Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (9 μέλη και 34 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Ο προφυλακισμένος του κυκλώματος εκβιαστών ήταν λέει μπράβος του Μπακογιάννη,
υποψ. δημοτικός σύμβουλος του Μώραλη,
πρόεδρος των δημοτικών αστυνομικών,
προϊστάμενος δημ. αστυνομίας του δήμου Αθηναίων και

μέλος του πειθαρχικού της περιφέρειας Αττικής.


:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
Αν θυμασαι μολις αλλαξε χερια ο δημος αθηνας ,με νυχτερινη τροπολογια απο την βουλη ,κατεβασαν νομο για να μην μπορει να ελεγχθει για τα οικονομικα σκανδαλα ο πρωην δημαρχος βλακογιαννης......ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΑΦΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.074
Πόντοι
12.756
Επισης κατι αλλο...
Μπαινεις σε τραπεζα και κρατας τυχαια πανω σου 3 μυρια...
Και σου αρχιζουν κατι πιπες του στυλ "που τα βρηκες"...
Τι σε νοιαζει ρε μαλακα εσενα που τα βρηκα..Σου τα εφερα να τα παρκαρω στο μαγαζακι σου...Αντι να λες και ευχαριστω και να με αρχισεις στα τσιμπουκια μου κανεις τον Μπεκα????

Μου εχει τυχει αυτο μαν :coffee:
Μου λεει - Εχετε κανα δικαιολογητικο για τα λεφτα ;
Τον ρωτάω , δικαιολογητικό σαν τι ας πουμε ;;
Μου λεει ειναι απο απο πληρωμη κανενος τιμολογίου ; σας τα δανεισε καποιος ; ειναι απο παροχη υπηρεσίας ;;
Του λεω εσκαψα τον κηπο και τα βρήκα , θες να σου φερω το χωμα και το φτυαρι να τα δεις αν σε καλυπτουν ;;;


Επισης ρε μαλάκα το άλλο , παω να σηκωσω ενα ποσο μεγάλο μετρητα , μου λεει - Να ρωτησω τι τα θέλετε ; ποιος ειναι ο σκοπος ;;
Του λεω οχι να μην ρωτησεις
Να σας δωσω μια τραπεζικη επιταγη μου λεει
Αν ηθελα τραπεζικη επιταγη η γενικα επιταγη εκανα και μία μονος μου σπιτι του λεω , δεν χρειαζοταν να χασω το χρονο μου για να ερθω να δω τα μουτρα σου
Πρεπει μου λεει να μου πειτε τον λογο της χρησης των μετρητων μου λεει
Γραψε του λεω οτι μου τελειωσαν τα ξύλα και θα τα καψω για να ζεσταθω


Ρε με κατι μουνοπανα που μπλεξαμε ναπουμε
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Απο κειμενο στο Πρωτο θεμα που λεει για το συμβουλιο σημερα για τις τιμες ρευματος

Οι συσκέψεις ξεκίνησαν από χθες, με την εμπλοκή τόσο του κ. Σκυλακάκη, όσο και του πρωθυπουργικού συμβούλου για θέματα Ενέργειας, Νίκου Τσάφου. Υπό αυτό το πρίσμα, σήμερα θα ληφθούν αποφάσεις, καθώς η κυβέρνηση δεν θέλει να βρεθεί αντιμέτωπη με την οργή των πολιτών για φουσκωμένα εκκαθαριστικά, ιδίως όταν δεν υπάρχει η δικαιολογητική βάση της ενεργειακής κρίσης λόγω του πολέμου στην Ουκρανία.


Τελικά παντου ψαχνουν να βρουν μια δικαιολογία ... τελειωσε η δικαιολογια της Ουκρανίας που καλυπτε τα πάντα , απο ρευμα μεχρι την τιμη της ξαπλωστρας στην Κάσο ...
Ειναι απολυτα βεβαιοι οτι αυτοι ειναι ΙΚΑΝΟΙ και παντα φταιει καποιος άλλος , το μονο σιγουρο ειναι
οτι αυτοι ποτέ δεν φταίνε , οπως με τις προσωπικη ευθυνη , που ξαφνικά για ολα φταιει ο πολιτης και μεταβιβάζεται κάθε ευθυνη σε αυτον
ΤΥΠΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ?????ΕΔΩ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΕΤΡΑΔΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΠΟΤΥΧΟΥΝ???
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656
Μου εχει τυχει αυτο μαν :coffee:
Μου λεει - Εχετε κανα δικαιολογητικο για τα λεφτα ;
Τον ρωτάω , δικαιολογητικό σαν τι ας πουμε ;;
Μου λεει ειναι απο απο πληρωμη κανενος τιμολογίου ; σας τα δανεισε καποιος ; ειναι απο παροχη υπηρεσίας ;;
Του λεω εσκαψα τον κηπο και τα βρήκα , θες να σου φερω το χωμα και το φτυαρι να τα δεις αν σε καλυπτουν ;;;


Επισης ρε μαλάκα το άλλο , παω να σηκωσω ενα ποσο μεγάλο μετρητα , μου λεει - Να ρωτησω τι τα θέλετε ; ποιος ειναι ο σκοπος ;;
Του λεω οχι να μην ρωτησεις
Να σας δωσω μια τραπεζικη επιταγη μου λεει
Αν ηθελα τραπεζικη επιταγη η γενικα επιταγη εκανα και μία μονος μου σπιτι του λεω , δεν χρειαζοταν να χασω το χρονο μου για να ερθω να δω τα μουτρα σου
Πρεπει μου λεει να μου πειτε τον λογο της χρησης των μετρητων μου λεει
Γραψε του λεω οτι μου τελειωσαν τα ξύλα και θα τα καψω για να ζεσταθω


Ρε με κατι μουνοπανα που μπλεξαμε ναπουμε
Λες και εμεις δεν εχουμε λογιστες και δικηγορους!!!
Περιμεναμε απο τον καθε τυχαρπαστο τραπεζικο να μας πει οτι θελει δικαιολογητικα!!!!
Τι θα τα κανουν οι Κρητικοι τα λεφτα απο το εμποριο οπλων??
Τι θα τα κανουν οι ασβερκοι στην Αθηνα απο τα ναρκωτικα,τις πουτανες και τις προστασιες??
Τι θα τα κανουν οι αλλοι με το λαθρεμποριο καυσιμων και τσιγαρων??
Γαμωσπιτοι ΑΝΟΙΞΤΕ ΡΕ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΦΕΤΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.074
Πόντοι
12.756
Λες και εμεις δεν εχουμε λογιστες και δικηγορους!!!
Περιμεναμε απο τον καθε τυχαρπαστο τραπεζικο να μας πει οτι θελει δικαιολογητικα!!!!
Τι θα τα κανουν οι Κρητικοι τα λεφτα απο το εμποριο οπλων??
Τι θα τα κανουν οι ασβερκοι στην Αθηνα απο τα ναρκωτικα,τις πουτανες και τις προστασιες??
Τι θα τα κανουν οι αλλοι με το λαθρεμποριο καυσιμων και τσιγαρων??
Γαμωσπιτοι ΑΝΟΙΞΤΕ ΡΕ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΦΕΤΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!
θες να πληρωσεις να βαλεις μια μπομπα ναπουμε σε κανα ανταγωνιστη για να τον φοβησεις λιγο και ψαχνεις να βρεις Γεωργιανό με POS

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
θες να πληρωσεις να βαλεις μια μπομπα ναπουμε σε κανα ανταγωνιστη για να τον φοβησεις λιγο και ψαχνεις να βρεις Γεωργιανό με POS

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ

ΒΡΕ μουνοπανο αυτα τα τραβας γιατι εισαι Νοσφερατου​

ΑΝ εστελνες ενα ΜΙΚΡΟ εμβασμα 10000 ευρω ας πουμε ολα ως δια μαγειας θα ειχαν λυθει​

 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656

ΒΡΕ μουνοπανο αυτα τα τραβας γιατι εισαι Νοσφερατου​

ΑΝ εστελνες ενα ΜΙΚΡΟ εμβασμα 10000 ευρω ας πουμε ολα ως δια μαγειας θα ειχαν λυθει​

Καλημερα αξιοτιμε ΚΥΡΙΕ ΑΘΗΝΑΙΕ
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.259
Like
3.515
Πόντοι
1.706
Λες και εμεις δεν εχουμε λογιστες και δικηγορους!!!
Περιμεναμε απο τον καθε τυχαρπαστο τραπεζικο να μας πει οτι θελει δικαιολογητικα!!!!
Τι θα τα κανουν οι Κρητικοι τα λεφτα απο το εμποριο οπλων??
Τι θα τα κανουν οι ασβερκοι στην Αθηνα απο τα ναρκωτικα,τις πουτανες και τις προστασιες??
Τι θα τα κανουν οι αλλοι με το λαθρεμποριο καυσιμων και τσιγαρων??
Γαμωσπιτοι ΑΝΟΙΞΤΕ ΡΕ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΦΕΤΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!
Ναι αλλά μετά τη φέτα να κάνετε κάτι για την πτώση τιμής ΚΑΙ στον παστουρμά ΚΑΙ στο ούζο....
Τα παξιμαδάκια κινούνται σε λογικές τιμές :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Ναι αλλά μετά τη φέτα να κάνετε κάτι για την πτώση τιμής ΚΑΙ στον παστουρμά ΚΑΙ στο ούζο....
Τα παξιμαδάκια κινούνται σε λογικές τιμές :confused:
στειλε χοχλιους 10 κιλα θα πληρωσω με εμβασμα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656
θες να πληρωσεις να βαλεις μια μπομπα ναπουμε σε κανα ανταγωνιστη για να τον φοβησεις λιγο και ψαχνεις να βρεις Γεωργιανό με POS

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ
Αν ο μακαριτης ο Τραγκας τα ειχε τα λεφτουδακια του εδω στις ελληνικες τραπεζες,θα απασχολουσαμε τοσο ικανο προσωπικο να ψαχνει σε ολο τον κοσμο να βρει τις πενταροδεκαρες του???
ΟΧΙ.
Θα τα ειχαμε βρει αμεσως θα τα ειχανε μοιρασει οι δικαιουχοι και ολα καλα...
Τωρα...κρατα μια φεραρι,φερε μια βιλα στο παρισι,παρκαρε ενα διαμερισμα στο μαναχαταν παρε εσυ αυτα κατσε να δουμε που ειναι τα αλλα...μπλεξανε και τα αθωα παιδια του εμπλεξε η χαροκαμενη χηρα,μυλος...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656
Ναι αλλά μετά τη φέτα να κάνετε κάτι για την πτώση τιμής ΚΑΙ στον παστουρμά ΚΑΙ στο ούζο....
Τα παξιμαδάκια κινούνται σε λογικές τιμές :confused:
Να πας να μαζεψεις χαρουπια να τα αλεσεις να φτιαξεις παξιμαδια να εχεις να τρως...
Ολα ετοιμα τα θετε..
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.259
Like
3.515
Πόντοι
1.706
Να πας να μαζεψεις χαρουπια να τα αλεσεις να φτιαξεις παξιμαδια να εχεις να τρως...
Ολα ετοιμα τα θετε..
Οχι ρε, τα παξιμάδια είναι σε καλή τιμή.
Κάνε κάτι για τα άλλα 2 μπας και σκάσει ο φίλος σου που μας έχει στη λίστα όλους....
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.672
Like
11.137
Πόντοι
3.656
Οχι ρε, τα παξιμάδια είναι σε καλή τιμή.
Κάνε κάτι για τα άλλα 2 μπας και σκάσει ο φίλος σου που μας έχει στη λίστα όλους....
τι το θες το ουζο και τον παστουρμα???
ρακι και απακι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.883
Πόντοι
18.565

ΒΡΕ μουνοπανο αυτα τα τραβας γιατι εισαι Νοσφερατου​

ΑΝ εστελνες ενα ΜΙΚΡΟ εμβασμα 10000 ευρω ας πουμε ολα ως δια μαγειας θα ειχαν λυθει​

10000 για μια μπομπιτσα; Ακριβος εισαι. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom