Νέα

Λάουρα - Τροφωνίου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καθόλου, φίλε μου. Καλά έκανες και έφυγες. Πολλοί σ'αυτό το site είναι και άσχετοι. Ανακάλυψαν τη Λάουρα. Για φαντάσου! Είπα κι εγώ, Λάουρα, Λάουρα κάπου την ξέρω. Σιγά τη γκόμενα. Θυμήθηκα για ποια πρόκειται. Αυτή ήταν παλιά στην Αχιλλέως σ'ένα μπουρδέλο που όταν έμπαινες μέσα μύριζε φαγητίλα (βλέπεις, φρόντιζε πρωι πρωί για το μεσημεριανό) και πριν 2 χρόνια περίπου ήταν στην Προυσης. Την έχω πάρει 2 φορές και δε θαλεγα ότι είναι η καλύτερη (από βυζιά υπάρχουν και μεγαλύτερα).

Ρε μεγάλε δεν μας λες πια εχει μεγαλύτερα σε μας τους ασχετους ?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Έχω κάνει αναφορά στη Μαρία, τη Βουλγάρα στο ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟΝ στο θέμα "ώριμες σε μπουρδέλα". Αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη (βυζί 5+), τρομερό τσιμπούκι, συμμετοχή και χύσιμο στα βυζιά (όχι μόνο στους γνωστούς. Το επιτρέπει σε όλους). Κόστος 30 ευρώ με το ξενοδοχείο. Οι πραγματικά άσχετοι ας τη συγκρίνουν με τη Λάουρα (που βαριέται...) και τα ξαναλέμε.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Έχω κάνει αναφορά στη Μαρία, τη Βουλγάρα στο ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟΝ στο θέμα "ώριμες σε μπουρδέλα". Αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη (βυζί 5+), τρομερό τσιμπούκι, συμμετοχή και χύσιμο στα βυζιά (όχι μόνο στους γνωστούς. Το επιτρέπει σε όλους). Κόστος 30 ευρώ με το ξενοδοχείο. Οι πραγματικά άσχετοι ας τη συγκρίνουν με τη Λάουρα (που βαριέται...) και τα ξαναλέμε.
Και πως γινεται το κονε?Παω στο ξενοδοχειο και τη ζηταω?Μην φαμε και τιποτα κλωτσιες!!!!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Όχι και κλωτσιές ρε φίλε. Πελάτες ψάχνουν κι αυτοί. Η γυναίκα κάθεται απέξω από το ξενοδοχείο ή είναι στο διπλανό καφέ. Επειδή κάνουν πιάτσα κι άλλες εκεί, καλύτερα να τη ζητήσεις στη ρεσεψιον-εκτός αν την κόψει το μάτι σου (περιγραφή έχω κάνει στο άλλο θέμα). Καλύτερα να πας πρωινές ώρες (π.χ. μετά τις 9 καθημερινές και Σαββατοκύριακα). Αντε καλά βυζοχυσίματα!
 

Επισκέπτης
Έχω κάνει αναφορά στη Μαρία, τη Βουλγάρα στο ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟΝ στο θέμα "ώριμες σε μπουρδέλα". Αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη (βυζί 5+), τρομερό τσιμπούκι, συμμετοχή και χύσιμο στα βυζιά (όχι μόνο στους γνωστούς. Το επιτρέπει σε όλους). Κόστος 30 ευρώ με το ξενοδοχείο. Οι πραγματικά άσχετοι ας τη συγκρίνουν με τη Λάουρα (που βαριέται...) και τα ξαναλέμε.
Μεγάλε θα πρέπει να τσεκάρουμε και να σου πούμε αν ειναι μεγαλύτερα.
Η Λάουρα δεν βαριέται. Αντιθετα οπως εχουν γράψει και αλλοι δεν παιζεται αμα σε γουστάρει.Ειναι σταθερή αξία και περνάει και γιατρό.Η Βουλγαρα περνάει γιατρό ή θα βρεθούμε με κανα παράσημο ?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Χρησιμοποιεί προφυλακτικό. Όπου και να πάς έτσι κι αλλιώς, πάντα διατρέχεις τον κίνδυνο του παράσημου. ʼμα είναι να σκέφτεσαι τα παράσημα, δεν πρέπει να πηγαίνεις με καμία. Πόσο σίγουρος είσαι ότι αυτές που είναι στα μπουρδέλα περνάν πράγματι γιατρό και δεν του ακουμπάνε κανένα χαρτζηλίκι για να δώσει το χαρτί? Εγώ σου λέω καθόλου...Κι άμα είναι να περιμένεις να σε γουστάρει η πουτάνα του μπουρδέλου (που την περνάνε 20 άτομα τη μέρα), χέσε μέσα...
 

Επισκέπτης
Χρησιμοποιεί προφυλακτικό. Όπου και να πάς έτσι κι αλλιώς, πάντα διατρέχεις τον κίνδυνο του παράσημου. ʼμα είναι να σκέφτεσαι τα παράσημα, δεν πρέπει να πηγαίνεις με καμία. Πόσο σίγουρος είσαι ότι αυτές που είναι στα μπουρδέλα περνάν πράγματι γιατρό και δεν του ακουμπάνε κανένα χαρτζηλίκι για να δώσει το χαρτί? Εγώ σου λέω καθόλου...Κι άμα είναι να περιμένεις να σε γουστάρει η πουτάνα του μπουρδέλου (που την περνάνε 20 άτομα τη μέρα), χέσε μέσα...

Εχεις δίκιο αλλά για να μην ξεφευγουμε από το θεμα Λάουρα καλύτερα ας αφήσουμε να εκφερει την γνωμη του ελευθερα ο καθενας για εκεινη.
Εμενα τουλάχιστον με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο και δεν τα εκλαψα ποτε τα ευρώπουλα .Μακάρι να ταν κι αλλες σαν αυτήν  :dancing: :)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.021
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
66
Παίδες εγώ την πήρα 1η φορα χτες.Η γκόμενα είναι ΠΟΛΥ καλή με την προυποθεση οτι γουσταρεις βυζαρουδες και ωριμες.Αν ψαχνετε μοντελα και 20αρες μην πατε καθολου.Καλή πίπα, ωραίο στησιμο, ευγενεια και πανω απο ολα μεγαλα, φυσικα, απαλα, ζεστα, κρεμαστα βυζομπαλονια με τα οποια επαιζα 10 λεπτα.Οτι και να καναμε το 1 μου χερι ηταν στους βυζους.Και ολα αυτα με 20 ευρωπουλα.Μοναδικο μειον η χαλαρη συμμετοχη.Θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο ενθουσιωδης.Αυτα τα ολιγα για το Λαουρακι.Στο τελος της βδομαδας στανταρ θα ξαναπαω.Για οσους ενδιαφερονται Τροφωνιου 9 κοντα στο σταθμο Λαρισης (η αριστερη πορτα) Δευτ.-Σαββ. 11-4.30 (πρωι)...
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Χαλαρή συμμετοχή ......

Έλεος δεν θα την πιάσεις και γκόμενα ρε μεγάλε. 20 Ευρά έδωσες
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.021
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
66
Καλα ρε φιλε χαλαρωσε...Συγγενης σου ειναι και παρεξηγηθηκες;
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Απλά απ' ότι ακούω είναι Value for money. Αν τώρα έχει πάρει άλλους 20 πριν από σένα ίσως και να μην γουστάρει....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Μπράβο σας ρε μάγκες, εσείς που γαμάτε τη Λάουρα. Αλλά αν δεν τις χύνετε στα βυζιά, είναι σαν να πηγαίνετε στην πηγή και να μην πίνετε νερό, κι ας έχετε πληρώσει...
 

Επισκέπτης
Μπράβο σας ρε μάγκες, εσείς που γαμάτε τη Λάουρα. Αλλά αν δεν τις χύνετε στα βυζιά, είναι σαν να πηγαίνετε στην πηγή και να μην πίνετε νερό, κι ας έχετε πληρώσει...

Δεν καταλαβαινω γιατί πρεπει να την χυσουμε στα βυζια.Εμεις μπορει να μην θελουμε .Αυτά ειναι γούστα.Εσενα σ αρεσει να τη χυνεις στα βυζιά μεγια σου με χαρά σου .Ασε λοιπον τους αλλους να χυνουν κανονικά.Εξάλλου αφου δεν σου αρέσει οπως εχεις πει τι ασχολεισαι ? Αστο να παει ...ντε
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.021
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
66
Σημερα ξυπνησα με τρελες σηκωμαρες και ειπα να επισκεφτω τη Λαουρα.Δυστυχως για 2η φορα μπηκα στο πρωτο δωματιο και ξενερωσα με το μπουρδελο το κρεβατι που τριζει σαν αλαδωτος μεντεσες.Μολις αρχισαμε το πισωκολλητο, οτι κινηση και να εκανα ακουγονταν κατι κρατς κρουτς μπαμ μπουμ και ξενερωσα.Μου επεσε και χρειαστηκε μια σβουριχτη πιπα για να μου ξανασηκωθει...Μου ειπε οτι και αλλοι ενοχλουνται απο αυτο το κωλοκρεβατο και οτι απο αυριο περιμενουν 2 καινουρια κρεβατια."Την επομενη φορα, μου λεει, θα το φχαριστηθεις."Και συμπληρωσε:"Τις προαλλες εσπασε ενα κρεβατι και βρεθηκα στο πατωμα με τα ποδια ψηλα...Τρεις κοπελες δουλευουμε, σε μενα ετυχε...".Αν εξαιρεσουμε παντως το κωλοκρεβατο κατα τα αλλα το Λαουρακι ειναι τουμπανο.Μου ρουφηξε το μεδουλι και σημερα.Αντε κι απο αυριο καινουρια κρεβατια για δυνατα γαμησια!!!Must για ολους ο χριστουγεννιατικος στολισμος του μπουρδελου...Φωτακια που αναβοσβηνουν στους φικους!!!Ολα τα λεφτα, μιλαμε για πολυ γελιο... :grin: :grin: :grin:
:boobies: :boobies: :boobies:
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Piderof να υποθέσω ότι δεν θα δουλεύει η Λάουρα σήμερα (τετάρτη) το απόγευμα? Ξέρει κανείς?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Η Λάουρα δουλεύει 11-4.30. Με 40 ευρώ μπορείτε να τη χύσετε στις βυζάρες (το έκανα τη Δευτέρα). Λεπτομέρειες στο "Βυζοπούλες σε μπουρδέλα"...
 

Επισκέπτης
Παίδες εχει πάει κανεις τώρα τελευταία στην Λάουρα να δει αν άλλαξαν τα κρεββάτια και αν ξερει αν θα δουλεψει τις γιορτές ? :dancing:
 

Επισκέπτης
Ρε αδέρφια καλά δεν εχει πάει κανεις στην Λάουρα τελευταία να μας πει αν αλλαξαν τα κρεββάτια ? Ολοι στη Μινα πάτε τώρα ?Αντε βρε δώστε φως
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Δηλαδη η Λαουρα κανει ακαποτο, τα παιρνει στο στομα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.289
Κριτικές
4
Like
2.050
Πόντοι
506
Γιορτές δεν δουλεύει (τα'χει οικονομήσει...). Από Τετάρτη 27 Δεκ πάλι. Χθες με περιποιήθηκε δεόντως. Ειδικά το τσιμπούκι ήταν σπέσιαλ (έγλυφε επίμονα και τις μπάλλες). Λίγο πριν τις χύσω τις βυζάρες, έγλειφε τις ρώγες και με κοίταγε με ένα απίστευτα καυλωτικό λάγνο βλέμμα...Χαλάλι το 40άρι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom