Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (9 μέλη και 18 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Μιλώντας μόνος του.
Γιατί δεν πήγε σε ντιμπειτ face to face με τον Τσιπρα τυπε;
Ο Μητσοτάκης αρνήθηκε debate με τον Τσίπρα, γιατί ο Τσίπρας κατεβάζει - χαμηλώνει το επίπεδο συζήτησης (με κύριο άξονα το ψέμα).
Έτσι ο Τσίπρας γοητεύει πολίτες με 2ψήφιο IQ.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Βάλε εσύ έξυπνε με απόδοση 7
Αλλά που τολμάς μόνο λόγια μπλα μπλα και βρισιές πίσω από το πληκτρολόγιο
Και επειδή έχεις απειλήσει πολλές φορές για Μακρόνησο και λοιπά
Δεν μπορεί να απειλεί με οτιδήποτε κάποιος που βρίζει και συκοφαντεί άλλα αυτός που βρίζεται και συκοφαντείται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ακριβώς
Screenshot_2023-05-19-01-03-14-903_com.android.chrome.jpg
ρε βλακομουτρο 703,σοβαρα τωρα ,ανεβασες σκρηνσοτ για να μας δειξει οτι υποστηριζω κκε ,σαν να εκανες καποιο κατορθωμα????Ποσο μαλακας καθυστερημενος παιζει να εισαι τελικα,γιατι να κατσεις να ψαξεις κατι λες και ειναι κρυφο?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ο Μητσοτάκης αρνήθηκε debate με τον Τσίπρα, γιατί ο Τσίπρας κατεβάζει - χαμηλώνει το επίπεδο συζήτησης (με κύριο άξονα το ψέμα).
Έτσι ο Τσίπρας γοητεύει πολίτες με 2ψήφιο IQ.
Α, ναι, το κλασσικό επιχείρημα, δεν έρχομαι σε συζήτηση μαζί σου διοτι χαμηλώνεις το επίπεδο συζήτησης.
Άνθρωποι με χαμηλή αυτοεκτίμηση, αυτή η μάστιγα.

"Δεν της την πέφτω αυτηνής επειδη είναι ψωνιο" "Δεν πάω γυμναστήριο, γιατί με κουράζει"
"Δεν γαμάω γιατί φοβάμαι μην κολλήσω αρρώστιες" "Δεν πίνω γιατί θα μεθυσω"

-Αχ φοβε, φοβε, τις πιο όμορφες πατρίδες δεν λεφθέρωσες-
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Α, ναι, το κλασσικό επιχείρημα, δεν έρχομαι σε συζήτηση μαζί σου διοτι χαμηλώνεις το επίπεδο συζήτησης.
Άνθρωποι με χαμηλή αυτοεκτίμηση, αυτή η μάστιγα.
Ο Ανδρέας Παπανδρέου που ελεγε το ιδιο στο γερο-Μητσοτακη, ειχε χαμηλη αυτοεκτιμηση?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Φοβόταν. Έχασε, γεια σας .
Ενα λεπτο ρε τύπε, τρεις φορες αναμετρηθηκαν, κερδισε τις δύο. Επειδή έχασε τη μια, παει να πει οτι "δεν του βγηκε"? Και σιγα μην εχασε και απο αυτο εστω την μοναδικη φορα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε Τόνυ χίλια συγνωμη, μου διαφευγει οτι ησουν αγεννητος οταν ζουσε ο Ανδρεας, επομενως προφανως ό,τι λες ειναι απο όσα διαβασες ή ακουσες. Εμεις που τα ζησαμε, γνωριζουμε πολυ καλα οτι ο Ανδρεας δεν φοβοταν κανεναν και τιποτα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ενα λεπτο ρε τύπε, τρεις φορες αναμετρηθηκαν, κερδισε τις δύο. Επειδή έχασε τη μια, παει να πει οτι "δεν του βγηκε"? Και σιγα μην εχασε και απο αυτο εστω την μοναδικη φορα.
Ας δεχόταν το ντιμπέιτ λοιπόν.
Ο λαός το εξέλαβε ότι φοβόταν,
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τύπε Τόνυ χίλια συγνωμη, μου διαφευγει οτι ησουν αγεννητος οταν ζουσε ο Ανδρεας, επομενως προφανως ό,τι λες ειναι απο όσα διαβασες ή ακουσες. Εμεις που τα ζησαμε, γνωριζουμε πολυ καλα οτι ο Ανδρεας δεν φοβοταν κανεναν και τιποτα.
Δεν φοβόταν κανέναν λέει, νταξει, μύθος του Ηρακλή.

Τυπε προφανως δεν φοβόταν με την ολοκληρωτική έννοια, αλλά ήξερε ότι είχε πολλά μείον.
Ο Μητσοτάκης δεν είχε κυβερνήσει ποτέ μέχρι το '89-90.
Άρα είχε και πολλά να προσάψει στον Παπανδρέου. Ήταν ο "καθαρος" τότε, ο "αδοκίμαστος"

Ουσιαστικά, ο Ανδρέας θα ήταν με την πλάτη στον τοίχο .
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
στραποναρισμενη απαντηση... ολη μερα του κουλη κωλογλειφτης αλλα δεν ψηφιζω "Κυριακο Μητοστακη", ουτε καν κουλη. που και το κουλης τιμητικο ειναι για τον αυτιστικο
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.710
Like
11.193
Πόντοι
3.656
Ενα λεπτο ρε τύπε, τρεις φορες αναμετρηθηκαν, κερδισε τις δύο. Επειδή έχασε τη μια, παει να πει οτι "δεν του βγηκε"? Και σιγα μην εχασε και απο αυτο εστω την μοναδικη φορα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε Τόνυ χίλια συγνωμη, μου διαφευγει οτι ησουν αγεννητος οταν ζουσε ο Ανδρεας, επομενως προφανως ό,τι λες ειναι απο όσα διαβασες ή ακουσες. Εμεις που τα ζησαμε, γνωριζουμε πολυ καλα οτι ο Ανδρεας δεν φοβοταν κανεναν και τιποτα.
Δεν φοβοταν κανεναν και τιποτα γιατι ειχε απο πισω το 60%...Ηξερε οτι ειναι μαζι του σε οτι και αν αποφασιζε να κανει..Ειχε προνοησει να τους ταισει,να τους υπερδιπλασιασει χωρις κανεναν λογο τους μισθους,ειχε προσλαβει μεχρι και τους αγεννητους στο δημοσιο..
Οταν λοιπον ξερεις οτι εχεις απο πισω σου,κατω σου,μαζι σου 5-6 εκατομμυρια κοσμο και τα εχεις κανει πλακακια με τους "μουτζαχεντιν",φυσικα και δεν φοβασαι τιποτα.
Και οχι μονο μαζι του...Ακομα και σε πολεμο να πηγαιναμε τοτε,θα του φιλουσαν χερια-ποδια οσοι εχαναν και τα παιδια τους..
Αλλο λαοπλανος,λαικιστης και δημαγωγος και αλλο σοβαρος πολιτικος που θα παραξει εργο...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Ας δεχόταν το ντιμπέιτ λοιπόν.
Ο λαός το εξέλαβε ότι φοβόταν,
ο αντρεας φοβοταν τον δρακουμελ??? :2funny: :2funny::2funny: τι αλλο θα διαβασω εδω μεσα.... φιλος εχεις καταλαβει για τι εποχες μιλαμε...μαλλον δεν εχεις καταλαβει καθολου τι σημαινε πασοκ και αντρεας τη δεκαετια 80....ρε σεις εχετε παρει φορα σημερα και γραφετε οτι σας κατεβει.....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Δεν φοβοταν κανεναν και τιποτα γιατι ειχε απο πισω το 60%...Ηξερε οτι ειναι μαζι του σε οτι και αν αποφασιζε να κανει..Ειχε προνοησει να τους ταισει,να τους υπερδιπλασιασει χωρις κανεναν λογο τους μισθους,ειχε προσλαβει μεχρι και τους αγεννητους στο δημοσιο..
Οταν λοιπον ξερεις οτι εχεις απο πισω σου,κατω σου,μαζι σου 5-6 εκατομμυρια κοσμο και τα εχεις κανει πλακακια με τους "μουτζαχεντιν",φυσικα και δεν φοβασαι τιποτα.
Και οχι μονο μαζι του...Ακομα και σε πολεμο να πηγαιναμε τοτε,θα του φιλουσαν χερια-ποδια οσοι εχαναν και τα παιδια τους..
Αλλο λαοπλανος,λαικιστης και δημαγωγος και αλλο σοβαρος πολιτικος που θα παραξει εργο...
Ακριβως !
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
ο αντρεας φοβοταν τον δρακουμελ??? :2funny: :2funny::2funny: τι αλλο θα διαωασω εδω μεσα.... φιλος εχεις καταλαβει για τι εποχες μιλαμε...μαλλον δεν εχεις καταλαβει καθολου τι σημαινε πασοκ και αντρεας τη δεκαετια 80....ρε σεις εχετε παρει φορα σημερα και γραφετε οτι σας κατεβει.....
Δε φοβόταν ρε τυπε, αλλά σε πολλούς αυτό το μήνυμα πέρασε με την άρνηση του.
Ήταν ό,τι ήταν το πασοκ, το 1990 έχασε. Όχι για πολύ όμως, αλλά και πάλι, ήταν ένα σημάδι ότι δεν ήταν ο παντοκράτωρ της Ελλάδας.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Δεν φοβόταν κανέναν λέει, νταξει, μύθος του Ηρακλή.

Τυπε προφανως δεν φοβόταν με την ολοκληρωτική έννοια, αλλά ήξερε ότι είχε πολλά μείον.
Ο Μητσοτάκης δεν είχε κυβερνήσει ποτέ μέχρι το '89-90.
Άρα είχε και πολλά να προσάψει στον Παπανδρέου. Ήταν ο "καθαρος" τότε, ο "αδοκίμαστος"

Ουσιαστικά, ο Ανδρέας θα ήταν με την πλάτη στον τοίχο .
εχω την εντυπωση οτι εχω παρει ναρκωτικα ,δεν μπορει κατι λαθος διαβαζω....σε 5 γραμμες τοσες μαλακιες δεν εχω ξαναδιαβασει....καθαρος γραφεις και αδοκιμαστος για τον δρακουμελ ,κατι λαθος συμβαινει εχει αρπαξει ιο το πισι μου....
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
εχω την εντυπωση οτι εχω παρει ναρκωτικα ,δεν μπορει κατι λαθος διαβαζω....σε 5 γραμμες τοσες μαλακιες δεν εχω ξαναδιαβασει....καθαρος γραφεις και αδοκιμαστος για τον δρακουμελ ,κατι λαθος συμβαινει εχει αρπαξει ιο το πισι μου....
Γι' αυτο και έβαλα "εισαγωγικά", μια χαρα βρώμικος και δοκιμασμενος ήταν ο αποστάτης.
Ότι δεν είχε κυβερνήσει έγραψα.
Και είχε πολλα να κατηγορήσει τον Ανδρέα που κυβερνούσε ήδη 8 χρόνια τότε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Δε φοβόταν ρε τυπε, αλλά σε πολλούς αυτό το μήνυμα πέρασε με την άρνηση του.
Ήταν ό,τι ήταν το πασοκ, το 1990 έχασε. Όχι για πολύ όμως, αλλά και πάλι, ήταν ένα σημάδι ότι δεν ήταν ο παντοκράτωρ της Ελλάδας.
μαλακα μου κατεβαζανε οδηγους απεργοπαστες και τους ξεβρακωνανε στη μεση του δρομου...καβαλαγαμε ρεο ρε τυπε ,οποιος ηταν με το πασοκ εκανε οτι ηθελε οποτε ηθελε οπως ηθελε ...πλακα κανεις,την πουτσα τους δεν μασαγανε ....ο μαλακαντρεας ειδικα ειχε τοσο για τα αρχιδια του τον δρακουμελ που σκεψου με 49% η νδ και δεν τολμησανε να τον πανε στο δικαστηριο .....
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
μαλακα μου κατεβαζανε οδηγους απεργοπαστες και τους ξεβρακωνανε στη μεση του δρομου...καβαλαγαμε ρεο ρε τυπε ,οποιος ηταν με το πασοκ εκανε οτι ηθελε οποτε ηθελε οπως ηθελε ...πλακα κανεις,την πουτσα τους δεν μασαγανε ....ο μαλακαντρεας ειδικα ειχε τοσο για τα αρχιδια του τον δρακουμελ που σκεψου με 49% η νδ και δεν τολμησανε να τον πανε στο δικαστηριο .....
Τυπε δεν αντιλέγω σε αυτα.
Τα έχει καταγράψει η ιστορία από την κορυφή ως τα νύχια.
Άλλη ήταν η κουβέντα μου με τον Αλέκο.
Για ένα γαμωντιμπέιτ γράφαμε, που εξήγησα οτι ο Ανδρεας δεν πήγε διότι θα βρισκοταν σε μειονεκτική θέση διότι κυβερνούσε 8 χρόνια τότε.
Και δεν ήθελε να δείξει με την καμία οτι θα δυσκολευόταν απέναντι του.

Κατα τα αλλα, οτι ο Ανδρεας είχε πελατάκι τον Μητσοτάκη το ξέρουμε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.169
Πόντοι
2.606
Τυπε δεν αντιλέγω σε αυτα.
Τα έχει καταγράψει η ιστορία από την κορυφή ως τα νύχια.
Άλλη ήταν η κουβέντα μου με τον Αλέκο.
Για ένα γαμωντιμπέιτ γράφαμε, που εξήγησα οτι ο Ανδρεας δεν πήγε διότι θα βρισκοταν σε μειονεκτική θέση διότι κυβερνούσε 8 χρόνια τότε.
Και δεν ήθελε να δείξει με την καμία οτι θα δυσκολευόταν απέναντι του.

Κατα τα αλλα, οτι ο Ανδρεας είχε πελατάκι τον Μητσοτάκη το ξέρουμε.
ο αντρεας τυπε δεν πηγαινε σε ντημπεητ γιατι τον εγραφε στα αρχιδια του τελειως τον δρακουμελ...δεν τον εβλεπε καν...τελος ,δεν υπαρχει μα και μου ...ακου τον φοβοτανε
υγ...οχι πελατακι....πουτανακι τον ειχε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom