Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (10 μέλη και 39 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
γιατι ειναι αυτα που λες απαραιτητα ασχημα νεα....το αντιθετο,αν δεν εχεις δανεια και εχεις μια Α οικονομικη ανεση να χορηγεις σε κοσμο που εχει αναγκη με ενα λογικο επιτοκιο,ποιο το προβλημα...χαρας ευαγγελια θα ελεγα!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
αντι να λες και ευχαριστω που θα του το παρουν θα το ανακαινίσουν και θα το κανουν ενεργειακο σωστο για να σωθει το κλιμα
βγαζεις και χολη γαμημένε
ρε μαλακα ο κοσμος κοιμαται με τα τσαρουχια θα χασει κοσμος και κοσμακης τα σπιτια του αλλα ως συνηθως στο Γκριχελαντ ασχιλουνται με τικ τοκ και ινστα μεχρι να ερθει πουτσα στον κωλο τους
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
αντι να λες και ευχαριστω που θα του το παρουν θα το ανακαινίσουν και θα το κανουν ενεργειακο σωστο για να σωθει το κλιμα
βγαζεις και χολη γαμημένε
ειδες ,ειναι αρνητικοι ρε συ στην προοδο ...και κατ'επεκταση γκρινιαρηδες ,δεν βλεπουν ολιστικα τη ζωη!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.677
Κριτικές
183
Like
43.753
Πόντοι
21.896
εχεις παλιο σπιτι;τον ηπιες στεγνα ουτε δανειο δεν θα μπορεις να παρεις..
θα γινει καλη αρπαγη σπιτιων απο ΜΕΓΑΛΕΣ εταιρειες και Χαρτοπολεμους
ουτε μεταβιβαση,ουτε να το νοικιασεις δεν θα μπορεις κλπ
Zmπουτσαμς έχουμε αρχοντικό στο χωριό του ισκεντερ κ γιορτάζουμε μαζί την αγία Μαρκέλλα σήμερα μεγάλη η χάρη της προστάτιδας του μπλε νησιού της Ελλάδος
Ευχαριστώ @alex71 για τη φιλοξενία!!!!
IMG_20240722_123206.jpg
IMG_20240722_120127.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
ρε μαλακα ο κοσμος κοιμαται με τα τσαρουχια θα χασει κοσμος και κοσμακης τα σπιτια του αλλα ως συνηθως στο Γκριχελαντ ασχιλουνται με τικ τοκ και ινστα μεχρι να ερθει πουτσα στον κωλο τους
για ορισμενους που συχναζουν σε τσοντοσινεμα ,ραφια λιντλ και σωγαμπρους ,αυτη η στιγμη εχει ηδη ερθει και δεν ειδα να γκρινιαζουν...το αντιθετο διαπιστωσα!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
για ορισμενους που συχναζουν σε τσοντοσινεμα ,ραφια λιντλ και σωγαμπρους ,αυτη η στιγμη εχει ηδη ερθει και δεν ειδα να γκρινιαζουν...το αντιθετο διαπιστωσα!
στηνΑγγλια που εγινε αυτο πιο μπροστα επξηθε λαιλαπα και μιλαμε για Αγγλια οχι για μπουρδελο που ειμαστε εμεις
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.074
Πόντοι
12.756
ρε μαλακα ο κοσμος κοιμαται με τα τσαρουχια θα χασει κοσμος και κοσμακης τα σπιτια του αλλα ως συνηθως στο Γκριχελαντ ασχιλουνται με τικ τοκ και ινστα μεχρι να ερθει πουτσα στον κωλο τους
αφου κοιμαται καλα να παθει
ποτε΄ δεν θα λυπηθω για κανα πουστη που κοιμαται ορθιος
η γλειφει τα παπαρια του Κουλη πρωι βραδυ γιατι πιστευει οτι θα τον σωσει

Τα θελανε και τα παθανε

ΜΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στηνΑγγλια που εγινε αυτο πιο μπροστα επξηθε λαιλαπα και μιλαμε για Αγγλια οχι για μπουρδελο που ειμαστε εμεις
τίποτα δεν θα γινει εδω
θα βγει ο μαλακας ο νομικος θα πει η φτωχεια ειναι επιλογη
και αν δεν σας αρεσει να φυγετε μεταναστες

Και όλα καλα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656
ρε μαλακα ο κοσμος κοιμαται με τα τσαρουχια θα χασει κοσμος και κοσμακης τα σπιτια του αλλα ως συνηθως στο Γκριχελαντ ασχιλουνται με τικ τοκ και ινστα μεχρι να ερθει πουτσα στον κωλο τους
Κανενα προβλημα.
Μεχρι το 2032 θα εχουν πεθανει και οι υπολοιποι πτωχοι και θα βρεθουμε ολοι οι υπολοιποι με 64 ακινητα ο καθενας γιατι οι τραπεζες δεν θα ξερουν τι να τα κανουν και θα τους τα παρουμε για ενα κομματι ψωμι.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
αφου κοιμαται καλα να παθει
ποτε΄ δεν θα λυπηθω για κανα πουστη που κοιμαται ορθιος
η γλειφει τα παπαρια του Κουλη πρωι βραδυ γιατι πιστευει οτι θα τον σωσει

Τα θελανε και τα παθανε

ΜΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ
ναι εδω εχεις ενα δικιο
ας πραξει αναλογα ο καθενας οσο πιο συντομα μπορει γιατι τα σπιτια που θα αλλαξουν χερια θα ειναι χιλιαδες
περιπου 780000 σπιτια ειναι να ξερεις
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.074
Πόντοι
12.756
ναι εδω εχεις ενα δικιο
ας πραξει αναλογα ο καθενας οσο πιο συντομα μπορει γιατι τα σπιτια που θα αλλαξουν χερια θα ειναι χιλιαδες
περιπου 780000 σπιτια ειναι να ξερεις
αφαιρεσαι 4-5 που θα αγοράσω εγω :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
στηνΑγγλια που εγινε αυτο πιο μπροστα επξηθε λαιλαπα και μιλαμε για Αγγλια οχι για μπουρδελο που ειμαστε εμεις
ειδες τα απαντας και μονος σου σωστα,δεν μας θες ....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.074
Πόντοι
12.756
Κανενα προβλημα.
Μεχρι το 2032 θα εχουν πεθανει και οι υπολοιποι πτωχοι και θα βρεθουμε ολοι οι υπολοιποι με 64 ακινητα ο καθενας γιατι οι τραπεζες δεν θα ξερουν τι να τα κανουν και θα τους τα παρουμε για ενα κομματι ψωμι.
πες τα φιλε μου , δηλαδη να τα εχουν αυτοι και να μην μπορουν να τα φτιάξουν , επειδη τα πηραν απο κληρονομιες και αρχιδιες ..
και να γινουν και αυτα σε λιγα χρόνια ερείπια

Σαν τα οικόπεδα , που εχει ο καθε μαλάκας απο εδω και απο εκει και δεν μπορει ουτα να παει να τα δει επειδη δεν εχει λεφτα να βαλει βενζινη
Αυτα πρεπει να κατασχεθουν και να αποδοθουν σε αυτους που μπορουν να τα εκμεταλευτουν
Τι να τα κανει ο κακομοιρης ;;; για να λεει οτι εχει οικοπεδο και να μην το πουλαει ή οταν το βγαλει στην πωληση
να ζηταει τα αντερα του επειδη νομιζει οτι με αυτο θα φτιαξει την ζωη του
Κρατα το γαμημένε μεχρι να ερθει η ωρα που θα στο παρω για ενα κομματι ψωμι
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
βεβαια θα την πατησουν και ΚΑΠΟΙΑ μουνοπανα που εχουν ενα τριαρι του 60 Παγκρατι και ζητανε 800 ευρω :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
πες τα φιλε μου , δηλαδη να τα εχουν αυτοι και να μην μπορουν να τα φτιάξουν , επειδη τα πηραν απο κληρονομιες και αρχιδιες ..
και να γινουν και αυτα σε λιγα χρόνια ερείπια

Σαν τα οικόπεδα , που εχει ο καθε μαλάκας απο εδω και απο εκει και δεν μπορει ουτα να παει να τα δει επειδη δεν εχει λεφτα να βαλει βενζινη
Αυτα πρεπει να κατασχεθουν και να αποδοθουν σε αυτους που μπορουν να τα εκμεταλευτουν
Τι να τα κανει ο κακομοιρης ;;; για να λεει οτι εχει οικοπεδο και να μην το πουλαει ή οταν το βγαλει στην πωληση
να ζηταει τα αντερα του επειδη νομιζει οτι με αυτο θα φτιαξει την ζωη του
Κρατα το γαμημένε μεχρι να ερθει η ωρα που θα στο παρω για ενα κομματι ψωμι
εχω ενα μουνοπανο διπλα απο το εξοχικο,ωραιο οικοπεδο με παλιο πετρινο διπατο μεσα....το εχει αφησει να γαμηθει ,ουτε μου το πουλαει, ουτε το φτιαχνει....γαματο το 2032 ,στειλε ρε αθηναιε ενα μνμ αρκουδο τωρα που θα τον εχουμε ακρη να κανονισω τιμη και ημερομηνια!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Αν εχεις προβλημα επιβιωσης εσυ, δε μας απασχολει…..
νταξει κουκλιτσα μου,ειπες και την ατακα σου για σημερα,σιγα μην εχω προβλημα επιβιωσης στην κουτα που μενω....μια χαρα ειμαι!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
βεβαια θα την πατησουν και ΚΑΠΟΙΑ μουνοπανα που εχουν ενα τριαρι του 60 Παγκρατι και ζητανε 800 ευρω :coffee:
τυπε κατοικουν ακομα ανθρωποι κανονικοι στο παγκρατι.....σοβαρα το λες?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
μην ζητανε 1200 μετά :coffee:
τυπε κατοικουν ακομα ανθρωποι κανονικοι στο παγκρατι.....σοβαρα το λες?
τα ενοικια θα ανεβουν στα σπιτια που θα φτιαχτουν αλλα 600 και 800 σε ρημαδια δεν θα υπαρξουν
καλα και τωρα τα αρχιδια μου παιρνουν φταινε και οι μπινεδες οι μεσιτες
που θα παει θα ερθει η ισορροπια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom