! τι ειναι αυτη? σοκ!!
ορισμενοι νομιζω εχουν πει οτι μοιαζει στην πορνοσταρ summer sin δεν εχουν και αδικο.. μονο που ετσι με το καταμαυρο μαλλι.. μου θυμισε λιγο την jayden james... Οι πιο ψαγμενοι θα την ξερουν φανταζομαι!!αλλα με μεγαλυτερο βυζι!!!

λεω η λαουρα? σε εστειλε κανεις μου λεει? χαχαχαχα οχι απανταω.. απο το site ερχομαι και στο βυζι θα πεσω!!!! και μετα.. βλεποντας το απιστευτο στηθος.. λεω.. το κλασσικο νικολακοπουλαιικο στον σπορ φμ... ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
μπηκα μεσα στο δωματιο και τσεκαρα αν τριζει το κρεβατι!! ΟΧΙ!! ΩΡΑΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ!! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ... ΓΕΡΑ

ερχεται μετα απο κανα πενταλεπτο.. και βαζει προφυλακτικο απευθειας για πιπα... ορισμενες φορες αυτο ειναι ασχημο.. αλλα δεν ξερω.. η πιπα της.. ηταν πολυ καλη..οποτε δεν με χαλασε καθολου... εκεινη την στιγμη μου περνουσαν απο το μυαλο διαφορες στασεις ισπανικων που εχω δει σε ολα τα αναλογα sites.. και σκεφτομουνα,, πως και τι και που και διαφορα τετοια.. η τυπισσα δεν παιζεται!

της εβγαλα το σουτιεν μου ελεγε τα σχολια που εχω διαβασει.. θα το αντεξεις κλπ.... ... και εκει... τα ειδα ολα!! δεν υπαρχει αρχισα να φωναζω δεν υπαρχει ενω εκεινη συνεχιζε την πολυ καλη πιπα....
PAME FULL ΙΣΠΑΝΙΚΑ της λεω...

ξαπλωμενος ανασκελα εγω.. ανασηκωμενος λιγο.. εκεινη απο πανω.. τελειααααααα..

ελα της λεω.. παμε παλι.. αλλαγη.. τι δεν θα κανουμε ερωτα μωρο μου? τι ερωτα της λεω.. εδω.. θα αναλυσουμε την ισπανικην σε ολες τις στασεις...
δυστυχως μονο την κλασσικη καναμε βεβαια.. διοτι ο συνδυασμος ισπανικης με την γλωσσα της να παιζει με το πουτσοκεφαλο και τα χερια μου να χουφτωνουν και να παιζουν με μεγιστη μανια με τους βυζους  της :boobies: ειναι τρομακτικος...  :dancing: :2funny: :uglystupid:

αν θα ξαναπαω?  ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ... ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ REVERSE TITFUCK ΤΟ COUCH TITFUCK ΤΟ ΟΡΘΙΟ TITFUCK το on your knees titfuck  ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ TITFUCK ΠΑΙΖΕΙ!!!

ετσι κι αλλιως ο πελατης εχει παντα ΔΙΚΙΟ!!!

η κριτικη μου απευθυνεται σε λατρεις της ισπανικης και σε sites οπως κυριως.. και που η τζουλια-λαουρα θα ειχε σιγουρα πρωταγωνιστικο ρολο!!!!
οποτε ειναι 100% αντικειμενικη!!!!

 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
πολυ φιλικη,τρομερα στηθη, πολυ καλο γλυψιμο στ'αρχιδια... ΠΩΣ μπορουμε να τα λερωσουμε???
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
πότε δουλεύει ρε παίδες το μωρό να το τιμήσουμε και μεις?'
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
πρωινές ώρες μόνο, 10-10.30 εως 15.00-16.00 περίπου
 

Επισκέπτης
πρεπει να παμε και εμεισ να τισ πιτσιλισουμε τα μεγαλα τισ βιζακια!!!!!!!!!!χεχε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom