Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (8 μέλη και 19 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Δεν θα βγάλεις άκρη μαζί του. Είναι light έκδοση νεοδημοκρατη
ειμαι δικαιος και αυτα που ξερω θα τα γραψω...δεν θα γραψω μαλακιες μονο και μονο για να την πω στην κυβερνηση...κανονικα πρεπει να πηγαινουν αναμορφωτηριο ολα αυτα και η μολοτωφ να διωκεται σαν οπλο...κουκουλα ιδιωνυμο και τελος...
απλα δεν θελουν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
αυτα τα παιδακια ξερεις τι ωραιες μολοτωφ πετανε και μαρμαρα;εχεις εσφαλμενη αντιληψη....ΚΩΛΟΠΑΙΔΙΑ ειναι που μενουν ατιμωρητα..
τωρα για την μικρη στο ξαναγραφω αμφιβαλλω οτι δεν εκανε τιποτα...ουτως η αλλως μπουλουκια πανε και κανουν μαγκιες και μετα τρεχουν ολοι μαζι
Εγώ δεν έχω δει (σε βαθμό που να μπορείς να γενικεύσεις) τέτοιες ηλικίες και ιδιαίτερα κοπέλες να μπλέκονται στα μπάχαλα που λες.

Δεν ξέρω τι έκανε και τι δεν έκανε αυτή. Αλλά το να φοβάται μια 16χρονη να πάει σε μια συναυλία γιατί μπορεί να την σπάσουν στο ξύλο οι ματατζίδες δεν αποτελεί λογική.

Εσύ αμφιβάλεις αν δεν έκανε. τίποτα....εγώ αμφιβάλω αν έκανε....αλλά και να έκανε...δεν είπες αν δικαιολογείς να την στείλουν στην εντατική.....την κοπέλα που είναι μισό μέτρο πιο κοντή και 40 κιλά πιο λεπτή από τους ράμπο.....
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.632
Κριτικές
3
Like
11.236
Πόντοι
3.936
Εγώ δεν έχω δει (σε βαθμό που να μπορείς να γενικεύσεις) τέτοιες ηλικίες και ιδιαίτερα κοπέλες να μπλέκονται στα μπάχαλα που λες.

Δεν ξέρω τι έκανε και τι δεν έκανε αυτή. Αλλά το να φοβάται μια 16χρονη να πάει σε μια συναυλία γιατί μπορεί να την σπάσουν στο ξύλο οι ματατζίδες δεν αποτελεί λογική.

Εσύ αμφιβάλεις αν δεν έκανε. τίποτα....εγώ αμφιβάλω αν έκανε....αλλά και να έκανε...δεν είπες αν δικαιολογείς να την στείλουν στην εντατική.....την κοπέλα που είναι μισό μέτρο πιο κοντή και 40 κιλά πιο λεπτή από τους ράμπο.....
Είπαμε...κακός ήταν εκεί
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Εγώ δεν έχω δει (σε βαθμό που να μπορείς να γενικεύσεις) τέτοιες ηλικίες και ιδιαίτερα κοπέλες να μπλέκονται στα μπάχαλα που λες.

Δεν ξέρω τι έκανε και τι δεν έκανε αυτή. Αλλά το να φοβάται μια 16χρονη να πάει σε μια συναυλία γιατί μπορεί να την σπάσουν στο ξύλο οι ματατζίδες δεν αποτελεί λογική.

Εσύ αμφιβάλεις αν δεν έκανε. τίποτα....εγώ αμφιβάλω αν έκανε....αλλά και να έκανε...δεν είπες αν δικαιολογείς να την στείλουν στην εντατική.....την κοπέλα που είναι μισό μέτρο πιο κοντή και 40 κιλά πιο λεπτή από τους ράμπο.....
σου εξηγησα τι παιζει......ηταν στο μπουλουκι ,στον χαμο θα τις αρπαξει και αυτο ηταν...γενικευω γιατι τα ξερω...λιγες φορες τις εχουν αρπαξει ασχετα ατομα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.532
Like
72.907
Πόντοι
12.756
παραπλευρη ζημιά ηταν η πιτσιρίκα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.926
Πόντοι
5.506
οχι στο χαμο θα ζυγιζουν τις γκλοπιες....με δουλευεις;
Όχι ρε, που να ξέρεις ΕΣΥ, αυτοί ξέρουν καλύτερα. Ο ματατζής που ακόμα και να ΜΗΝ είναι ανεγκέφαλο γουρούνι, την ώρα της Μανούρας θα ξεχωρίσει ποια είναι αγοράκια, ποια κοριτσάκια, τι ηλικία έχουν και θα τα ρωτάει κιόλας ένα ένα "εσύ πέταξες πέτρα";

Στον καναπέ όλα ωραία είναι.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
σου εξηγησα τι παιζει......ηταν στο μπουλουκι ,στον χαμο θα τις αρπαξει και αυτο ηταν...γενικευω γιατι τα ξερω...λιγες φορες τις εχουν αρπαξει ασχετα ατομα...
τώρα το παρατραβάς....:confused:

ξέρεις πόσοι τις έφαγαν επειδή πήγαν να χωρίσουν και σώσουν από τους ράμπο τους φίλους τους?

δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση γιατί και εγώ και εσύ έχουμε κάτι δίκια και κάτι άδικα και κανένας δεν έχει απόλυτο δίκιο.

Αν συμφωνήσουμε ότι όποιος χτυπάει με γκλοπ παιδάκια που δεν οπλοφορούν είναι αδερφάρα και μπινές και ας είμαστε όλοι κομπλέ.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Όχι ρε, που να ξέρεις ΕΣΥ, αυτοί ξέρουν καλύτερα. Ο ματατζής που ακόμα και να ΜΗΝ είναι ανεγκέφαλο γουρούνι, την ώρα της Μανούρας θα ξεχωρίσει ποια είναι αγοράκια, ποια κοριτσάκια, τι ηλικία έχουν και θα τα ρωτάει κιόλας ένα ένα "εσύ πέταξες πέτρα";

Στον καναπέ όλα ωραία είναι.
ενταξει και πολλα εγραψα....παω να κανω καυλαντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τώρα το παρατραβάς....:confused:

ξέρεις πόσοι τις έφαγαν επειδή πήγαν να χωρίσουν και σώσουν από τους ράμπο τους φίλους τους?

δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση γιατί και εγώ και εσύ έχουμε κάτι δίκια και κάτι άδικα και κανένας δεν έχει απόλυτο δίκιο.

Αν συμφωνήσουμε ότι όποιος χτυπάει με γκλοπ παιδάκια που δεν οπλοφορούν είναι αδερφάρα και μπινές και ας είμαστε όλοι κομπλέ.
αγορακια και κοριτσακια που ΔΕΝ κανουν τιποτα να συμφωνησω...σπανια μεν γινεται αυτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.926
Πόντοι
5.506
ενταξει και πολλα εγραψα....παω να κανω καυλαντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αγορακια και κοριτσακια που ΔΕΝ κανουν τιποτα να συμφωνησω...σπανια μεν γινεται αυτο
Και 'γώ πολλά έγραψα και κυκλοφορεί και ο τριμάλακας εδώ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
ενταξει και πολλα εγραψα....παω να κανω καυλαντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αγορακια και κοριτσακια που ΔΕΝ κανουν τιποτα να συμφωνησω...σπανια μεν γινεται αυτο
Άρα συμφωνείς ότι η απάντηση στον όχλο είναι το γκλοπ στο κεφάλι.

Αυτό να ξέρεις είναι επίθεση με σκοπό την σωματική βλάβη όχι την ακινητοποίηση ούτε την αυτοάμυνα (από πίσω την έριξε)

Άσχετα ποιος είναι απέναντι σου.

ντάξει κομπλέ άρα δεν έχει σημασία τι έκανες απλά ότι ήσουν εκεί που δεν έπρεπε.

Έτσι είναι η πραγματικότητα.....έτσι έδερναν και τους γέρους και τις γριές οι μπάτσοι του συριζα το 2015........
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Άρα συμφωνείς ότι η απάντηση στον όχλο είναι το γκλοπ στο κεφάλι.

Αυτό να ξέρεις είναι επίθεση με σκοπό την σωματική βλάβη όχι την ακινητοποίηση ούτε την αυτοάμυνα (από πίσω την έριξε)

Άσχετα ποιος είναι απέναντι σου.

ντάξει κομπλέ άρα δεν έχει σημασία τι έκανες απλά ότι ήσουν εκεί που δεν έπρεπε.

Έτσι είναι η πραγματικότητα.....έτσι έδερναν και τους γέρους και τις γριές οι μπάτσοι του συριζα το 2015........
ρε συ τι δεν καταλαβαινεις;τους πεταει το γαμημενο μπουλουκι πετρες,ξυλα,μολοτωφ και ειναι μεσα και τα πιτσιρικια..
πετανε δακρυγονα οι ματατζηδες και κανουν ντου...
τα μαλακιστηρια τρεχουν προς τα πισω..τα αμαθα ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ξερουν τι και πως και στο μπουλουκι τις αρπαζουν πρωτοι...
ΤΕΛΟΣ αυτο ειναι...κατσε εσυ να σε καψουν και να σου σπασουν το κεφαλι σαν ματατζης να πουμε και να εχεις μοιρογνωμονιο στην γκλοπια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.463
Πόντοι
6.256
αυτα τα παιδακια ξερεις τι ωραιες μολοτωφ πετανε και μαρμαρα;εχεις εσφαλμενη αντιληψη....ΚΩΛΟΠΑΙΔΙΑ ειναι που μενουν ατιμωρητα..
τωρα για την μικρη στο ξαναγραφω αμφιβαλλω οτι δεν εκανε τιποτα...ουτως η αλλως μπουλουκια πανε και κανουν μαγκιες και μετα τρεχουν ολοι μαζι
Δε μας ενδιαφέρει τι κανουν οι απλυτοι/ες,
Αρκει να μην κλωτσήσουν γάτα, αν το κανουν θα τιμωρηθουν σκληρά.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
ρε συ τι δεν καταλαβαινεις;τους πεταει το γαμημενο μπουλουκι πετρες,ξυλα,μολοτωφ και ειναι μεσα και τα πιτσιρικια..
πετανε δακρυγονα οι ματατζηδες και κανουν ντου...
τα μαλακιστηρια τρεχουν προς τα πισω..τα αμαθα ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ξερουν τι και πως και στο μπουλουκι τις αρπαζουν πρωτοι...
ΤΕΛΟΣ αυτο ειναι...κατσε εσυ να σε καψουν και να σου σπασουν το κεφαλι σαν ματατζης να πουμε και να εχεις μοιρογνωμονιο στην γκλοπια
Γιατί να τις αρπάξουν τύπε μου?

Πόσο δύσκολο είναι για έναν ματατζή με εκπαίδευση και διάπλαση γορίλα να ακινητοποιήσει ένα πιτσιρίκι και να το πάει γραμμή για τη ΓΑΔΑ χωρίς να του ''δώσει ένα μάθημα'' πρώτα?

Μήπως και οι ματατζίδες έιναι λίγο μπαχαλάκιδες και ζουν για κάτι τέτοια?

Τα έχεις δει όλα αλλά όχι αυτό????
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Γιατί να τις αρπάξουν τύπε μου?

Πόσο δύσκολο είναι για έναν ματατζή με εκπαίδευση και διάπλαση γορίλα να ακινητοποιήσει ένα πιτσιρίκι και να το πάει γραμμή για τη ΓΑΔΑ χωρίς να του ''δώσει ένα μάθημα'' πρώτα?

Μήπως και οι ματατζίδες έιναι λίγο μπαχαλάκιδες και ζουν για κάτι τέτοια?

Τα έχεις δει όλα αλλά όχι αυτό????
εισαι σοβαρος τωρα;τι εκπαιδευση μου λες και πρασινα αλογα;ΑΥΤΗ ειναι η εκπαιδευση οταν τρωνε μαρμαρα,πετρες,ξυλα και δακρυγονα...
ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ....οταν λοιπον τα μαλακιστηρια δε φευγουν πισω με τα δακρυγονα ΜΕΤΑ γινεται το ντου..
εχει αλλαξει ολοκληρη η φιλοσοφια να πουμε για να μην σπανε κεφαλια με δουλευεις;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
εισαι σοβαρος τωρα;τι εκπαιδευση μου λες και πρασινα αλογα;ΑΥΤΗ ειναι η εκπαιδευση οταν τρωνε μαρμαρα,πετρες,ξυλα και δακρυγονα...
ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ....οταν λοιπον τα μαλακιστηρια δε φευγουν πισω με τα δακρυγονα ΜΕΤΑ γινεται το ντου..
εχει αλλαξει ολοκληρη η φιλοσοφια να πουμε για να μην σπανε κεφαλια με δουλευεις;
Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας τώρα φίλε μου....


τα ξέρεις και τα ξέρω τι γίνεται και ότι είναι όποιον πάρει ο χάρος.

αν νομίζεις εσύ ότι το σώμα της αστυνομίας και των ματ ιδιαίτερα είναι γεμάτο με καλούς επαγγελματίες που κοιτάνε τη δουλειά τους μόνο εντάξει.


Αλλά δεν πιστεύω να νομίζεις έτσι.....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας τώρα φίλε μου....


τα ξέρεις και τα ξέρω τι γίνεται και ότι είναι όποιον πάρει ο χάρος.

αν νομίζεις εσύ ότι το σώμα της αστυνομίας και των ματ ιδιαίτερα είναι γεμάτο με καλούς επαγγελματίες που κοιτάνε τη δουλειά τους μόνο εντάξει.


Αλλά δεν πιστεύω να νομίζεις έτσι.....
το δογμα ειναι σχεδον μηδενικη σωματικη επαφη...ΜΟΝΟ αν δεν κανουν πισω με τα δακρυγονα...ειναι σπανιο να πεφτουν γκλοπιες πλεον
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.632
Κριτικές
3
Like
11.236
Πόντοι
3.936
Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας τώρα φίλε μου....


τα ξέρεις και τα ξέρω τι γίνεται και ότι είναι όποιον πάρει ο χάρος.

αν νομίζεις εσύ ότι το σώμα της αστυνομίας και των ματ ιδιαίτερα είναι γεμάτο με καλούς επαγγελματίες που κοιτάνε τη δουλειά τους μόνο εντάξει.


Αλλά δεν πιστεύω να νομίζεις έτσι.....

Και εδώ βλέπεις τους αναρχικούς που τους ψεκάζουν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
το δογμα ειναι σχεδον μηδενικη σωματικη επαφη...ΜΟΝΟ αν δεν κανουν πισω με τα δακρυγονα...ειναι σπανιο να πεφτουν γκλοπιες πλεον
όχι δεν είναι. Πάντα υπάρχουν λίγοι ή πολλοί που βαράνε ότι νάνε και όποιον νάνε και χωρίς λόγο. Και υπάρχουν και αυτοί που έχουν ως στόχο να προκαλέσουν τα μπάχαλα για να λήξει η διαμαρτυρία.

Τέλος πάντων....ας πούμε ότι ο καθένας έχει και από λίγο δίκιο και όλα γκουντ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom