Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (9 μέλη και 51 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΣΟΝΤΟΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΜΑΚΡΟΝΗΣΟ...ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΡΥΠΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΤΟΥ!
Να τον στειλουμε στον Αγ Δομίνικο να γαμιεται με του λοκαλ και να χωνει καρυδες στην σουφρα του.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.550
Πόντοι
8.846

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Αν αναρωτιεται κανεις γιατι η νδ του μητσοτακη θα ειναι πρωτο κομμα αρκει να διαβασει τα σχολια των συριζαιων για να καταλαβει.
Ειναι σαν να εχεις να διαλεξεις αναμεσα στην γαλοπουλα του lidl και σε ενα πιατο σκατα ,τι θα διαλεξεις?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.098
Like
72.167
Πόντοι
12.756
Εγώ διαφωνώ τύπε…αν αφήνεις τα κομματικά και τα πολιτικά να σε ελέγχουν τόσο που να μην υπολογίζεις παιδάκια τότε το εχεις χάσει.
Εδώ δεν υπολογίζει παιδάκια ο υπουργός υγειας που το επέλεξε σαν καθήκον
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.098
Like
72.167
Πόντοι
12.756
Δεν διαφωνώ…

Πρέπει να σκεφτείς όμως ότι με το γιαούρτωμα μεγαλύτερο κακό έπαθαν τα παιδιά του παρά αυτός.

Αυτός είναι ένα ζώο δεν τον ενδιαφέρει τίποτα το έχει αποδείξει. Μη σου πω ότι χάρηκε επειδή τον πολεμάνε οι «κακοί αριστεροί»

Για τον ίδιο τον Πλεύρη ως πολιτικό…και τη φάρμα όλη να φάει στη μούρη λίγο είναι.
Κάτσε να δούμε μπορεί τελικά να κάνει καλό στα παιδάκια και να γίνουν καλύτεροι πολιτες από τον άχρηστο πατέρα τους , το μέλλον θα δείξει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
εδώ, ο σαούλ λυπάται το γατί και όχι τον πλεύρη
ο βολκάνο λυπάται τον κουφοντίνα κι όχι τα θύματα,
φουλ της σαχλαμάρας
Eδω πέντε εκατομμύρια ψηφίζουμε σαράντα χρόνια ανίκανους ,,,ολιγαρχίες οικογενειοκρατίας κλέφτες κ θα μας πειράξουν τα γραφόμενα του μπου;;:confused:

Λευτεριά στον κουφοντινα ....σε όλους τους απατεώνες βόμβες

Αλληλεγγύη όπλο των λαών πόλεμο στον πόλεμο των αφεντικών

Λευτεριά στον κουφοντινα ...

Δεν θα ανεχθούμε να κυβερνούν αυτό τον τόπο 5 νταβατζήδες και 6 συντεχνίες.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.270
Πόντοι
6.056
Eπειδη δεν παρακολουθησα,μαλλον πεταξαν γιαουρτια στο κομαντο.Πριν κατι χρονια ειχε βγει ενας πατερας που ειχε χασει το γιο του ενω υπηρετουσε(δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχε γινει,ισως αυτοκτονια) και βγηκε με θρασος και ειρωνικο υφακι ο Τανουλης να πεταξει υβρεις εναντιον του νεκρου.Ολο επαρση μας ειπε το Ι12,οτι ειναι υπερκομαντο και βαζει κατω 2 τταγματα με το ενα χερι(σκρηλοτραχηλος οπως ο Τσακ Νορις).Εδωσε το σωστο παραδειγμα και φανερωσε τι παστα ανθρωπου ειναι.:confused::confused::confused::coffee:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τώρα που είναι λαβωμένο το λιοντάρι επανεμφανίστηκαν περίεργες φάτσες στην πλ Εξαθλείων :confused:

Μάθαμε αν ξεκοκκίνισε το μα΄τι του κομάντο να αναλάβει δράση ? :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Πως μπορεί να υπάρχει κοσμακης που ψηφίζει τέτοια σουργελα....;;;; Α αθηνανων νομιζω είναι κ πραγματικά πας στο παραβάν κ αποφασιζεις να σταυρώσεις Θάνο Πλεύρης;:confused::think:
Ρίξτο σκέτο στο κόμμα ή σε ένα άσχετο αλλά όχι σε αποδεδειγμένα βλάκες κ αοατεωνες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
:confused:Kαμια σχεση.

Αυτος εχει την μοιρα ΟΛΩΝ μας στην θεση που ειναι.

Με τις αποφασεις του οριζει την υγεια μας και ολοι ξερουμε το εργο του.

Λυπηθηκε αυτος τα παιδια του κοσμου που τους αφησε χωρις ΜΕΘ? Χωρις γιατρους? ΟΧΙ .

Οποτε γιατι να λυπηθω τα δικα του παιδια? Επειδη ειναι πολιτικος?

Εχεις παει στο Παιδων να δεις τι μπουρδελο ειναι εκει μεσα? Να μην σου τυχει τυπε.

Το ιδιο θα ελεγα για οποιονδηποτε ηταν σε αυτο το υπουργειο.

Ξανα λεω...ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ αλλα δεν θα στεναχωρηθω για τα Πλευρακια.
Ξέρω πως είναι τυπε έχω δουλέψει με νοσοκομεία….μακράν το χειρότερο που έχω δει ήταν το λαϊκό
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Ξέρω πως είναι τυπε έχω δουλέψει με νοσοκομεία….μακράν το χειρότερο που έχω δει ήταν το λαϊκό
Mιλαμε για παιδια.

Επειδη το 22 ετυχε να βρεθω στο Αγ Σοφια ευτυχως για μη σοβαρο λογο...αναζητησε τι ελεγαν τον Σεπτεμβριο για τα δωματια.

Σε πληροφορώ οτι ειπαν τα μισά.

Αυτα τα παιδακια δεν ειχαν γονεις? Δεν απεκτησαν ψυχολογικα?

3 χρονια δεν ειχαν παραδωσει την νεα πτερυγα γιατι δεν τα εβρισκαν οι κερατάδες ποια θεση θα αναλαβει ο καθενας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
Αυτό που προσπαθώ να σου εξηγήσω είναι ότι δεν υπάρχουν πλευράκια και τσιπράκια όταν είναι τέτοιες ηλικίες.

Θυμάσαι που κάποτε είχε βγάλει η κόρη του Μηλιού μια φωτό από το μπρικολαζ με ένα τάληρο για να φλεξάρει και έπεσαν να την φάνε επειδή ο πατέρας της ήταν αριστερός βουλευτής;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
Κάτσε να δούμε μπορεί τελικά να κάνει καλό στα παιδάκια και να γίνουν καλύτεροι πολιτες από τον άχρηστο πατέρα τους , το μέλλον θα δείξει
Όταν μεγαλώσουν και μπουν με ΑΣΕΠ σε καμία θέση με 5.500 το μήνα δεν θα ενδιαφέρονται τυπε
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Αυτό που προσπαθώ να σου εξηγήσω είναι ότι δεν υπάρχουν πλευράκια και τσιπράκια όταν είναι τέτοιες ηλικίες.

Θυμάσαι που κάποτε είχε βγάλει η κόρη του Μηλιού μια φωτό από το μπρικολαζ με ένα τάληρο για να φλεξάρει και έπεσαν να την φάνε επειδή ο πατέρας της ήταν αριστερός βουλευτής;
οχι δεν το θυμαμαι.

Δεν υπαρχουν συμφωνω. Αλλα πολυς ντορος γινεται για το εαν παθουν ψυχολογικα κτλπ κτλπ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.414
Like
13.756
Πόντοι
3.656
εδώ, ο σαούλ λυπάται το γατί και όχι τον πλεύρη
ο βολκάνο λυπάται τον κουφοντίνα κι όχι τα θύματα,
φουλ της σαχλαμάρας
Τι εννοείς ακριβώς τυπε;

Για πιο γατί μιλάς;

Εγώ δεν γράφω ότι κακώς τον γιαούρτωσαν μπροστά στα παιδιά του;

Για το γατί δε το κατάλαβα τι εννοείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom