Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
ΧλεΧλέρκ .... διάβασες βιογραφικό Πολάκη ;;;

Μπήκε 5ος Ιατρική Αθήνας με εισαγωγικές !!!!!!!
Σημαιοφόρος στο σχολείο του !!!!!!

Δεν πήρε

24/160 φυσικη
35/160 χημεια
45/160 βιολογια
73/160 έκθεση όπως εσύ

και μετά να πάει ουγγαρία/τσεχία σε αγγλόφωνο ... να πάρει πτυχίο ιατρικής !!!!!!1

Μάντεψε !!!!!
Αν τον ρωτάγαμε .... θα ήξερε που είναι το αμφιθέατρο ανατομίας του εκπα ... και ποιά ήταν τα βιβλία περιγραφικής ανατομικής !!!!

φοβερό !!!!!!
Ρε Λάκη, βλέπω το κάνεις επανειλημμένα οπότε δεν μπορώ να μην το επισημάνω.
Δεν είναι σωστό να αμφισβητείς το πτυχίο κάποιου και το που σπούδασε. Δείχνεις άξεστος και φθονερός.
Μην κοιτάς που κάποιοι δεν έχουν ανασφάλειες και αυτά τα προσπερνούν χωρίς να δίνουν σημασία.
Υπάρχουν και κάποιοι άλλοι με εύθραυστο ψυχικό κόσμο που τους κοστίζει πολύ και τους διαλύει.
Εχουν φτάσει να παρακαλάνε να διαγραφεί ο λογαριασμός τους αφήνοντας δακρύβρεχτα αποχαιρετιστήρια.
Να δες τον παρακάτω τι τράβηξε.
Λάκη τον έλεγαν...

Όλα τα πράγματα κάπου τελειώνουν.

Έτσι είναι η φύση και έτσι είναι η ζωή ....


Απόψε, τελειώνει η παρουσία μου στο φόρουμ τούτο.

Το ότι με βρίζουν οι πολιτικοί μου αντίπαλοι , είχε πλάκα.
Το ότι με έβριζαν και διάφοροι άλλοι απίθανοι τύποι , είχε επίσης πλάκα.


Το ότι άλλοι ζητούσαν φωτογραφίες, για ο,τιδήποτε έγραφα , είχε κι αυτό πλάκα.
Το να τους βάζω φωτογραφίες και να τους κάνω παλτά , είχε ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ.

Όπως και οι δικαιολογίες τους, για ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ποτέ και με τίποτε.

Κάποια πράγματα όμως , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΝΕΚΤΑ.

Π.χ.

Αυτός ο 60χρονος μαλάκας , ο tramountanta, πρώην teras1956

αμφισβητεί τα πτυχία μου ....
αμφισβητεί το που σπούδασα ...



ΔΙΑΤΥΠΩΝΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ....

και του απαντώ με αντίστοιχη δική μου απειλή ....


Εγώ , τυχαίνει να είμαι άντρας και από τόπο που βγάζει άντρες
και όχι πούστηδες , όπως ο τραμουντάνας ....


Ο τραμουντάνας , 60 χρονών μαλάκας, απειλεί .....

Εγώ ....

δεν εξετάζω τη γελοιότητα των απειλών του ....

ούτε το πραγματοποιήσιμό τους ....

Απλά , ξεκαθαρίζω , ότι αν προσπαθήσει να κάνει οτιδήποτέ , με εμένα,
θα κάνω αυτό που έκαναν πάντα στο δικό μου τον τόπο .....


Θα τον ξεκληρίσω.

Τόσο απλά.

Έτσι έχω μάθει ......



Ο κύριος Αντισθένης .....


μετά από όλο αυτό .....


ΠΡΟΣΠΕΡΝΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ tramountanta
και κάνει εμένα warned ....


Δεν τον κατηγορώ ...

Δικό του είναι το μεγαζί ....

Σέβομαι την απόφασή του ....


ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ .....


Οπότε ... παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω ....


(διάφοροι άλλοι νεόφερτοι πούστηδες, επίσης δεν θέλουν να διαβάζουν τίποτε από τα του τραβατρόμπα
και διαρρηγνύουν τα ιμάτιά τους , ρωτόντας τι πρέπει να γράψω για να γίνω ban)..


πολλά έγραψα ήδη ....

χαιρετώ όσους ήταν φιλικοί απέναντί μου ....


με τους υπόλοιπους .....


η ώρα που θα συναντηθούμε στους δρόμους , σιμώνει ....


ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ .... ΣΒΗΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΜΟΣ ΜΟΥ


θέλω να τελειώνει ............
warnban.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Πάντως τόσο πνευματικά ανάπηρος που να θεωρώ έντιμους ανθρώπους που κρατάνε διπλά βιβλία δεν είμαι.
Για τους κλεφταραδες που ξεσκεπαζει ο Πολακης σε νοιαζει; Η επειδη το λεει <ο αψυς Κρητικος> μπα;
Δειγμα ευφυιας;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ο πρώτος κλεφταράς που ξεσκέπασε ήταν ο εαυτός του ρε νούμερο.
Μα αληθεια πιστευεις βρε Μιστερ Μαλακας οτι οι ΝΔκρατες θα ανεχοντουσαν να τους χτυπαει αλυπητα τοσο καιρο ο υπευθυνος τομεαρχης Διαφανειας του ΣΥΡΙΖΑ Πολακης, εαν ειχαν κατι εναντιον του και δεν ηταν καθαρος οικονομικα;
Μηπως πρεπει να σου αφαιρεθει ο τιτλος Μιστερ Μαλακας επειδη απλως εισαι καθυστερημενος;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.715
Like
17.834
Πόντοι
3.656
Ο πρώτος κλεφταράς που ξεσκέπασε ήταν ο εαυτός του ρε νούμερο.


Βρέθηκε κάποιο οικονομικό ώφελος ;
Να αγόρασε πχ κανένα ανεκτίμητο μέγαρο απέναντι στο ηρώδειο ;
Να αγόρασε καμιά παραλία στην πάρο ;
Καμιά πολυκατοικία στο ψυχικό ;;;

Ένα πατρικό στα σφακιά έχει ο πολάκης, που έβαλε χρέη για να το ανακαινίσει . Και χρωστάει ακόμη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.438
Κριτικές
8
Like
32.848
Πόντοι
6.536
Ρε Λάκη, βλέπω το κάνεις επανειλημμένα οπότε δεν μπορώ να μην το επισημάνω.
Δεν είναι σωστό να αμφισβητείς το πτυχίο κάποιου και το που σπούδασε. Δείχνεις άξεστος και φθονερός.
Μην κοιτάς που κάποιοι δεν έχουν ανασφάλειες και αυτά τα προσπερνούν χωρίς να δίνουν σημασία.
Υπάρχουν και κάποιοι άλλοι με εύθραυστο ψυχικό κόσμο που τους κοστίζει πολύ και τους διαλύει.
Εχουν φτάσει να παρακαλάνε να διαγραφεί ο λογαριασμός τους αφήνοντας δακρύβρεχτα αποχαιρετιστήρια.
Να δες τον παρακάτω τι τράβηξε.
Λάκη τον έλεγαν...
Ελα ρε....
Είχαμε τέτοια δράματα?
Συναντήθηκε με κανέναν στον δρόμο?
:2funny:
Τελικά είχαν δίκιο όσοι μου είπαν ότι είναι τίτλος τιμής να είσαι στην ιγκνόρ του πιθηκίζοντα Λάκη.....

:tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
8
Like
3.259
Πόντοι
786
Οχι τύπε, θα ψηφισει πολυ απλα ενα κομμα που αντιμετωπισε επιτυχως ενα σωρο κρισεις, που μειωσε τη φορολογια, που ανεβασε το κυρος της χωρας διεθνως, που η οικονομια καλπαζει, και που ο αρχηγος του εχει αξιολογους συνεργατες που κανουν πολυ καλη δουλεια. Εσυ μπορεις να ψηφισεις τον Τσιπρα για να εχεις παλι υπουργους τον Παρασκευοπουλο, την Τασια και τον Παππα. Ευτυχως μας τελειωσανε ο Πολακης, ο Κοτζιας και ο Καμμενος.
στο ζύγι υπερισχύει η σημερινή κυβέρνηση,

αλλά δεν είδες διστακτικότητα και φοβικότητα στην επίλυση των παθογενειών του δημοσίου;
πχ το λέω, ξανά και ξανά, να βγάλει τους συνδικαλιστές από τα πειθαρχικά συμβούλια των δημοσίων υπαλλήλων.
ή συμφωνείς με τα επιδόματα που προέρχονται από τα αυξημένα φορολογικά έσοδα,
που υπολογίζονται επί των ακριβότερων λόγω ενέργειας προϊόντων;
Δεν θα ήταν πιο λογικό και δίκαιο να μείωνε τους φόρους κατανάλωσης και ας μην μοίραζε επιδόματα;
Και αυτό με τις υποκλοπές;
Χύθηκε φως;
Μάλλον με προσπάθεια ελέγχου των αρμών της εξουσίας έμοιαζε,
έστω ανεξέλεγκτων κύκλων εντός της υπηρεσίας.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.488
Κριτικές
8
Like
3.259
Πόντοι
786

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Αλεξανδρε δοξα το θεο που εχουμε νδ και οχι συριζα
Και απο 450€ ενοικιο πληρωνω 780
Γεμιζα το αυτ/το με 80€ ενω τωρα με 130
Εδινα 600€ για σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο ενω τωρα θελω 1000 και επειδη δεν τα εχω εκοψα κιμα,μοσχαρι,αρνι και τρωω κοτοπουλο και χοιρινο.
Δοξα το θεο που οι καθηγητες και δασκαλοι των 800€ μενουν σε κοντεηνερ και πλυσταρια σε ολη την ελλαδα και οχι μονο στα νησια.
Δοξα το θεο που πεθαναν οι μισοι στη πανδημια εκτος μεθ,οι υπολοιπες μισες ειχαν διευθυντη δερματολογους αγγειολογους και ορθοπεδικους.
Θα μπορουσα να γραφω ως το βραδυ και να δοξαζω το θεο για τα καλα που εφερε η διακυβερνηση της νεας δημοκρατιας.
Βεβαια καποιους συμπολιτες μας δεν τους αγγιξαν ολα αυτα ή τους χαιδεψε απλα τ αρχιδια.Προφανως ανηκεις σε αυτους και να σαι καλα το χαιρομαι ειλικρινα.Αν ειχα επιχειρηση και με ειχε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για αδηλωτη εργασια ενω τωρα εχει καταργηθει,το εργασιακο εγινε λαστιχο και αλλα πολλα φυσικα θα δοξαζα τη νδ οπως η δερματολογος μου.
Τελικα η συμφωνια των Πρεσπων ειναι καλη;;Γιατι εγω βλεπω μια χαρα την παει τρενο η νδ η οποια εστεισε λαικα δικαστηρια για να μαζεψει τη χρυση αυγη και κατεβαινε στους δρομους;;Νιωθει περηφανος ο μεσος δεξιος που καυχιεται οτι ναι πιο πατριωτης απο εμενα οταν τα τουρκικα εκαναν μηνες ερευνες στα χωρικα μας υδατα και εμεις λεγαμε οτι βαζουμε μουσικη για να τους ενοχλησουμε;;
Νιωθει περηφανος ο δεξιος πατριωτης οταν η νδ εχει ατυπα υπογραψει και αφοπλισει τα νησια απο στρατιωτικα οπλα οποτε εχει συμβαλει στην αποστρατικοποιηση τους;;
Σορυ για το σεντονι αλλα καπου ωπα,συνεχιστε τωρα να μας λετε για κατσαπλιαδες αριστερους που συμαζεψαν τα οικομικα του κρατους και εκοψαν τη μασα σε πολλους.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.370
Κριτικές
1
Like
35.446
Πόντοι
6.256
Σοβιετία μας εκανε .
40% ολα ακριβοτερα αλλα ο συριζα εκλεισε τις τραπεζες.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.370
Κριτικές
1
Like
35.446
Πόντοι
6.256
Αλεξανδρε δοξα το θεο που εχουμε νδ και οχι συριζα
Και απο 450€ ενοικιο πληρωνω 780
Γεμιζα το αυτ/το με 80€ ενω τωρα με 130
Εδινα 600€ για σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο ενω τωρα θελω 1000 και επειδη δεν τα εχω εκοψα κιμα,μοσχαρι,αρνι και τρωω κοτοπουλο και χοιρινο.
Δοξα το θεο που οι καθηγητες και δασκαλοι των 800€ μενουν σε κοντεηνερ και πλυσταρια σε ολη την ελλαδα και οχι μονο στα νησια.
Δοξα το θεο που πεθαναν οι μισοι στη πανδημια εκτος μεθ,οι υπολοιπες μισες ειχαν διευθυντη δερματολογους αγγειολογους και ορθοπεδικους.
Θα μπορουσα να γραφω ως το βραδυ και να δοξαζω το θεο για τα καλα που εφερε η διακυβερνηση της νεας δημοκρατιας.
Βεβαια καποιους συμπολιτες μας δεν τους αγγιξαν ολα αυτα ή τους χαιδεψε απλα τ αρχιδια.Προφανως ανηκεις σε αυτους και να σαι καλα το χαιρομαι ειλικρινα.Αν ειχα επιχειρηση και με ειχε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για αδηλωτη εργασια ενω τωρα εχει καταργηθει,το εργασιακο εγινε λαστιχο και αλλα πολλα φυσικα θα δοξαζα τη νδ οπως η δερματολογος μου.
Τελικα η συμφωνια των Πρεσπων ειναι καλη;;Γιατι εγω βλεπω μια χαρα την παει τρενο η νδ η οποια εστεισε λαικα δικαστηρια για να μαζεψει τη χρυση αυγη και κατεβαινε στους δρομους;;Νιωθει περηφανος ο μεσος δεξιος που καυχιεται οτι ναι πιο πατριωτης απο εμενα οταν τα τουρκικα εκαναν μηνες ερευνες στα χωρικα μας υδατα και εμεις λεγαμε οτι βαζουμε μουσικη για να τους ενοχλησουμε;;
Νιωθει περηφανος ο δεξιος πατριωτης οταν η νδ εχει ατυπα υπογραψει και αφοπλισει τα νησια απο στρατιωτικα οπλα οποτε εχει συμβαλει στην αποστρατικοποιηση τους;;
Σορυ για το σεντονι αλλα καπου ωπα,συνεχιστε τωρα να μας λετε για κατσαπλιαδες αριστερους που συμαζεψαν τα οικομικα του κρατους και εκοψαν τη μασα σε πολλους.
Αυτος φταιει
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    giphy (1).gif
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 23

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Μονο ως αστειο το παιρνω φιλε μου καθως η ακριβεια η μη εισαγωμενη οπως μας λενε ειχε ξεκινησει κανα χρονο κ βαλε πριν τον πολεμο.Αλλα ακομα και αν το δεχτω τον ισχυρισμο σου ημαστε πρωταθλητες ευρωπης σε πολλους κλαδους οποτε κατι κανουν στραβα οι κυβερνωντες μας
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.715
Like
17.834
Πόντοι
3.656
Αλεξανδρε δοξα το θεο που εχουμε νδ και οχι συριζα
Και απο 450€ ενοικιο πληρωνω 780
Γεμιζα το αυτ/το με 80€ ενω τωρα με 130
Εδινα 600€ για σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο ενω τωρα θελω 1000 και επειδη δεν τα εχω εκοψα κιμα,μοσχαρι,αρνι και τρωω κοτοπουλο και χοιρινο.
Δοξα το θεο που οι καθηγητες και δασκαλοι των 800€ μενουν σε κοντεηνερ και πλυσταρια σε ολη την ελλαδα και οχι μονο στα νησια.
Δοξα το θεο που πεθαναν οι μισοι στη πανδημια εκτος μεθ,οι υπολοιπες μισες ειχαν διευθυντη δερματολογους αγγειολογους και ορθοπεδικους.
Θα μπορουσα να γραφω ως το βραδυ και να δοξαζω το θεο για τα καλα που εφερε η διακυβερνηση της νεας δημοκρατιας.
Βεβαια καποιους συμπολιτες μας δεν τους αγγιξαν ολα αυτα ή τους χαιδεψε απλα τ αρχιδια.Προφανως ανηκεις σε αυτους και να σαι καλα το χαιρομαι ειλικρινα.Αν ειχα επιχειρηση και με ειχε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για αδηλωτη εργασια ενω τωρα εχει καταργηθει,το εργασιακο εγινε λαστιχο και αλλα πολλα φυσικα θα δοξαζα τη νδ οπως η δερματολογος μου.
Τελικα η συμφωνια των Πρεσπων ειναι καλη;;Γιατι εγω βλεπω μια χαρα την παει τρενο η νδ η οποια εστεισε λαικα δικαστηρια για να μαζεψει τη χρυση αυγη και κατεβαινε στους δρομους;;Νιωθει περηφανος ο μεσος δεξιος που καυχιεται οτι ναι πιο πατριωτης απο εμενα οταν τα τουρκικα εκαναν μηνες ερευνες στα χωρικα μας υδατα και εμεις λεγαμε οτι βαζουμε μουσικη για να τους ενοχλησουμε;;
Νιωθει περηφανος ο δεξιος πατριωτης οταν η νδ εχει ατυπα υπογραψει και αφοπλισει τα νησια απο στρατιωτικα οπλα οποτε εχει συμβαλει στην αποστρατικοποιηση τους;;
Σορυ για το σεντονι αλλα καπου ωπα,συνεχιστε τωρα να μας λετε για κατσαπλιαδες αριστερους που συμαζεψαν τα οικομικα του κρατους και εκοψαν τη μασα σε πολλους.



Μεγάλε ....
ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΥΝΟΨΗ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΛΕΞ ...
που ομολογουμένως το παληκάρι ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΔ ...


Πρόβλημά σου που παίρνεις για τη δουλειά σου 800€ .
Να μην σπούδαζες αυτό που σπούδασες.
Αυτοί που διορίστηκαν μέχρι το 2010 στη ΔΕΗ παίρνουν από 2500€ Χ 14 = 35000 το χρόνο και πάνω.
Αυτοί που διορίστηκαν μέχρι τότε σε ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΗ , ΕΘΕΛ, ΗΣΑΠ , ΟΣΕ ΗΛΠΑΠ κτλ κτλ
παίρνουν από 2500€ Χ 12 = 30.000€ το χρόνο και πάνω !
ΧΩΡΙΣ ΠΤΥΧΙΑ ! ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ !!!!!

Άρα σύμφωνα με τη ΝΔ και τον Άλεξ , ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΚΟ ΣΟΤ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 800€ ....


Όπως και του 30% των ιατρών , οδοντιάτρων , δικηγόρων , ,μηχανικών , λογιστών και λοιπών επιστημόνων
που δεν μπορούν να πληρώσουν τις εισφορές που αύξησε από 178€ σε 272€ το μήνα Η ΝΔ
με δια νόμου αύξηση πλέον κάθε χρόνο , ίση με τον πληθωρισμό και το ρυθμό ανάπτυξης .... ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΔΗΛ ΚΑΠΟΥ 10% ΤΟ ΧΡΟΝΟ !


ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ....


Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνεις ;;;;


Ενώ οι θεσμικές θέσεις , πχ ΤΧΣ .... ΣΎΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΛΕΞ , ΔΙΚΑΙΩΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 30.000€ ΤΟ ΜΗΝΑ ....


Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνεις ;;;



Σε ένα συμφωνώ με τον άλεξ ....



ΑΝ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ

ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΛΑΚΑΣ .......

Υ.Γ. Είναι σαφές πιστεύω ότι δεν αναφέρομαι σε εσένα,
αλλά γενικώς σε όλους τους δυστυχείς
ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Μονο ως αστειο το παιρνω φιλε μου καθως η ακριβεια η μη εισαγωμενη οπως μας λενε ειχε ξεκινησει κανα χρονο κ βαλε πριν τον πολεμο.Αλλα ακομα και αν το δεχτω τον ισχυρισμο σου ημαστε πρωταθλητες ευρωπης σε πολλους κλαδους οποτε κατι κανουν στραβα οι κυβερνωντες μας
Και ο ΦΠΑ καλα κρατει.. Ενω στην Ισπανια τον εχουν αφαιρεσει.. Εδω ο'τι παρεις με καπελο και μισθους ζιμπαμπουε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.715
Like
17.834
Πόντοι
3.656
Που να σου μείνουν λεφτά να πληρώσεις τις εισφορές ρε τραλαλάκη αφού τα δίνεις όλα σε αποζημιώσεις στους πρώην πελάτες σου που κόντεψες να στείλεις στα θυμαράκια με τις λαμαρινόβιδες που έβαζες στα δόντια τους. :2funny:
Από που πήρες σύνταξη εσύ είπαμε εκείνα τα 6 χρόνια 1984 - 1990 που δούλεψες σκληρά ;
Olympic Catering ; ΔΕΗ ; ΕΥΔΑΠ ; ΟΤΕ ; ΟΣΕ ; ΙΚΑ ; ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ;;
Στις εκλογές του 2015, δεν είχε η ΠΑΣΟΚάρα σου, υποψήφιο έναν γεννημένο το 1986 συνταξιούχο ;;;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.373
Like
72.669
Πόντοι
12.756
Μεγάλε ....
ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΥΝΟΨΗ ΤΟΥ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΑΛΕΞ ...
που ομολογουμένως το παληκάρι ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΔ ...


Πρόβλημά σου που παίρνεις για τη δουλειά σου 800€ .
Να μην σπούδαζες αυτό που σπούδασες.
Αυτοί που διορίστηκαν μέχρι το 2010 στη ΔΕΗ παίρνουν από 2500€ Χ 14 = 35000 το χρόνο και πάνω.
Αυτοί που διορίστηκαν μέχρι τότε σε ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΗ , ΕΘΕΛ, ΗΣΑΠ , ΟΣΕ ΗΛΠΑΠ κτλ κτλ
παίρνουν από 2500€ Χ 12 = 30.000€ το χρόνο και πάνω !
ΧΩΡΙΣ ΠΤΥΧΙΑ ! ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟΥ !!!!!

Άρα σύμφωνα με τη ΝΔ και τον Άλεξ , ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΚΟ ΣΟΤ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 800€ ....


Όπως και του 30% των ιατρών , οδοντιάτρων , δικηγόρων , ,μηχανικών , λογιστών και λοιπών επιστημόνων
που δεν μπορούν να πληρώσουν τις εισφορές που αύξησε από 178€ σε 272€ το μήνα Η ΝΔ
με δια νόμου αύξηση πλέον κάθε χρόνο , ίση με τον πληθωρισμό και το ρυθμό ανάπτυξης .... ΧΟΝΤΡΙΚΑ ΔΗΛ ΚΑΠΟΥ 10% ΤΟ ΧΡΟΝΟ !


ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ, ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ....


Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνεις ;;;;


Ενώ οι θεσμικές θέσεις , πχ ΤΧΣ .... ΣΎΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΛΕΞ , ΔΙΚΑΙΩΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 30.000€ ΤΟ ΜΗΝΑ ....


Είναι κάτι που δεν καταλαβαίνεις ;;;



Σε ένα συμφωνώ με τον άλεξ ....



ΑΝ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ
ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΑΛΑΚΑΣ .......

Υ.Γ. Είναι σαφές πιστεύω ότι δεν αναφέρομαι σε εσένα,
αλλά γενικώς σε όλους τους δυστυχείς
ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
κια βαζει και βενζινη στην Βεικου που βρηκε βενζιναδικο με 1,50 θα σου πει
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Ελα ρε....
Είχαμε τέτοια δράματα?
Συναντήθηκε με κανέναν στον δρόμο?
:2funny:
Τελικά είχαν δίκιο όσοι μου είπαν ότι είναι τίτλος τιμής να είσαι στην ιγκνόρ του πιθηκίζοντα Λάκη.....

:tooth:
Άτιμο πράγμα το γραπτό κείμενο. Μαρτυριάρικο και άφθαρτο να θυμίζει ποιός ήσουν και τι έλεγες.
Ειδικά όταν έχεις αμετροεπή, παρορμητικό χαρακτήρα που δεν μπορεί να βάλει χαλινάρι λογικής στη σκέψη και τη γλώσσα.
Από την άλλη πως αλλιώς θα απολαμβάναμε τέτοια διαμαντάκια; :2funny:
Για το προκείμενο:
Οχι, δεν "ξεκλήρισε" κανέναν.
Ούτε με αυτό το νικ, ούτε με τα άλλα 3~4 που έφτιαξε μετά το τέλος της "παρουσίας του στο φόρουμ τούτο.".
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Τωρα μαλιστα, εκδηλωθηκε η οργη του λαου. Ανατριχιασα
Δηλαδη εσυ χαζοχαιρεσαι με τις μαστερ-σεφικες δημοσκοπησεις των 1000 ατομων δειγμα. Ενω οι 25000 ατομων που φωναζουν συντονισμενα το 'αγαπιεσαι' για τον δρακουμελ Jr. περναει στα ψιλα. Οτι να ναι εισαι τυπε. Οπως κι αυτο που δηλωνεις ως κυρια ασχολια
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Αλεξανδρε δοξα το θεο που εχουμε νδ και οχι συριζα
Και απο 450€ ενοικιο πληρωνω 780
Γεμιζα το αυτ/το με 80€ ενω τωρα με 130
Εδινα 600€ για σουπερ μαρκετ και κρεοπωλειο ενω τωρα θελω 1000 και επειδη δεν τα εχω εκοψα κιμα,μοσχαρι,αρνι και τρωω κοτοπουλο και χοιρινο.
Δοξα το θεο που οι καθηγητες και δασκαλοι των 800€ μενουν σε κοντεηνερ και πλυσταρια σε ολη την ελλαδα και οχι μονο στα νησια.
Δοξα το θεο που πεθαναν οι μισοι στη πανδημια εκτος μεθ,οι υπολοιπες μισες ειχαν διευθυντη δερματολογους αγγειολογους και ορθοπεδικους.
Θα μπορουσα να γραφω ως το βραδυ και να δοξαζω το θεο για τα καλα που εφερε η διακυβερνηση της νεας δημοκρατιας.
Βεβαια καποιους συμπολιτες μας δεν τους αγγιξαν ολα αυτα ή τους χαιδεψε απλα τ αρχιδια.Προφανως ανηκεις σε αυτους και να σαι καλα το χαιρομαι ειλικρινα.Αν ειχα επιχειρηση και με ειχε γαμησει η επιθεωρηση εργασιας για αδηλωτη εργασια ενω τωρα εχει καταργηθει,το εργασιακο εγινε λαστιχο και αλλα πολλα φυσικα θα δοξαζα τη νδ οπως η δερματολογος μου.
Τελικα η συμφωνια των Πρεσπων ειναι καλη;;Γιατι εγω βλεπω μια χαρα την παει τρενο η νδ η οποια εστεισε λαικα δικαστηρια για να μαζεψει τη χρυση αυγη και κατεβαινε στους δρομους;;Νιωθει περηφανος ο μεσος δεξιος που καυχιεται οτι ναι πιο πατριωτης απο εμενα οταν τα τουρκικα εκαναν μηνες ερευνες στα χωρικα μας υδατα και εμεις λεγαμε οτι βαζουμε μουσικη για να τους ενοχλησουμε;;
Νιωθει περηφανος ο δεξιος πατριωτης οταν η νδ εχει ατυπα υπογραψει και αφοπλισει τα νησια απο στρατιωτικα οπλα οποτε εχει συμβαλει στην αποστρατικοποιηση τους;;
Σορυ για το σεντονι αλλα καπου ωπα,συνεχιστε τωρα να μας λετε για κατσαπλιαδες αριστερους που συμαζεψαν τα οικομικα του κρατους και εκοψαν τη μασα σε πολλους.
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom