Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Eπειδη απευθυνεσαι σε μενα προσωπικα αν και δεν με ξερεις θα σου πω οτι τα 0,60 που σας πληρωνουν ειναι λιγα. Ζητηστε περισσοτερα.

Οσο για τον Κυριακο που αναφερεις να δω που θα βρει βλακες δεξιους αριστερους κτλπ να τον ψηφισουν.

Πίνεις κάτι τύπε μου;
Φυσικά και απευθύνομαι σε εσένα. Αφού απαντάω σε post σου.
Φυσικά και δεν σε ξέρω προσωπικά. Στο bou είμαστε. Εσύ ξέρεις και τα 100κ μέλη;
Για τα 0,6 τι να πω; Αντε, ας σου πω οτι εσύ παίρνεις 0,4. Γίνεται διάλογος έτσι;
Τον Κυριάκο θα τον ψηφίσουν αρκετοί. Ενας από αυτούς είμαι και εγώ.

 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Πίνεις κάτι τύπε μου;
Φυσικά και απευθύνομαι σε εσένα. Αφού απαντάω σε post σου.
Φυσικά και δεν σε ξέρω προσωπικά. Στο bou είμαστε. Εσύ ξέρεις και τα 100κ μέλη;
Για τα 0,6 τι να πω; Αντε, ας σου πω οτι εσύ παίρνεις 0,4. Γίνεται διάλογος έτσι;
Τον Κυριάκο θα τον ψηφίσουν αρκετοί. Ενας από αυτούς είμαι και εγώ.
Πες μου με το χερι στην καρδια τι ειναι αυτο που θα σε κανει να ψηφισεις Κυριακο εκτος απο την ιδεολογια της ΝΔ.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Πες μου με το χερι στην καρδια τι ειναι αυτο που θα σε κανει να ψηφισεις Κυριακο εκτος απο την ιδεολογια της ΝΔ.

Τι το ψάχνεις ρε φιλε , του παρέθεσα το βιντεο του Κούλη κ συνεχίζει να τον υποστηρίζει , ο politis. Τι στην ουσία λεει ο κουλης : εαν εισαι ιδιωτικός υπαλληλος ο εργοδότης σου δε θα σε κρατήσει πολυ καιρο στην ιδια εταιρεια , θα εργάζεσαι σε οτι ωραριο αυτός θέλει , βραδυα , αργίες , ΣΚ κ με οτι ειδικότητα θεωρεί οτι θα μεγιστοποιήσει τα κέρδη του
δηλαδη εναν για παράδειγμα μόνιμο ηλεκτρολόγο συντήρησης μεγαλου ξενοδοχείου, μπορει ξαφνικά να τον κανει μάγειρα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι το ψάχνεις ρε φιλε , του παρέθεσα το βιντεο του Κούλη κ συνεχίζει να τον υποστηρίζει , ο politis. Τι στην ουσία λεει ο κουλης : εαν εισαι ιδιωτικός υπαλληλος ο εργοδότης σου δε θα σε κρατήσει πολυ καιρο στην ιδια εταιρεια , θα εργάζεσαι σε οτι ωραριο αυτός θέλει , βραδυα , αργίες , ΣΚ κ με οτι ειδικότητα θεωρεί οτι θα μεγιστοποιήσει τα κέρδη του
δηλαδη εναν για παράδειγμα μόνιμο ηλεκτρολόγο συντήρησης μεγαλου ξενοδοχείου, μπορει ξαφνικά να τον κανει μάγειρα

Όχι μάγειρα δεν μπορεί να τον κάνει αλλά να τον βάλει να καθαρίζει τουαλέτες μπορεί ειδικά αν δεν έχει να κάνει τίποτα ο τυπακος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Πες μου με το χερι στην καρδια τι ειναι αυτο που θα σε κανει να ψηφισεις Κυριακο εκτος απο την ιδεολογια της ΝΔ.


Ο μονος τροπος να φυγουν τα καρτουν σου φτανει για αρχη;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Όχι μάγειρα δεν μπορεί να τον κάνει αλλά να τον βάλει να καθαρίζει τουαλέτες μπορεί ειδικά αν δεν έχει να κάνει τίποτα ο τυπακος


Ελα μωρε με τον καθε μλκ που δεν εχει ιδεα απο αγορα. Που να καταλαβει το ζωον οτι σε κανονικες συνθηκες σε ελευθερη αγορα χωρις βαριδια μπορει ο αλλος με την αξια και τις ικανοτητες του μπορει να κερδιζει απο πεντε μεριες.....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ελα μωρε με τον καθε μλκ που δεν εχει ιδεα απο αγορα. Που να καταλαβει το ζωον οτι σε κανονικες συνθηκες σε ελευθερη αγορα χωρις βαριδια μπορει ο αλλος με την αξια και τις ικανοτητες του μπορει να κερδιζει απο πεντε μεριες.....

Αυτό που δεν καταλαβαίνει ο βλάκας είναι ότι κανένα ξενοδοχείο δεν προσλαμβάνει πχ συντηρητή για τον απλό λόγο ότι δεν μπορεί να τον απασχολεί 100% και όλα κάνουν συμβάσεις με ιδιωτες
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Πες μου με το χερι στην καρδια τι ειναι αυτο που θα σε κανει να ψηφισεις Κυριακο εκτος απο την ιδεολογια της ΝΔ.

Ωραία, τώρα το πας καλά.
Αντε να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε όμορφη κουβέντα.

Από την ερώτησή σου καταλαβαίνω οτι έχεις την εντύπωση οτι είμαι φόλα ΝΔκράτης και το ρίχνω αναγκαστικά Κυριάκο (που σου φαίνεται λίγος).
Οχι τύπε μου.
Δεν "ανήκω" κάπου, ούτε δίνω δικαίωμα σε καμία παράταξη να με θεωρεί "δεδομένο".
Δεν θεωρώ κάποιους αναγκαστικά κλέφτες επειδή ανήκουν στην Α παράταξη, καποιους άλλους προοδευτικούς επειδή ανήκουν στην Β και κάποιους άλλους κατά της διαφθοράς επειδή έτσι απλά το δηλώνουν.
Μια και τα κυρίαρχα προβλήματα της εποχής είναι το οικονομικό και το μεταναστευτικό κοιτάω ποιός έχει λογικές απαντήσεις.
Ο Συριζα εκεί είναι καμένος από χέρι. Τα έχει σκατώσει παντού. Μαζί του και το χοντρό δεκανίκι.
Το ΠΑΣΟΚ ή όπως αλλιώς το λένε τώρα ακόμη προσπαθεί να βρει τις ισορροπίες του. Σαφώς ποιό λογικο απο την παλαβή αριστερά αλλά ακόμη δεν έχει ταυτότητα. Θα μου πεις έκλεψε και διόρισε. Ναι, ήταν μάλιστα ο πρώτος διδάξας αλλά δεν είδα και η ΝΔ ή ο Σύριζα να κάνουν κάτι διαφορετικό. Το ηθικό πλεονέκτημα μπορούν να το επικαλούνται μόνο όσοι δεν πρόκειται να κυβερνήσουν. Κάτι ΚΚΕ, ΛΑΕ και δε συμαζεύεται. Ολα τα άλλα κόματα εξουσίας προσελκύουν σουλατσαδόρους και αργόμισθους. Τες παν, επειδή η προτεραιότητα τώρα δεν είναι το σοσιαλιστικό ισομοίρασμα αλλά η ανάπτυξη πάμε γι άλλα.
ΚΚΕ με κοινωνικοποίηση μέσων παραγωγής και τέτοια παλαβά είναι αστείο να το συζητάμε το 2018.
Η ΧΑ ως σπορά των ηττημένων του '44 ας γλυτώσει τη φυλακή πρώτα και μετά βλέπουμε.
Λεβέντης; Α, χα, χα. Ραμόλι παλαιάς κοπής. Και αυτός με "ηθικό πλεονέκτημα".
Λοιπά αποκόμματα είναι χαμένη ψήφος.
Αρα τι μένει;
ΝΔ όχι όμως με λευκή επιταγή.
Κούλης αλλά έτοιμοι να τον γιαουρτώσουμε αν αρχίσει τις προσλήψεις και τις ρεμούλες.
Εχει σωστές απόψεις για την οικονομία, αντιλαμβάνεται τον τρόπο που μπορεί να φέρει την ανάπτυξη οπότε του ρίχνω το κουκί ανενδοίαστα.
Θα τον ήθελα και λίγο πιο σφιχτό στο μεταναστευτικό αλλά τι να κάνουμε.
Τουλάχιστο δεν θα βάλει καμιά Τασία να τους βλέπει να λιάζονται.

Αντε, χώστε τά μου από όλες τις παρατάξεις τώρα!  :grin:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Αυτό που δεν καταλαβαίνει ο βλάκας είναι ότι κανένα ξενοδοχείο δεν προσλαμβάνει πχ συντηρητή για τον απλό λόγο ότι δεν μπορεί να τον απασχολεί 100% και όλα κάνουν συμβάσεις με ιδιωτες
γιατι δεν μπορει θειε? :think: :think: :think:
τα μισα μπουρδελα ειναι που δεν δουλευει τιποτα :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αυτό που δεν καταλαβαίνει ο βλάκας είναι ότι κανένα ξενοδοχείο δεν προσλαμβάνει πχ συντηρητή για τον απλό λόγο ότι δεν μπορεί να τον απασχολεί 100% και όλα κάνουν συμβάσεις με ιδιωτες


Τωρα τον γαμησες, αντε να συλλαβει το μυαλο του πως λειτουργει το συστημα και πως εγω μπορω να παιρνω καποια εξτραδακια απο 2-3 ξενοδοχεια το καλοκαιρι παραλληλα με τα υπολοιπα που κανω.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Ναι όμως τα άλλα μισά είναι τεφαρίκι και ο κόσμος πάει σε αυτα
δεν χωραμε θειε...απλα οι "επειχηρηματιες" τους ειναι κατσαπλιαδες ειναι η αληθεια...παραδεξου το και μην γινεσε νικολας απο την αναποδη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ωραία, τώρα το πας καλά.
Αντε να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε όμορφη κουβέντα.

Από την ερώτησή σου καταλαβαίνω οτι έχεις την εντύπωση οτι είμαι φόλα ΝΔκράτης και το ρίχνω αναγκαστικά Κυριάκο (που σου φαίνεται λίγος).
Οχι τύπε μου.
Δεν "ανήκω" κάπου, ούτε δίνω δικαίωμα σε καμία παράταξη να με θεωρεί "δεδομένο".
Δεν θεωρώ κάποιους αναγκαστικά κλέφτες επειδή ανήκουν στην Α παράταξη, καποιους άλλους προοδευτικούς επειδή ανήκουν στην Β και κάποιους άλλους κατά της διαφθοράς επειδή έτσι απλά το δηλώνουν.
Μια και τα κυρίαρχα προβλήματα της εποχής είναι το οικονομικό και το μεταναστευτικό κοιτάω ποιός έχει λογικές απαντήσεις.
Ο Συριζα εκεί είναι καμένος από χέρι. Τα έχει σκατώσει παντού. Μαζί του και το χοντρό δεκανίκι.
Το ΠΑΣΟΚ ή όπως αλλιώς το λένε τώρα ακόμη προσπαθεί να βρει τις ισορροπίες του. Σαφώς ποιό λογικο απο την παλαβή αριστερά αλλά ακόμη δεν έχει ταυτότητα. Θα μου πεις έκλεψε και διόρισε. Ναι, ήταν μάλιστα ο πρώτος διδάξας αλλά δεν είδα και η ΝΔ ή ο Σύριζα να κάνουν κάτι διαφορετικό. Το ηθικό πλεονέκτημα μπορούν να το επικαλούνται μόνο όσοι δεν πρόκειται να κυβερνήσουν. Κάτι ΚΚΕ, ΛΑΕ και δε συμαζεύεται. Ολα τα άλλα κόματα εξουσίας προσελκύουν σουλατσαδόρους και αργόμισθους. Τες παν, επειδή η προτεραιότητα τώρα δεν είναι το σοσιαλιστικό ισομοίρασμα αλλά η ανάπτυξη πάμε γι άλλα.
ΚΚΕ με κοινωνικοποίηση μέσων παραγωγής και τέτοια παλαβά είναι αστείο να το συζητάμε το 2018.
Η ΧΑ ως σπορά των ηττημένων του '44 ας γλυτώσει τη φυλακή πρώτα και μετά βλέπουμε.
Λεβέντης; Α, χα, χα. Ραμόλι παλαιάς κοπής. Και αυτός με "ηθικό πλεονέκτημα".
Λοιπά αποκόμματα είναι χαμένη ψήφος.
Αρα τι μένει;
ΝΔ όχι όμως με λευκή επιταγή.
Κούλης αλλά έτοιμοι να τον γιαουρτώσουμε αν αρχίσει τις προσλήψεις και τις ρεμούλες.
Εχει σωστές απόψεις για την οικονομία, αντιλαμβάνεται τον τρόπο που μπορεί να φέρει την ανάπτυξη οπότε του ρίχνω το κουκί ανενδοίαστα.
Θα τον ήθελα και λίγο πιο σφιχτό στο μεταναστευτικό αλλά τι να κάνουμε.
Τουλάχιστο δεν θα βάλει καμιά Τασία να τους βλέπει να λιάζονται.

Αντε, χώστε τά μου από όλες τις παρατάξεις τώρα!  :grin:



:grouphug: :grouphug:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
δεν χωραμε θειε...απλα οι "επειχηρηματιες" τους ειναι κατσαπλιαδες ειναι η αληθεια...παραδεξου το και μην γινεσε νικολας απο την αναποδη


Οι κατσαπλιαδες πλεον εχουν ξεβραστει, οποιος κρατηθηκε κρατηθηκε, στη σαβουρα πλεον δεν παταει κανεις. Τουλαχιστον στις τουριστικες περιοχες που ξερω.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ελα μωρε με τον καθε μλκ που δεν εχει ιδεα απο αγορα. Που να καταλαβει το ζωον οτι σε κανονικες συνθηκες σε ελευθερη αγορα χωρις βαριδια μπορει ο αλλος με την αξια και τις ικανοτητες του μπορει να κερδιζει απο πεντε μεριες.....
Γιαρι ρε τωρα τι τον εμποδιζει να το κανει? Οπως εσυ δλδ απο 10 μεριες τα τσιμπας/
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Οι κατσαπλιαδες πλεον εχουν ξεβραστει, οποιος κρατηθηκε κρατηθηκε, στη σαβουρα πλεον δεν παταει κανεις. Τουλαχιστον στις τουριστικες περιοχες που ξερω.
ελα ρε θειο....δεν πληρωνουν πραγματικες επαγγελματικες υπηρεσιες και εκμεταλευονται της καταστασεις...
μην γινοσαστε αυτο που βριζετε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Γιαρι ρε τωρα τι τον εμποδιζει να το κανει? Οπως εσυ δλδ απο 10 μεριες τα τσιμπας/


Εχει γινει πλεον λιγο πιο ελαστικη η εκ περιτροπης απασχοληση αλλα ακομα ασφαλιση και φορολογια ειναι στο Θεο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
ελα ρε θειο....δεν πληρωνουν πραγματικες επαγγελματικες υπηρεσιες και εκμεταλευονται της καταστασεις...
μην γινοσαστε αυτο που βριζετε


Μην κοιτας μονο τους ανειδικευτους, οι εξειδικευμενοι και τα στελεχη που ειναι μετρημενοι καλοπληρωνονται. Και βεβαια μην ξεχνας οτι τη συγκεκριμενη στιγμη μιλαμε για υπερπροσφορα εργατικου δυναμικου λογω ανεργιας, που ριχνει τα μεροκαματα. Ετσι λειτουργει η αγορα, τι να κανουμε.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.487
Like
27.703
Πόντοι
5.506
Μην κοιτας μονο τους ανειδικευτους, οι εξειδικευμενοι και τα στελεχη που ειναι μετρημενοι καλοπληρωνονται. Και βεβαια μην ξεχνας οτι τη συγκεκριμενη στιγμη μιλαμε για υπερπροσφορα εργατικου δυναμικου λογω ανεργιας, που ριχνει τα μεροκαματα. Ετσι λειτουργει η αγορα, τι να κανουμε.
λαθος....
λαθος....
σορρυ που το λεω αλλα δυστυχως αλλο ειναι οι εξειδικευμενοι υπαλληλοι με ηθικη και φιλοτιμο και αλλο τα κορακια οι "εργοδοτες" που πατανε σε πτωματα και ζωες επειδη θελουν να κονομησουν....
και κοιτα,ο "πετυχημενος" δεν ειναι απαραιτητα αξιος....

μην το παιζετε ρε μπρο οτι εισαστε η αρια φυλη και ολοι οι αλλοι πλεμπα και λαουτζικος που σας υπηρετουν...
τελος
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ωραία, τώρα το πας καλά.
Αντε να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε όμορφη κουβέντα.

Από την ερώτησή σου καταλαβαίνω οτι έχεις την εντύπωση οτι είμαι φόλα ΝΔκράτης και το ρίχνω αναγκαστικά Κυριάκο (που σου φαίνεται λίγος).
Οχι τύπε μου.
Δεν "ανήκω" κάπου, ούτε δίνω δικαίωμα σε καμία παράταξη να με θεωρεί "δεδομένο".
Δεν θεωρώ κάποιους αναγκαστικά κλέφτες επειδή ανήκουν στην Α παράταξη, καποιους άλλους προοδευτικούς επειδή ανήκουν στην Β και κάποιους άλλους κατά της διαφθοράς επειδή έτσι απλά το δηλώνουν.
Μια και τα κυρίαρχα προβλήματα της εποχής είναι το οικονομικό και το μεταναστευτικό κοιτάω ποιός έχει λογικές απαντήσεις.
Ο Συριζα εκεί είναι καμένος από χέρι. Τα έχει σκατώσει παντού. Μαζί του και το χοντρό δεκανίκι.
Το ΠΑΣΟΚ ή όπως αλλιώς το λένε τώρα ακόμη προσπαθεί να βρει τις ισορροπίες του. Σαφώς ποιό λογικο απο την παλαβή αριστερά αλλά ακόμη δεν έχει ταυτότητα. Θα μου πεις έκλεψε και διόρισε. Ναι, ήταν μάλιστα ο πρώτος διδάξας αλλά δεν είδα και η ΝΔ ή ο Σύριζα να κάνουν κάτι διαφορετικό. Το ηθικό πλεονέκτημα μπορούν να το επικαλούνται μόνο όσοι δεν πρόκειται να κυβερνήσουν. Κάτι ΚΚΕ, ΛΑΕ και δε συμαζεύεται. Ολα τα άλλα κόματα εξουσίας προσελκύουν σουλατσαδόρους και αργόμισθους. Τες παν, επειδή η προτεραιότητα τώρα δεν είναι το σοσιαλιστικό ισομοίρασμα αλλά η ανάπτυξη πάμε γι άλλα.
ΚΚΕ με κοινωνικοποίηση μέσων παραγωγής και τέτοια παλαβά είναι αστείο να το συζητάμε το 2018.
Η ΧΑ ως σπορά των ηττημένων του '44 ας γλυτώσει τη φυλακή πρώτα και μετά βλέπουμε.
Λεβέντης; Α, χα, χα. Ραμόλι παλαιάς κοπής. Και αυτός με "ηθικό πλεονέκτημα".
Λοιπά αποκόμματα είναι χαμένη ψήφος.
Αρα τι μένει;
ΝΔ όχι όμως με λευκή επιταγή.
Κούλης αλλά έτοιμοι να τον γιαουρτώσουμε αν αρχίσει τις προσλήψεις και τις ρεμούλες.
Εχει σωστές απόψεις για την οικονομία, αντιλαμβάνεται τον τρόπο που μπορεί να φέρει την ανάπτυξη οπότε του ρίχνω το κουκί ανενδοίαστα.
Θα τον ήθελα και λίγο πιο σφιχτό στο μεταναστευτικό αλλά τι να κάνουμε.
Τουλάχιστο δεν θα βάλει καμιά Τασία να τους βλέπει να λιάζονται.

Αντε, χώστε τά μου από όλες τις παρατάξεις τώρα!  :grin:
Μαν ειναι οι αποψεις σου τεκμηριωμενες (καποιες λαθος καποιες σωστες για μενα) τς οποιες σεβομαι απολυτα.

Το μονο λαθος κατεμε ειναι οτι ο Συριζα δεν εχει βγαλει κανενα σκανδαλο βατοπεδιου-προμηθειες κτλπ κτλπ οπως ΠΑΣΟΚ-ΝΔ. Ναι ο Κυριακος μου φαινεται λιγος πολυ λιγος για την σημερινη Ελλαδα. Εχει πολλα βαριδια επανω του απο το ΛΑΟΣ που δεν ειναι και τα ποιο ηθικα ατομα στο πολιτικο σκηνικο.Επισης ο Κυριακος κανει τα παντα για την καρεκλα. Οπως επι Σαμαρα ευχαριστως δεχθηκε την θεση του σαν υπουργος και ας ηταν να απολυσει καμποσες χιλιαδες κοσμο. Πραγμα που αλλοι τοτε βουλευτες ελεγαν στα ΜΜΕ οτι δεν δεχοντουσαν την θεση για αυτο το λογο. Σε μια Ελλαδα προ κρισης θα συζητουσαμε διαφορετικα για τον Κυριακο. Επισης η ΝΔ-ΠΑΣΟΚ αλλα και ο ΣυριζΑνελ σαν αντιπολιτευση δεν εχουν-ειχαν σοβαρο πολιτικο επιπεδο. Ουτε σημερα υπαρχει και περισσοτερο απο την ΝΔ. Να σου εξομοληθω και κατι. Εαν ο Αδωνις δεν ηταν αυτος που ειναι και δεν ειχε κανει τετοιες δηλωσεις οπως μην μου κλεβει την δοξα ο τομσεν εγω απολυσα τον κοσμο θελωντας να πιασει τους ανεγκεφαλους ψηφοφορους του που χαιρονται που καποιοι ανθρωποι εμειναν ανεργοι (ανεξαρτητα την ηλικια τους και υποχρεωσεις) απλα γιατι τους ποτισαν τον εγκεφαλο οτι για ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ και οχι ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ που τους διορισε εκει και αλλες τετοιες ακραιες δηλωσεις ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΖΑ εαν ηταν προεδρος της ΝΔ. Γιατι ειναι επιχειρηματιας και ξερει (θεωρητικα) πως ειναι η αγορα εξω. Ο Κυριακος με τις βυσματικες θεσεις κτλπ κτλπ κτλπ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom