Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ααα σε αυτο
Αυτό είναι γνωστό. Υπάρχουν και κάτι παλιοχαρακτηρες που αμφισβητούν και αυτή ακόμα την υπάρξη της . Από ζήλεια πιστεύω, γιατί τέτοια διαδικτυακή γκόμενα δεν έχουν. Αλλά οκ.
Οι υπόλοιποι αναφερόμαστε στην προειδοποίηση της Σεπτεμβριανής επανοδου του.
Τσουτσούρ χαμπέρ......:confused:

Αα σε αυτο καλά τα λες!Συμφωνώ μαζί σου!
Εγώ δεν θέλω να είμαι τόσο κακοπροεραιτος και να πω ότι δεν υπάρχει καν η Κολομπιανα.Πιστευω πως υπάρχει..απλά είναι θλιβερό όλο αυτό και να έχεις φτάσει σε μια αλφα ηλικία ,να σκεφτεσαι να ξενιτευτεις κτλ.Ειναι κατάντια για την ίδια σου την υπαρξη όπως και να το κάνεις.. εγώ πιστεύω πάντως ότι αν πάει fuego πραγματικά θα βρει 2-3 να παίζει.(Ναι,τόσο καλοπροεραιτος είμαι.)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: resp

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Ααα σε αυτο


Αα σε αυτο καλά τα λες!Συμφωνώ μαζί σου!
Εγώ δεν θέλω να είμαι τόσο κακοπροεραιτος και να πω ότι δεν υπάρχει καν η Κολομπιανα.Πιστευω πως υπάρχει..απλά είναι θλιβερό όλο αυτό και να έχεις φτάσει σε μια αλφα ηλικία ,να σκεφτεσαι να ξενιτευτεις κτλ.Ειναι κατάντια για την ίδια σου την υπαρξη όπως και να το κάνεις.. εγώ πιστεύω πάντως ότι αν πάει fuego πραγματικά θα βρει 2-3 να παίζει.(Ναι,τόσο καλοπροεραιτος είμαι.)
Υπαρχει ακομα Φουεγκο στην Ν.Σμυρνη; Αυτο που ηταν στην Ομηρου πριν 200 χρονια;
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
589
Like
473
Πόντοι
26
Ααα σε αυτο


Αα σε αυτο καλά τα λες!Συμφωνώ μαζί σου!
Εγώ δεν θέλω να είμαι τόσο κακοπροεραιτος και να πω ότι δεν υπάρχει καν η Κολομπιανα.Πιστευω πως υπάρχει..απλά είναι θλιβερό όλο αυτό και να έχεις φτάσει σε μια αλφα ηλικία ,να σκεφτεσαι να ξενιτευτεις κτλ.Ειναι κατάντια για την ίδια σου την υπαρξη όπως και να το κάνεις.. εγώ πιστεύω πάντως ότι αν πάει fuego πραγματικά θα βρει 2-3 να παίζει.(Ναι,τόσο καλοπροεραιτος είμαι.)

Μα γιατί να ξενιτευτεί όταν ο πρωθυπουργός της χώρας έχει ήδη βάλει τα πράματα σε μια σειρά και το μέλλον της χώρας είναι εγγυημένο ;

Δεν θα πρεπε λογικά να τον παρακαλάει η Κολομπιάνα να έρθει στην Ελλάδα για να ζήσουνε μαζί ;
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Μα γιατί να ξενιτευτεί όταν ο πρωθυπουργός της χώρας έχει ήδη βάλει τα πράματα σε μια σειρά και το μέλλον της χώρας είναι εγγυημένο ;

Δεν θα πρεπε λογικά να τον παρακαλάει η Κολομπιάνα να έρθει στην Ελλάδα για να ζήσουνε μαζί ;
Τυπε μου με ταπωσες.Δεν μπορώ να πω κάτι.Respect.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
προκοπή ειναι να πας και να δουλευεις δευτερο 8ωρο ή 4ωρο ή κατάντια;
Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε…Εαν νομοθετηθεί αυτο,θα πιάνουν τον -χ- Πάτση να τα μαγκώνει απ τα fund και θα λενε
-ειναι νομιμοτατος γιατι εκανε το 8ωρο του στη βουλη-γραφειο,ομως ειναι τοσο εργασιομανής που το επομενο 8ωρο θελει να αρπάζει σπιτια!Που ειν το κακο :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
Ααα σε αυτο


Αα σε αυτο καλά τα λες!Συμφωνώ μαζί σου!
Εγώ δεν θέλω να είμαι τόσο κακοπροεραιτος και να πω ότι δεν υπάρχει καν η Κολομπιανα.Πιστευω πως υπάρχει..απλά είναι θλιβερό όλο αυτό και να έχεις φτάσει σε μια αλφα ηλικία ,να σκεφτεσαι να ξενιτευτεις κτλ.Ειναι κατάντια για την ίδια σου την υπαρξη όπως και να το κάνεις.. εγώ πιστεύω πάντως ότι αν πάει fuego πραγματικά θα βρει 2-3 να παίζει.(Ναι,τόσο καλοπροεραιτος είμαι.)
Που να πάει ρε τυπε και συ αυτός ...

Είσαι με τα καλά σου
Από το χωριό θα τον πετάξεις στην Κολομβια που αυτός στο μπακάλικο παει και χανεται
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Νομίζω ότι τώρα που τελείωσε η άδεια για τους πλεμπαίους πρέπει σιγά σιγά να μαζεύεται το team της νδ γιατι εχει καταντήσει αηδία να μπαίνεις στο νήμα του προθυπουργού και αρχηγού της παράταξης και να βλέπεις μόνο σκουπίδιασμα και παράπωνα για τη χώρα που πάει στα βράχια στην ανάπτυξη

εγώ έχω άλλη 1 βδομάδα πως θα περάσει ντάμα γύρνα πίσω δε θα σε ξαναπούμε γαλάζια κατουροσφουγγαρίστρα
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Που να πάει ρε τυπε και συ αυτός ...

Είσαι με τα καλά σου
Από το χωριό θα τον πετάξεις στην Κολομβια που αυτός στο μπακάλικο παει και χανεται
Μωρέ εγώ το ξέρω,το χω καταλάβει.. το αστείο είναι ότι αυτος νομίζει ότι τρώμε και εμείς όλοι την παραμυθά και έχει πλάκα.. καταντά....χαριτωμένος και γλυκούλης.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.231
Πόντοι
1.056
F4d8B_5XgAAD-lC.jpeg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.891
Κριτικές
184
Like
44.193
Πόντοι
21.896
Μιλάμε για το ίδιο πράγμαυπε μπυ?Εγώ είπα μονο την θεωρία ότι ούτε τον έχει δει η Κολοβιανα ούτε αυτός αυτή από κοντά .
Το παίρνω πάνω μου κ σού λέω ότι υπάρχει η Κολομβιανα κ το ξέρω προσωπικά ..
Την έχω δει αλλά όσο κ να επιμένετε δε την στέλνω την φωτογραφίας της .....

Εντάξει ντε αφού επιμένετε σάς τη δείχνω για λίγο
IMG_20230827_233955.jpg


Υγ Φυσικά και κάνω πλάκα
Η κοπέλα αυτή στη φωτό είναι αδύνατη για τα γούστα του. Μπατζανακη
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.140
Κριτικές
491
Like
37.500
Πόντοι
41.447
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.243
Πόντοι
3.936
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Το παίρνω πάνω μου κ σού λέω ότι υπάρχει η Κολομβιανα κ το ξέρω προσωπικά ..
Την έχω δει αλλά όσο κ να επιμένετε δε την στέλνω την φωτογραφίας της .....

Εντάξει ντε αφού επιμένετε σάς τη δείχνω για λίγο
IMG_20230827_233955.jpg


Υγ Φυσικά και κάνω πλάκα
Η κοπέλα αυτή στη φωτό είναι αδύνατη για τα γούστα του. Μπατζανακη
Τύπε δεν είναι αντιπροσωπευτική φώτο


ίσα ίσα που φαίνεται πίσω από το πορτοκαλί που έβαλες για να κρύψεις τα μάτια της :confused::confused::confused:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Το παίρνω πάνω μου κ σού λέω ότι υπάρχει η Κολομβιανα κ το ξέρω προσωπικά ..
Την έχω δει αλλά όσο κ να επιμένετε δε την στέλνω την φωτογραφίας της .....

Εντάξει ντε αφού επιμένετε σάς τη δείχνω για λίγο
IMG_20230827_233955.jpg


Υγ Φυσικά και κάνω πλάκα
Η κοπέλα αυτή στη φωτό είναι αδύνατη για τα γούστα του. Μπατζανακη
Εσένα από απόψε σε αγαπώ λίγο παραπανω.Θεος.Χαχαχαχαχαχα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.891
Κριτικές
184
Like
44.193
Πόντοι
21.896
Τύπε δεν είναι αντιπροσωπευτική φώτο


ίσα ίσα που φαίνεται πίσω από το πορτοκαλί που έβαλες για να κρύψεις τα μάτια της :confused::confused::confused:
Για να την κρύψω ολοκληρη θα χρειάζονταν καμιά 500αρια giga data για να επεξεργαστώ τη φωτό της:confused:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Και καινούργιο ομέλους τυπε;;:confused::think:
Αν είμαι καινούργιος μέλος?
Εγώ πάρακολουθουσα το σαιτ από τότε που άρχισε, που το κοψανε για ενα διαστημα και συνέχισε φαντάσου.... είχα ψευδώνυμο παλιό,αλλά έγραφα στα θέματα με κορασίδες και στούντιο κτλ..οπότε δεν θα με έλεγα καινούργιο.. μόνο αυτό το ονομα είναι..
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.202
Πόντοι
3.656
Για να την κρύψω ολοκληρη θα χρειάζονταν καμιά 500αρια giga data για να επεξεργαστώ τη φωτό της:confused:
μια χαρά λεπτεπίλεπτη είναι απλά μην προσπαθήσεις να την ανεβάσεις στο cloud χωρίς κατερπίλαρ :confused:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Έχω αράξει με όλα τα θρυλικά ονόματα του Bou για ρομαντικο άργιλε..έχω υπάρξει στις αποδράσεις της μυθικης πλέον crempie clan κτλ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom