Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (10 μέλη και 25 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Γαμιεται ο Χατζηδάκης και ο "άλλος". Ανεπαγγελτοι μυρωδιαδες της πραγματικής ζωής.
και στη τελικη μια ευθεια ειναι η αγορα της μυρινας διπλα τα εχει ολα τα ατμ να πανε να σηκωσουν κανα φραγκο οι ξενοι. κραταει προμηθεια η τραπεζα σε αναληψη;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Γαμιεται ο Χατζηδάκης και ο "άλλος". Ανεπαγγελτοι μυρωδιαδες της πραγματικής ζωής.
Yβρεις,γκρινια,ελλειψη επιχειρηματων και λυσεων.Δεν σας φτανει ο Κωστης με τις τοσες μεταρρυθμισεις?Θελετε κανενα παρατραγουδο δηλαδη?Τι εγινε με τις λακουβες τις διορθωσες ή ολα τα περιμενεις ετοιμα:think::confused::confused::confused::coffee::coffee::coffee:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.883
Πόντοι
18.565
Yβρεις,γκρινια,ελλειψη επιχειρηματων και λυσεων.Δεν σας φτανει ο Κωστης με τις τοσες μεταρρυθμισεις?Θελετε κανενα παρατραγουδο δηλαδη?Τι εγινε με τις λακουβες τις διορθωσες ή ολα τα περιμενεις ετοιμα:think::confused::confused::confused::coffee::coffee::coffee:
Nipli gamiesai.:confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.495
Like
27.704
Πόντοι
5.506
Γαμιοσαστε εσείς και ο πρωθυπουργός μας...
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Όταν το ενοίκιο είναι τεκμήριο και 35 εφορία νομίζω θα τα βρουν εύκολα
μην εισαι τοσο σιγουρος. για να δηλωσεις μαυρα σε μια ενοικιαση πρεπει ολο το υπολοιπο ποσο να το παρεις μπροστα για να εισαι σιγουρος οτι δεν θα σου δεινει μονο τα μαυρα. ποσοι πιστευεις οτι εχουν να δωσουν και ολο το ποσο μπροστα συν ολα τα εξοδα μιας μετακομισης συν τις εγγυησεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.295
Like
13.636
Πόντοι
3.656
ποσοι πιστευεις οτι εχουν να δωσουν και ολο το ποσο μπροστα συν ολα τα εξοδα μιας μετακομισης συν τις εγγυησεις
εγώ

αλλά δε τα δίνω το χόμπι μου είναι να ρίχνω την φυτιλιά για προκαταβολή και μετά να βλέπω την ζωή να φεύγει από τα μάτια τους όταν το παίρνω πίσω :coffee::coffee::coffee:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
εγώ

αλλά δε τα δίνω το χόμπι μου είναι να ρίχνω την φυτιλιά για προκαταβολή και μετά να βλέπω την ζωή να φεύγει από τα μάτια τους όταν το παίρνω πίσω :coffee::coffee::coffee:
δεν εχεις χομπι εσυ εισαι σπιτι ''δουλεια'' ''δουλεια'' σπιτι για ντελιβερι
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
μην εισαι τοσο σιγουρος. για να δηλωσεις μαυρα σε μια ενοικιαση πρεπει ολο το υπολοιπο ποσο να το παρεις μπροστα για να εισαι σιγουρος οτι δεν θα σου δεινει μονο τα μαυρα. ποσοι πιστευεις οτι εχουν να δωσουν και ολο το ποσο μπροστα συν ολα τα εξοδα μιας μετακομισης συν τις εγγυησεις
Ποιος σου είπε ότι δεν γίνεται ήδη? Το κράτος ακολουθεί τις εξελίξεις δεν τις προλαβαίνει ποτέ κ πουθενά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom