Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Για τον Δαλαι Κλαμα :cool2:

 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Σημερα ειχε πλακα. Μου τηλεφωνησαν και με ρωτησαν εαν θα στηριξω καποιον βολευτη απο τη νδ. /Και απαντησα: Μα φυσικα.. Μεινετε ησυχη.. :cheesy: θα ριξω》#Μαυρο στον Μαυρογυαλουρο#
-Στις προηγουμενες εκλογες παλι μου τηλεφωνησαν απ τα γραφεια της νδ για εφορευτικη επιτροπη. Και ειπα οτι: θα ηθελα πολυ, αλλα δυστυχως δεν θα μπορεσω.. Γιατι φευγω αμεσα στο εξωτερικο για λογους υγειας. :lying-face:
Eπειδη βεβαια για να εχουν το τηλεφωνο σου σημαινει οτι εισαι ή υπήρξες μελος της ΝΔ, θα ειχε ενδιαφερον να μας πεις πότε άλλαξες απόψεις.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Eπειδη βεβαια για να εχουν το τηλεφωνο σου σημαινει οτι εισαι ή υπήρξες μελος της ΝΔ, θα ειχε ενδιαφερον να μας πεις πότε άλλαξες απόψεις.

Τι μαλάκα είσαι ... Σέρχιο Μαρκαριάν

Κάρτα να δώσεις σε κοπή τη πίτα σου πρήζουν τον έρωτα από τα 3 πρώτα κόμματα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Κυριάκος Μητσοτάκης= Αρχηγός εγκληματικής συμμορίας.
Εδώ και μέρες ο Χίος φωνάζει οτι ο εγκέφαλος της δολοφονικής επίθεσης εναντίον του ήταν η γυναίκα του, η Εβραία Γκραμπόφσκυ, με συντονιστή τον Δημητριάδη.
Σε οποιοδήποτε ευνομούμενο κράτος, ακόμη και της Αφρικής , ο εισαγγελέας θα τον είχε καλέσει να το αποδείξει, αλλιώς θα τον έστελνε στην μπουζού...
Εδώ δεν τρέχει κάστανο.
Από την υπόθεση Φουρθιώτη και μετά, είναι σαφές ότι το Καθεστώς ΝΔ βρίσκεται σε αγαστή συνεργασία με τον υπόκοσμο.
ο Χιος τυπε ειναι ο τρελος του χωριου, ο "ψευτης βοσκος" της ελληνικης δημοσιογραφιας.
Αφου ηθελε να κανει τρανταχτα πρωτοσελιδα με τις απιστευτες πιπες που δημοσιευει κατα καιρους, τωρα θα λουστει το τιμημα, να μην τον παιρνει κανεις στα σοβαρα περαν απο τους ψεκασμενους, ακομα κι αν λεει την αληθεια
Ας προσεχε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Το περίεργο όμως είναι ότι δεν του απαγγέλλονται κατηγορίες για συκοφαντική συσφήμιση. Γιατί; Οέο; Δεν θα ήταν ευκαιρία να απαλλαγούν από αυτόν;
Άλλωστε την καταγγελία δεν την έκανε ο Χίος, αλλά αστυνομικός της ΕΥΠ...
μεγαλυτερη ζημια θα κανουν αν ασχοληθουν. τον αφηνουν να γαβγιζει μονος του. ή θα τον φανε σε επομενο χρονο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Στον εαυτο τους θα κάνουν ζημιά...
Είναι η τακτική των Εβραίων: Ό.τι δεν μας συμφέρει (δημοσίευμα, βιβλίο, ταινία) το αποσιωπούμε. Δέν σε ξενίζει ότι κανένα συστημικό ΜΜΕ δεν το ανέφερε;
τυπε ξαναλεω, ο Χιος ειναι ο τρελος του χωριου. Με σφραγιδα και ταμπελα.
Δεν τον παιρνει κανεις στα σοβαρα, γιατι ο ιδιος φροντισε να ειναι παντελως ασοβαρος ως δημοσιογραφος.
Ακομα και δικιο να εχει, κανεις δεν θα κανει θεμα ή αναφορα αυτα που γραφει, γιατι ειναι ο πλεον αναξιοπιστος.

Ας κανει μηνυση αφου εχει τα στοιχεια. Ξερει τον επιδοξο δολοφονο του και δεν εχει κανει μηνυση; Ή μονο πρωτοσελιδα για να πουλησει αλλη μια φυλλαδα, μεχρι την επομενη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
θα ειχε ενδιαφερον να μας πεις πότε άλλαξες απόψεις
Ποτε δεν ημουν.. Ηταν ομως ομως ο παππους μου ενεργο μελος. Ισως λογω συνωνυμιας; Εαν ομως ηταν ο Ναουμ αρχηγοπουλο σας και οχι οι ψευτοαγιοι Λουδοβικοι που εχουν το αλαθητο, ισως να το συζητουσαμε διαφορετικα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ!
Από το 108 στο 107.
Ελληνική Επιτελική Δημοκρατία.
Σε σύνολο 180 χωρών η χώρα (107η) παρουσιάζεται:

-134η στον οικονομικό δείκτη
-130η στον κοινωνικό δείκτη
-100η στον πολιτικό δείκτη
-92η στον νομικό δείκτη
-91η στον δείκτη ασφάλειας

Από εδώ:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.268
Like
3.520
Πόντοι
1.706
Το περίεργο όμως είναι ότι δεν του απαγγέλλονται κατηγορίες για συκοφαντική συσφήμιση. Γιατί; Οέο; Δεν θα ήταν ευκαιρία να απαλλαγούν από αυτόν;
Άλλωστε την καταγγελία δεν την έκανε ο Χίος, αλλά αστυνομικός της ΕΥΠ...
Γιατί αν του κάνουν κάποια μήνυση ή αγωγή θα πρέπει να περιμένουν στην σειράααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααά για να εκδικαστεί μια κάποια μέρα η υπόθεση τους.
Παίζει να έχει κάτι εκατοντάδες ο συγκεκριμένος??
Δεκάδες ίσως??
Κοινώς τα τρισέγγονα μπορεί κάποτε να τον πάνε στο ακροατήριο αν δεν έχει ψοφήσει από τα γηρατειά κι αυτός....
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
Δεν τον αφήνουν ν' αγιάσει (= αριστεύσει). Μεγαλόψυχος τους δίνει και άλλη ευκαιρία (εκ νέου υποψηφιότητα για βουλευτής, παρά τα όσα κι όσα...), αλλά τσουπ!, νέες καταγγελίες.
Τα, νέα, βάσανα (λέμε τώρα...) ενός επιτελικού πρωθυπουργού με τον κύριο Καππάτο από ένα ξεχασμένο σκάνδαλο με τα λεφτά του Δικηγορικού Συλλόγου Κεφαλονιάς:

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Ο φίλος μου ο Νοτης μου έστειλε και ευχές για το Πάσχα.

Χασοδικη @alex71 Σκουπιδοφαγε @daima703 @Leclerc να σκάσετε από το κακό σας πουστρακια.

Screenshot_2023-05-03-00-53-20-345_com.google.android.apps.messaging.jpg
Εγώ στο σκατοχωρι που ψηφίζω ούτε μια φίρμα δεν μού στέλνει sms:angry::cry::cry:
Βέβαια κ ο ίδιος ο γγ του κόμματος μου του ΚΚΚ μ-λ να στείλει ούτε η μαμά θα τον ξερει:confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.569
Like
6.197
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Κυριάκος Μητσοτάκης= Αρχηγός εγκληματικής συμμορίας.
Εδώ και μέρες ο Χίος φωνάζει οτι ο εγκέφαλος της δολοφονικής επίθεσης εναντίον του ήταν η γυναίκα του, η Εβραία Γκραμπόφσκυ, με συντονιστή τον Δημητριάδη.
Σε οποιοδήποτε ευνομούμενο κράτος, ακόμη και της Αφρικής , ο εισαγγελέας θα τον είχε καλέσει να το αποδείξει, αλλιώς θα τον έστελνε στην μπουζού...
Εδώ δεν τρέχει κάστανο.
Από την υπόθεση Φουρθιώτη και μετά, είναι σαφές ότι το Καθεστώς ΝΔ βρίσκεται σε αγαστή συνεργασία με τον υπόκοσμο.

1683103029283.png
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τι μαλάκα είσαι ... Σέρχιο Μαρκαριάν

Κάρτα να δώσεις σε κοπή τη πίτα σου πρήζουν τον έρωτα από τα 3 πρώτα κόμματα
Οι δικοι μου που ειναι μέλη της ΝΔ, τους πρηζουν καθε τοσο απο το κομμα. Από άλλα κομματα δεν τους ενοχλησε κανενας. Εμενα πάλι που δεν ειμαι μέλος πουθενά,δεν με ενοχλουν ούτε απο τη ΝΔ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom