Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
2
Like
322
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους. Το μήνυμά μου απευθύνετε στους υπεύθυνους του LANDA. Έχω επισκεφθεί τον χώρο μια φορά μόνος μου , όμως τώρα έχω σχεδόν καταφέρει να πείσω και την γυναίκα μου να το επισκεφθούμε μαζί. Οι ερωτήσεις μου είναι 2. Πρώτον υπάρχει η δυνατότητα για ραντεβού για ερωτικό μασάζ στην γυναίκα μου από άντρα μασέρ ? Δεύτερον το μασάζ μπορεί να γίνει μπροστά μου , δηλαδή να χαζεύω το όλο σκηνικό ? Ή να γίνει με ανοιχτή πόρτα ή ενδεχομένως στο υπόγειο που έχει ωραία ζέστη μπροστά σε όλους ? Συγνώμη που ρωτάω πολλά, αλλά δεν ξέρω σε τι θα είναι πρόθυμη και θέλω να έχω εναλλακτικές για να την πείσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Έχω και εγώ δύο ερωτήσεις προς εσένα.
Η ηλικία σου??? γιατί οι ερωτήσεις σου παραπέμπουν σε δεκαπεντάχρονο
Και η δεύτερη μήπως θα έπρεπε πρώτα να ρωτήσεις την γυναίκα σου τι θα ήταν πρόθυμη να κάνει??? μιας και δεν το ξέρεις.
 
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Έχω και εγώ δύο ερωτήσεις προς εσένα.
Η ηλικία σου??? γιατί οι ερωτήσεις σου παραπέμπουν σε δεκαπεντάχρονο
Και η δεύτερη μήπως θα έπρεπε πρώτα να ρωτήσεις την γυναίκα σου τι θα ήταν πρόθυμη να κάνει??? μιας και δεν το ξέρεις.
Φίλτατε μακάρι να ήμουν δεκαπεντάχρονο...πολύ θα το ήθελα. Όσο για το τι θέλει και τι δεν θέλει η γυναίκα μου και με τι τρόπο πρέπει να τις παρουσιάσεις τις δυνατές επιλογές ώστε να την καταφέρεις να κάνει ένα βήμα παραπάνω χαίρομαι που το γνωρίζεις καλύτερα απο μένα !!! Ευχαριστώ για την απάντηση στο μήνυμά μου ... και ας μην απευθυνόταν σε σένα !
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Οσο κι αν σου φανει παραξενο υπαρχουν καποιοι ανθρωποι εδω μεσα που εκτιμαμε μιας και τους γνωριζουμε ως φυσικες παρουσιες και οχι ως τρολ του διαδυκτιου.
αν δεν γνωριζετε τον φατσεα αρχιδια ξερετε απο πελατες τετοιων χωρων
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Καλησπέρα παιδιά πριν από λίγο έφυγα από lamda μπήκα στις 21 47 και στις 22 10 έσκασε ένα ζευγάρι και πέντε λεπτά αργότερα έφτασε και ένα δεύτερο Αφού περιηγήθηκαν το χώρο έκατσαν κάτω στο υπόγειο ήπιαν αναψυκτικά κάπνισαν μιλήσανε και έφυγαν χωρίς να γίνει τίποτα απολύτως στις 22 40 το πρώτο ζευγάρι και 10 λεπτά αργότερα το δεύτερο
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.123
Πόντοι
206
Καλησπέρα παιδιά πριν από λίγο έφυγα από lamda μπήκα στις 21 47 και στις 22 10 έσκασε ένα ζευγάρι και πέντε λεπτά αργότερα έφτασε και ένα δεύτερο Αφού περιηγήθηκαν το χώρο έκατσαν κάτω στο υπόγειο ήπιαν αναψυκτικά κάπνισαν μιλήσανε και έφυγαν χωρίς να γίνει τίποτα απολύτως στις 22 40 το πρώτο ζευγάρι και 10 λεπτά αργότερα το δεύτερο
τιποτα φιλοι των υπαλληλων θα ηταν που εφεραν τις γκομενες τους να δουν τον χωρο
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Καλησπέρα παιδιά πριν από λίγο έφυγα από lamda μπήκα στις 21 47 και στις 22 10 έσκασε ένα ζευγάρι και πέντε λεπτά αργότερα έφτασε και ένα δεύτερο Αφού περιηγήθηκαν το χώρο έκατσαν κάτω στο υπόγειο ήπιαν αναψυκτικά κάπνισαν μιλήσανε και έφυγαν χωρίς να γίνει τίποτα απολύτως στις 22 40 το πρώτο ζευγάρι και 10 λεπτά αργότερα το δεύτερο
Επιβεβαίωση για τα λεγόμενα σου και από εμένα!
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Για οσους ρωτανε για τη γυμνή Κυριακή να πουμε οτι μαζευει κόσμο ολων των ηλικιών. Το εισιτήριο 7 ευρω + 2€ για την πετσέτα
Απλα μαζεύονται ολοι στο υπογειο στη σκοτεινή εντελώς αίθουσα και δεν ξερεις ποιος ειναι ποιος και φυσικα poppers κι ακαποτο δινει και παίρνει.....
Ενας χαμηλος φωτισμός στην εν λογω αίθουσα θα βοηθούσε σημαντικά
Τα παιδια που δουλεύουν μέσα ευγενικοι και διακριτικοι για την εν λογω ημέρα
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
2
Like
322
Πόντοι
21
Ε καλά και εσείς αμέσως να δείτε 50 ζευγάρια. Σιγά σιγά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
38
Like
19
Πόντοι
0
σιγά μην σε ενημερωσω δεν θελω νταλαβερια με καποιον που τον λενε coco:grin:
:grin:
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
38
Like
19
Πόντοι
0
Για οσους ρωτανε για τη γυμνή Κυριακή να πουμε οτι μαζευει κόσμο ολων των ηλικιών. Το εισιτήριο 7 ευρω + 2€ για την πετσέτα
Απλα μαζεύονται ολοι στο υπογειο στη σκοτεινή εντελώς αίθουσα και δεν ξερεις ποιος ειναι ποιος και φυσικα poppers κι ακαποτο δινει και παίρνει.....
Ενας χαμηλος φωτισμός στην εν λογω αίθουσα θα βοηθούσε σημαντικά
Τα παιδια που δουλεύουν μέσα ευγενικοι και διακριτικοι για την εν λογω ημέρα
δεν φοβουνται μην πιασουν παιδι ;
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
53
Like
61
Πόντοι
0
Εγω χρωστάω ένα σχόλιο για την δευτέρα που ήταν νύκτα ζευγαριών(!!!)...το μαγαζί είχε 8 με 10 δροσερούς που χωρίς να έχω κατι μαζί τους ή να τους δώσω δικαίωμα με πήραν στο κυνήγι μπας και... ο χώρος ψιλοπαρατημένος και οι καμπίνες λερωμένες με υγρά και καπότες.. γενικά εχει μια εικόνα εγκατάληψης το συγκεκριμένο.. και ένας τυπας που κυκλοφοραγε με βρακι..!Μέχρι την ώρα που έφυγα γυναίκα μονο με κυάλι.. και απο οτι διάβασα δεν έγινε τιποτε το ιδιαίτερο οπότε πεταμένο το 7 ευρώ και γενικά επειδή προσέχω την υγεία μου λόγω της καταστασης του χώρου μαλλον ήταν και η τελευτάια επισκεψη,,,,
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2023
Μηνύματα
38
Like
19
Πόντοι
0
ψευτες ολοι. πιο πανω εγραψαν οτι πηγαν 2 ζευγαρια εσυ δεν ειδες τιποτα; μηπως οι καποτες που ειδες ειχαν τελειωσει και ειχαν φυγει :2funny::2funny::2funny:
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
53
Like
61
Πόντοι
0
ψευτες ολοι. πιο πανω εγραψαν οτι πηγαν 2 ζευγαρια εσυ δεν ειδες τιποτα; μηπως οι καποτες που ειδες ειχαν τελειωσει και ειχαν φυγει :2funny::2funny::2funny:
Φιλαράκο δεν νιώθω την ανάγκη να γράφω ψέματα εγώ στις 9 έφυγα ο από πάνω γράφει δεκαπαρα ότι σκασανε ζευγάρια που δεν έκαναν κάτι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Εγω χρωστάω ένα σχόλιο για την δευτέρα που ήταν νύκτα ζευγαριών(!!!)...το μαγαζί είχε 8 με 10 δροσερούς που χωρίς να έχω κατι μαζί τους ή να τους δώσω δικαίωμα με πήραν στο κυνήγι μπας και... ο χώρος ψιλοπαρατημένος και οι καμπίνες λερωμένες με υγρά και καπότες.. γενικά εχει μια εικόνα εγκατάληψης το συγκεκριμένο.. και ένας τυπας που κυκλοφοραγε με βρακι..!Μέχρι την ώρα που έφυγα γυναίκα μονο με κυάλι.. και απο οτι διάβασα δεν έγινε τιποτε το ιδιαίτερο οπότε πεταμένο το 7 ευρώ και γενικά επειδή προσέχω την υγεία μου λόγω της καταστασης του χώρου μαλλον ήταν και η τελευτάια επισκεψη,,,,
Τυπε χωρίς Πακιστανό σαρωτή δεν καθαρίζεται τσονταδικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom