Νέα

ΛΑ.Ο.Σ. στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Requiem7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 576
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ξέχασες να πεις ότι κάνω προπαγάνδα και στο κοσμοφόρουμ.

Αλλά καλύτερα να ψάξεις ποιά μηνύματα του κοσμοφορουμ αναφέρονται στον καρατζαφέρη ώστε να συγκρίνεις το ύφος και τη γραφή και να επανέλθεις με αδιάσειστες αποδείξεις  :dancing: :dancing: :dancing:

Είναι όπως ο εγκέφαλος των περισσοτέρων γυναικών, ελαφρώς αδιάφορος στις περισσότερες περιπτώσεις
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αντε να πιάνουμε δουλειά.

Βλέπω τον Τοντόκ offline

Ποιός είναι πρωινή βάρδια;
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εχει πλάκα πάντως το γεγονός ότι μια χούφτα άτομα έχουν ξαμολυθεί στα φόρα με διάφορα νικς με προπαγάνδα εποχής χούντας. Είναι δε η γραφή τους και τα "επιχειρήματα" τους τόσο ομοιόμορφα που μπορείς να βρεις ολόκληρες παραγράφους να επαναλαμβάνονται ξανά και ξανά χιλιάδες φορές . Το ποιό αστείο από όλα είναι ότι είναι ολόιδια με ομιλίες του Παττακού πριν 35-40 χρόνια.
"Τα εγκλήματα των κομμουνιστών" ( το επίσημο Ελληνικό κράτος αυτό το ονομάζει Εθνική αντίσταση πληροφοριακά) , "ο κίνδυνος των αναρχικών" ( παρ όλο που αναρχικό κίνημα στη χώρα μας ούτε υπήρξε ,ούτε υπάρχει) ,"προοδευτικοί-άπλυτοι-μπάφοι" ( τυχαία αν έχουν γίνει κάποιες οργανωμένες προσπάθειες κατά των ναρκωτικών προέρχονται από την αριστερά ) και οι λοιπές ανοησίες που το μόνο που φέρνουν στο μυαλό είναι η "Λούφα και παραλλαγή".
Είναι άξιο απορίας το γεγονός ότι δεν είναι σε θέση να συντάξουν μια πρόταση με....δικά τους λόγια. Ισως γιατί το να μπορείς να συντάξεις προτάσεις απαιτεί και ικανότητα στοιχειώδους σκέψης.

  Θα θέλατε ίσως η αριστερά να ασχοληθεί μαζί σας αλλά υπάρχουν πολύ σοβαρότερα ζητήματα που καίνε (κυριολεκτικά) από μια χούφτα ακίνδυνων σταγονιδίων. Το παιχνίδι σε κοινωνικό και πολιτιστικό επίπεδο στην Ελλάδα έχει εξ άλλου κερδηθεί από δεκαετίες. Μέχρι και ο (εξαιρετικός ομολογουμένος) μαρκετίερ μπαρμπαγιώργης για να βελτιώσει τις πιθανότητες του να είναι στη βουλή χρησιμοποιεί για να προσελκήσει ψηφοφόρους τον Τσε.... ;)

Οι κομουνιστές ξεχνούν τη στάση του κομουνιστικού κόσμου απέναντι στον Τσε. Επιπλέον ξεχνούν ότι ακόμα και το έγκλημα του δάσους του Κατύν το φόρτωναν στους "φασίστες" για δεκαετίες. Τουλάχιστον οι σοβιετικοί το παραδέχτηκαν, οι έλληνες κομουνιστές ουδέποτε παραδέχτηκαν τίποτα.

Και χαρακτηριστικό είναι ότι τις πατάτες περί νικς που περιφέρονται τις πετάνε άτομα με ελάχιστη παρουσία στο φόρουμ, άλλη γνωστή τακτική από το παρελθόν...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αντε να πιάνουμε δουλειά.

Βλέπω τον Τοντόκ offline

Ποιός είναι πρωινή βάρδια;

Κατηγορείς άλλους ότι γράφουν με σκοπιμότητα στο θέμα αυτό, αναγγέλεις ότι δε θα γράψεις άλλο, μετά ξαναγράφεις γιατί δε σου επιτρέπουν αλλιώς οι εμμονές σου. Πήγαινε σε γιατρό όσο είναι καιρός και μην ταλαιπωρείς το κοινωνικό σύνολο  :dancing:
 

Επισκέπτης
Εχει πλάκα πάντως το γεγονός ότι μια χούφτα άτομα έχουν ξαμολυθεί στα φόρα με διάφορα νικς με προπαγάνδα εποχής χούντας.

Η εποχή της χούντας είναι πολύ μεταγενέστερη της οκτωβριανής επανάστασης και του μπακούνιν/νετσάγιεφ/πλεχάνωφ με τους οποίους ασχολούνται πολλοί τελειωμένοι των εξαρχείων οι οποίοι μπορεί να έχουν ως ποιοτικότερο άκουσμα το ... τζιμάκο!
Γενικά σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι έννοιες κομμουνιστής και αναρχικός είναι ταυτόσημες με την έννοια του ηλίθιου.Θα μου πεις στα Εξάρχεια, στην Νικαράγουα και ενδεχομένως τη Βενεζουέλα είναι διαφορετικά.Επαναλαμβάνω αναφέρομαι στον πολιτισμένο κόσμο, που έχουν αποχευτεύσεις, τρεχούμενο νερό και πλένουν τον κώλο και τα πόδια τους συχνότερα από 1 φορά την 5ετία ...
 

Επισκέπτης
Η εποχή της χούντας είναι πολύ μεταγενέστερη της οκτωβριανής επανάστασης και του μπακούνιν/νετσάγιεφ/πλεχάνωφ με τους οποίους ασχολούνται πολλοί τελειωμένοι των εξαρχείων οι οποίοι μπορεί να έχουν ως ποιοτικότερο άκουσμα το ... τζιμάκο!
Γενικά σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι έννοιες κομμουνιστής και αναρχικός είναι ταυτόσημες με την έννοια του ηλίθιου.Θα μου πεις στα Εξάρχεια, στην Νικαράγουα και ενδεχομένως τη Βενεζουέλα είναι διαφορετικά.Επαναλαμβάνω αναφέρομαι στον πολιτισμένο κόσμο, που έχουν αποχευτεύσεις, τρεχούμενο νερό και πλένουν τον κώλο και τα πόδια τους συχνότερα από 1 φορά την 5ετία ...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Παράθεση από: stavros51 στις 04-09-2007, 03:38:21
Λες ότι δεν έχει κάποιος "να προσάψει" έγκλημα στον Goebels?


Θεωρώ ως λογικό όποιος καταδικάζεται σαν εγκληματίας , να ονομάζονται τα εγκλήματα του.

Π.χ. ο αρχιεγκληματίας εθνοπροδότης Χαρίλαος Φλωράκης δολοφόνησε 1200 άτομα στο Καρπενήσι το Γενάρη του 1949. Πενήντα στρατιώτες τραυματίες που νοσηλεύονταν στο νοσοκομείο της περιοχής τους έθαψε ζωντανούς στο προαύλιο.
Πλήρη στοιχεία, λεπτομέρειες και ονόματα των θυμάτων μπορεί να βρεί κανείς ακόμη και στις εφημερίδες των Λαμπράκηδων (μάλλον μη-ακροδεξιοί!) της εποχής εκείνης.

Άλλο παράδειγμα. Ο κίναιδος Άρης Βελουχιώτης δολοφόνησε 2000 άτομα στο Μελιγαλά, τα οποία είναι θαμμένα στο νεκροταφείο του χωριού και υπάρχουν πλήρη στοιχεία για όλα. Δολοφόνησε το Συνταγματάρχη Ψαρρό.

Τα εγκλήματα των συγκεκριμένων εγκληματιών είναι πλήρως τεκμηριωμένα λοιπόν με πλήρη στοιχεία.

Δεν καταλαβαίνω τη λογική της κουβέντας σου, Λάκις.
Σε ρώτησα για το Γκαίμπελς.
Μου απαντάς για τους δικούς μας?
Τι σχέση έχουν αυτά που λες με το Γκαίμπελς?

Και εν πάσει περιπτώσει, ο Γκαίμπελς δεν καταδικάστηκε ποτέ (ούτε δικάστηκε), γιατί πρόλαβε να αυτοκτονήσει (μαζί με τη γυναίκα του, τον Αδόλφο και την Εύα Μπράουν) στα υπόγεια της καγγελαρίας. Ά, και να σκοτώσει και τα 6 ανήλικα παιδιά του.

Αυτό τι σημαίνει, ότι επειδή δε δικάστηκε "δεν έχουμε τίποτα να του προσάψουμε"?
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Οι κομουνιστές ξεχνούν τη στάση του κομουνιστικού κόσμου απέναντι στον Τσε. Επιπλέον ξεχνούν ότι ακόμα και το έγκλημα του δάσους του Κατύν το φόρτωναν στους "φασίστες" για δεκαετίες. Τουλάχιστον οι σοβιετικοί το παραδέχτηκαν, οι έλληνες κομουνιστές ουδέποτε παραδέχτηκαν τίποτα.

Και χαρακτηριστικό είναι ότι τις πατάτες περί νικς που περιφέρονται τις πετάνε άτομα με ελάχιστη παρουσία στο φόρουμ, άλλη γνωστή τακτική από το παρελθόν...

Χμ αν και το συγκεκριμένο το ανέφερα για το Λάκη του bourdela ή αλλιώς Χίτη του phorum ή αλλιώς sniper του Μπάκουρος (αν λέω ...πατάτες ας διαψευστώ) άλλος βλέπω ότι μυγιάστηκε. Ενδιαφέρον δίχως άλλο....
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Η εποχή της χούντας είναι πολύ μεταγενέστερη της οκτωβριανής επανάστασης και του μπακούνιν/νετσάγιεφ/πλεχάνωφ με τους οποίους ασχολούνται πολλοί τελειωμένοι των εξαρχείων οι οποίοι μπορεί να έχουν ως ποιοτικότερο άκουσμα το ... τζιμάκο!
Γενικά σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι έννοιες κομμουνιστής και αναρχικός είναι ταυτόσημες με την έννοια του ηλίθιου.Θα μου πεις στα Εξάρχεια, στην Νικαράγουα και ενδεχομένως τη Βενεζουέλα είναι διαφορετικά.Επαναλαμβάνω αναφέρομαι στον πολιτισμένο κόσμο, που έχουν αποχευτεύσεις, τρεχούμενο νερό και πλένουν τον κώλο και τα πόδια τους συχνότερα από 1 φορά την 5ετία ...

Οπου για τον φασίστα συμφορουμίτη μας πολιτισμένος κόσμος είναι ο μικρόκοσμος που ζει με τα λεφτά του μπαμπά. Ας ολοκληρώσω τον αντιπαράθεση μου με κάτι που δεν έχει αποκτήσει ποτέ του. Ενσημο.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Η εποχή της χούντας είναι πολύ μεταγενέστερη της οκτωβριανής επανάστασης και του μπακούνιν/νετσάγιεφ/πλεχάνωφ με τους οποίους ασχολούνται πολλοί τελειωμένοι των εξαρχείων οι οποίοι μπορεί να έχουν ως ποιοτικότερο άκουσμα το ... τζιμάκο!
Γενικά σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι έννοιες κομμουνιστής και αναρχικός είναι ταυτόσημες με την έννοια του ηλίθιου.Θα μου πεις στα Εξάρχεια, στην Νικαράγουα και ενδεχομένως τη Βενεζουέλα είναι διαφορετικά.Επαναλαμβάνω αναφέρομαι στον πολιτισμένο κόσμο, που έχουν αποχευτεύσεις, τρεχούμενο νερό και πλένουν τον κώλο και τα πόδια τους συχνότερα από 1 φορά την 5ετία ...

:2funny: :2funny: φυσικά διαφωνω αλλά όπως πάντα καυστικός
 

Επισκέπτης
Γνωστά και παλιά είναι όλα αυτά ρε φίλε. Και διαθέσιμα σε κάθε ενδιαφερόμενο. Εκεί είναι οι τάφοι τους (με κέλτικους σταυρούς από πάνω βεβαίως βεβαίως) ,στην εθνική βιβλιοθήκη υπάρχει η εντολή από την κυβέρνηση του Καίρου για την μάχη ,οι νεκροί καταγράφηκαν σαν απώλειες της Βέρμαχτ κι όλα ωραία και καλά όπως έγινε και με τους αντίστοιχους συνεργάτες την Ναζί σε όλη την Ευρώπη. Οι δακρύβρεχτες μετεμφιλιακές ανοησίες έχουν προ δεκαετιών ανατραπεί. Εξ άλλου αν πραγματικά μπορούσαν να σταθούν ανοησίες σαν αυτές που διαδίδουν διάφοροι "Λάκηδες" δεν θα τις πετούσαν από φόρουμ σε φόρουμ αλλά θα κατέθεταν υπομνήματα στη Βουλή , στην ΕΕ ή δεν ξέρω που αλλού όταν δημιουργούνταν δημοσία δαπάνη μουσεία Εθν.Αντιστάσεως ,Μπελογιάννη ,Φλωράκη ,όταν δίνονταν τα ονόματα τους σε δρόμους κλπ κλπ κλπ .
Η ουσία είναι αλλού.
Οτι με όλον αυτό τον στείρο αντικομμουνισμό οι ακροδεξιοί προσπαθούν να καλύψουν την ουσία που χάσκει όμως από παντού. Οτι για την πίτα δεν έχουν να πουν απολύτως τίποτα. Ποιά ή πρόταση για οικονομία ,κοινωνία ,περίθαλψη ,παιδεία ,πολιτισμό?
Ρατσισμός , πατριδοκαπιλεία ,αντισιμιτισμός και κερασάκι στην τούρτα ένα κακό βιβλίο ιστορίας της στ' δημοτικού (λες και τα υπόλοιπα 150 που χρησιμοποιούν οι μαθητές στην 12ετη φοίτηση τους είναι καλύτερα....).
Κοινώς κουταμάρες για αδύναμους που δεν είναι σε θέση να κατανοήσουν ότι για την όποια κατάσταση βρίσκονται δεν φταιν ούτε οι άλλοι
( μαύροι ,εβραίοι ,κουκουλοφόροι ,κουμμούνια ,Αλβανοί ,ΕΛ ,Ανδρομέδιοι) ούτε είναι θέλημα ...Θεού αλλά αποτέλεσμα μόνον του τι σκατά κουβαλάει ο καθένας στο κεφάλι του ,σε τι κοινωνία ζει και στο πώς μπορεί να ελιχθεί κάθε φορά ανάλογα με τα δεδομένα τις δυνατότητες που του παρέχονται και τις ικανότητες που διαθέτει.
μπραβο ρε φιλε..
ετσι ακριβως ειναι..
ευγε & παλι..
 

Επισκέπτης
Η εποχή της χούντας είναι πολύ μεταγενέστερη της οκτωβριανής επανάστασης και του μπακούνιν/νετσάγιεφ/πλεχάνωφ με τους οποίους ασχολούνται πολλοί τελειωμένοι των εξαρχείων οι οποίοι μπορεί να έχουν ως ποιοτικότερο άκουσμα το ... τζιμάκο!
Γενικά σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι έννοιες κομμουνιστής και αναρχικός είναι ταυτόσημες με την έννοια του ηλίθιου.Θα μου πεις στα Εξάρχεια, στην Νικαράγουα και ενδεχομένως τη Βενεζουέλα είναι διαφορετικά.Επαναλαμβάνω αναφέρομαι στον πολιτισμένο κόσμο, που έχουν αποχευτεύσεις, τρεχούμενο νερό και πλένουν τον κώλο και τα πόδια τους συχνότερα από 1 φορά την 5ετία ...
τσου ρε λακη..
 

Επισκέπτης
Οπου για τον φασίστα συμφορουμίτη μας πολιτισμένος κόσμος είναι ο μικρόκοσμος που ζει με τα λεφτά του μπαμπά. Ας ολοκληρώσω τον αντιπαράθεση μου με κάτι που δεν έχει αποκτήσει ποτέ του. Ενσημο.
τα ένσημα τα αντικαθιστά με τα φακελάκια που παίρνει.
 

Επισκέπτης
ποιος ξέρει από που κρατά η σκούφια του ποιος άραγε ξέρει από ποιους μαυραγορίτες κρατά ποιος άραγε ξέρει αν κρατά από καμιά οικογένεια προδοτών και κουκουλοφόρων της κατοχής που κατ έδιδαν στους Ναζί τους Έλληνες πατριώτες που αγωνίζονταν  για την λευτεριά?
 

Επισκέπτης
lakis ή Lakes ή τέλος πάντων καραφλοκουραμπιέ

Ο Σταλινοχίτλερ που φαντασιώνεσαι έρχεται καλπάζοντας, θα φάει κι εσένα κι εμένα κι επειδή εγώ έχω λύσει το σύμπλεγμα μου και θα φύγω αλώβητος για άλλη μια επανέναρξη ύπαρξης σε συμβουλεύω όσο έχεις καιρό να αλλάξεις ρότα, να ξεφύγεις από το σαδομαζοχιστικό σχιζοειδές σου κομπλεξ και να αγαπήσεις τη ζωή και τον άνθρωπο.

 

Che Guevara

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
370
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
1
ψιλο βαριεμε τωρα να διαβασω 24 σελιδες παραθεσεις αλλα διαβαζοντας μονο την τελευταια σελιδα καταλαβαινω ποσο εχει ξεφυγει το θεμα  :sunglasses:... Επειδή λοιπον το θεμα ειναι ο καρατζαφερης στη βουλη, εγω εχω μοναχα μια παρατηρηση να κανω και τα σχολια δικά σας.. Στην ερωτηση λοιπον που του τεθηκε εχθες για το ασφαλιστικο και πως αυτος θα το αντιμετωπιζε αρκεστηκε να πει την "υψιστη" "ανατριχιαστική" ρητορία: η σπλίνα του συνταξιούχου τραπεζικού πονάει το ίδιο με τη σπλίνα του συνταξιούχου αγρότη  :rockon:!!! Μπορεί κάποιος να μου το αναλύσει ρε παιδιά γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω τη λογική του (λέμε τώρα)
 

Επισκέπτης
ψιλο βαριεμε τωρα να διαβασω 24 σελιδες παραθεσεις αλλα διαβαζοντας μονο την τελευταια σελιδα καταλαβαινω ποσο εχει ξεφυγει το θεμα  :sunglasses:... Επειδή λοιπον το θεμα ειναι ο καρατζαφερης στη βουλη, εγω εχω μοναχα μια παρατηρηση να κανω και τα σχολια δικά σας.. Στην ερωτηση λοιπον που του τεθηκε εχθες για το ασφαλιστικο και πως αυτος θα το αντιμετωπιζε αρκεστηκε να πει την "υψιστη" "ανατριχιαστική" ρητορία: η σπλίνα του συνταξιούχου τραπεζικού πονάει το ίδιο με τη σπλίνα του συνταξιούχου αγρότη  :rockon:!!! Μπορεί κάποιος να μου το αναλύσει ρε παιδιά γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω τη λογική του (λέμε τώρα)
ουτε εγω καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης αλλα τι ψαχνεις να βρεις τωρα???γωνια στο δεκαρικο???εδω εχουμε διαβασει & εχουμε διαβασει εσυ αυτη την απορια θελεις να σου λυσουν???
 

Επισκέπτης
lakis ή Lakes ή τέλος πάντων καραφλοκουραμπιέ

Ο Σταλινοχίτλερ που φαντασιώνεσαι έρχεται καλπάζοντας, θα φάει κι εσένα κι εμένα κι επειδή εγώ έχω λύσει το σύμπλεγμα μου και θα φύγω αλώβητος για άλλη μια επανέναρξη ύπαρξης σε συμβουλεύω όσο έχεις καιρό να αλλάξεις ρότα, να ξεφύγεις από το σαδομαζοχιστικό σχιζοειδές σου κομπλεξ και να αγαπήσεις τη ζωή και τον άνθρωπο.

Με τους χαρακτηρισμούς σου δεν ασχολούμαι.Αγαπά τη ζωή αυτός που τη σέβεται και την υπερασπίζει.Όχι αυτός που υπερασπίζεται τους διεστραμμένους που την αφανίζουν.Στην Ελλάδα όλοι ενδιαφέρονται για τα "δικαιώματα" των εγκληματιών και των περιθωριακών στοιχείων και αυτό το βαπτίζουν "προοδευτισμό". Για τα δικαιώματα των νομοταγών πολιτών που προσφέρουν στην κοινωνία, εργάζονται και δεν ενοχλούν κανέναν κανείς δεν δίνει πεντάρα.
 

Επισκέπτης
Με τους χαρακτηρισμούς σου δεν ασχολούμαι.Αγαπά τη ζωή αυτός που τη σέβεται και την υπερασπίζει.Όχι αυτός που υπερασπίζεται τους διεστραμμένους που την αφανίζουν.Στην Ελλάδα όλοι ενδιαφέρονται για τα "δικαιώματα" των εγκληματιών και των περιθωριακών στοιχείων και αυτό το βαπτίζουν "προοδευτισμό". Για τα δικαιώματα των νομοταγών πολιτών που προσφέρουν στην κοινωνία, εργάζονται και δεν ενοχλούν κανέναν κανείς δεν δίνει πεντάρα.
μονο ο τσου ρε λακης δινει παιδια..
τιμη και δοξα στον αυτοκλητο προστατη μας τσου ρε λακη..
τσου ρε λακη λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
 

Επισκέπτης
ψιλο βαριεμε τωρα να διαβασω 24 σελιδες παραθεσεις αλλα διαβαζοντας μονο την τελευταια σελιδα καταλαβαινω ποσο εχει ξεφυγει το θεμα  :sunglasses:... Επειδή λοιπον το θεμα ειναι ο καρατζαφερης στη βουλη, εγω εχω μοναχα μια παρατηρηση να κανω και τα σχολια δικά σας.. Στην ερωτηση λοιπον που του τεθηκε εχθες για το ασφαλιστικο και πως αυτος θα το αντιμετωπιζε αρκεστηκε να πει την "υψιστη" "ανατριχιαστική" ρητορία: η σπλίνα του συνταξιούχου τραπεζικού πονάει το ίδιο με τη σπλίνα του συνταξιούχου αγρότη  :rockon:!!! Μπορεί κάποιος να μου το αναλύσει ρε παιδιά γιατί εγώ δεν καταλαβαίνω τη λογική του (λέμε τώρα)
όταν μπαίνει αυτό το άτομο στο site όποιο θέμα και να συζητάμε αυτός να το γυρίσει και να εγκωμιάζει ότι φασιστικό κυκλοφορεί είναι θέμα παράλληλο όπως και ο Καρατζαφέρης σε κάθε θέμα να δείχνει της ακροδεξιές καταβολές του.
Ο Καραμανλής στο Ντι Μπέητ μπορεί να είπε ότι είπε για τον Καρατζαφέρη όμως κοιμάται ήσυχος γιατί γνωρίζει την συμπεριφορά των ατόμων του χώρου αυτού και ξέρει πόσοι εκλεγμένοι με το ΛΑΟΣ την επόμενη ημέρα των εκλογών θα αντιγράψουν τον Κατσίκη η προδοσία στον χώρο της ακροδεξιάς είναι το ποιο δημοφιλές σπορ. 
και δεν εννοώ ότι θα προ δώσουν τον Καρατζαφέρη αλλά τον λαό που θα τους ψηφίσει ελπίζοντας στο κάτι το διαφορετικό που τους παραμυθιάζει ο Καρατζαφέρης.   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom