Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.981
Πόντοι
18.565
θεωρητικά δίπλα στο όνομά σου είναι σημειωμένο ότι είσαι διπλοεγγεγραμμένος (δεν υπάρχει η έννοια της τριπλοεγγραφής) και ψηφίζεις με την υποβολή υπεύθυνης δήλωσης ότι δεν θα ξαναψηφίσεις
Oταν ψηφιζα, παλιοτερα, πριν κανω την μεταδημοτευση, ειτε στο ενα εκλογικο τμημα, ειτε στο αλλο, (εχω ψηφισει και στα 2, σε διαφορετικες εκλογες) δεν ειχα κανει καμμια υπευθυνη δηλωση. Τριπλοεγγραφη υπο την εννοια οτι ειμαι και ετεροδημοτης.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.474
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
πόση κατάντια,
για να κατηγορήσετε την κυβέρνηση, ενστερνίζεστε τις άδικες πρακτικές της αλβανικής κυβέρνησης κατά της ελληνικής μειονότητας,
εφιάλτες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Oταν ψηφιζα, παλιοτερα, πριν κανω την μεταδημοτευση, ειτε στο ενα εκλογικο τμημα, ειτε στο αλλο, (εχω ψηφισει και στα 2, σε διαφορετικες εκλογες) δεν ειχα κανει καμμια υπευθυνη δηλωση. Τριπλοεγγραφη υπο την εννοια οτι ειμαι και ετεροδημοτης.
σφάλμα του δικ. αντ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εκει στο συριζα εχουν τα ματια τους ανοιχτα,μην τυχον,λεω εγω ο κουτος,και γινει καμια νοθεια,η κοιμουντε,γιατι λεει αυτος που εχει αναλαβει τα αποτελεσματα των εκλογων,ειναι φιλαρακι με τον κυριακο μας
Ειπα κι εγω, δεν θα πει κανενας παλι φετος την ιδια μαλακια οτι τα αποτελεσματα τα βγαζει καποια εταιρεια?
Παλικαρακι μου, τα αποτελεσματα τα βγαζουν τα δικαστηρια με βαση τα βιβλια των αντιπροσωπων. Η εταιρεια ειναι απλως για την τηλεοπτικη μεταδοση.

Τωρα δεν ειναι αδικο η δικη σου ψηφος να μετραει το ιδιο με τη δικη μου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πόση κατάντια,
για να κατηγορήσετε την κυβέρνηση, ενστερνίζεστε τις άδικες πρακτικές της αλβανικής κυβέρνησης κατά της ελληνικής μειονότητας,
εφιάλτες
Δεν τους συνηθισες?
Κάνει μια προκληση η Τουρκια ή η Αλβανια, και οι δικοι μας εδω προκειμενου να κανουν αντιπολιτευση, βριζουν την δικη μας κυβερνηση. Νηπιακές αντιδρασεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
τα αποτελέσματα δεν βγαίνουν από τα τάμπλετ και τα τηλεγραφήματα.
βγαίνουν από τα βιβλία με το χεράκι-κομπιουτεράκι

Δανιάς: "Τα έχω πεί και παλιότερα, αλλά θα τα ξαναπώ: 1. Η Ελλάδα, λόγω ιστορίας της και της συνακόλουθης καχυποψίας/κακοπιστίας του Λαού μας, έχει ένα από τα ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΑ συστήματα διεξαγωγής εκλογών και εξαγωγής αποτελρσμάτων στον ΚΟΣΜΟ. 2. Σε καμία άλλη δυτική Χώρα (εκεί μας κατατάσσουν, έστω και πιο κάτω) δεν ασχολούνται Δικαστές, ήδη από τα προπαρασκευαστικά στάδια της εκλογής. 3. Τα αποτελέσματα των εκλογών δεν είναι αυτά που βλέπετε στις οθόνες της τηλεόρασης ή του υπολογιστή σας από το Υπουργείο Εσωτερικών. Τα ΕΠΙΣΗΜΑ αποτελέσματα βγαίνουν από τα ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΑ της Χώρας, με βάση τα ΒΙΒΛΙΑ των εκλογικών Τμημάτων και την άθροιση και σύνταξη των πινάκων κάνουν ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ Δικαστών.και Γραμματέων, με το χεράκι τους. 4. Τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα της Επικράτειας βγαίνουν από τους πίνακες ΑΥΤΟΥΣ που αθροίζονται στην Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή του Υπουργείου Εσωτερικών που συμμετέχουν 3 Αρεοπαγίτες και 2 Διευθυντές του Υπουργείου Εσωτερικών. Και εκεί οι αθροίσεις γίνονται με το χεράκι και το κομπιουτεράκι. 5. Το "λογισμικό" των εκλογών αφορά την ΛΗΨΗ και ΜΕΤΑΔΟΣΗ των αποτελεσμάτων και όχι την καταγραφή και φύλαξή τους. Επομένως, ακόμα και αν αποφάσιζε ο (υπηρεσιακός) Υπουργός Εσωτερικών, μαζί με τη Singular, ή κανα χακερόπαιδο να "αλλάξει" τα αποτελέσματα αυτά και να βγάλει κάποιο μικρό κόμμα στο 70%, μικρό θα ήταν το όφελος. Μετά από 2 μέρες θα είχαν αποκατασταθεί τα πράγματα και θα γελάγαμε όλοι, όπως γελάνε στις Η.Π.Α. οι σοβαροί άνθρωποι με τον Τράμπ που λέει τα ίδια (δεν γελάει το Fox News που πλήρωσε 700.000.000 δολάρια για εξωδικαστικό συμβιβασμό στην εταιρεία DOMINION που έφτιαχνε λογισμικά μηχανημάτων καταμέτρησης ψήφων). 6. Όποιος δεν πείθεται με όλα αυτά, ας διαγραφεί από φίλος μου και ας τα λέει στο καφενείο του. Δεν θα ξανασχοληθώ με συνομωσιολόγους.."
Χίλιες φορές τα εχουμε, πει, καθε φορα τις ιδιες μαλακιες λενε καποιοι
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.303
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
Η περηφανη εξωτερικη πολιτική και οι φάπες απο τους ξυπόλητους.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
θεωρητικά δίπλα στο όνομά σου είναι σημειωμένο ότι είσαι διπλοεγγεγραμμένος (δεν υπάρχει η έννοια της τριπλοεγγραφής) και ψηφίζεις με την υποβολή υπεύθυνης δήλωσης ότι δεν θα ξαναψηφίσεις
Κ αν ξαναψηφίσεις ποιος θα το καταλάβει; Μόνο αν γίνει τυχαίος έλεγχος
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.175
Κριτικές
26
Like
11.110
Πόντοι
4.746
Εφιαλτες ειναι αυτοι που δινουν ονοματα στα Σκοπια εχουν ηδη παραχωριζει το μισο Αιγαιο που ειναι υπευθυνοι για εθνικες τραγωδιες που γουσταρουν το μπολιασμα κλπ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.942
Like
11.170
Πόντοι
2.606
Ρωτα τον αλεξ αν τις νιώθει τις φάπες απο τους υπανάπτυκτους των βαλκανιων.
τι σχεση εχει ο αλεξ,εσυ δηλωνεις ετοιμος να μπουκαρεις στην τοποθεσια αλβανια ,ο αλεξ μολις βγει το απολυτηριο παει κολομπα....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.735
Πόντοι
3.656
Ε καλά και εσύ κάθε μέρα κάθε φορά τις ίδιες μαλακίες λες αλλά σε αγαπάμε
ενίοτε λέει, προβλέπει κ σωστά
:coffee:
alex kouvas.png
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.474
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
Κ αν ξαναψηφίσεις ποιος θα το καταλάβει; Μόνο αν γίνει τυχαίος έλεγχος
κανονικά ενημερώνει ο δικ αντ το υπουργείο εσωτερικών (παραδίδει την υπεύθυνη δήλωση του διπλοεγγεγραμμένου στο πρωτοδικείο για να αποσταλεί)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.303
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
Ειπα κι εγω, δεν θα πει κανενας παλι φετος την ιδια μαλακια οτι τα αποτελεσματα τα βγαζει καποια εταιρεια?
Παλικαρακι μου, τα αποτελεσματα τα βγαζουν τα δικαστηρια με βαση τα βιβλια των αντιπροσωπων. Η εταιρεια ειναι απλως για την τηλεοπτικη μεταδοση.

Τωρα δεν ειναι αδικο η δικη σου ψηφος να μετραει το ιδιο με τη δικη μου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν τους συνηθισες?
Κάνει μια προκληση η Τουρκια ή η Αλβανια, και οι δικοι μας εδω προκειμενου να κανουν αντιπολιτευση, βριζουν την δικη μας κυβερνηση. Νηπιακές αντιδρασεις
Δεν κουράζεσαι να σαι τόσο μπραβοκούλης;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.303
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
τι σχεση εχει ο αλεξ,εσυ δηλωνεις ετοιμος να μπουκαρεις στην τοποθεσια αλβανια ,ο αλεξ μολις βγει το απολυτηριο παει κολομπα....
Αν θελουν τη γαμανε την αλβανια χωρις εισβολες και ραφαλ. Υπαρχει τροπος, αλλα ειπαμε. Εχουμε χέστες ηγέτες .
Σε χωρες του τριτου κοσμου μιλανε για διεθνες δικαιο, αυτοι συμμορφωνονται αλλιως.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.837
Like
4.116
Πόντοι
506
Αν θελουν τη γαμανε την αλβανια χωρις εισβολες και ραφαλ. Υπαρχει τροπος, αλλα ειπαμε. Εχουμε χέστες ηγέτες .
Σε χωρες του τριτου κοσμου μιλανε για διεθνες δικαιο, αυτοι συμμορφωνονται αλλιως.
Οταν στην Τουρκια είχανε τσαμπουκάδες με τους Γερμανους είχανε μαζέψει 4-5.
Ετσι για να διαπραγματευονται απο θεση ισχυος. Μερικοι αλλοι ειχανε φαει πορτα. Ειχα πετυχει ζευγαρι Γερμανων σε τρανζιτ στη Κωνσταντινουπολη που εφαγε πορτα χωρις λογο. Η γυναικα ελεγε οτι 15 χρονια τουριστρια στην Τουρκια δε της εχει ξανατύχει. Ουτε που της εδωσαν σημασια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.270
Πόντοι
6.056
Δεν ξέρω τι λέτε....
Αυτό που παρατηρώ και αφού ταξιδεύω σε όλη την χώρα συχνά,είναι ότι υπάρχει έντονη ανάκαμψη του ΠΑΣΟΚ....
:confused:
Δεν βλέπω να έχει την δυναμική που θα περίμενε κανείς προς στον Τσιπρουλέτο.

Ειδικά σε περιοχές Αχαίας-Ηλείας(παραδοσιακές Πασοκ παλιά)που είχε πολύ Σύριζα στις προηγούμενες εκλογές,βλέπω ροή προς το ΠΑΣΟΚ,πάνε πόρτα-πόρτα και δυναμικά οι πράσινο φρουροί...
Και στην Αρκαδία έχει 2 πολυ δυνατούς....

Απέθαντοι είναι.....

:confused:
Γενικα παντου συμβαινει αυτο,η κυβερνηση εχει φθορα,η αντιπολιτευση πεταει αετο και στραφηκαν στο κεντρο παλι.:coffee::confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.795
Πόντοι
21.896
κανονικά ενημερώνει ο δικ αντ το υπουργείο εσωτερικών (παραδίδει την υπεύθυνη δήλωση του διπλοεγγεγραμμένου στο πρωτοδικείο για να αποσταλεί)
Σιγά μην κάθεται να κανει αντιπαραβολή ο δικ. αντιπρόσωπος τους εκλογικούς καταλόγους κ ειδικά αν είσαι διπλόγραμμένος σε άλλο νομό δεν γίνεται με τίποτα ...μόνο αν ψηφίζεις με ,τaxisnet αλλά βλέπεις τα συστημικά κομματα φοβούνται την ψήφο του νέου εξοργισμένους νέου αλλά κ πολλων που δεν πηγαίνουν λόγω αποστασης ή απογοήτευσης σε αντίθεση με πληρωμένα κομματοσκυλα που θα πάνε όσες ζημιές κ αν πάθει η χώρα από την κομματική σκηνη
 
Τελευταία τροποποίηση:

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.837
Like
4.116
Πόντοι
506
Eξι μηνες ειναι στο σαρβαιβορ αυτη, υποτιθεται ζουν με καρυδα, ακομη τετοιο κωλο εχει και δεν εχει χασει γραμμαριο?
Aυτα βλεπει ο μητσοτακης και του μπαίνουν ιδεες οτι ο ελληνας μπορει να ζήσει και με νερό καρυδας μονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom