Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.690
Like
6.384
Πόντοι
2.356
Μια ελιά και μια ντομάτα
φτιανουνε σωστή σαλάτα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.510
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
σαν δεις καραβι στο βουνο
μια μερα ν ανεβαινει
μην απορεις πως γινεται
ενα μουνι το σερνει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.544
Like
72.930
Πόντοι
12.756
Χέστηκε ο Πολύδωρος που ‘ναι στα πόδια γρήγορος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.510
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
σαν δεις καραβι στο βουνο
μια μερα ν ανεβαινει
μην απορεις πως γινεται
ενα μουνι το σερνει
μα αν δεις ψηλα στον ουρανο
καραβι να πεταει
τοτε να εισαι σιγουρος
κωλος το οδηγαει
Κωλο-γερος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.544
Like
72.930
Πόντοι
12.756
Η ψωλή δεν είναι βρύση, άφησέ την να γεμίσει να φχαριστηθεί γαμήσι
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
το μουνί και το βαπόρι δεν το κουμαντάρουν φλώροι φτωχοί :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
Εχω γνωριζει τον καλυτερο μπατσο στα αρχιδια του ολα παιρνει καργα αναρρωτικες απο προβλημα που του δημιουργηθηκε στην υπηρεσια και αν γινει κατι ασχημο πανω στην δουλεια παιρνει τον πουλο αχχαχχαχχαχαχ ρε τι τυπακι ειναι αυτο.Αν ειχα μπει εκει το ιδιο και χειροτερος θα ημουν μονο φραπε σε κουβα και ενα λαστιχο ποτισματος να ρουφαω αχχαχχχαχαχαχχχ
Πολλοί αστυνομικοί το μόνο που αναζητούν είναι μια εύκολη μεταθεσούλα και περιμένουν την σύνταξη πως και πως για να πάνε να κάνουν την δευτερη δουλειά που έχουν, στο μαύρο, πιο εύκολα. Αυτή είναι η αλήθεια και μόνο αυτή. Φυσικά δεν φταίνε αυτοί. Είναι έτσι στην Ελλάδα που οι καλοί αντί να ανταμειβονται χαντακώνονται ακόμα περισσότερο σε ζόρικες θέσεις χωρίς παραπάνω χρήματα.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.273
Κριτικές
26
Like
11.304
Πόντοι
4.746
Πολλοί αστυνομικοί το μόνο που αναζητούν είναι μια εύκολη μεταθεσούλα και περιμένουν την σύνταξη πως και πως για να πάνε να κάνουν την δευτερη δουλειά που έχουν, στο μαύρο, πιο εύκολα. Αυτή είναι η αλήθεια και μόνο αυτή. Φυσικά δεν φταίνε αυτοί. Είναι έτσι στην Ελλάδα που οι καλοί αντί να ανταμειβονται χαντακώνονται ακόμα περισσότερο σε ζόρικες θέσεις χωρίς παραπάνω χρήματα.
Τυπε ξερεις τι ειναι να σε βριζει ολοι η κοινωνια αυτοματα αντιδρας και πας στην αντιδραση και τα γραφεις ολα και ολους ασε το αλλο που πας να κανεις το καλο και θα σου βγει σε κακο πολλα τα παραδειγματα .
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
Τυπε ξερεις τι ειναι να σε βριζει ολοι η κοινωνια αυτοματα αντιδρας και πας στην αντιδραση και τα γραφεις ολα και ολους ασε το αλλο που πας να κανεις το καλο και θα σου βγει σε κακο πολλα τα παραδειγματα .
Δεν ξέρω αδερφέ μου καλέ Καλλίμαχε αν τον κάθε αστυνομικό τον βρίζει όλη η κοινωνία - εγώ ΜΕ FACTS θα σου πω ότι όσους αστυνομικούς ξέρω ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επίπεδο και είναι μέχρι την ηλικία μου ή και πιο πάνω καμία κοινωνία δεν τους βρίζει - μόνο κάτι αριστεροί ρεμπεσκέδες και αλήτες του κερατά τους βρίζουν. Όσους αστυνομικούς ξέρω ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επαναλαμβάνω επίπεδο και δευτερη εργασία κάνουν και γκομενακια βγάζουν και ωραίοι είναι και η γειτονιά τους σέβεται. Και πολλοί από αυτούς είναι καλοπατρεμένοι και άλλα πολλά. Τώρα αν εσύ τη δική σου εικόνα την κάνεις γενική τι να πω; δεν ξέρω.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.273
Κριτικές
26
Like
11.304
Πόντοι
4.746
Δεν ξέρω αδερφέ μου καλέ Καλλίμαχε αν τον κάθε αστυνομικό τον βρίζει όλη η κοινωνία - εγώ ΜΕ FACTS θα σου πω ότι όσους αστυνομικούς ξέρω ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επίπεδο και είναι μέχρι την ηλικία μου ή και πιο πάνω καμία κοινωνία δεν τους βρίζει - μόνο κάτι αριστεροί ρεμπεσκέδες και αλήτες του κερατά. Όσους αστυνομικούς ξέρω ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ επαναλαμβάνω επίπεδο και δευτερη εργασία κάνουν και γκομενακια βγάζουν και ωραίοι είναι και η γειτονιά τους σέβεται. Και πολλοί από αυτούς είναι καλοπατρεμένοι και άλλα πολλά. Τώρα αν εσύ τη δική σου εικόνα την κάνεις γενική τι να πω; δεν ξέρω.
ο φιλος μου οταν παω σπιτι του μου λεει μαλακα μην λες οτι ειμαι αστυνομικος και ακουστει στην γειτονια χωρις πλακα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
ο φιλος μου οταν παω σπιτι του μου λεει μαλακα μην λες οτι ειμαι αστυνομικος και ακουστει στην γειτονια χωρις πλακα
Σαφώς και παίζει αυτό αδερφέ. Αλλά εγώ πχ όταν λέω ότι είμαι φύλακας ή ότι ήμουν υπάλληλος σε αποθήκη στο σουπερμαρκετ πχ με κοιτάνε με λύπηση - Οι δε γκόμενες ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ σε χρόνο dt...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.544
Like
72.930
Πόντοι
12.756
Ας χαρουμε αυτο το καθαρό νήμα μέχρι και αυριο που θα μπουν οι γνωστες λερες της δεξιας να το βρωμισουν
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
το πιστευω αδερφε και για αυτο γελαω .
Ενώ αν έλεγα ότι είμαι μπάτσος θα καυλώνανε. Αν ήμουν και τίποτα αξιωματικός στα 40 μου με 3 αστέρια βαθμού Αστυνόμος Β, θα χύνανε επι τόπου. Στο λέω μπέσα. Τωρα αόταν με γνωρίζουν και τους λέω ότι είμαι απλώς υπάλληλος ιδιωτικός πχ σεκιουριτι ή κάτι άλλο έτσι "χαμηλό" κοινωνικά βρίσκουν δικαιοολογία και λακίζουν - χαχαχαχα
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
Γενικά, στην Ελλάδα, είτε του Κυριάκου Μητσοτάκη, είτε του Τσίπρα, είτε και παλαιότερα το επάγγελμα παίζει καθοριστικό ρόλο για τις σχέσεις σου. Σε κρίνουν με βάση αυτό. Οι γυναίκες κοιτάνε πολύ αυτό. Εκτός αν αρέσεις πολύ ή αν σε ξέρει από παδιόθεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom