Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αρχιδια καπαμα νομίζεις ότι ζεις γιδεμπορα....άκου δημοκρατών...η χώρα κατρακυλα σε όλους τους διεθνείς δείκτες δημοκρατίας, κουμάντα κάνουν τα μμεξημερωσης,αν σφίξουν οι κώλοι βγάζουν τις αύρες και αν οι κώλοι δεν ξεσφιξουν στέλνουν τους εισαγγελείς....ζούμε μια κανονική κανονικοτατη χούντα με ακροδεξιούς υπουργούς και ψυχανωμαλα κοθωνια στα τιμόνια....
Ναι, μην ξεχασουμε λοιπον να ψηφισουμε κκε (το κομμα σου λαε) που επισημα στο καταστατικο του υποστηριζει πως σε περιπτωση εξωτερικης απειλης θα ταχθει με τον εξωτερικο εχθρο και θα επιχειρηση να καταλαβει την εξουσια.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Ναι, μην ξεχασουμε λοιπον να ψηφισουμε κκε (το κομμα σου λαε) που επισημα στο καταστατικο του υποστηριζει πως σε περιπτωση εξωτερικης απειλης θα ταχθει με τον εξωτερικο εχθρο και θα επιχειρηση να καταλαβει την εξουσια.
Χου ρε Γκέμπελς
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
καμιά φορά (σχεδόν πάντα) βρίζεις μόνο για να βρίσεις

τι διαφορά έχει αυτό που περιέγραψες με αυτό που είπα εγώ?
Εσύ είπες χούντα δημοκρατών...δεν υπάρχει δημοκρατική χούντα,αυτό σου γράφω....είναι χούντα με φερετζέ,όπως το μουστάκι στον πουστη....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
θα μας ερθει κανάς τέτοιος και θα καλοπεράσετε :coffee:

1200px-Duce_Benito_Mussolini.jpg
Τέτοιους σαλτιμπαγκους έχουμε σήμερα...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.304
Like
13.641
Πόντοι
3.656
Εσύ είπες χούντα δημοκρατών...δεν υπάρχει δημοκρατική χούντα,αυτό σου γράφω....είναι χούντα με φερετζέ,όπως το μουστάκι στον πουστη....
είπα ότι η χούντα των δημοκρατών είναι καλύτερη από των στρατιωτικών.

Δεν είπα ότι είναι δημοκρατική χούντα είπα ότι με πρόσχημα την δημοκρατία κυβερνούν με χουντικές πρακτικές.

έγραψα και ένα άλλο κείμενο μετά αλλά δεν το διάβασες :confused:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Kατι πας να κανεις αλλα πολυ πεσμενο το νημα,πνεει τα λοισθια:sad2::confused::confused::confused::coffee:
Χρειάζεται ένα αεροπορικό δυστύχημα, ένα ναυάγιο, ένας σεισμός, μια πλημμύρα ή έστω ένα τσουνάμι και θα πάρει πάλι τα πάνω του...:confused::confused::confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
το 2017 στο υψος της γαμπας , απο μια γωνιοα γυαλινου τραπεζιου που ειχε φαγωθει τοσο λιγο που δεν φαινονταν .ημουν στο Πουκετ .αφου το εδεσα προχειρα και σταματησε την αιμοραγια, ας πω εδω πως σαν επαγγελματιαςμ προπονητης γνωριζω αναηψη και πρωτες βοηθειες,πηγα στο νοσοκομειο της Πατογκ.Η εξυπηρετηση ηταν στραπιαια με το που με ειδαν με εβαλαν να κατσω σε καροτσι , με πηγαν σε ενα δωματιο οπου ηρθαν 3-4 ,γιατρος και μαλλον νοσοκομοι ,και μου το εραψαν.Δεν υπαρχει μετρο συγκρισης λυπαμαι αλλα εκει το δημοσιο συστημα υγειας ειναι πολυ μα πολυ καλυτερο ,ετσι μας καταντησαν να μας εχουν αφησει πισω τριτοκοσμικες χωρες οπως η Ταιλανδη.Και επειδη βαριεμαι τις μαλακιες ,στα σχολια ,εκανα μαθηματα τενις σε πενταστερο ξενοδοχειο ,και τα μπανια μου χειμωνιατικο και να πληρωνομαι ,τελικα η ζωη ειναι ωραια αν τη προγραματισιες καπως σωστα ,απλως εδω την Ελλαδα την εχουν καψει οι σκατοφαρα των πολιτικων.
Η ταϊλάνδη ΔΕΝ ειναι τριτοκοσμικη χώρα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Χρειάζεται ένα αεροπορικό δυστύχημα, ένα ναυάγιο, ένας σεισμός, μια πλημμύρα ή έστω ένα τσουνάμι και θα πάρει πάλι τα πάνω του...:confused::confused::confused:
και η επιστροφη του Αλεξ εδω μεσα θα εχει το ιδιο αποτελεσμα με ολα αυτα συνδιαστικα :rockon::rockon:

Κάτσε τωρα γιατι ακομα κρυβεται για να πει οτι εκανε ενα μηνα διακοπες :coffee:
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
Ρε γαμημενε @alex71 γαμω το λίπος σου Κουλοσκατοσπερματογλυφτη,αφησε ο Σκατοκουλης ενα τομέα που δεν εχει φορολογήσει;

Εναν μονο!

Που μας ειχες πρηξει τα όσχεα οτι ο Κουλης ηταν η μοναδικη κυβερνηση που δεν πειραξε το φορολογικο!

Ακομα και φορολογία κωλοτρυπιδας θα βαλει

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Ρε γαμημενε @alex71 γαμω το λίπος σου Κουλοσκατοσπερματογλυφτη,αφησε ο Σκατοκουλης ενα τομέα που δεν εχει φορολογήσει;

Εναν μονο!

Που μας ειχες πρηξει τα όσχεα οτι ο Κουλης ηταν η μοναδικη κυβερνηση που δεν πειραξε το φορολογικο!

Ακομα και φορολογία κωλοτρυπιδας θα βαλει

θα απαντησω εγω οπως θα σου απαντουσε ο Αλεξ μια και ακόμα "λειπει" διακοπες

-Δεν θελατε να πεσουν τα ενοικια ;; πως θα πεσουν αν δεν μπουν στην αγορα νέα σπιτια προς ενοικιαση ;; βλεπεις πουθενα να χτιζουν και δεν το εχω παρει χαμπαρι ;;;
Αποφασιστε τι θελετε , :coffee: διαθεσιμα σπιτια προς ενοικιαση ή να φτασουν τα ενοικια 2Κ για γκαρσονιερα στα Κατω Πατησια και να κλαιτε εδω ολη μερα ; :coffee:

Νισαφι πιά , τιποτα δεν σας κανει , ηταν ψηλα οι τιμες γκρινιαζατε , κανει κατι η Κυβερνηση για να πεσουν οι τιμες γκρινιαζετε πάλι .. Ε ας μεινετε σε χαρτοκουτα :coffee:

Η ΦΤΩΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
θα απαντησω εγω οπψς θα σου απαντουσε ο Αλεξ μια και ακόμα "λειπει" διακοπες

-Δεν θελατε να πεσουν τα ενοικια ;; πως θα πεσουν αν δεν μπουν στην αγορα νέα σπιτια προς ενοικιαση ;; βλεπεις πουθενα να χτιζουν και δεν το εχω παρει χαμπαρι ;;;
Αποφασιστε τι θελετε , :coffee: διαθεσιμα σπιτια προς ενοικιαση ή να φτασουν τα ενοικια 2Κ για γκαρσονιερα στα Κατω Πατησια και να κλαιτε εδω ολη μερα ; :coffee:

Νισαφι πιά , τιποτα δεν σας κανει , ηταν ψηλα οι τιμες γκρινιαζατε , κανει κατι η Κυβερνηση για να πεσουν οι τιμες γκρινιαζετε πάλι .. Ε ας μεινετε σε χαρτοκουτα :coffee:
Θελουμε να σε σκουπιδιαζουμε ρε αποτυχημένε δικηγορισκε (απαντω στον Αλεξ)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Θελουμε να σε σκουπιδιαζουμε ρε αποτυχημένε δικηγορισκε (απαντω στον Αλεξ)

εγω δοξα τον Παναγαθο εχω ενα σπιτι στο χωριο , ενα διαμερισμα στο Μαρουσι και με τα χρηματα που στελνω στο γκομενακι μου χτιζουμε παραθαλασσιο ξενοδοχείο σαν επενδυση , εσεις ψαχτε να βρειτε κούτα να μεινετε :coffee:
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
εγω δοξα τον Παναγαθο εχω ενα σπιτι στο χωριο , ενα διαμερισμα στο Μαρουσι και με τα χρηματα που στελνω στο γκομενακι μου χτιζουμε παραθαλασσιο ξενοδοχείο σαν επενδυση , εσεις ψαχτε να βρειτε κούτα να μεινετε :coffee:
Ενταξει και γω στη μπουτσα μου,εργενης ειμαι...τ αρχιδια μου καηκαν αλλα σιχαινομαι τα βλήματα τυπου Αλεξ και Βλαροκ και Νταιμα που τους ταΐζει το κομμα για να γραφουν μαλακιες νομίζοντας πως ολοι ειμαστε σαν αυτους
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Ενταξει και γω στη μπουτσα μου,εργενης ειμαι...τ αρχιδια μου καηκαν αλλα σιχαινομαι τα βλήματα τυπου Αλεξ και Βλαροκ και Νταιμα που τους ταΐζει το κομμα για να γραφουν μαλακιες νομίζοντας πως ολοι ειμαστε σαν αυτους
Αξιοτιμα μέλη , με τοποθετησεις και επιχειρηματα :coffee:
Εσεις μόνο βρίζετε και γκρινιαζετε
δεν θελετε λυσεις
θελετε μπάχαλο :coffee:

Τι να κανουμε ομως που θα πρεπει να το χωνεψετε !! ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ( που δεν το βλεπω ) :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
Αξιοτιμα μέλη , με τοποθετησεις και επιχειρηματα :coffee:
Εσεις μόνο βρίζετε και γκρινιαζετε
δεν θελετε λυσεις
θελετε μπάχαλο :coffee:

Τι να κανουμε ομως που θα πρεπει να το χωνεψετε !! ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ( που δεν το βλεπω ) :coffee:
Κατά βάθος βλέπω ότι τον Αλέξανδρο τον αγαπάς για να τον μιμήσε τόσο καλά :coffee: θα μπορούσες να γίνεις εκπρόσωπός του όταν απουσιάζει με το κατάλληλο αντίτιμο φυσικά...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Κατά βάθος βλέπω ότι τον Αλέξανδρο τον αγαπάς για να τον μιμήσε τόσο καλά :coffee: θα μπορούσες να γίνεις εκπρόσωπός του όταν απουσιάζει με το κατάλληλο αντίτιμο φυσικά...
netwix-paraskevas.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom