Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.375
Πόντοι
8.346
Σου τα λέω, γιατί είπες κάτι που είναι αστικός μύθος, ότι τάχα η δεξιά είναι γεμάτη αμόρφωτους. Πολύ δυστυχώς, αυτή η αριστερά που κονομήσααμε εδώ στην Ελλάδα είναι χειρότερη, τα δεδομένα είναι εκεί. Συγνώμη αν σου χάλασα το όνειρο, αλλά έτσι είναι τα συννεφάκια, κάποια στιγμή διαλύονται και πέφτεις και κάνεις γντουπ. Καλημέρα.
Καλά κρασιά.
Έγινε φίλε μου , είναι αστικός μύθος. Γυρνα πλευρό τώρα και τραβα γαμησου πρωι πρωί που σου θιξαμε το κομμα , προοδευτιΚουλη μου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.597
Like
73.018
Πόντοι
12.756
:angry::angry::angry::angry::angry:
Λοιπόν αντε γαμμμηθειτε μαζί με αυτόν το νεαρό δημοσιογράφο του OPEN, που μετέδωσε χτες "ζωντανά" και ψευδώς την κατάπτυστη, τάχα αποκλειστική "είδηση" ότι συνελήφθησαν επ' αυτοφώρω δύο μετανάστες να βάζουν φωτιά στον Έβρο, δεν τον ξέρω. Μια τόσο σοβαρή παραπληροφόρηση, όμως, δεν είναι βαρύ ποινικό αδίκημα, αφού αποτέλεσε μια πρώτης τάξεως αφορμή για τα λυσσασμένα φασιστοειδή και τους διάφορους αφελείς, αστοιχείωτους και ξενοφοβικούς ακολούθους τους να βγουν στα κάγκελα του διαδικτύου καλώντας τον κόσμο σε εγκληματικές πράξεις; Και αν δεν επεμβαίνει η δικαιοσύνη, τα όργανα των δημοσιογραφικών σωματείων τι κάνουν; Και δεν λέω μόνο για αυτόν που έδωσε την είδηση που για παραδειγματισμό θα πρέπει να πάει σπίτι του αλλά για το κανάλι που, σε μια τέτοια επικίνδυνη συγκυρία, την μετέδωσε με καμάρι, έχοντας την κύρια ευθύνη και σήμερα, για να καλύψει τον κωωωωλο του έβγαλε στη σέντρα τον δημοσιογράφο και τον ξεφτίλισε, χρησιμοποιώντας τον ως αερόσακο για να βγει αυτό λάδι. Η δημοσιογραφία οφείλει να ΜΗΝ ωθεί σε φασιστικού τύπου βιαιότητες και αυτοδικίες, αλλά έχει χρέος να ενημερώνει υπεύθυνα και ελεύθερα τους πολίτες. Και όποιος δεν το κάνει πρέπει να υφίσταται τις συνέπειες.... Τί ψιφήζουμε ρε πουστη...

Εδω σου λενε ψεμματα αποδεδειγμενα οι πολιτικοι απο το βημα της Βουλης και εχουν και ασυλία, που βγαινουν και σε ολα τα κανάλια
Σε πειραξε ενα μαμμόθρεφτο των 700 ευρω στο OPEN ;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.375
Πόντοι
8.346

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
659
Like
9.285
Πόντοι
1.046
στη θεσσαλία οι συριζαίοι έβγαλαν την κοντοτόλη,τον μεικόπουλο και τον κόκκαλη (τον ανελίτη)
νομίζω η παπανάτσιου ήταν αξιοπρεπής και άξιζε,
μετά φταίνε οι υποψήφιοι
Δε σε καταλαβαίνω. Είχε τίποτα καλύτερους το ψηφοδέλτιο και σκοπίμως ο λαός τους αγνόησε; Το έχεις δει το ψηφοδέλτιο του Σύριζα στη Λάρισα;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.897
Like
28.271
Πόντοι
5.506
αν εχουμε κυβερνηση πραγματικα με στοχους και στρατηγικη πρεπει ηδη να αρχισει να ψαχνει μερικα μυρια ,λιγο περισσοτερα για μμε και ψαξιμο μπουρδων για της πλημυρες που ερχονται....ενδιαμεσα θα καλυφτουμε με μια δικη τσιτσιμπριγκου για να ξεχαστουμε..
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
και όλοι ξέρουμε πώς παίρνουν τα πτυχία τους στην Αθήνα οι των ΕΑΑΚ, Αριστερών Σχημάτων κλπ...
Με τον ιδιο ακριβώς τρόπο τα παίρνουν όλοι δεξιοί και αριστεροί.
Λίστα της ΔΑΠ στην έδρα και οι αναφερόμενοι σε αυτή, γραμμένοι με κόκκινη μελάνη και 5, δίπλα στον αριθμό μητρωου. Πριν ακόμη γίνουν οι εξετάσεις. Γιατί ο καθηγητής χρειαζόταν τις ψηφους σε συγκεκριμένη συνεδρίαση.
Σιγά τις μωρες παρθένες της ΔΑΠ που παίρνουν τα πτυχία με διάβασμα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.252
Πόντοι
3.936
αν εχουμε κυβερνηση πραγματικα με στοχους και στρατηγικη πρεπει ηδη να αρχισει να ψαχνει μερικα μυρια ,λιγο περισσοτερα για μμε και ψαξιμο μπουρδων για της πλημυρες που ερχονται....ενδιαμεσα θα καλυφτουμε με μια δικη τσιτσιμπριγκου για να ξεχαστουμε..
Λες τυπε να εχουμε τα ιδια? Μπα δεν νομιζω.

Το επιτελικο κρατος ειναι ετοιμο για βροχες και χιονια.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.597
Like
73.018
Πόντοι
12.756
Εχω αρχισει να πιστεύω οτι αν ειχαμε ΝΔ στην φωτιά στο μάτι οχι 102 δεν ξερω ποσους ειχαμε νεκρους , αλλά χαλαρά θα ειχαμε τους 3πλασιους
Ουτε 112 ειχε τοτε , ουτε τιποτα , και η μόδα της εκκένωσης μετα απο εκει ξεκίνησε.

Η πορεία απο εκει και μετά αυτό δείχνει
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
659
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Καλά κρασιά.
Έγινε φίλε μου , είναι αστικός μύθος. Γυρνα πλευρό τώρα και τραβα γαμησου πρωι πρωί που σου θιξαμε το κομμα , προοδευτιΚουλη μου
Δεν είμαι δεξιός, αριστερός είμαι. Δεν είναι όλοι οι αριστεροί σύριζα. Απλά ασκώ κριτική στο άχρηστο αυτό κόμμα, που μας πήρε στο λαιμό του και μείναμε χωρίς αντιπολίτευση. Αν εσύ είσαι ικανοποιημένος με αυτό το κόμμα, που ενώ η δεξιά διέλυσε τη χώρα, κατάφερε να κάνει τον κόσμο να τους καταψηφίσουν, αν τους υποστηρίζεις και δε βρίσκεις λάθος, ε λοιπόν δε μπορώ να σε βοηθήσω, που είσαι ΠΡΟΒΑΤΟ.

Το ξαναλέω και οι βρισιές σου δεν το σβήνουν: αυτά περί αμόρφωτων πολιτικών είναι αστικός μύθος. Σχεδόν όλοι έχουν πτυχία και με διαφορά τα περισσότερα τα έχει η Νέα Δημοκρατία. Δεν είναι η "αμορφωσιά" και η "έλλειψη παιδείας" η αιτία που βουλιάζει η χώρα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.252
Πόντοι
3.936
Εχω αρχισει να πιστεύω οτι αν ειχαμε ΝΔ στην φωτιά στο μάτι οχι 102 δεν ξερω ποσους ειχαμε νεκρους , αλλά χαλαρά θα ειχαμε τους 3πλασιους
Ουτε 112 ειχε τοτε , ουτε τιποτα , και η μόδα της εκκένωσης μετα απο εκει ξεκίνησε.

Η πορεία απο εκει και μετά αυτό δείχνει
Θα την έσβηναν σε 20 λεπτα αφου.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.252
Πόντοι
3.936
Ουτε κεριά απο τουρτα δεν μπορει να σβησει η Κυβέρνηση ... οχι πυρκαγιά
Μα το ειπε ο Βασιλης. Ειμαστε μεσα στον Μ.Ο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ουτε κεριά απο τουρτα δεν μπορει να σβησει η Κυβέρνηση ... οχι πυρκαγιά
happy birthday cake GIF
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
659
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Αυτο ισως το καταλαβεις.

ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΜΟΥΝΟΣΚΥΛΟ. ΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ. ΚΑΙΓΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΑ @@.

Ενταξει τωρα? Καταλαβες η να συνεχισω την εξηγηση?
"Σάλτα και γαμήσου"; Μπράβο πολιτικό επιχείρημα προοδευτικέ άνθρωπε. Για πες κι άλλα, για πες...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.597
Like
73.018
Πόντοι
12.756
Ρεκόρ πληθωρισμού,
ρεκόρ καμμένων στρεμμάτων,
ρεκόρ θανάτων,
ρεκόρ νεοναζισμού,
ρεκόρ θρησκοληψίας,

ρεκόρ υπερκερδών για εφοπλιστές.

Που σαι Νταιμα να με δεις :rockon::rockon::rockon::rockon:
Πρωτοι είμαστε παντου
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.046
Κριτικές
2
Like
73.804
Πόντοι
12.056
Καλά κρασιά.
Έγινε φίλε μου , είναι αστικός μύθος. Γυρνα πλευρό τώρα και τραβα γαμησου πρωι πρωί που σου θιξαμε το κομμα , προοδευτιΚουλη μου
μην τον σπρωχνεις στην ακολασια
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
659
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Και τι σημασία έχει το 2023 που δοκιμάστηκε και πήρε τα @@ ο ΣΥΡΙΖΑ?

Τον είδαμε δεν έκανε εντάξει τελείωσε....

Σήμερα που καίγεται η μισή Ελλάδα σε απασχολεί εσένα αν ήταν μορφωμένοι οι Συριζαίοι?? Έχουμε κυβέρνηση....είτε είσαι νδ είτε σύριζα είτε οτιδήποτε άλλο αυτήν πρέπει να κρίνεις και να κατακρίνεις αν δεν κάνει καλά τη δουλειά της.
Φίλε μου, αυτό συζητούσαμε και πάνω σε αυτό απάντησα στον άλλο. Και μια και ήρθε στην κουβέντα, για αυτό μίλησα και είπα μια αλήθεια που είναι δυσάρεστη για την αυταρέσκειά μας εμάς τους προοδευτικούς. Βγήκε ο άλλος και είπε ότι αυτοί που μας κυβερνούν είναι αμόρφωτοι. Ε λοιπόν, τα δεδομένα είναι εκεί και λένε πως η αντιπολίτευση είναι πιο αμόρφωτη. Μάθετε να κάνετε μια σωστή συζήτηση. Αν θες μπορώ να μιλήσω για τη μισή Ελλάδα που καίγεται και μπορώ να πω πολλά, αλλά είναι άλλο θέμα. Μπορώ να πω, αλλά τώρα μιλούσαμε για αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom