Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (8 μέλη και 10 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656
Επιτελους να μπει μια σειρα σε αυτη την χωρα που ο καθένας εκανε οτι ηθελε και περιμενε μετα απο το κρατος να τον σωσει :coffee:

Εμαθα οτι αμα δηλωσεις και μονος σου οτι εχεις φοροδιαφυγει θα σου κάνει και εκπτωση το κρατος :rockon::rockon::rockon:

ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΟΥΓΚΑΝΟΙ , ΜΟΝΟ ΜΕ Κο ΚΥΡΙΑΚΟ :rockon::rockon::rockon:
για τι εκπτωσούλα μιλάμε δηλαδή? :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.336
Like
72.645
Πόντοι
12.756
για τι εκπτωσούλα μιλάμε δηλαδή? :confused:

Μείωση προστίμου έως 50% με δήλωση αποδοχής της φοροδιαφυγής​



Κούρεμα προστίμων έως 50% μπορούν να επιτύχουν φορολογούμενοι και επιχειρήσεις με δήλωση αποδοχής της φοροδιαφυγής που προέκυψε από έλεγχο και την καταβολή του 25% της οφειλής μέσα σε τρεις ημέρες από την βεβαίωση του. Το υπόλοιπο 75% μπορεί να εξοφληθεί σε έως 12 έντοκες μηνιαίες δόσεις ή να ενταχθεί στην πάγια ρύθμιση των 48 δόσεων


Το κράτος των δόσεων :rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656

Μείωση προστίμου έως 50% με δήλωση αποδοχής της φοροδιαφυγής​



Κούρεμα προστίμων έως 50% μπορούν να επιτύχουν φορολογούμενοι και επιχειρήσεις με δήλωση αποδοχής της φοροδιαφυγής που προέκυψε από έλεγχο και την καταβολή του 25% της οφειλής μέσα σε τρεις ημέρες από την βεβαίωση του. Το υπόλοιπο 75% μπορεί να εξοφληθεί σε έως 12 έντοκες μηνιαίες δόσεις ή να ενταχθεί στην πάγια ρύθμιση των 48 δόσεων


Το κράτος των δόσεων :rockon::rockon::rockon::rockon:
όχι δεν συμφέρει αν φτάσεις στα πρόθυρα της χρεοκοπίας σου τα χαρίζουν όλα και σου φέρνουν και επενδυτή που τον διαλέγει ο άδωνης

πουτσα μας όλα ας τα πάρουν από τους ντιλιβεράδες :sunglasses:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.336
Like
72.645
Πόντοι
12.756
όχι δεν συμφέρει αν φτάσεις στα πρόθυρα της χρεοκοπίας σου τα χαρίζουν όλα και σου φέρνουν και επενδυτή που τον διαλέγει ο άδωνης

πουτσα μας όλα ας τα πάρουν από τους ντιλιβεράδες :sunglasses:

ΟΙ ΝΤΕΛΙΒΕΡΑΔΕΣ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ , ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ !!!!! ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΤΣΕ ;; ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ :rockon::rockon::rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656
ΟΙ ΝΤΕΛΙΒΕΡΑΔΕΣ ΘΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ , ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ !!!!! ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΤΣΕ ;; ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ :rockon::rockon::rockon:
Αναμένω και τους σερβιτόρους/χειριστές ταμειακής-τηλεκοντρόλ-προτζέκτορα-παρκαδόρους να νιώσουν την ψωλή του χατζηδάκη

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ :wanker::wanker::wanker:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.102
Κριτικές
20
Like
27.298
Πόντοι
8.346
Αναμένω και τους σερβιτόρους/χειριστές ταμειακής-τηλεκοντρόλ-προτζέκτορα-παρκαδόρους να νιώσουν την ψωλή του χατζηδάκη

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ :wanker::wanker::wanker:
Ξερω σίγουρα έναν εδω μεσα που θα ήθελε να νιώσει την ψωλη του Χατζηδάκη...
Η νυφουλα μας
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
549
Like
816
Πόντοι
86

Νέα Δημοκρατία: Δεν πάνε Καραμανλής και Σαμαράς στην γιορτή για τα 50 χρόνια του κόμματος
Αρμόδια πηγή ανέφερε σχετικά στο protothema.gr: «Η σημερινή ημέρα είναι αφιερωμένη σε όλους τους Νεοδημοκράτες»

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656
Ξερω σίγουρα έναν εδω μεσα που θα ήθελε να νιώσει την ψωλη του Χατζηδάκη...
Η νυφουλα μας
θα την νιώσουν όλοι αυτοί που κοιτάνε το φορολογικό νομοσχέδιο αφ'υψηλού

θα κυνηγάνε τον πελατη με το δίκαννο θα δίνουν σε προσφορά μαζί με το φρέντο εσπρέσσο και γκλόρυχολ

θα πάρει ο λάκης την εκδίκηση του :rockon::rockon::rockon:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.102
Κριτικές
20
Like
27.298
Πόντοι
8.346

Νέα Δημοκρατία: Δεν πάνε Καραμανλής και Σαμαράς στην γιορτή για τα 50 χρόνια του κόμματος
Αρμόδια πηγή ανέφερε σχετικά στο protothema.gr: «Η σημερινή ημέρα είναι αφιερωμένη σε όλους τους Νεοδημοκράτες»

Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
26
Like
11.222
Πόντοι
4.746
Να βαλει pos και στα κοριτσια τι εκαντοπενηντα η ωρα χωρις αποδειξη ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ και μου ζητας αποδειξη απο τον μπακαλη της γειτονιας γιατι ειναι κλεφτης .Απο την στιγμη που δεν παίρνετε αποδειξη απο τα πονηρα κοριτσια ειστε συνένοχοι στο εγκλημα .Να κανει ντου το ΣΔΟΕ σε ξενοδοχεια αν εχετε κακαλα καντε το ρε χαμουρες. Πανω στην πραξη να γινεται πεσιμο τα βιβλια σας παρακαλω οι αποδειξεις σας κλπ
 
Τελευταία τροποποίηση:

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
549
Like
816
Πόντοι
86


Για την απουσία Καραμανλή και Σαμαρά από τη Ρηγίλλης
«Εγώ έκανα το καθήκον μου, τους κάλεσα προσωπικά από κει και πέρα θα επαναλάβω ότι η σημερινή μέρα είναι αφιερωμένη όχι στους αρχηγούς όχι στους διατελέσαντες πρωθυπουργούς αλλά στον απλό νεοδημοκράτη και νομίζω ότι μία μέρα γιορτή και χαράς μία μέρα ενότητας για την παράταξη και έτσι θα τη θυμόμαστε».

Ερωτηθείς αν έπρεπε να είναι όλοι σε αυτή τη γιορτή είπε ότι: «Eγώ είμαι ο τελευταίος που θα το κρίνει. Εγώ όπως σας είπα έκανα το καθήκον μου».


 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.102
Κριτικές
20
Like
27.298
Πόντοι
8.346


Για την απουσία Καραμανλή και Σαμαρά από τη Ρηγίλλης
«Εγώ έκανα το καθήκον μου, τους κάλεσα προσωπικά από κει και πέρα θα επαναλάβω ότι η σημερινή μέρα είναι αφιερωμένη όχι στους αρχηγούς όχι στους διατελέσαντες πρωθυπουργούς αλλά στον απλό νεοδημοκράτη και νομίζω ότι μία μέρα γιορτή και χαράς μία μέρα ενότητας για την παράταξη και έτσι θα τη θυμόμαστε».

Ερωτηθείς αν έπρεπε να είναι όλοι σε αυτή τη γιορτή είπε ότι: «Eγώ είμαι ο τελευταίος που θα το κρίνει. Εγώ όπως σας είπα έκανα το καθήκον μου».


Πως ειναι ακομα αυτο το βλημα πρόεδρος κόμματος (καλα για πρωθυπουργός δε το συζηταμε καν) , με ξεπερνάει
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
26
Like
11.222
Πόντοι
4.746
462112046_521515880630204_6415944450573353162_n.jpg
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706

Νέα Δημοκρατία: Δεν πάνε Καραμανλής και Σαμαράς στην γιορτή για τα 50 χρόνια του κόμματος
Αρμόδια πηγή ανέφερε σχετικά στο protothema.gr: «Η σημερινή ημέρα είναι αφιερωμένη σε όλους τους Νεοδημοκράτες»

Μιλάμε δεν έχει αφήσει τίποτα όρθιο. Έχει καταστρέψει και τη χώρα και το κόμμα και τα πάντα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.743
Πόντοι
6.515

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656
• Έξοδα σταθερής τηλεφωνίας: 52.000 ευρώ :confused:



πρέπει να παίρνει στα ροζ τηλέφωνα δεν εξηγείται αλλιώς :tooth:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.102
Κριτικές
20
Like
27.298
Πόντοι
8.346
Κοίτα μια πουτανα που έχουμε γ γλάστρα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.570
Like
20.376
Πόντοι
6.056
Οτι ξοδευει για εφημεριδες,περιοδικα,βιβλια ουτε τα μισα απο τον μεσο πολιτη δεν το σχολιασατε.Ρεμπεσκεδες,πικροχολοι,γκρινιαρηδες,μεμψιμοιροι για τιποτα δεν ειστε.ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ:coffee::confused::confused::confused::coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.677
Like
14.088
Πόντοι
3.656
Οτι ξοδευει για εφημεριδες,περιοδικα,βιβλια ουτε τα μισα απο τον μεσο πολιτη δεν το σχολιασατε.Ρεμπεσκεδες,πικροχολοι,γκρινιαρηδες,μεμψιμοιροι για τιποτα δεν ειστε.ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ:coffee::confused::confused::confused::coffee:
τα κατεβάζει από το ίντερνετ τώρα εξηγείται ο μεγάλος λογαριασμός σταθερής
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.570
Like
20.376
Πόντοι
6.056
τα κατεβάζει από το ίντερνετ τώρα εξηγείται ο μεγάλος λογαριασμός σταθερής
Nαι,και της κινητης εξηγειται,οταν δεν εχει καλο σημα χρησιμοποιει τα δεδομενα στο κινητο:coffee::confused::confused::confused:Καπου ειδα και ειδικη μισθοδοσια για αργιες,νυχτερινες ωρες.Μηπως εχει καμια θεση να ανοιγοκλεινουμε φωτα και παραθυρα?:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom