Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
ΡΕ ανεκδιηγητε αμπελοφιλοσοφε,αν ισχυει οτι πηγε να του αρπαξει το οπλο,μιλαμε πλεον για τον ορισμο του επικυνδινου .Τι παιδακι και μαλακιες λες
ναι πάντα έτσι γράφουν τύπε....τους πίστεψε κανένας.....

αν ο εκπαιδευμένος της ΟΠΚΕ...που είναι οι πιο μάχιμοι...χρειάζεται να πυροβολήσει ένα σαμιαμίδι για να μην του πάρει το όπλο...τότε τι σκατά εκπαίδευση έχει κάνει???

νομίζεις ότι δεν υπάρχουν διαδικασίες που διασφαλίζουν αυτά όταν ακινητοποιούν ένα όχημα?

Να μιλάμε με τη λογική...δε θα στεναχωρηθώ για τον γύφτο αλλά δε θα πω και μπράβο που φάγανε ένα παιδάκι επειδή τους έβαλε να το κυνηγήσουν.

double post :confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656
νομίζεις ότι δεν υπάρχουν διαδικασίες που διασφαλίζουν αυτά όταν ακινητοποιούν ένα όχημα?

Να μιλάμε με τη λογική...δε θα στεναχωρηθώ για τον γύφτο αλλά δε θα πω και μπράβο που φάγανε ένα παιδάκι επειδή τους έβαλε να το κυνηγήσουν.
Τέτοιες ώρες μας θυμίζεις ταγάρι .
Σίγουρα δεν είχες γούτσου γούτσου με ταγάρια μικρός ;;;
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
ναι πάντα έτσι γράφουν τύπε....τους πίστεψε κανένας.....

αν ο εκπαιδευμένος της ΟΠΚΕ...που είναι οι πιο μάχιμοι...χρειάζεται να πυροβολήσει ένα σαμιαμίδι για να μην του πάρει το όπλο...τότε τι σκατά εκπαίδευση έχει κάνει???

νομίζεις ότι δεν υπάρχουν διαδικασίες που διασφαλίζουν αυτά όταν ακινητοποιούν ένα όχημα?

Να μιλάμε με τη λογική...δε θα στεναχωρηθώ για τον γύφτο αλλά δε θα πω και μπράβο που φάγανε ένα παιδάκι επειδή τους έβαλε να το κυνηγήσουν.
Πρεπει να σε πετυχουν 2-3 τετοια παιδακια πουθενα ,Να πεις το ΜπιρΑλλαχ και να φωναζεις πολιτσια πολιτσια μετα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
α μαλιστα....εβγαλες και πορισμα οτι λενε ψεμματα και το κανουν παντα...
ενταξει τραβα τωρα Μενιδι και Ζοφρια να μεινεις κοντα τους ....
δεν θέλω να μείνω κοντά τους

ούτε στα 10 χιλιόμετρα από αυτούς...ούτε θα δικαιολογήσω κάτι τέτοιο.

Τι να κάνω τώρα ρε τύπε δεν δικαιούμαι την άποψη μου?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.301
Like
51.251
Πόντοι
12.756
δεν θέλω να μείνω κοντά τους

ούτε στα 10 χιλιόμετρα από αυτούς...ούτε θα δικαιολογήσω κάτι τέτοιο.

Τι να κάνω τώρα ρε τύπε δεν δικαιούμαι την άποψη μου?
η αποψη σου χωλαινει:coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
δεν θέλω να μείνω κοντά τους

ούτε στα 10 χιλιόμετρα από αυτούς...ούτε θα δικαιολογήσω κάτι τέτοιο.

Τι να κάνω τώρα ρε τύπε δεν δικαιούμαι την άποψη μου?
Αμα θες βοήθεια κανε κανα μενσιον τον δικό μας τον Αλεξη τον δικηγόρο .. οχι οτι θα σε βοηθησει σαν τον κανονικό Αλεξη , αλλά δεν γαμιεται , θα του φύγει ο καημός να γραψει εδω μέσα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
Τέτοιες ώρες μας θυμίζεις ταγάρι .
Σίγουρα δεν είχες γούτσου γούτσου με ταγάρια μικρός ;;;
Ε δε πειράζει ρε τύπε...τόσοι είστε εδώ να υποστηρίζετε τον όπκε...τι έγινε να πει και κάποιος ότι δεν έπρεπε να του τη μπουμπουνίσει?
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
δεν θέλω να μείνω κοντά τους

ούτε στα 10 χιλιόμετρα από αυτούς...ούτε θα δικαιολογήσω κάτι τέτοιο.

Τι να κάνω τώρα ρε τύπε δεν δικαιούμαι την άποψη μου?
Βεβαιως και δικαιουσαι ,εχουμε και εμεις ομως δικαιωμα στο ανελεητο σκουπιδιασμα και στη δολοφονια χαρακτηρος σου.
Εκτος αν εισαι και εσυ προστατευομενο ειδος σαν τον Νεαρχο οποτε απευθυνσου στον Αλεκο:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
Πρεπει να σε πετυχουν 2-3 τετοια παιδακια πουθενα ,Να πεις το ΜπιρΑλλαχ και να φωναζεις πολιτσια πολιτσια μετα
Πάω συχνά για δουλειές στα άνω λιόσια και τον ασπρόπυργο και έχουν συνηθίσει την παρουσία μου και δεν επιτίθενται :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.944
Πόντοι
12.756
Βεβαιως και δικαιουσαι ,εχουμε και εμεις ομως δικαιωμα στο ανελεητο σκουπιδιασμα και στη δολοφονια χαρακτηρος σου.
Εκτος αν εισαι και εσυ προστατευομενο ειδος σαν τον Νεαρχο οποτε απευθυνσου στον Αλεκο:confused:
δεν το περίμενα απο εσενα να εισαι εναντιον της αποψης του Αλέκου :confused::confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656
Ε δε πειράζει ρε τύπε...τόσοι είστε εδώ να υποστηρίζετε τον όπκε...τι έγινε να πει και κάποιος ότι δεν έπρεπε να του τη μπουμπουνίσει?
Δεν υποστηρίζω τίποτε σύγχρονο τύπε. Είμαι ολντ σκουλ ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656
Πάω συχνά για δουλειές στα άνω λιόσια και τον ασπρόπυργο και έχουν συνηθίσει την παρουσία μου και δεν επιτίθενται :confused:
Τύπε , πιστεύω αν είχες πάει στο σκοπευτήριο μενιδίου θα σου πέφταν τα βρακιά και θα σου πήγαινε το σκατό στην κάλτσα ....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
Αμα θες βοήθεια κανε κανα μενσιον τον δικό μας τον Αλεξη τον δικηγόρο .. οχι οτι θα σε βοηθησει σαν τον κανονικό Αλεξη , αλλά δεν γαμιεται , θα του φύγει ο καημός να γραψει εδω μέσα
Βεβαιως και δικαιουσαι ,εχουμε και εμεις ομως δικαιωμα στο ανελεητο σκουπιδιασμα και στη δολοφονια χαρακτηρος σου.
Εκτος αν εισαι και εσυ προστατευομενο ειδος σαν τον Νεαρχο οποτε απευθυνσου στον Αλεκο
ο αλέκος θα με υπερασπιζόταν αν ήμουν γαλάζιος...τώρα δε το κόβω



ελάτε να προσπαθήσετε να δολοφονήσετε τον χαρακτήρα μου ρε μουνιά είμαι άμεμπτου ηθικής :uzi:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ασπροπυργο να προσεχεις και τους Μπλιετ.....
την έχω οργώσει τη νάτο δε φοβάμαι τίποτα




μόνο μη με βρει κάνα λάστιχο :coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
δεν το περίμενα απο εσενα να εισαι εναντιον της αποψης του Αλέκου :confused::confused:
Ειχα ζητησει τον εξοστρακισμο του μετα τις Δημοτικες με τις μαλακιες που ελεγε για ζερβα μπακογιαννη κτλ αλλα δεν θυμασαι
Ειναι βαριδι για την δεξια παραταξη ,τα μπογαλακια του και στη Κολομβια :boff:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.301
Like
51.251
Πόντοι
12.756
Ειχα ζητησει τον εξοστρακισμο του μετα τις Δημοτικες με τις μαλακιες που ελεγε για ζερβα μπακογιαννη κτλ αλλα δεν θυμασαι
Ειναι βαριδι για την δεξια παραταξη ,τα μπογαλακια του και στη Κολομβια :boff:
βαρυ ρε μαλακα:undecided:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
Τύπε , πιστεύω αν είχες πάει στο σκοπευτήριο μενιδίου θα σου πέφταν τα βρακιά και θα σου πήγαινε το σκατό στην κάλτσα ....
έχω πάει στο βουνό από πάνω που είναι βιομηχανική περιοχή πιάνεται? :confused:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
Δεν υποστηρίζω τίποτε σύγχρονο τύπε. Είμαι ολντ σκουλ ....
:sunglasses:
unnamed-file-25-750x450.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656
Αμα θες βοήθεια κανε κανα μενσιον τον δικό μας τον Αλεξη τον δικηγόρο .. οχι οτι θα σε βοηθησει σαν τον κανονικό Αλεξη , αλλά δεν γαμιεται , θα του φύγει ο καημός να γραψει εδω μέσα


Το πλήγωσα το αγόρι .... είμαι πολύ παλιόπαιδο ........
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχω πάει στο βουνό από πάνω που είναι βιομηχανική περιοχή πιάνεται? :confused:


Καμία σχέση τύπε.
Δες το στο γουγλ μαπς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom