Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Μας έχετε σπάσει το αρχιδια με τα δάνεια πωωωω,φτανει,χρωστάμε ρε κ δεν πλερω,Ντιλ γουιθ ιτ.
Έχω πεθυμησει τα Μητσοτάκη γαμιεσαι κ γιος του Τέρυ χρυσου:confused:

Στο βοδι το δικο σας τον ΝΔ πες τα ..
Χαρη σε αυτα τα χαιβάνια ξανα βγηκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα κανω αναφορα για κεφαλαια γραμματα.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ!!!!!!
ειναι μεγαλος ανθρωπος και τον διευκολυνει να τα διαβαζει :birdman:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.782
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Εγώ φίλοι μου λέτε και οι δύο ότι δεν ξέρω να διαβάζω τους ισολογισμούς

Και εσείς που ξέρετε να διαβάζετε

Ο ένας λέει ότι πήραν καινούργια δάνεια η Νέα Δημοκρατία
Ποιος και ο άλλος λέει ότι δεν πήραν
Συγχαρητήρια ειδήμονες των ισολογισμών
Εκτός του ότι τώρα πας να ξεφύγεις από την ανάλυση που έκανες για τον ισολογισμό και γελάνε και οι πέτρες


εγώ δεν γνώριζα ότι οι τόκοι όταν γίνουν ληξιπρόθεσμοι πάνε στο κεφάλαιο. Οκ δεν πήραν νέο δάνειο 44 μύρια προστέθηκαν οι τόκοι.

Όμως σου είπα και το αγνόησες ότι τα έξοδα τραπεζών και τόκοι όταν αυξάνονται δεν σημαίνει ότι πληρώνουν το δάνειο τους.


Γενικότερα η θέση του ότι από τον ισολογισμό φαίνεται ότι πληρώνουν την οποιαδήποτε δόση δεν υπάρχει πουθενά. Ούτε εσύ υπάρχεις που πήγες να το δικαιολογήσεις κιόλας με μαλακίες. Έγραψες και στα αρχίδια σου ότι ενώ χρωστάνε μισό δις μοίρασαν 3 εκατομμύρια σε έξοδα τρίτων....

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά πάλι ήπιες τα τσίσα και τα έκανες γαργάρα. Την επόμενη φορά ίσως σταθείς πιο τυχερός.:piss:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.932
Like
11.631
Πόντοι
3.656
Μην κάνεις μη σου κάνουνε, μην πεις να μη σου πούνε, σε ξένη πόρτα μη χτυπάς, γιατί τη δική σου σπούνε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Ν

Τα 5/4 πες καλύτερα, γιατί είναι και οι απλήρωτοι τοκοι που κεφαλαιοποιουνται στο τέλος κάθε χρονιάς.

"κεφαλαιοπιουνται"
και εγω αυτη την λεξη ηταν να βαλω οταν εξηγουσα στον ασχετο , αλλα λεω άσε μην δεν την ξερει και μπλεξουμε και αρχισουμε εναν νέο ατέρμονο κυκλο συζητήσεων χωρίς νοημα
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.677
Like
6.367
Πόντοι
2.356
"κεφαλοπιουνται"
και εγω αυτη την λεξη ηταν να βαλω οταν εξηγουσα ασχετο , αλλα λεω άσε μην δεν την ξερει και μπλεξουμε και αρχισουμε εναν νέο ατέρμονο κυκλο συζητήσεων χωρίς νοημα
Αφού δε σου έβαλε τον ισολογισμό του 2017 να τον συγκρίνει με τον τωρινό, ούτε του παππά να μην το πεις.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.221
Πόντοι
19.795

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.782
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Τελικα, μονο ενας Κασσελακης με πολυ χρημα μπορει να σας σωσει απο την χρεωκοπια, τυπε. Και ας ειναι και πουστης.
Δεν έχει θέμα ο ντάμα με τους πούστιδες τους έχει συνηθίσει να κάθετε μαζί τους στα σινεμά :confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
"κεφαλαιοπιουνται"
και εγω αυτη την λεξη ηταν να βαλω οταν εξηγουσα στον ασχετο , αλλα λεω άσε μην δεν την ξερει και μπλεξουμε και αρχισουμε εναν νέο ατέρμονο κυκλο συζητήσεων χωρίς νοημα
εσυ ησουν που περηφανευόσουνα οτι τον εφερες με τα νερα σου και δεν αντεξες πεταξες παλι την σπιθα για να σε βγαλει απο τα ρουχα σου... εισαι μεγαλη μαζοχα τελικα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.668
Like
20.455
Πόντοι
6.056
Πεστα ρε μπουμπουκο γαμω τη τρελα μου!!!

:confused::confused::confused:
9bfa64a3edc4d83773b37c9141341370.gif
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
εσυ ησουν που περηφανευόσουνα οτι τον εφερες με τα νερα σου και δεν αντεξες πεταξες παλι την σπιθα για να σε βγαλει απο τα ρουχα σου... εισαι μεγαλη μαζοχα τελικα
καθε λιγο θελει μια ζυγοσταθμιση τυπε μου
ξεφευγει και πρεπει να του κανεις reset
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
καθε λιγο θελει μια ζυγοσταθμιση τυπε μου
ξεφευγει και πρεπει να του κανεις reset
το κουμπακι χαλασε αστο να παει στα κομματια εδω παλευε με το πας και συ θες και ισολογισμους
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
το κουμπακι χαλασε αστο να παει στα κομματια εδω παλευε με το πας και συ θες και ισολογισμους
Τωρα αυριο εχει ραντεβου με τον λογιστη του για να με τσεκαρει αν του τα ειπα σωστα :tooth:

ή θα εχει κατεβασει κανα εγχειριδιο απο το ταμπλετ λογιστικης και θα την μαθει σε μια νυχτα και θα ερθει αυριο να μου λεει για λογιστικους συμψηφισμους και εγγραφες κλεισίματος έτους :coffee:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Τωρα αυριο εχει ραντεβου με τον λογιστη του για να με τσεκαρει αν του τα ειπα σωστα :tooth:

ή θα εχει κατεβασει κανα εγχειριδιο απο το ταμπλετ λογιστικης και θα την μαθει σε μια νυχτα και θα ερθει αυριο να μου λεει για λογιστικους συμψηφισμους και εγγραφες κλεισίματος έτους :coffee:
εγω πιστευω οτι θα κανει κανα δυο μερες να γραψει για να ξεχαστει το θεμα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
εγω πιστευω οτι θα κανει κανα δυο μερες να γραψει για να ξεχαστει το θεμα

Γνωστο κολπο , το κανει και ο μαλακας ο δικηγορος ..
απλα οταν δεν μπορει να κρατηθει 2 μερες μπαινει λες και γραφτηκε στο φορουμ πριν 15 λεπτα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Γνωστο κολπο , το κανει και ο μαλακας ο δικηγορος ..
απλα οταν δεν μπορει να κρατηθει 2 μερες μπαινει λες και γραφτηκε στο φορουμ πριν 15 λεπτα
του εχεις δημιουργησει μεγαλο ψυχολογικο του αλεξουκου παντως μασονο σε ανεβαζει τσοπανη σε κατεβαζει... ενταξει να τα λεμε και ολα πριν τις εκλογες ειχε και 7-8 ατομα να στηριζουν μητσοτακη. τωρα παει ξαφανιστηκανε μετα απο αυτα που εχουν γινει και εμεινε με το σερβιτορο και το ντολμα... οπως και να το κανεις ειναι πληγμα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
του εχεις δημιουργησει μεγαλο ψυχολογικο του αλεξουκου παντως μασονο σε ανεβαζει τσοπανη σε κατεβαζει... ενταξει να τα λεμε και ολα πριν τις εκλογες ειχε και 7-8 ατομα να στηριζουν μητσοτακη. τωρα παει ξαφανιστηκανε μετα απο αυτα που εχουν γινει και εμεινε με το σερβιτορο και το ντολμα... οπως και να το κανεις ειναι πληγμα

Ξεφτιλισμενος σαν την τελευταία πουτάνα στο κόσμο, μεχρι και αυτη περισσοτερη αξιοπρέπεια εχει απο το σκουπιδι αυτο.
Ψευτης , παππατζης , είρωνας , αρκουδομαλάκας , μπαγλαμας , τσαρλατανος

Ολα αυτα και άλλα πολλα τυλιγμενα σε συμπεριφορα 5χρονου κακομαθημενου κωλόπαιδου
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Ξεφτιλισμενος σαν την τελευταία πουτάνα στο κόσμο, μεχρι και αυτη περισσοτερη αξιοπρέπεια εχει απο το σκουπιδι αυτο.
Ψευτης , παππατζης , είρωνας , αρκουδομαλάκας , μπαγλαμας , τσαρλατανος

Ολα αυτα και άλλα πολλα τυλιγμενα σε συμπεριφορα 5χρονου κακομαθημενου κωλόπαιδου
ντροπη να μιλας ετσι κρατα επιπεδο... το μονο που θα μου λειψει για οσο καιρο θα λειπει ειναι το τρολαρισμα που ετρωγε γτ απο σοβαρα θεματα δεν ηταν για πουθενα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.221
Πόντοι
19.795
Ξεφτιλισμενος σαν την τελευταία πουτάνα στο κόσμο, μεχρι και αυτη περισσοτερη αξιοπρέπεια εχει απο το σκουπιδι αυτο.
Ψευτης , παππατζης , είρωνας , αρκουδομαλάκας , μπαγλαμας , τσαρλατανος

Ολα αυτα και άλλα πολλα τυλιγμενα σε συμπεριφορα 5χρονου κακομαθημενου κωλόπαιδου
Για τον κύριο Κυριάκο λες;:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom