Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Ούτε τις μαϊμούδες από την κωλοτρυπίδα σου δεν είσαι σε θέση να ξετρυπώσεις ρε χαζοβιόλη.

Ξεκίνα την θεραπεία που σου συνέστησα προ ημερών πριν γίνω και κλώνος του tramountana.


Screenshot_6.jpg
ΤΙΜΗΜΕΝΕ ΠΟΛΥΚΛΩΝΕ στα γονατα και ρουφα, οπως ξερεις :pipa1::cum:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ούτε τις μαϊμούδες από την κωλοτρυπίδα σου δεν είσαι σε θέση να ξετρυπώσεις ρε χαζοβιόλη.

Ξεκίνα την θεραπεία που σου συνέστησα προ ημερών πριν γίνω και κλώνος του tramountana.


Screenshot_6.jpg







Αλλάζεις προφίλ για να απαντήσεις στον εαυτό σου ρε γελοίο υποκείμενο;

Πονάτε ρε συριζέικες λούγκρες επειδή γράφοντα αλήθειες;
Αυτά τα γράφεις ως κλώνος του @.Dod0s ή του Phantom?

Για να ξέρω αν πρέπει να σε γράψω στον πουτσο μου ή στ αρχιδια μου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Γιατί, δε βάζεις μωρή κουράδα;;;

Επίσης, πες μας οτι αυτές οι τρείς περιπτώσεις ΔΕΝ ήταν πρώτη κατοικία. Αίντε βλαμμένε.


Έτσι ασάλιωτα να του το βάζεις αυτουνού του αυτιστικού του Tony, έτσι είναι μαθημένος!


Υ.Γ. Θυμάσαι που πριν 2 χρόνια τα νούμερα έγραφαν πως είμαι δικό σου κλώνος; :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Για να ξέρω αν πρέπει να σε γράψω στον πουτσο μου ή στ αρχιδια μου.


Τα ξαναέγραψες αυτά ρε βρωμύλε, άλλες λέξεις δεν ξέρεις; :vomit:

Αλλά μάλλον το γράφεις για να το πιστέψεις ότι έχεις. Άντε ξέχασες να κάνεις like στον κλώνο σου από πάνω, βάλε ένα μπας και πάρεις τα πάνω σου γατί από ότι είδα σε ξεκώλιασαν στις τελευταίες 5 σελίδες! :zfuck:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.618
Κριτικές
3
Like
11.191
Πόντοι
3.936
Ρε τύποι...τι λογική υπάρχει σε αυτά που λέτε? Νομίζετε ότι την έκαναν έξωση επειδή είναι αριστερή?
Όχι. Απλά επειδή είναι αυτή που είναι το μάθαμε. Πόσοι άνθρωποι έζησαν η θα ζήσουν αυτές τις στιγμές και δεν θα μάθουμε τπτ.

Αλήθεια ο ΣΚΑΪ η κάποιο ΜΜΕ το έδειξε??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι ασάλιωτα να του το βάζεις αυτουνού του αυτιστικού του Tony, έτσι είναι μαθημένος!


Υ.Γ. Θυμάσαι που πριν 2 χρόνια τα νούμερα έγραφαν πως είμαι δικό σου κλώνος; :2funny:
Οποίου κλώνος κ να είσαι το ίδιο μαλάκας παραμένεις. Το θέμα κλώνος είναι καθαρά δημογραφικό. Εάν υπάρχουν και άλλοι σαν εσένα ή όχι.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Και άλλοι έχουν υπάρξει προδότες, ανθέλληνες, τουρκόφιλοι, αλλά μόνο ο Συριζογκέμπελς κολλητός του Πολάκη, του Tony και των κλώνων του το θεωρούν επίτευγμα.


Screenshot_4.jpg
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τα ξαναέγραψες αυτά ρε βρωμύλε, άλλες λέξεις δεν ξέρεις; :vomit:

Αλλά μάλλον το γράφεις για να το πιστέψεις ότι έχεις. Άντε ξέχασες να κάνεις like στον κλώνο σου από πάνω, βάλε ένα μπας και πάρεις τα πάνω σου γατί από ότι είδα σε ξεκώλιασαν στις τελευταίες 5 σελίδες! :zfuck:
Αυτά τα γράφεις ως κλώνος του @.Dod0s ή του Phantom?

Για να ξέρω αν πρέπει να σε γράψω στον πουτσο μου ή στ αρχιδια μου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Αυτά τα γράφεις ως κλώνος του @.Dod0s ή του Phantom?

Για να ξέρω αν πρέπει να σε γράψω στον πουτσο μου ή στ αρχιδια μου.


Σήμερα γράφω ως κλώνος του Άδωνι που σας πάει πίπα-κώλο! :alivedick:


12_n.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.052
Πόντοι
27.261
Άντε γύρνα στο τσαντίρι σου ρε τουρκόγυφτε.
τραβα πεσε για υπνο μωρη στραβωπατημενη κουραδα.
σε περιμενει ο ουκρανοπακης σου για αγκαλιτσες και να του δωσεις την εισπραξη της ημερας.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Εν τω μεταξυ, να τα δουμε λιγο τα πραγματα. Διαβαζω οτι το χρεος ηταν 30.000 ευρω απο πιστωτικη καρτα. Με τοκους και εξοδα και λοιπές μαλακιες. Το σπιτι πλειστηριαστηκε απο το Μαρτη. Αρα την περιμενε ο νεος ιδιοκτητης και 8 μηνες, ενω εχει δωσει τα ωραια του λεφτα. Και προφανως εχει δωσει περισσότερα απο 30.000 για ενα διαμερισμα, και το περισσευμα το εχει παρει η κυρια. Αλλά πού να γραφτούν αυτα, μονο στο συναισθημα παμε, η καημενη χαμηλοσυνταξιουχος που την ξεσπιτωνει ο αναλγητος Κουλης. Να ειμαστε πανω απο 10 χρονων ε?
Επειδή δεν ξέρω, μπορείς να μου εξηγήσεις ποιος είναι ο καινούριος ιδιοκτήτης που έχει δώσει ήδη και λεφτά και θα πάρει και τη διαφορά η κυρία ???!!!!!
ενώ η περίπτωση είναι αποβολή και εγκατάσταση τράπεζας
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
Δεν είχε λεφτά,καλώς το έχασε.

Δε θα πληρώνω εγώ τα σπίτια όσων πήγαν και χρεώθηκαν.

Το μόνο το οποίο σηκώνει συζήτηση είναι κάποιοι όροι τραπεζών που είναι όντως ληστρικοί
Μπορείς να μας εξηγήσεις πως πληρώνεις εσύ, αν όχι όλα τα δανειοδοτηθέντα σπίτια, τουλάχιστον τα κατασχεμένα ?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.618
Κριτικές
3
Like
11.191
Πόντοι
3.936
Μπορείς να μας εξηγήσεις πως πληρώνεις εσύ, αν όχι όλα τα δανειοδοτηθέντα σπίτια, τουλάχιστον τα κατασχεμένα ?
Επειδή δεν θα σου απαντήσει...θα σου πω τι πιστεύει. Πληρώνει ανακεφαλοποιησει τραπεζών. Απλά δεν ξέρει ότι τα λεφτά αυτά πάνε στους Πατσηδες και στα κόμματα και όχι προφανώς σε ανθρώπους όπως η Κυρία που την πέταξαν έξω στο δρόμο στην κυριολεξία. Εγώ πάλι ρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση...τα 30.000 πως προέκυψαν. Πως έφτασε σε σημείο να μην μπορεί να πληρώσει κ να χάσει το σπίτι της??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom