Νέα

ΛΑ.Ο.Σ. στη Βουλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Requiem7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 576
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν βάζεις το κεφάλι σου μέσα σε κανένα κουβά με νερό να δεις από που χάνεις?με τις ανακρίβειες που λες? χρυσαυγίτη.


Αν σε ενδιαφέρει (χλωμό το κόβω) να μάθεις , πάρε να διαβάσεις το "ΕΑΜ-ΕΛΑΣ-ΟΠΛΑ" του Στίνα. Ο Στίνας ήταν βουλευτής του ΚΚΕ, που διαγράφτηκε και μετέπειτα τροτσκιστής . Κατά συνέπεια ... ακροδεξιός μάλλον δεν ήταν. Βρισκόταν φυλακισμένος στην Ακροναυπλία από το 1939 μαζί με πολλούς ΚΚΕδες. Τους απελευθέρωσαν οι Γερμανοί το 1941 με το που κατέλαβαν την Ελλάδα. Οι ΚΚΕδες εγκωμίαζαν το ... Χίτλερ, ως σύμμαχο του δικού τους πατερούλη!!!!


Μόλις το διαβάσεις, τα ξαναλέμε ...
 

Επισκέπτης
Αν σε ενδιαφέρει (χλωμό το κόβω) να μάθεις , πάρε να διαβάσεις το "ΕΑΜ-ΕΛΑΣ-ΟΠΛΑ" του Στίνα. Ο Στίνας ήταν βουλευτής του ΚΚΕ, που διαγράφτηκε και μετέπειτα τροτσκιστής . Κατά συνέπεια ... ακροδεξιός μάλλον δεν ήταν. Βρισκόταν φυλακισμένος στην Ακροναυπλία από το 1939 μαζί με πολλούς ΚΚΕδες. Τους απελευθέρωσαν οι Γερμανοί το 1941 με το που κατέλαβαν την Ελλάδα. Οι ΚΚΕδες εγκωμίαζαν το ... Χίτλερ, ως σύμμαχο του δικού τους πατερούλη!!!!


Μόλις το διαβάσεις, τα ξαναλέμε ...
μα οι Τροτσκιστές όπως και κάτι άλλα όπως μλΚΚΕ και ΚΚΕμλ είναι κατασκευάσματα των μυστικών υπηρεσιών που εσύ είσαι υπηρέτης.
 

Επισκέπτης
μα οι Τροτσκιστές όπως και κάτι άλλα όπως μλΚΚΕ και ΚΚΕμλ είναι κατασκευάσματα των μυστικών υπηρεσιών που εσύ είσαι υπηρέτης.

Κοίτα εγώ διαβάζω τα πάντα, όλες τις πηγές και μετά διαμορφώνω άποψη.

Θα διάβαζα και τα απομνημονεύματα του Ιωαννίδη, του εμπνευστή των Δεκεμβριανών, αλλά επειδή ήταν αγράμματος κουρέας δεν ήξερε γραφή και δεν έγραψε τίποτε!

Δεν φταίω εγώ γι'αυτό έ;

 

Επισκέπτης
Κοίτα εγώ διαβάζω τα πάντα, όλες τις πηγές και μετά διαμορφώνω άποψη.

Θα διάβαζα και τα απομνημονεύματα του Ιωαννίδη, του εμπνευστή των Δεκεμβριανών, αλλά επειδή ήταν αγράμματος κουρέας δεν ήξερε γραφή και δεν έγραψε τίποτε!

Δεν φταίω εγώ γι'αυτό έ;
ενώ εσύ ο μορφωμένος τον Γκέμπελ τον έχεις ξεπεράσει.
 

Επισκέπτης
ενώ εσύ ο μορφωμένος τον Γκέμπελ τον έχεις ξεπεράσει.


Τι ξέρεις για τον Γκέμπελς;
Τι έχεις να του προσάψεις;
Γράψε μας ένα θέμα για τα εγκλήματα που ξέρεις ότι διέπραξε και το συζητάμε αύριο.


Εκτός αν θες να περιοριστούμε σε θέματα που σου είναι πιο προσιτά, όπως οι απαγωγές των Πακιστανών, τα λευκά κελιά, το Γκουαντάναμο, η απελευθέρωση του Τζωρτζάτου και του Δημητράκη, ο ήρως Καλτεζάς, η νομιμοποίηση του μπάφου κ.α.
 

Επισκέπτης
Τι ξέρεις για τον Γκέμπελς;
Τι έχεις να του προσάψεις;
Γράψε μας ένα θέμα για τα εγκλήματα που ξέρεις ότι διέπραξε και το συζητάμε αύριο.


Εκτός αν θες να περιοριστούμε σε θέματα που σου είναι πιο προσιτά, όπως οι απαγωγές των Πακιστανών, τα λευκά κελιά, το Γκουαντάναμο, η απελευθέρωση του Τζωρτζάτου και του Δημητράκη, ο ήρως Καλτεζάς, η νομιμοποίηση του μπάφου κ.α.
μας βγήκες και νεο ναζί τώρα αγόρι μου άντε σε κανένα ψυχίατρο να σε κοιτάξει.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Τι ξέρεις για τον Γκέμπελς;
Τι έχεις να του προσάψεις;
Γράψε μας ένα θέμα για τα εγκλήματα που ξέρεις ότι διέπραξε και το συζητάμε αύριο.

Λάκις,

Ότι θες να γράφεις βέβαια, δε σου βάζω χέρι σα mod τώρα, αλλά έλεος δικέ μου!

Λες ότι δεν έχει κάποιος "να προσάψει" έγκλημα στον Goebels?
 

Επισκέπτης
Λάκις,

Ότι θες να γράφεις βέβαια, δε σου βάζω χέρι σα mod τώρα, αλλά έλεος δικέ μου!

Λες ότι δεν έχει κάποιος "να προσάψει" έγκλημα στον Goebels?
καλά σήμερα ιδικά έχει μπερδέψει τις πούτσες με τις βούρτσες.
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ελατε τωρα ρε μαγκες μια χαρα ηταν ο goebels , σαν τον ρουσοπουλο εμιαζε .
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Στην Ελλάδα δε γίνεται ποτέ πολιτική για αντικειμενικούς λόγους και συνήθως δεν υποστηρίζονται απόψεις πολιτικών που είναι σωστές.
Στην Ελλάδα ανάλογα με το τι είσαι βαμμένος από όταν γεννήθηκες, αυτό θα υποστηρίξεις, ακόμα και αν αυτό δωρίσει την Ακρόπολη αύριο το πρώι.
Ολοι φανατισμένοι και βαμμένοι.Γάμησε τα!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
το ΚΚΕ αιματοκύλησε την Ελλάδα? η οι δωσίλογοι ομο ιδεατές σου που ξεπούλησαν την Ελλάδα στους Άγγλους και τούς Αμερικάνους? 

Δε λέω, κακοί οι δεξιοί, πολλά τα εγκλήματα και οι αμαρτίες τους αλλά δεν παζάρεψαν εθνικό έδαφος, όπως τη Μακεδονία με τους Σκοπιανούς, τη Θράκη με τους Βούλγαρους και τη Θεσπρωτία με τους Τσάμηδες...

Θες να σου θυμίσω ποιοι το έκαναν;

 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Καλημέρα

Είναι λυπηρό σοβαρά μέλη να ασχολούνται με το γραφικό "Ιατρό" με τα γνωστά κόμπλεξ του, τη μονότονη και βαρετή φρασεολογία του (εξάρχεια, λόγος στρέφη, χασικλήδες κλπ) και τη "βαθιά" γνώση της ιστορίας που ΜΟΝΟ αυτός ξέρει και κανένας άλλος.

Αλήθεια, γιατί ασχολείστε με το τι συνέβη πριν μισό αιώνα;

Όποιος και να μπει στη βουλή προσωπικά στ'αρχιδια μου.
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
Η μια παραταξη.........>>>>>>  Γκορτσος ! Γκορτσος!

Η αλλη .......>>>>>> Μαντας ! Μαντας !

Ελληνικη..........ταινια ! :grin:

Ενας συναγωνιστης εδωσε το πραγματικο προσωπο των πολιτικων παραταξεων .

Παγκοσμιοποιηση ! Υπακοη στους masters , ητοι , στους αγγλο/αμερικανο/σιωνισταρους ! :thefinge:

Και επειδη αποφευχθηκε να αναφερθει στην ολη συζητηση εως τωρα , ....καλα κρατουν οι μασωνικες στοες , η τριμερης επιτροπη , η λεσχη των bilderbergers ,και αλλοι ευαγεις οργανισμοι ! :grouphug:

Συνεχιστε να ασχολειστε με τα παντος ειδους πολιτικα κατακαθια , και επισης συνεχιστε τον μακαριο υπνακο σας , προσκολλημενοι σε κατασκευασμενες ιστοριουλες του παρελθοντος...... :think:

Κανετε μια χαρα την δουλεια .....τους ! :jerking: :jerking: :jerking:

Ξυπνηστε βρεεεεεεεε ! :zzzzz:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και εγω που ειμαι ελληνοκαναδος λεω στο αρχιδι μου για το αλλο αρχιδι θα σας πω 16 του μηνα.
 

Επισκέπτης
κάποιοι μιλάνε για πατριωτισμό το παίζουν πατριδοκάπηλοι και όλοι οι άλλοι είναι πουλημένοι και κυρίος  κάτι ακροδεξιά στοιχεία όπως ο γραφικός γιατρός αλλά οι ηγέτες τους είναι αυτοί που λένε ας πούμε για το θέμα των Σκοπίων ότι αν ονομαστούν Μακεδονία σε 10 χρόνια δεν θα το θυμάται κανείς , τάδε έφη Κ. Μητσοτάκης του οπίου πνευματικό παιδί είναι ο Καρατζαφέρης.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κυριοι..
Καλο ειναι να μην ανεβαινουν οι τονοι και να μη γινονται προσωπικες επιθεσεις οπως και χαρακτηρισμοι...
Δοξα ο θεος,εχουμε την ευτυχια να ζουμε σε μια δημοκρατικη χωρα και ο καθενας μας μπορει ελευθερα να λεει τη γνωμη του..
Η προσφυγη σε υβρεις δηλωνει τη μη υπαρξη επιχειρηματων...Γι αυτο προτεινω συνεση και αυτοσυγκρατηση απο ολους..
Αλλωστε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα εδω μεσα..Ο καθενας λεει την αποψη του και ειτε συμφωνουμε ειτε οχι,πρεπει να τη σεβομαστε τουλαχιστον..
Βεβαια απο την αλλη,καταλαβαινω τη "δυσκολη θεση" που εχουν περιελθει καποιοι εδω μεσα-απογονοι των κομμουνιστοσυμμοριτων-που βλεπουν οτι για πρωτη φορα μετα τη μεταπολιτευση,ενας πολιτικος σχηματισμος που ασπαζεται τις αρχες της Λαικης Πατριωτικης Δεξιας,διεκδικει με αξιωσεις την εισοδο του στη Βουλη...
Ξυδακι λοιπον...Ξυδακι...
 

Επισκέπτης
Κυριοι..
Καλο ειναι να μην ανεβαινουν οι τονοι και να μη γινονται προσωπικες επιθεσεις οπως και χαρακτηρισμοι...
Δοξα ο θεος,εχουμε την ευτυχια να ζουμε σε μια δημοκρατικη χωρα και ο καθενας μας μπορει ελευθερα να λεει τη γνωμη του..
Η προσφυγη σε υβρεις δηλωνει τη μη υπαρξη επιχειρηματων...Γι αυτο προτεινω συνεση και αυτοσυγκρατηση απο ολους..
Αλλωστε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα εδω μεσα..Ο καθενας λεει την αποψη του και ειτε συμφωνουμε ειτε οχι,πρεπει να τη σεβομαστε τουλαχιστον..
Βεβαια απο την αλλη,καταλαβαινω τη "δυσκολη θεση" που εχουν περιελθει καποιοι εδω μεσα-απογονοι των κομμουνιστοσυμμοριτων-που βλεπουν οτι για πρωτη φορα μετα τη μεταπολιτευση,ενας πολιτικος σχηματισμος που ασπαζεται τις αρχες της Λαικης Πατριωτικης Δεξιας,διεκδικει με αξιωσεις την εισοδο του στη Βουλη...
Ξυδακι λοιπον...Ξυδακι...
κατ αρχήν δεν είναι απόλυτο το δημοκρατία έχουμε εγώ μάλλον μπορώ να την χαρακτηρίσω κοινοβουλευτική δικτατορία την στιγμή που μια μειοψηφία της τάξης του 40% κυβερνά σε σχέση με το υπόλοιπο 60%  και αν προσθέσουμε και τους άλλους παράγοντες όπως λευκά άκυρα αποχή και μη εκπροσωπούμενα στην βουλή μικρά κόμματα το 40% είναι ακόμα μικρότερο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.462
Πόντοι
41.447
Κυριοι..
Καλο ειναι να μην ανεβαινουν οι τονοι και να μη γινονται προσωπικες επιθεσεις οπως και χαρακτηρισμοι...
Βεβαια απο την αλλη,καταλαβαινω τη "δυσκολη θεση" που εχουν περιελθει καποιοι εδω μεσα-απογονοι των κομμουνιστοσυμμοριτων-

κατά τα άλλα να μην ανεβαίνουν οι τόνοι!
θα παρακαλούσα να μην το γαμισετε το θρέντ.
Κρίμα ειναι να κλειδώθει΄η να αρχίσουμε να διαγράφουμε μηνύματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom