Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (7 μέλη και 10 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
ακούγανε 40+ διαδρομές στο 8ωρο και την έκαναν.
σιγά μην τους είχαμε με 2 διαδρομές την ώρα...
Ααα, ε πες το έτσι...
Εδώ μπαίνουν κι άλλοι παράμετροι, π.χ για τι αποστάσεις μιλάμε;
Διότι είναι 5 κουρσες/ώρα, αρα 1/12 λεπτά.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Περίεργο, 11 στους 10 νέους είναι ντελιβερι και Dj...
αστο ρε το τρολ,ουτε καν καταλαβαινει τι γραφει και τα μπερδευει.....τη μια λεει εψαχνα ,την αλλη γραφει εσεις φταιτε που γραφετε οτι ψαχνετε και ολα σας βρωμανε...ο ανθρωπος ειναι σε παρακρουση.....ολοι οι ανεργοι σημερα απο 18εως 68 καβαλανε ενα μηχανακι και δουλευουν ντελιβερι και οσοι ειναι και νορμαλ βγαζουν πολυ καλο μεροκαματακι....σε χρονο ντετε βρισκεις ντελιβερα αν εισαι νορμαλ και σε ξερουν στην πιατσα....να βρεις δυσκολο ειναι κανα βοηθο ειδικα σε τεχνικο επαγγελμα η σε οικοδομη-εκει δεν παει κανενας πλεον (ειναι αντρικο επαγγελμα η οικοδομη)...ντελιβερι αν δινεις αυτα που δινει η πιατσα βρισκεις αμεσως!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
αστο ρε το τρολ,ουτε καν καταλαβαινει τι γραφει και τα μπερδευει.....τη μια λεει εψαχνα ,την αλλη γραφει εσεις φταιτε που γραφετε οτι ψαχνετε και ολα σας βρωμανε...ο ανθρωπος ειναι σε παρακρουση.....ολοι οι ανεργοι σημερα απο 18εως 68 καβαλανε ενα μηχανακι και δουλευουν ντελιβερι και οσοι ειναι και νορμαλ βγαζουν πολυ καλο μεροκαματακι....σε χρονο ντετε βρισκεις ντελιβερα αν εισαι νορμαλ και σε ξερουν στην πιατσα....να βρεις δυσκολο ειναι κανα βοηθο ειδικα σε τεχνικο επαγγελμα η σε οικοδομη-εκει δεν παει κανενας πλεον (ειναι αντρικο επαγγελμα η οικοδομη)...ντελιβερι αν δινεις αυτα που δινει η πιατσα βρισκεις αμεσως!
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ, βεβαια εδώ πρόσθεσε κι άλλες λεπτομέρειες, ότι ζητούσε λέει 40+ κούρσες το 8ωρο.
Αν μιλάμε για μια απόσταση των 5χλμ, μέχρι να πας, μέχρι να παραδώσεις, μέχρι να σου σπάσει και λίγο τον μπουτσο ο πελάτης, μέχρι να επιστρέψεις, αυτό πρέπει να το κάνεις μέσα σε 12 λεπτά. Αν θες να κάνεις τουλάχιστον 40 κουρσες σε ενα 8ωρο.
Αν και δεν την έχω κάνει ποτέ αυτή τη δουλειά, με απλά μαθηματικά κατάλαβα ότι ο προλαλησαντας θα τον ξεσκίσει τον εργαζόμενο.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Ααα, ε πες το έτσι...
Εδώ μπαίνουν κι άλλοι παράμετροι, π.χ για τι αποστάσεις μιλάμε;
Διότι είναι 5 κουρσες/ώρα, αρα 1/12 λεπτά.
τωρα μην πιασουμε αυτη τη συζητηση...
κοντινες ήταν οι αποστάσεις, δεν είναι θέμα βενζίνης/συντήρησης αλλά βαρεμάρας.
κι όταν τους λες "πολλές παραδόσεις = πολλά τιπς" και δεν τους νοιάζει αυτό αλλά η βολή τους...ε άντε γαμηθείτε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.730
Κριτικές
184
Like
43.972
Πόντοι
21.896
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ, βεβαια εδώ πρόσθεσε κι άλλες λεπτομέρειες, ότι ζητούσε λέει 40+ κούρσες το 8ωρο.
Αν μιλάμε για μια απόσταση των 5χλμ, μέχρι να πας, μέχρι να παραδώσεις, μέχρι να σου σπάσει και λίγο τον μπουτσο ο πελάτης, μέχρι να επιστρέψεις, αυτό πρέπει να το κάνεις μέσα σε 12 λεπτά. Αν θες να κάνεις τουλάχιστον 40 κουρσες σε ενα 8ωρο.
Αν και δεν την έχω κάνει ποτέ αυτή τη δουλειά, με απλά μαθηματικά κατάλαβα ότι ο προλαλησαντας θα τον ξεσκίσει τον εργαζόμενο.
Επειδή τυγχάνει να γνωρίζω το θέμα από γιγάντια αλυσίδα διανομής εστίασης ..ο ντεμιβερας είναι για 20-25 παραγγελίες στο οχτάωρο .....ταβάνι ..
Σαράντα όλας ούτε για πλάκα...τέλος
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ, βεβαια εδώ πρόσθεσε κι άλλες λεπτομέρειες, ότι ζητούσε λέει 40+ κούρσες το 8ωρο.
Αν μιλάμε για μια απόσταση των 5χλμ, μέχρι να πας, μέχρι να παραδώσεις, μέχρι να σου σπάσει και λίγο τον μπουτσο ο πελάτης, μέχρι να επιστρέψεις, αυτό πρέπει να το κάνεις μέσα σε 12 λεπτά. Αν θες να κάνεις τουλάχιστον 40 κουρσες σε ενα 8ωρο.
Αν και δεν την έχω κάνει ποτέ αυτή τη δουλειά, με απλά μαθηματικά κατάλαβα ότι ο προλαλησαντας θα τον ξεσκίσει τον εργαζόμενο.
σιγα μην καταλαβε τι εγραψε,τρολαρει σε λεω,βλαμενο ειναι!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
τωρα μην πιασουμε αυτη τη συζητηση...
κοντινες ήταν οι αποστάσεις, δεν είναι θέμα βενζίνης/συντήρησης αλλά βαρεμάρας.
κι όταν τους λες "πολλές παραδόσεις = πολλά τιπς" και δεν τους νοιάζει αυτό αλλά η βολή τους...ε άντε γαμηθείτε
Δεν είναι και τόσο εύκολο, ναι δεν είναι καμιά επιστήμη, αλλά όσο να 'ναι σε κουράζει όταν ξέρεις ότι πρέπει να το κάνεις non stop αυτό επί 8 ώρες.
Και μη ξεχνάς, ένα τσικ να τον ακουμπησει κανα 4τροχο το μηχανάκι, τον πέταξε σαν καρπούζι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.730
Κριτικές
184
Like
43.972
Πόντοι
21.896
τωρα μην πιασουμε αυτη τη συζητηση...
κοντινες ήταν οι αποστάσεις, δεν είναι θέμα βενζίνης/συντήρησης αλλά βαρεμάρας.
κι όταν τους λες "πολλές παραδόσεις = πολλά τιπς" και δεν τους νοιάζει αυτό αλλά η βολή τους...ε άντε γαμηθείτε
Το ότι δεν έρχονται φταίει και η πολιτική του Κούλη με τα κουλοεπιδοματα ........αυτόν έχουμε αυτόν κρίνουμε ....σε προλαβαίνω για να μην πεις για το Τσίπρα διότι αυτός κρίθηκε στις εκλογές το 2019
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Επειδή τυγχάνει να γνωρίζω το θέμα από γιγάντια αλυσίδα διανομής εστίασης ..ο ντεμιβερας είναι για 20-25 παραγγελίες στο οχτάωρο .....ταβάνι ..
Σαράντα όλας ούτε για πλάκα...τέλος
Κάτι τέτοιο έχω ακούσει κι εγώ.
Μέχρι 30 το πολύ αν είναι γιορτές.
Αν είναι Χριστούγεννα κι έχει τίποτα παγωνιά ή βρόχα, βράστα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Αυτής της άποψης είμαι κι εγώ, βεβαια εδώ πρόσθεσε κι άλλες λεπτομέρειες, ότι ζητούσε λέει 40+ κούρσες το 8ωρο.
Αν μιλάμε για μια απόσταση των 5χλμ, μέχρι να πας, μέχρι να παραδώσεις, μέχρι να σου σπάσει και λίγο τον μπουτσο ο πελάτης, μέχρι να επιστρέψεις, αυτό πρέπει να το κάνεις μέσα σε 12 λεπτά. Αν θες να κάνεις τουλάχιστον 40 κουρσες σε ενα 8ωρο.
Αν και δεν την έχω κάνει ποτέ αυτή τη δουλειά, με απλά μαθηματικά κατάλαβα ότι ο προλαλησαντας θα τον ξεσκίσει τον εργαζόμενο.
τονι τα εξηγησα πιο πάνω.
θες μαθηματικά, να στα πω....
τα δρομολόγια δεν ήταν χύμα όπως να'ναι, 2-3 παραδόσεις κοντινες. έβγαινε, οι άλλοι πως το έκαναν δλδ.
φυσικά θέλει τρέξιμο, αν ο ντελιβερας βαράει μύγες σου λέω 100% ότι η επιχείρηση παίρνει τον πούλο.
είχαν όμως 32 ευρω + ένσημα + περίπου 25 ευρω τιπς. μειον βέβαια η βενζίνη. περίπου 50 ευρω την ημέρα καθαρά + ένσημα.
μια χαρά το βρίσκω για νέους χωρίς σπουδές, ειδικά σήμερα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.730
Κριτικές
184
Like
43.972
Πόντοι
21.896
Κάτι τέτοιο έχω ακούσει κι εγώ.
Μέχρι 30 το πολύ αν είναι γιορτές.
Αν είναι Χριστούγεννα κι έχει τίποτα παγωνιά ή βρόχα, βράστα.
Μπα ούτε τριάντα
Τριάντα σε μικρή επαρχιακή πόλη κ γιορτές
Αθήνα Σαλόνικα 20-22 ταβανι
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Σε επιτραπέζιο εχεις επιχειρήσεις τυπε ;
Τραβα στην αφρικη μήμπως βρεις κανενα σκλάβο κ πρόσεχε το κωλο σου, κομματοσκυλο του χατζηδακη
φίλε έχεις κάνει ποτέ τίποτα στη ζωή σου πέραν του μπου, ή μιλάω με τον κώλο μου?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Κάτι τέτοιο έχω ακούσει κι εγώ.
Μέχρι 30 το πολύ αν είναι γιορτές.
Αν είναι Χριστούγεννα κι έχει τίποτα παγωνιά ή βρόχα, βράστα.
άλλο η εστίαση και άλλο ο καφές.
μπερδεύεσαι.
στον καφέ οι 25-30 παραδόσεις το 8ωρο είναι για να μην μπεις μέσα. και αν...
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.770
Like
28.066
Πόντοι
5.506
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
άλλο η εστίαση και άλλο ο καφές.
μπερδεύεσαι.
στον καφέ οι 25-30 παραδόσεις το 8ωρο είναι για να μην μπεις μέσα. και αν...
Μπα ούτε τριάντα
Τριάντα σε μικρή επαρχιακή πόλη κ γιορτές
Αθήνα Σαλόνικα 20-22 ταβανι
η εστίαση έχει πολύ μεγαλύτερες αποστάσεις και επίσης πολύ μεγαλύτερες αποδείξεις. και όγκο μεταφερόμενων δεμάτων.
μην το μπερδεύετε με τον καφε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τραβα ρε πίθηκε στην αφρικη που το παιζεις κ επιχειρηματίας , ασχετε
κατάλαβα...μπου και άγιος ο θεός.
έλα φίλε για σένα δίνουμε 5 ευρω την ώρα :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.730
Κριτικές
184
Like
43.972
Πόντοι
21.896
η εστίαση έχει πολύ μεγαλύτερες αποστάσεις και επίσης πολύ μεγαλύτερες αποδείξεις. και όγκο μεταφερόμενων δεμάτων.
μην το μπερδεύετε με τον καφε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


κατάλαβα...μπου και άγιος ο θεός.
έλα φίλε για σένα δίνουμε 5 ευρω την ώρα :confused:
Α για τον καφέ δεν ξέρω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom