Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (14 μέλη και 9 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.433
Like
13.781
Πόντοι
3.656
κοίτα που ξαφνικά οι νεοδημοκράτες για να υποστηρίξουν το αφήγημα στο τέλος θα μας πουν ότι τρώνε και κατσαρίδες τηγανητές

σιγά γιατί τι έχουν τι είμαστε τίποτα μπρούκληδες??? :zombie:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.805
Πόντοι
5.506

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.717
Like
11.199
Πόντοι
3.656
εγω απο τοτε που αρχισα να ψωνιζω απο της προσφορες νταλαιμα αρχισα επιτελους να στελνω μερικα λεφτα στην θεια μου στην Νιγηρια...
Εσυ δεν εχεις ουτε ιερο ουτε οσιο...
Που μου εστελνες και λεφτα στη θεια...
Τους θειους εδω μεσα τους εχεις καταγαμησει στο ξεζουμισμα και σε επιασε ο πονος για την θεια του γιαννου!!!!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.805
Πόντοι
5.506
Εσυ δεν εχεις ουτε ιερο ουτε οσιο...
Που μου εστελνες και λεφτα στη θεια...
Τους θειους εδω μεσα τους εχεις καταγαμησει στο ξεζουμισμα και σε επιασε ο πονος για την θεια του γιαννου!!!!!!
θα γνωρισω την θεια μου την νιγηριανα στον θειο μου και θα ανοιξει η κανουλα του χρηματος να ρεει σε εμενα...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.717
Like
11.199
Πόντοι
3.656
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.443
Like
20.273
Πόντοι
6.056
Tι γινεται εδω μεσα ρε τυποι?Τι φυλλαδια σουπερ μαρκετ πλακωσαν?Σαν κατι διαφημιστικα που μοιραζαν Ναυαρινου κατι πιτσιρικαδες:confused::confused::confused::coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.008
Like
22.766
Πόντοι
5.506
Για να καταλάβεις οτι είσαι εκτός πραγματικότητας.
Η efood χρεώνει προμηθεια + τραπεζικά έξοδα κάθε μηνα που πληρώνει τα μαγαζια με εμβασμα από το εξωτερικο.
Για να βγουνε οι περισσότεροι επιχειρηματιες βαζουν στο efood οτι πιο β υπαρχει. Μου το εχουν πει και μερικοί φίλοι μου. "Αλλο αυτό που τρως εδω κι αλλο απ το e food".
Την τελευταία που έφαγα απο εκει πριν χρόνια ο γύρος κοτοπουλο ήταν γκρι σκούρος και πρεπει να ειχε τουλάχιστον 60% πετσα. Το μισο το πεταξα. Οσοι έχουνε φαει γύρο σε αραβική χωρα η στην τουρκια ξερουν πολύ καλά τι λεω. Καμια σχεση με τις σαβουρες που τρώμε εδω και ιδιαίτερα του efood
Δηλαδή τα γυραδικα έχουν ξεχωριστή στοίβα γύρο πίσω στην αποθήκη, όταν φεύγει παραγγελία για e food κοβουν απο κει, τη φολα. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.008
Like
22.766
Πόντοι
5.506
Mimikos Στήθος Φιλέτο Κοτόπουλο Ελληνικό Νωπό 650gr (+20% Δωρεάν Προϊόν) | mymarket.gr

ορίστε μαν....την ίδια τιμή έχει και το σούπερ μάρκετ του efood

πραγματικά για αρχόντους το σούπερ μάρκετ

εσύ έχεις δοκιμάσει να φας τα κοτόπουλα που ποστάρει ο ντάμα???? και να μην πάθεις σαλμονέλα???
Είπαμε τύπε, εσύ τρως φιλέτο κοτόπουλο που έχει μεγαλώσει σε μεζονέτα στα νότια προαστεια με του πουλιού το γάλα, δεν έχεις φόβο να πέσεις κάτω όπως κάνει όλη η πλεμπα που ψωνίζει από τα υπόλοιπα σούπερ και τα κρεοπωλεία. Άλλωστε κάθε μέρα έχουμε πάμπολλα επεισόδια και προειδοποιήσεις του ΕΦΕΤ για σαλμονέλα σε πουλερικά που πωλούνται σε αλυσίδες σούπερ μάρκετ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.102
Like
72.176
Πόντοι
12.756
Tι γινεται εδω μεσα ρε τυποι?Τι φυλλαδια σουπερ μαρκετ πλακωσαν?Σαν κατι διαφημιστικα που μοιραζαν Ναυαρινου κατι πιτσιρικαδες:confused::confused::confused::coffee:
Απο νημα του Παγκοσμιου ηγέτη κατάντησε φυλλαδια-προσφορες.κομ :confused::confused::confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.926
Κριτικές
20
Like
26.910
Πόντοι
8.346
Ντιπ μαλακας αυτός ο ντολμας.
Το πιτογυρο εκει που εκανε 2,5€ τώρα στην καλύτερη να το πετύχεις 3,5 - 4€ και κάθεται κ σχολιαζει οτι δεν ειναι 5€ αλλά 3,5 και 4€.
ΧΦΤΟΥ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΣΙΧΑΜΑ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.304
Πόντοι
6.256
Ντιπ μαλακας αυτός ο ντολμας.
Το πιτογυρο εκει που εκανε 2,5€ τώρα στην καλύτερη να το πετύχεις 3,5 - 4€ και κάθεται κ σχολιαζει οτι δεν ειναι 5€ αλλά 3,5 και 4€.
ΧΦΤΟΥ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΣΙΧΑΜΑ
Εντωμεταξυ ολες αυτες τις μερες παιζουν συνεχεια αρθρα οτι σε λιγες εβδομαδες το σουβλακι θα παει στα 5 ευρω αλλα ο Ντολμας κανει οτι δεν τα εχει διαβασει....:tooth:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.443
Like
20.273
Πόντοι
6.056
Απο νημα του Παγκοσμιου ηγέτη κατάντησε φυλλαδια-προσφορες.κομ :confused::confused::confused:
Kαταλαβαμε το σχεδιο των πρακτορων να αμαυρωσουν την εικονα του ηγετη και να σπαμαρουν με προσφορες για να μην αναδειχθει το εργο που παραχθηκε τα τελευταια χρονια.Δεν θα τους περασει:rockon::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.433
Like
13.781
Πόντοι
3.656
Είπαμε τύπε, εσύ τρως φιλέτο κοτόπουλο που έχει μεγαλώσει σε μεζονέτα στα νότια προαστεια με του πουλιού το γάλα, δεν έχεις φόβο να πέσεις κάτω όπως κάνει όλη η πλεμπα που ψωνίζει από τα υπόλοιπα σούπερ και τα κρεοπωλεία. Άλλωστε κάθε μέρα έχουμε πάμπολλα επεισόδια και προειδοποιήσεις του ΕΦΕΤ για σαλμονέλα σε πουλερικά που πωλούνται σε αλυσίδες σούπερ μάρκετ.
το τυποποιημένο κοτόπουλο μιμίκος είναι το κοτόπουλο πολυτελείας δηλαδή????? το στήθος κοτόπουλο??? το πιο φτηνό φαγητό που υπάρχει??? :2funny::2funny::2funny::2funny:

η αλήθεια είναι ότι αν κάνεις ένα γκουγκλάρισμα ''σαλμονέλα και απόσυρση" θα δεις πολύ περισσότερες ειδήσεις για το 2023-2024 από όσες θα περίμενες να δεις :confused:

κατανοείς τι προτείνει ο άλλος ο αρούγκανος? να ψάχνεις τα φυλλάδια και τις προσφορές για να βρεις τον κάθε κωδικό που είναι πιο φτηνός για να πας να το πάρεις....σιγά μην κάνεις και κυνήγι θησαυρού για να φας 10 μαλακίες....
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.717
Like
11.199
Πόντοι
3.656
το τυποποιημένο κοτόπουλο μιμίκος είναι το κοτόπουλο πολυτελείας δηλαδή????? το στήθος κοτόπουλο??? το πιο φτηνό φαγητό που υπάρχει??? :2funny::2funny::2funny::2funny:

η αλήθεια είναι ότι αν κάνεις ένα γκουγκλάρισμα ''σαλμονέλα και απόσυρση" θα δεις πολύ περισσότερες ειδήσεις για το 2023-2024 από όσες θα περίμενες να δεις :confused:

κατανοείς τι προτείνει ο άλλος ο αρούγκανος? να ψάχνεις τα φυλλάδια και τις προσφορές για να βρεις τον κάθε κωδικό που είναι πιο φτηνός για να πας να το πάρεις....σιγά μην κάνεις και κυνήγι θησαυρού για να φας 10 μαλακίες....
ποσο εχουν οι ντοματες σημερα ρε απατεωνα?????
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.008
Like
22.766
Πόντοι
5.506
το τυποποιημένο κοτόπουλο μιμίκος είναι το κοτόπουλο πολυτελείας δηλαδή????? το στήθος κοτόπουλο??? το πιο φτηνό φαγητό που υπάρχει??? :2funny::2funny::2funny::2funny:

η αλήθεια είναι ότι αν κάνεις ένα γκουγκλάρισμα ''σαλμονέλα και απόσυρση" θα δεις πολύ περισσότερες ειδήσεις για το 2023-2024 από όσες θα περίμενες να δεις :confused:

κατανοείς τι προτείνει ο άλλος ο αρούγκανος? να ψάχνεις τα φυλλάδια και τις προσφορές για να βρεις τον κάθε κωδικό που είναι πιο φτηνός για να πας να το πάρεις....σιγά μην κάνεις και κυνήγι θησαυρού για να φας 10 μαλακίες....
Δεν ξέρω τύπε, εσύ είπες ότι όλα τα υπόλοιπα έχουν σαλμονελες όποτε προτείνεις να πληρώνουμε 12-15 ευρώ το καλό το κοτοπουλακι, το ορθόδοξο, όλα τα υπόλοιπα που έχουν δεκάδες σ/μ έχουν σαλμονελες.

Εμένα δε με απασχολεί τύπε, εσύ με ρωτάς συνέχεια ποσο κάνει το ένα και ποσό το άλλο, σιγά μην κάθομαι να κοιτάω τις τιμές στα ράφια, αυτά απασχολούν εσάς τους φιλάνθρωπους πελουσιους. :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.433
Like
13.781
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρω τύπε, εσύ είπες ότι όλα τα υπόλοιπα έχουν σαλμονελες όποτε προτείνεις να πληρώνουμε 12-15 ευρώ το καλό το κοτοπουλακι, το ορθόδοξο, όλα τα υπόλοιπα που έχουν δεκάδες σ/μ έχουν σαλμονελες.

Εμένα δε με απασχολεί τύπε, εσύ με ρωτάς συνέχεια ποσο κάνει το ένα και ποσό το άλλο, σιγά μην κάθομαι να κοιτάω τις τιμές στα ράφια, αυτά απασχολούν εσάς τους φιλάνθρωπους πελουσιους. :coffee:
εσύ όλο δε ξέρεις αλλά όλο την αμολάς την σαχλαμάρα σου πρώτος όμως :confused:

τελικά μάλλον αυτή η μάρκα που έβαλα είναι μόνο για μπρούκλιδες γιαυτό....

εσένα δε σε απασχολεί αλλά έγραψες ακριβώς αυτό : "Ο Σαουλ ψωνίζει την Κρεμ Ντε Λα Κρεμ των κοτόπουλων και πληρώνει 12 Ευρώ λιγότερο από κιλό επειδή είναι απλας αλλά ταυτόχρονα νοιάζεται για την ακρίβεια και τους φτωχούς συνανθρώπους του που πεινάνε και ψάχνουν τους κάδους, θα σέβεσαι."

πρώτα τα ζητάει ο κώλος σου και μετά λακίζεις

οπότε θα κάνω κάτι που ξέρω ότι θα σε τσιγκλήσει περισσότερο....σταματώ εδώ την συζήτηση :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom