Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Να διαβάζεις αυγή αποκι, εχει ωραία πολιτικά αρθρα... :rolleyes:
Το αφήνω σε σένα για να έχεις υλικό για προβοκάτσιες χαζούλη..! Πες πες στο τέλος κατι θα μείνει.....καλά τα πάτε!
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Στο 70% των τμηματων, 51% - 49% υπερ κυριακου με δηλωση τραγακη... :rockon: :rockon: :rockon:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Αν η ΝΔ ξεύγει δημοσκοπικά 10 μονάδες σε 3-4 μήνες όσο ο Τζίφρας θα μας ξεσκίζει στους φόρους για να διορίζει τους δικούς του και θα μειώνει τις συντάξεις που είχε υποσχεθεί ότι θα αύξανε, σαν πόσο δύσκολο είναι να την κάνουν 4-5 απότους ΑΝΕΛ; Απλό ένστικτο πολιτικής επιβίωσης.
Ο Τσίπρας μέχρι σήμερα το μόνο που πουλούσε, εντός και εκτός Ελλάδος, ήταν το ότι ήταν η μοναδική πρόταση διακυβερνησης. Ε, από σήμερα υπάρχει κι άλλη και είναι σαφώς καλύτερη!
Εννοειται οτι ο Μητσοτακης δεν πρεπει να πεσει στην παγιδα της "συνεργασιας" οπως επεσε ο Σαμαρας το Νοεμβριο του 2011. Δεν εχουν μπεσα δαύτοι. Εκλογες και ολοκληρωτικη ηττα και αυτοδυναμια της ΝΔ. Τιποτα αλλο. Ούτε φληναφηματα για "κυβερνητικες σταθεροτητες" και "ευρειες πλειοψηφιες". Τιποτα. Να πεσει το ζαβο και να βγει αυτοδυναμη η ΝΔ. Απλα, ξεκαθαρα πραγματα. Αρκετα πια, νισαφι με τα πειραματα, τους λαικισμους και τις ανοησιες. Εχει και η υπομονη τα ορια της.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
 Άλλωστε χάρηκα που βγήκε ο Κούκης.

Καλά αντιλαμβανόμαστε ότι συμπάσχεις με την Αυγή, τον Τσίπρα και τον Λαζόπουλο που είχαν ποντάρει την παραμονή τους στην εξουσία στη επικράτηση του Βαγγέλα, αλλά μην βάλεις και τα κλάματα! :)
 

Επισκέπτης
ο λεβεντης ειπε στον μητσοτακη για κυβερνηση τεχνοκρατων
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καλά αντιλαμβανόμαστε ότι συμπάσχεις με την Αυγή, τον Τσίπρα και τον Λαζόπουλο που είχαν ποντάρει την παραμονή τους στην εξουσία στη επικράτηση του Βαγγέλα, αλλά μην βάλεις και τα κλάματα! :)
100 χρόνια Τσίπρα θα έχουμε με Κουλη...! Κόψε ράψε τα ποστ μου χαχαχα χαχαχα!
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Το αφήνω σε σένα για να έχεις υλικό για προβοκάτσιες χαζούλη..! Πες πες στο τέλος κατι θα μείνει.....καλά τα πάτε!

Βρε ανοητε αποκι γιατι βγαζεις γλωσσα?

Ψηφισες αλεξη για να καταργήσει μνημόνιο, ενφια, τελος επιτηδευματος και πηρες τα αρχιδια μου...

Αντε τώρα....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν η ΝΔ ξεύγει δημοσκοπικά 10 μονάδες σε 3-4 μήνες όσο ο Τζίφρας θα μας ξεσκίζει στους φόρους για να διορίζει τους δικούς του και θα μειώνει τις συντάξεις που είχε υποσχεθεί ότι θα αύξανε, σαν πόσο δύσκολο είναι να την κάνουν 4-5 απότους ΑΝΕΛ; Απλό ένστικτο πολιτικής επιβίωσης.
Ο Τσίπρας μέχρι σήμερα το μόνο που πουλούσε, εντός και εκτός Ελλάδος, ήταν το ότι ήταν η μοναδική πρόταση διακυβερνησης. Ε, από σήμερα υπάρχει κι άλλη και είναι σαφώς καλύτερη!
Nα παμε δηλαδη απο τον εναν αποτυχημενο στον αλλον πιο αποτυχημενο,επειδη εσεις τα γεροντια επιμενετε να ψηφιζετε 2-3 γαμημενες οικογενειες.οχι ρε.να ψοφησετε.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Καλά αντιλαμβανόμαστε ότι συμπάσχεις με... τον Λαζόπουλο

Τί ήτανε να το πω; Στο νοσοκομείο ο Λάκης με βαρειά πνευμονία! Έσκασε από το κακό του ο δόλιος. :)
Γι αυτό σου λέω Απόκι...
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
Καλά αντιλαμβανόμαστε ότι συμπάσχεις με την Αυγή, τον Τσίπρα και τον Λαζόπουλο που είχαν ποντάρει την παραμονή τους στην εξουσία στη επικράτηση του Βαγγέλα, αλλά μην βάλεις και τα κλάματα! :)

Ο  :gay: Λαζόπουλος θα ετοιμαζει εκπομπή για την νικη του κυριακου... λετε να κανει αντιπολιτευση στην αντιπολιτευση?  :rolleyes:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Βρε ανοητε αποκι γιατι βγαζεις γλωσσα?

Ψηφισες αλεξη για να καταργήσει μνημόνιο, ενφια, τελος επιτηδευματος και πηρες τα αρχιδια μου...

Αντε τώρα....
Έχω πει γιατί ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ! Ψάξε καλυτερα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Nα παμε δηλαδη απο τον εναν αποτυχημενο στον αλλον πιο αποτυχημενο,επειδη εσεις τα γεροντια επιμενετε να ψηφιζετε 2-3 γαμημενες οικογενειες.οχι ρε.να ψοφησετε.

Στεναχωρήθηκες κι εσύ πασά μου, σε καταλαβαίνω! Αλλά μην κάνεις έτσι, είδες ο Λαζόπουλος; Θα δάγκωσε την γλώσσα του μάλλον και θα κατάπιε το φαρμάκι της! :grin:
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Ο  :gay: Λαζόπουλος θα ετοιμαζει εκπομπή για την νικη του κυριακου... λετε να κανει αντιπολιτευση στην αντιπολιτευση?  :rolleyes:

Όπως πολύ εύστοχα είχε πει και ο Τζήμερος "Ο Λαζόπουλος κάνει πολιτική , η κυβέρνηση κάνει κωμωδία" !!



:grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Nα παμε δηλαδη απο τον εναν αποτυχημενο στον αλλον πιο αποτυχημενο,επειδη εσεις τα γεροντια επιμενετε να ψηφιζετε 2-3 γαμημενες οικογενειες.οχι ρε.να ψοφησετε.
έτσι ακριβώς!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Έχω πει γιατί ψήφισα ΣΥΡΙΖΑ! Ψάξε καλυτερα

Κι εγώ σου έχω πει ότι δεν περίμενα κάτι καλύτερο από κάποιον του νοητικού σου επιπέδου και θα χαρώ να ψηφίζεις πάντα Σύριζα, κάτι σαν τον Τζώνυ με το ΠΑΣΟΚ χαζούλη! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom