Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ζήσε με ηγέτη τώρα για άλλους 16 μήνες και βούλωνε ο μαλάκας ο κούλης μπορεί να περιμένει

Εκλογές θα έχουμε μέχρι τον Νοεμβρη... εκλογές που θα στείλουνε τον Τσίπρα και την συμμορία του στο διάολο και θα φέρουν την ΝΔ στην εξουσία για να ξαναφτιάξει την οικονομία...

να ξεφορτωθεί τους άχρηστους συμβασιούχους, να κόψει τα ΚΕΑ στους τεμπέληδες, να μειώσει τους φόρους και τις ασφαλιστικές εισφορές στις επιχειρήσεις και φυσικά να δώσει τις συντάξεις ανταποδοτικά και όχι αναδιανεμητικά... που σημαίνει νικολιέ ότι εσύ θα πάρεις 130 ευρώ σύνταξη και αυτό αν......
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Εκλογές θα έχουμε μέχρι τον Νοεμβρη... εκλογές που θα στείλουνε τον Τσίπρα και την συμμορία του στο διάολο και θα φέρουν την ΝΔ στην εξουσία για να ξαναφτιάξει την οικονομία...

να ξεφορτωθεί τους άχρηστους συμβασιούχους, να κόψει τα ΚΕΑ στους τεμπέληδες, να μειώσει τους φόρους και τις ασφαλιστικές εισφορές στις επιχειρήσεις και φυσικά να δώσει τις συντάξεις ανταποδοτικά και όχι αναδιανεμητικά... που σημαίνει νικολιέ ότι εσύ θα πάρεις 130 ευρώ σύνταξη και αυτό αν......

καλά περίμενε εσύ εκλογές είπαμε αργούν
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
καλά περίμενε εσύ εκλογές είπαμε αργούν

οι εκλογές νικολιε είναι προ των πυλών... δεν αντέχει ο τσίπρας την φθορά και το χάσιμο των ψήφων από τις 350.000 συνταξιούχους που θα δ΄δούνε τις συντάξεις τους να κόβονται κατά 18% ... και 350.000 συνταξιούχοι είναι 1.000.000 ψήφοι... οι οποίοι ξέρεις που θα πάνε φυσικά
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
οι εκλογές νικολιε είναι προ των πυλών... δεν αντέχει ο τσίπρας την φθορά και το χάσιμο των ψήφων από τις 350.000 συνταξιούχους που θα δ΄δούνε τις συντάξεις τους να κόβονται κατά 18% ... και 350.000 συνταξιούχοι είναι 1.000.000 ψήφοι... οι οποίοι ξέρεις που θα πάνε φυσικά
Γιατι ρε τύπε? Δεν βιαζομαστε. Να κατσει να υποστει και τη φθορα απο το κοψιμο. Να φτασει στο 3%. Οκτωβρη 2019 θελουμε τις εκλογες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
ζήσε με ηγέτη τώρα για άλλους 16 μήνες και βούλωνε ο μαλάκας ο κούλης μπορεί να περιμένει
Αυτα μην βγεις και τα πεις σε κανενα καφενειο, προβλεπω οι συνταξιουχοι να σε κρεμασουν απο τον πολυελαιο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αυτα μην βγεις και τα πεις σε κανενα καφενειο, προβλεπω οι συνταξιουχοι να σε κρεμασουν απο τον πολυελαιο

εγω θα έλεγα να τον κρεμάσουν από τα αρχίδια αλλά επειδή δεν έχει ας τον κρεμάσουν από την γλώσσα... δεν θα τον πονέσουν και πολύ γιατί η γλώσσα του έχει γίνει σαν γουρουνοτσάρουχο από το πολύ γλείψιμο ...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γιατι ρε τύπε? Δεν βιαζομαστε. Να κατσει να υποστει και τη φθορα απο το κοψιμο. Να φτασει στο 3%. Οκτωβρη 2019 θελουμε τις εκλογες.

το καλύτερο είναι αυτό βέβαια... να πέσει η περικοπή των συντάξεων και η μείωση του αφορολογοήτου που θα έρθει το 2019 και να ψάχνει να βρεί την ψήφο του...

δυστυχώς τα κομματόσκυλα και το ζωωδες ένστικτο αυτοσυντήρησης των αριστερών δεν θα τον αφήσουν.. μοναδική ελπίδα να σκούξουν ομαδικά οι βολευτές που θα δούνε τις καρέκλες τους να φεύγουν ...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.555
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
Αυτα μην βγεις και τα πεις σε κανενα καφενειο, προβλεπω οι συνταξιουχοι να σε κρεμασουν απο τον πολυελαιο
Δυστυχως το ιδιο θα κανουν σε εσενα η σε οποιον σαν εσενα φιλε μου. Εσυ θες να ερθει ο Κυριακος καθαρα για ιδεολογικους λογους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Δυστυχως το ιδιο θα κανουν σε εσενα η σε οποιον σαν εσενα φιλε μου. Εσυ θες να ερθει ο Κυριακος καθαρα για ιδεολογικους λογους.
Και για ιδεολογικους και επειδη θεωρω οτι ειναι η καλυτερη λυση για τη χωρα. Εγω τα λεω παντου και οποιος θελει να αντιπαρατεθει λεκτικα ειμαι διαθεσιμος.Ποιος θα μου αντιμιλησει? Οι πασόκοι ή οι συριζαιοι? Μονο οι χρυσαυγιτες ειναι δυσκολοι στη συνομιλια αλλά αυτο δεν εχει να κανει με την δικη μου φτωχεια επιχειρηματων αλλά την δικη τους φτωχεια αντιληψης.
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
19
Like
948
Πόντοι
991
Ανεκδιήγητη γκάφα Μητσοτάκη στα ελληνοτουρκικά σύνορα
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΑ - ΑΤΥΠΩΣ ΚΡΑΤΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΦΥΛΑΚΙΟ ΚΗΠΩΝ


ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ!!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Ανεκδιήγητη γκάφα Μητσοτάκη στα ελληνοτουρκικά σύνορα
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΑ - ΑΤΥΠΩΣ ΚΡΑΤΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΦΥΛΑΚΙΟ ΚΗΠΩΝ


ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ!!!!!!
Ρε δεν πατε καλα. Αντι να κραξετε τους Τουρκους που δημιουργουν παλι εντυπωσεις ανευ λογου, τους δικαιωνετε?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.555
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
Και για ιδεολογικους και επειδη θεωρω οτι ειναι η καλυτερη λυση για τη χωρα. Εγω τα λεω παντου και οποιος θελει να αντιπαρατεθει λεκτικα ειμαι διαθεσιμος.Ποιος θα μου αντιμιλησει? Οι πασόκοι ή οι συριζαιοι? Μονο οι χρυσαυγιτες ειναι δυσκολοι στη συνομιλια αλλά αυτο δεν εχει να κανει με την δικη μου φτωχεια επιχειρηματων αλλά την δικη τους φτωχεια αντιληψης.
Επετρεψε μου να πω οτι σε θεωρω λογικο και σοβαρο ανθρωπο στην πραγματικη ζωη και δεν νομιζω οτι τα λες παραξεω αυτα. Απλα εδω οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ετσι και εσυ απλα τα λες για να ξεσπασεις. Καλα κανεις γιατι υπαρχει η ανωνυμια.
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
19
Like
948
Πόντοι
991
Ε ΟΧΙ ΑΝ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΤΗΡΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Επετρεψε μου να πω οτι σε θεωρω λογικο και σοβαρο ανθρωπο στην πραγματικη ζωη και δεν νομιζω οτι τα λες παραξεω αυτα. Απλα εδω οπως οι περισσοτεροι εδω μεσα ετσι και εσυ απλα τα λες για να ξεσπασεις. Καλα κανεις γιατι υπαρχει η ανωνυμια.
Οχι απλως τα λεω αλλά με παρακολουθουν και με προσοχη. Αυτο ελειπε να μπορει ο καθενας να με αντιμετωπισει λεκτικα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Ε ΟΧΙ ΑΝ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ ΨΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΤΗΡΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ !!!
Μην παρεις ρε τύπε, δεν θα σε παρακαλαμε κιολας, μεινε με τον Τσιπρα, αυτος σας αξιζει
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.162
Κριτικές
33
Like
5.370
Πόντοι
4.096
που δεν ειναι κλεφτης και χαζος,κι ειναι και μορφωμενο παιδι(συμπληρωνω) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
19
Like
948
Πόντοι
991
ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ  :headbang: :headbang: :headbang:ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΟΙ ΒΡΥΞΕΛΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ .
ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ.
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΨΙΣΕΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΑ.
ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΚΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧΧΧΧΧΧΧ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΗΤΕΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.

το πιο πιθανο ειναι να τους δουμε ολους μαζι στην επομενη 4τραετια και ετσι ολοι μαζι θα κανουν οτι κανουν χρονια τωρα στον ελληνα  :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.734
Πόντοι
1.306
1.jpg


:tired: :tired:

TEMPELOSKYLOgiasofia.jpg
http://www.classicgreekcinema.com/wp-content/gallery/to-tebeloskilo/01.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.103
Κριτικές
33
Like
7.337
Πόντοι
4.746
Ρε δεν πατε καλα. Αντι να κραξετε τους Τουρκους που δημιουργουν παλι εντυπωσεις ανευ λογου, τους δικαιωνετε?
Εσυ τυπε σε αλλες συζητησεις δικαιωνεις τους γερμαναραδες, την μερκελ, τον σοιμπλε, τα μνημονια και την παρεα τους. Να αναρωτηθουμε λοιπον το ιδιο για εσενα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom