Νέα

Lamda Video & Cruising

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takoylhs44
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
222
Πόντοι
1
μην ασχολειστε με τον μαλακα … ολη μερα εδω μεσα ειναι και σχολιάζει τους παντες… θελει πολλες σφαλιαρες ο σκατοπουστας
Ούτε και αυτό δεν μπορεί να κάνει καλά. Πετάγεται σε όλα τα νήματα και γράφει πέντε λέξεις. Δεν τον ενδιαφέρει και τίποτα άλλο γιατί δεν μπορεί να κάνει και κάτι άλλο. Τον έχουν τζασει από όλα τα μαγαζιά σαν τον φατσεα. Μόνο σε κανένα τελειωμένο μπουρδέλο με καμιά τελειωμένη τραβεστί ίσως μπαίνει. Θα φτιάξει τώρα νέο προφιλ που θα το ονομάσει καλικαντζαρος ή ζόμπι και θα αρχίσει πάλι. Θα σπάσουμε πλάκα πάλι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Ούτε και αυτό δεν μπορεί να κάνει καλά. Πετάγεται σε όλα τα νήματα και γράφει πέντε λέξεις. Δεν τον ενδιαφέρει και τίποτα άλλο γιατί δεν μπορεί να κάνει και κάτι άλλο. Τον έχουν τζασει από όλα τα μαγαζιά σαν τον φατσεα. Μόνο σε κανένα τελειωμένο μπουρδέλο με καμιά τελειωμένη τραβεστί ίσως μπαίνει. Θα φτιάξει τώρα νέο προφιλ που θα το ονομάσει καλικαντζαρος ή ζόμπι και θα αρχίσει πάλι. Θα σπάσουμε πλάκα πάλι.
Τυπε εσύ με τα χάπια που παίρνεις όλη μέρα μέσα στην τρελή χαρά είσαι, καθυστερημένε. Ούτε μια τρίχα από το αριστερό του Φατσέα δεν φτάνεις τρόμπα. Σε ψάχνουν να σε μαζέψουν πάλι από το ίδρυμα, άντε μην αργείς.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
μην ασχολειστε με τον μαλακα … ολη μερα εδω μεσα ειναι και σχολιάζει τους παντες… θελει πολλες σφαλιαρες ο σκατοπουστας
Τυπε είστε ζευγάρι με τον τύπο χάρη/Χαρούλα και σας προσέβαλα?? Και στ @ρχιδια μου, ψωλοζητιανες.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Καλυσπερα στους γκαβλιαρηδες αντρες(Ενεργητικους Μονο!) εδω μεσα.Αυριο αμα παω στο Lamda Video & Cruising απο της 11.30 και μετα το πρωη(Παρασκευη) θα ερθει κανενας να γνωρηστουμε και οτι προκυψη;
Υ.Γ.Αν ερθει σηγουρα ας μου στηλη Π.Μ. ωστε να παω!
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Τυπε αφού είσαι ζευγάρι με τον τύπο @gay_johnjohn, μήπως παρεξηγηθεί που ψάχνεσαι να φας ξένους πούτσους.
βλέπεις τι κάνει τελικά η ανωνυμία και το κρύψιμο πίσω από μια οθόνη ;; Μάγκες κάποιους κακομοίρηδες χωρίς προσωπική ζωή, που ψάχνουν με το κυάλι το σεξ και σίγουρα επαγγελματικά είναι για τα μπάζα…μπαίνουν εδώ και εκτονώνονται… κακομοίρηδες δυστυχώς…
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
βλέπεις τι κάνει τελικά η ανωνυμία και το κρύψιμο πίσω από μια οθόνη ;; Μάγκες κάποιους κακομοίρηδες χωρίς προσωπική ζωή, που ψάχνουν με το κυάλι το σεξ και σίγουρα επαγγελματικά είναι για τα μπάζα…μπαίνουν εδώ και εκτονώνονται… κακομοίρηδες δυστυχώς…
Τυπε τελικά έκανες σκηνή στον χάρη/Χαρούλα που αναζητά δημόσια να τον σοδομισουν??
 

Kinetarxhs83

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Γεια σας και καλή χρονιά !
Αποφασίσαμε με την σύντροφό μου να επισκεφτούμε το κατάστημα για πρώτη φορά.
Η απόφαση πάρθηκε μετά από σχόλια στο εν λόγω νήμα.
Πριν ξεκινήσω να γράφω την κριτική μου για το μαγαζί θέλω να σημειώσω το εξής :

Δεν κρίνουμε κανέναν άνθρωπο ούτε για την εμφάνιση του κι ούτε για τον σεξουαλικό του προσανατολισμό .αυτά μακρυά από μας .

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Καταρχήν το μαγαζί δεν είναι σινεμα. Είναι κάτι σαν sexshop απλά με μια επιπλέον δυνατότητα για τους gay-bi κι όχι για όλους.
Δε το θεωρώ κακό αλλά είναι παραπλανητικά τα σχόλια εδώ μέσα για ένα ζευγάρι που γενικότερα ψάχνεται για περιπετεια. Είναι καλο ό,τι ταυτότητα έχει ένα μαγαζί να τονίζεται.
Γιατί το λέω αυτό? Θα καταλάβετε...

1ον .
Όντως Ευγενής κι εξυπηρετικός ο κύριος (μάλλον ιδιοκτήτης )και ο υπάλληλος στην είσοδο αλλά ρε μπαγάσιδες ήρθα με γυναίκα και ρωτήσατε από αμηχανία αν θα κόψουμε ένα ή δύο εισιτήρια? Δηλαδή ήρθαμε σε παιδότοπο που έβαλε η μάνα το παιδί στα παιχνίδια και θα κάτσει η μάνα στην είσοδο να πιει καφέ ? Αμήχανο...
Κι αφού κόψαμε εισιτήριο και πήραμε κατεύθυνση προς την πόρτα του χώρου μας ενημέρωσε πως το μαγαζί απευθύνεται σε gay.

2ον.Κάνουμε μια διερευνητική βόλτα να δούμε τον χώρο του μαγαζιού και να αποφασίσουμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας .διακρίνουμε πως τα δωμάτια είναι τόσο μικρά που με το ζόρι χωράνε 2 άτομα μέσα.ενταξει ξέραμε ότι δεν μπαίνουμε σε βίλες ...
Περίμενα να είναι λίγο περισσότερο καθαρό το μαγαζί και εννοώ πως ναι δε μας ήρθε ούτε μπόχα στα δωμάτια και το καλάθι των αχρήστων ήταν καθαρό αλλά κι ο καναπες με τους τοίχους είχε λίγα ψωλοχυματα.
Βεβαίως να μιλήσουμε για την καύλα μας αλλά να έχουμε και την υγεία μας .

3ον.Από κόσμο δεν είχε τίποτα ( ήταν λίγο κουλή η ώρα που πήγαμε ).Εντάξει μη το χρεώσουμε στο μαγαζί αυτό δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες .

4ον.Βοηθάει πολύ η τοποθεσία του μαγαζιού να φεύγεις κύριος και να μη φοβάσαι ούτε για το αμαξι σου ούτε για την σωματική σου ακεραιότητα.


Η απόφαση μας να επισκεφτούμε το μαγαζί ήταν επειδή μας αρέσει το μάτι και κατά καιρούς έχουμε επισκεφτεί κι άλλα παρόμοια μαγαζιά .

Η κριτική μας είναι καλοπροαίρετη και είναι ένα μαγαζί με καλά και κακά στοιχεία όπως σε όλα!

Για εμάς σαν ζευγάρι είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό το οποίο αναζητούμε βάση της ταυτότητας του μαγαζιού και τις δικιες μας προτιμήσεις.

Καλή χρονιά !
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Γεια σας και καλή χρονιά !
Αποφασίσαμε με την σύντροφό μου να επισκεφτούμε το κατάστημα για πρώτη φορά.
Η απόφαση πάρθηκε μετά από σχόλια στο εν λόγω νήμα.
Πριν ξεκινήσω να γράφω την κριτική μου για το μαγαζί θέλω να σημειώσω το εξής :

Δεν κρίνουμε κανέναν άνθρωπο ούτε για την εμφάνιση του κι ούτε για τον σεξουαλικό του προσανατολισμό .αυτά μακρυά από μας .

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Καταρχήν το μαγαζί δεν είναι σινεμα. Είναι κάτι σαν sexshop απλά με μια επιπλέον δυνατότητα για τους gay-bi κι όχι για όλους.
Δε το θεωρώ κακό αλλά είναι παραπλανητικά τα σχόλια εδώ μέσα για ένα ζευγάρι που γενικότερα ψάχνεται για περιπετεια. Είναι καλο ό,τι ταυτότητα έχει ένα μαγαζί να τονίζεται.
Γιατί το λέω αυτό? Θα καταλάβετε...

1ον .
Όντως Ευγενής κι εξυπηρετικός ο κύριος (μάλλον ιδιοκτήτης )και ο υπάλληλος στην είσοδο αλλά ρε μπαγάσιδες ήρθα με γυναίκα και ρωτήσατε από αμηχανία αν θα κόψουμε ένα ή δύο εισιτήρια? Δηλαδή ήρθαμε σε παιδότοπο που έβαλε η μάνα το παιδί στα παιχνίδια και θα κάτσει η μάνα στην είσοδο να πιει καφέ ? Αμήχανο...
Κι αφού κόψαμε εισιτήριο και πήραμε κατεύθυνση προς την πόρτα του χώρου μας ενημέρωσε πως το μαγαζί απευθύνεται σε gay.

2ον.Κάνουμε μια διερευνητική βόλτα να δούμε τον χώρο του μαγαζιού και να αποφασίσουμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας .διακρίνουμε πως τα δωμάτια είναι τόσο μικρά που με το ζόρι χωράνε 2 άτομα μέσα.ενταξει ξέραμε ότι δεν μπαίνουμε σε βίλες ...
Περίμενα να είναι λίγο περισσότερο καθαρό το μαγαζί και εννοώ πως ναι δε μας ήρθε ούτε μπόχα στα δωμάτια και το καλάθι των αχρήστων ήταν καθαρό αλλά κι ο καναπες με τους τοίχους είχε λίγα ψωλοχυματα.
Βεβαίως να μιλήσουμε για την καύλα μας αλλά να έχουμε και την υγεία μας .

3ον.Από κόσμο δεν είχε τίποτα ( ήταν λίγο κουλή η ώρα που πήγαμε ).Εντάξει μη το χρεώσουμε στο μαγαζί αυτό δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες .

4ον.Βοηθάει πολύ η τοποθεσία του μαγαζιού να φεύγεις κύριος και να μη φοβάσαι ούτε για το αμαξι σου ούτε για την σωματική σου ακεραιότητα.


Η απόφαση μας να επισκεφτούμε το μαγαζί ήταν επειδή μας αρέσει το μάτι και κατά καιρούς έχουμε επισκεφτεί κι άλλα παρόμοια μαγαζιά .

Η κριτική μας είναι καλοπροαίρετη και είναι ένα μαγαζί με καλά και κακά στοιχεία όπως σε όλα!

Για εμάς σαν ζευγάρι είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό το οποίο αναζητούμε βάση της ταυτότητας του μαγαζιού και τις δικιες μας προτιμήσεις.

Καλή χρονιά !
Καταρχάς Καλή Χρονιά με υγεία
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας,όσο και για την σημερινή σας εγγραφή στο site εδώ ώστε να βάλετε την κριτική σας.
Την οποία εκτιμάμε γιατί προέρχεται από πραγματικό επισκέπτη.
Ας διευκρινίσουμε καποια πράγματα,εφόσον επιθυμείτε ..ταμπέλες.
Το lamda είναι σαφώς ένας γκέι χώρος με ένα brand στο χώρο από το 1993που λειτουργούσε ως club
Με την αλλαγή χρήσης φυσικά και παρέμεινε πιστό σε αυτό το κοινό χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν θα επέτρεπει την είσοδο σε οποιασδήποτε άλλου σεξουαλικου προσδιορισμού ανθρώπους εφόσον οι ίδιοι το επιλέγουν.
Ζευγάρια που κατά διαστήματα έχουν επισκεφτεί βραδυες μας το έχουν διαπιστώσει.
Αν μη τι άλλο δεν κοροϊδεύουμε τον κόσμο πως είμαστε ζευγαραδικο ούτε πληρώνουμε ζευγάρια για κραχτες ώστε να πείσουμε πως είμαστε.
Οι καμπίνες προβολής και οι glory hole είναι μεγέθους 2ατομων ναι Αν είχατε ρωτήσει στην ρεσεψιόν θα σας έλεγαν πως μπορεί να σας δωθεί άλλος χώρος για συγκεκριμένο διάστημα βάση διαθεσιμότητας.
Η ώρα που ήρθατε ναι ήταν λίγο δύσκολη
Παρόλα αυτά επειδή το δικό μας εισητηριο είναι πραγματικά all day είχατε την δυνατότητα να επιστρέψετε οποιαδήποτε άλλη στιγμή ως την ώρα κλεισίματος.
Απανταμε το ποστ με πολύ καλή διάθεση εκτιμώντας την κριτική σας για την οποία σας ευχαριστούμε.
Btw η πετσέτα που ξεχάσατε έχει φυλαχθεί μπορείτε να την πάρετε οπότε θέλετε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Γεια σας και καλή χρονιά !
Αποφασίσαμε με την σύντροφό μου να επισκεφτούμε το κατάστημα για πρώτη φορά.
Η απόφαση πάρθηκε μετά από σχόλια στο εν λόγω νήμα.
Πριν ξεκινήσω να γράφω την κριτική μου για το μαγαζί θέλω να σημειώσω το εξής :

Δεν κρίνουμε κανέναν άνθρωπο ούτε για την εμφάνιση του κι ούτε για τον σεξουαλικό του προσανατολισμό .αυτά μακρυά από μας .

Πάμε στο δια ταύτα τώρα.
Καταρχήν το μαγαζί δεν είναι σινεμα. Είναι κάτι σαν sexshop απλά με μια επιπλέον δυνατότητα για τους gay-bi κι όχι για όλους.
Δε το θεωρώ κακό αλλά είναι παραπλανητικά τα σχόλια εδώ μέσα για ένα ζευγάρι που γενικότερα ψάχνεται για περιπετεια. Είναι καλο ό,τι ταυτότητα έχει ένα μαγαζί να τονίζεται.
Γιατί το λέω αυτό? Θα καταλάβετε...

1ον .
Όντως Ευγενής κι εξυπηρετικός ο κύριος (μάλλον ιδιοκτήτης )και ο υπάλληλος στην είσοδο αλλά ρε μπαγάσιδες ήρθα με γυναίκα και ρωτήσατε από αμηχανία αν θα κόψουμε ένα ή δύο εισιτήρια? Δηλαδή ήρθαμε σε παιδότοπο που έβαλε η μάνα το παιδί στα παιχνίδια και θα κάτσει η μάνα στην είσοδο να πιει καφέ ? Αμήχανο...
Κι αφού κόψαμε εισιτήριο και πήραμε κατεύθυνση προς την πόρτα του χώρου μας ενημέρωσε πως το μαγαζί απευθύνεται σε gay.

2ον.Κάνουμε μια διερευνητική βόλτα να δούμε τον χώρο του μαγαζιού και να αποφασίσουμε που θα κάτσουμε να κάνουμε το παιχνίδι μας .διακρίνουμε πως τα δωμάτια είναι τόσο μικρά που με το ζόρι χωράνε 2 άτομα μέσα.ενταξει ξέραμε ότι δεν μπαίνουμε σε βίλες ...
Περίμενα να είναι λίγο περισσότερο καθαρό το μαγαζί και εννοώ πως ναι δε μας ήρθε ούτε μπόχα στα δωμάτια και το καλάθι των αχρήστων ήταν καθαρό αλλά κι ο καναπες με τους τοίχους είχε λίγα ψωλοχυματα.
Βεβαίως να μιλήσουμε για την καύλα μας αλλά να έχουμε και την υγεία μας .

3ον.Από κόσμο δεν είχε τίποτα ( ήταν λίγο κουλή η ώρα που πήγαμε ).Εντάξει μη το χρεώσουμε στο μαγαζί αυτό δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες .

4ον.Βοηθάει πολύ η τοποθεσία του μαγαζιού να φεύγεις κύριος και να μη φοβάσαι ούτε για το αμαξι σου ούτε για την σωματική σου ακεραιότητα.


Η απόφαση μας να επισκεφτούμε το μαγαζί ήταν επειδή μας αρέσει το μάτι και κατά καιρούς έχουμε επισκεφτεί κι άλλα παρόμοια μαγαζιά .

Η κριτική μας είναι καλοπροαίρετη και είναι ένα μαγαζί με καλά και κακά στοιχεία όπως σε όλα!

Για εμάς σαν ζευγάρι είναι κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό το οποίο αναζητούμε βάση της ταυτότητας του μαγαζιού και τις δικιες μας προτιμήσεις.

Καλή χρονιά !
τι αναζητάτε όμως δεν μας είπατε… παιχνίδι με άνδρες ;; να σας βλέπουν απλά ;; τι ακριβώς ;;;
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Καλυσπερα.Μπορει να ερθει αυριο μετα της 11.30 το πρωι καπιος ενεργητικος να γνωρηστουμε και αμα παει καλα να με γαμηση;
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Lamda Let your senses free


✅ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ:SHOW M toE YOUR...UNDERWEAR
Dress code: Underwear
FB_IMG_1671672523866.jpg

✅ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ: Play...NAKED
Dress code Naked or Towel


received_2430083623836002.jpeg


❣️ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ..It's a....COUPLES night

received_471930565094701.jpeg




#λ #lamda #movies #cruising #privatecabins #glory_hole_cabins #sexshop #wellness_massage_services #all_day_ticket #themed_nights

Λεμπέση 15 & Λ.Συγγρού 9
Αθήνα
Μετρό: Ακρόπολη
☎️ 211 2679945 | 6939604595
www.lamdaathens.gr
 

diakoreytis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
48
Πόντοι
0
Καταρχάς Καλή Χρονιά με υγεία
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας,όσο και για την σημερινή σας εγγραφή στο site εδώ ώστε να βάλετε την κριτική σας.
Την οποία εκτιμάμε γιατί προέρχεται από πραγματικό επισκέπτη.
Ας διευκρινίσουμε καποια πράγματα,εφόσον επιθυμείτε ..ταμπέλες.
Το lamda είναι σαφώς ένας γκέι χώρος με ένα brand στο χώρο από το 1993που λειτουργούσε ως club
Με την αλλαγή χρήσης φυσικά και παρέμεινε πιστό σε αυτό το κοινό χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν θα επέτρεπει την είσοδο σε οποιασδήποτε άλλου σεξουαλικου προσδιορισμού ανθρώπους εφόσον οι ίδιοι το επιλέγουν.
Ζευγάρια που κατά διαστήματα έχουν επισκεφτεί βραδυες μας το έχουν διαπιστώσει.
Αν μη τι άλλο δεν κοροϊδεύουμε τον κόσμο πως είμαστε ζευγαραδικο ούτε πληρώνουμε ζευγάρια για κραχτες ώστε να πείσουμε πως είμαστε.
Οι καμπίνες προβολής και οι glory hole είναι μεγέθους 2ατομων ναι Αν είχατε ρωτήσει στην ρεσεψιόν θα σας έλεγαν πως μπορεί να σας δωθεί άλλος χώρος για συγκεκριμένο διάστημα βάση διαθεσιμότητας.
Η ώρα που ήρθατε ναι ήταν λίγο δύσκολη
Παρόλα αυτά επειδή το δικό μας εισητηριο είναι πραγματικά all day είχατε την δυνατότητα να επιστρέψετε οποιαδήποτε άλλη στιγμή ως την ώρα κλεισίματος.
Απανταμε το ποστ με πολύ καλή διάθεση εκτιμώντας την κριτική σας για την οποία σας ευχαριστούμε.
Btw η πετσέτα που ξεχάσατε έχει φυλαχθεί μπορείτε να την πάρετε οπότε θέλετε.
Εντάξει θα συμφωνήσω ότι κάτω από μια υποτιθέμενη ευγένεια σας κάρφωσε με την κριτική του. Και φυσικά είμαι υπέρμαχος του εάν πραγματικά τον ενδιέφερε να αλλάξει κάτι ή να βελτιωθεί μια κατάσταση θα έπρεπε ότι είχε να πει να το πει μπροστά σας και όχι να φορέσει την κουκούλα του δωσίλογου και να βγει να κράξει εδώ μέσα ή οπουδήποτε αλλού.

Εσείς όμως ως επιχείρηση παρότι βελτιώσατε τον τρόπο απαντήσεων από το ‘’ξυδάκι’’ και ‘’λαδάκι’’ παρόλα αυτά βγάζετε ένα κομπλεξισμό που ένας ευφυής αναγνώστης μπορεί να τον διακρίνει κάτω από τις απαντήσεις σας και πετάτε την μπάλα στην εξέδρα ότι κάποιος άλλος τελικά φταίει θεωρώντας ότι τα όποια κακόβουλα σχόλια προέρχονται από ανταγωνιστές σας. Πάρτε χαμπάρι ότι έχετε να κάνετε και με ανθρώπους εγκεφαλικά ανάπηρους ιδίως από την στιγμή που μπήκατε εδώ μέσα να κάνετε μαρκετινκ. Νομίζω ότι έχετε χάσει την μπάλα και καλό είναι να κοιτάξετε να μην παρασύρεστε από τύπους σαν τον Φατσέα και όμοιους του γιατί δεν θα αργήσει να έρθει και το τέλος το δικό σας (που δεν το εύχομαι) γιατί ναι μεν το λάμδα είναι παλιό αλλά έχει αλλάξει και 5 ιδιοκτήτες που προσπάθησαν ανεπιτυχώς να το αναστήσουν.
Την πετσέτα τους εγώ θα την έκαιγα
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Εντάξει θα συμφωνήσω ότι κάτω από μια υποτιθέμενη ευγένεια σας κάρφωσε με την κριτική του. Και φυσικά είμαι υπέρμαχος του εάν πραγματικά τον ενδιέφερε να αλλάξει κάτι ή να βελτιωθεί μια κατάσταση θα έπρεπε ότι είχε να πει να το πει μπροστά σας και όχι να φορέσει την κουκούλα του δωσίλογου και να βγει να κράξει εδώ μέσα ή οπουδήποτε αλλού.

Εσείς όμως ως επιχείρηση παρότι βελτιώσατε τον τρόπο απαντήσεων από το ‘’ξυδάκι’’ και ‘’λαδάκι’’ παρόλα αυτά βγάζετε ένα κομπλεξισμό που ένας ευφυής αναγνώστης μπορεί να τον διακρίνει κάτω από τις απαντήσεις σας και πετάτε την μπάλα στην εξέδρα ότι κάποιος άλλος τελικά φταίει θεωρώντας ότι τα όποια κακόβουλα σχόλια προέρχονται από ανταγωνιστές σας. Πάρτε χαμπάρι ότι έχετε να κάνετε και με ανθρώπους εγκεφαλικά ανάπηρους ιδίως από την στιγμή που μπήκατε εδώ μέσα να κάνετε μαρκετινκ. Νομίζω ότι έχετε χάσει την μπάλα και καλό είναι να κοιτάξετε να μην παρασύρεστε από τύπους σαν τον Φατσέα και όμοιους του γιατί δεν θα αργήσει να έρθει και το τέλος το δικό σας (που δεν το εύχομαι) γιατί ναι μεν το λάμδα είναι παλιό αλλά έχει αλλάξει και 5 ιδιοκτήτες που προσπάθησαν ανεπιτυχώς να το αναστήσουν.
Την πετσέτα τους εγώ θα την έκαιγα
Αγαπητε χρηστη καταρχας εμεις στο λαμδα δεν θεωρουμε τιποτα απο αυτα που αναφερεις. Επισης δεν μπηκαμε να κανουμε εδω ....μαρκετινγκ. Οσο κι αν σου φανει παραξενο υπαρχουν καποιοι ανθρωποι εδω μεσα που εκτιμαμε μιας και τους γνωριζουμε ως φυσικες παρουσιες και οχι ως τρολ του διαδυκτιου.Αν θεωρεις μαρκετινγκ τα ποστ που κανουμε σε ενα thread που μας αφορα ,δικασε μας. Την κριτικη που εγραψε δεν τη θεωρησαμε καταρχας κακοβουλο σχολιο. Κακοβουλο σχολιο θα θεωρησω την κακια που θα πει καποιος που δεν ξερει ουτε καν που βρισκομαστε.Οχι που εχει ερθει και που πιθανως μας βρηκε λαθος σε κατι. Για αυτο και του απαντησαμε στα σημεια που κριναμε .Για την ταυτοτητα του μαγαζιου και την ωρα που ηρθε.Το γεγονος πως μια επιχειρηση ειτε αυτη ειναι το λαμδα ειτε οποιαδηποτε αλλη εχει λογαριασμο εδω η ιδια ή ο ιδιοκτητης της δεν σημαινει πως "παρασυρετε" απο οσα διαβαζει. Αυτο δεν σημαινει πως δεν πρεπει να απαντα οπου κρινει. Οποιος μας γνωριζει απο κοντα ξερει πως ειμαστε ανοιχτοι σε συζητησεις και προτασεις.Και αυτο φανταζομαι συμβαινει σε ολες τις επιχειρησεις. Και επειδη σε βλεπω "ενημερωμενο" -κατα την αποψη σου - σε περιμενω απο κοντα να μου πεις ποιοι ειναι οι 5 ιδιοκτητες που προσπαθησαν να ...αναστησουν το λαμδα και δεν τους ξερω εγω βρε αδερφε . Καλη Χρονια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
250
Πόντοι
0
Κυριακές τι ώρα μαζεύεται ο κόσμος ; Σκεφτόμουν να πάω νωρίς γύρω στη 13:00 αλλά φοβάμαι μην είμαι εγώ και ο κούκος :sunglasses:
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
250
Πόντοι
0
Κυριακή απόγευμα πάντως κόσμος ελάχιστος, οι 3 που υπήρχαν μέσα ήταν 55-65 ετών με κοιλάρες και ο ένας βρωμαγε κιόλας. Απογοητευτικό σκηνικό.
 

gogoinathens

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Εγω πηγα εχτες μιας και ειχα δει διαφημιση της Κυριακης στο facebook . Το μεσημερακι κατα τις 3 που πηγα δεν ειχε πολλα πραγματα . 4-5 που μου ητανε αδιαφοροι
Εφυγα πηγα για καφε και ξαναγυρισα κατα στις 7μιση οπου εκατσα ως τις 11 μιση. Εντελως αλλο σκηνικο. Αντρες όλων των ηλικιων και καλο παιχνιδι στις καμπινες και στο νταρκ. Ως και εγω που τολμαω δυσκολα επαιξα με δυο Το καλο με αυτον τον χωρο ειναι πως οταν λενε all day ticket το εννοουν. Οχι αν βγεις μετα απο μια ωρα να σου λενε δεν ισχυει το εισητηριο
 
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
22
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Το μήνυμά μου απευθύνετε στους υπεύθυνους του LANDA. Έχω επισκεφθεί τον χώρο μια φορά μόνος μου , όμως τώρα έχω σχεδόν καταφέρει να πείσω και την γυναίκα μου να το επισκεφθούμε μαζί. Οι ερωτήσεις μου είναι 2. Πρώτον υπάρχει η δυνατότητα για ραντεβού για ερωτικό μασάζ στην γυναίκα μου από άντρα μασέρ ? Δεύτερον το μασάζ μπορεί να γίνει μπροστά μου , δηλαδή να χαζεύω το όλο σκηνικό ? Ή να γίνει με ανοιχτή πόρτα ή ενδεχομένως στο υπόγειο που έχει ωραία ζέστη μπροστά σε όλους ? Συγνώμη που ρωτάω πολλά, αλλά δεν ξέρω σε τι θα είναι πρόθυμη και θέλω να έχω εναλλακτικές για να την πείσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
265
Like
359
Πόντοι
21
Για να δουμε στο event της προσεχους Δευτερας τι θα παιχτει αραγε;
 

lamdaathens

Sex Shop
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
34
Like
108
Καλησπέρα σε όλους. Το μήνυμά μου απευθύνετε στους υπεύθυνους του LANDA. Έχω επισκεφθεί τον χώρο μια φορά μόνος μου , όμως τώρα έχω σχεδόν καταφέρει να πείσω και την γυναίκα μου να το επισκεφθούμε μαζί. Οι ερωτήσεις μου είναι 2. Πρώτον υπάρχει η δυνατότητα για ραντεβού για ερωτικό μασάζ στην γυναίκα μου από άντρα μασέρ ? Δεύτερον το μασάζ μπορεί να γίνει μπροστά μου , δηλαδή να χαζεύω το όλο σκηνικό ? Ή να γίνει με ανοιχτή πόρτα ή ενδεχομένως στο υπόγειο που έχει ωραία ζέστη μπροστά σε όλους ? Συγνώμη που ρωτάω πολλά, αλλά δεν ξέρω σε τι θα είναι πρόθυμη και θέλω να έχω εναλλακτικές για να την πείσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αγσπητέ, θα σας απαντήσουμε δημοσίως μόνο στην ερώτηση του αν υπάρχει η δυνατότητα μασάζ απο δικό μας μασερ στην γυναικα σας.
Ναι υπάρχει . Εφόσον κλείσετε ραντεβού . Στα τηλεφωνα του lamda ή με επισκεψη σας στον χώρο.
Ολα τα υπολοιπα μπορουν να σας απαντηθούν ιδιωτικα ( τηλεφωνικα ή στον χωρο)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom