Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.353
Κριτικές
1
Like
35.417
Πόντοι
6.256
Α και μην το ξεχασω. Προ ολιγου εκδοθηκε η αποφαση για την Ζιμενς απο το δικαστηριο. Ολοι αθωοι. Δεν υπηρξε κανενα σκανδαλο. Απο αυριο ο Χριστοφορακος μπορει να βρισκεται στην Ελλαδα λευκος σαν περιστερακι.
Και δε θα υπαρχουν πια σκιες για την οικογενεια.

Στηριζουμε ελληνικη δικαιοσύνη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.055
Πόντοι
27.261
@papaphilips . Μην ξεχάσεις να ζητήσεις κ συγνώμη
το εχω βαλει στo to do list :angel:
308195639_10160536774277915_2839701219252295835_n.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.055
Πόντοι
27.261
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.143
Πόντοι
3.936
εγω στο ειπα καπου το ειχα δει, αλλα δε μπορω να βρω το γαμημενο το ποστ να κλαψουμε :2funny:
Από την στιγμή που ψήφισε κ φώναζε υπέρ ΓΑΠ και εάν θυμάμαι καλά κάπου το πήρε το μάτι μου..ο πατέρας του ψήφισε Χ.Α λόγο Σαμαρά όλα είναι πιθανά
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.055
Πόντοι
27.261
Από την στιγμή που ψήφισε κ φώναζε υπέρ ΓΑΠ και εάν θυμάμαι καλά κάπου το πήρε το μάτι μου..ο πατέρας του ψήφισε Χ.Α λόγο Σαμαρά όλα είναι πιθανά
αυτο με τον γιωργακη του το πασαρα στη μαπα περυσι, οταν γλενταγα τον ΠΙΝΑΤ και το γυρισε στον καρσιλαμα μετα :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.143
Πόντοι
3.936
αυτο με τον γιωργακη του το πασαρα στη μαπα περυσι, οταν γλενταγα τον ΠΙΝΑΤ και το γυρισε στον καρσιλαμα μετα :2funny:
Θα τον κάνω να ψηφίσει Σύριζα. Το έχω βάλει σκοπό από χθες...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Αξιοσημείωτο που ενώ χρεωκοπησε η χώρα δεν βγήκε μια κυβέρνηση να κάνει μια επιστημονική μελέτη με ψυχολόγους κοινωνιολόγους( διότι φαληρισαμε κ κοινωνικά) οικονομολόγους, business economic και να πει ...οι κύριοι λόγοι είναι
1) αυτό με υπαιτιότητα 20%
2) το άλλο υπαιτιότητα 15%
3 ) τάδε με υπαιτιότητα 10%
Όπως κάνουν οι επιχειρήσεις όταν θέλουν να δουν τα λάθη τους κ να κανουν reset
Ώστε να ξεκινήσουμε να διορθώνουμε σε αυτά που έπρεπε κ να δίναμε βάσει σαν κράτος στις ανάγκες για αλλαγές κ όχι να μας υποχρέωναν οι δανειστές με τυφλές λύσεις ..
Ναι και τι θα αλλαζε; Αν και αυτα ειναι αστεια, οποιος ηθελε και καταλαβαινε ηξερε οτι η χρεωκοπια ειναι θεμα χρονου, τι σε κανει να πιστευεις οτι ο μεσος μαλακας Ελληνας θα αποδεχοταν τα αιτια και ακομα περισσοτερο το μεριδιο της ευθυνης του;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Ναι και τι θα αλλαζε; Αν και αυτα ειναι αστεια, οποιος ηθελε και καταλαβαινε ηξερε οτι η χρεωκοπια ειναι θεμα χρονου, τι σε κανει να πιστευεις οτι ο μεσος μαλακας Ελληνας θα αποδεχοταν τα αιτια και ακομα περισσοτερο το μεριδιο της ευθυνης του;
Για να μη μου το παίζουν κάποιοι δημ υπάλληλοι θυμάτα:grin::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Για να μη μου το παίζουν κάποιοι δημ υπάλληλοι θυμάτα:grin::confused:
Και οσοι ροκανισαν εσπα και αν ανηφορισεις ανατολικη μακεδονια και θρακη θα συναντησεις απειρες τρυπες που δεν επεσαν ουτε τα «καθαρα» πριν τα θεμελια «μεγαλων χρηματοδοτουμενων προτασεων εκβιομηχανισης», οι νιπληδες που δεν εκοψαν ουτε ενα τιμολογιο σε περιοδο εικοσαετιας, καποιοι μεγαλοτσιφλικαδες που ροκανισαν επιδοτησεις και καποια στιγμη με το κτηματολογιο και τις δηλωσεις η Ελλαδα εμφανιστηκε μιαμιση φορα η εκταση της και ποσα αλλα…….
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.720
Κριτικές
183
Like
43.867
Πόντοι
21.896
Και οσοι ροκανισαν εσπα και αν ανηφορισεις ανατολικη μακεδονια και θρακη θα συναντησεις απειρες τρυπες που δεν επεσαν ουτε τα «καθαρα» πριν τα θεμελια «μεγαλων χρηματοδοτουμενων προτασεων εκβιομηχανισης», οι νιπληδες που δεν εκοψαν ουτε ενα τιμολογιο σε περιοδο εικοσαετιας, καποιοι μεγαλοτσιφλικαδες που ροκανισαν επιδοτησεις και καποια στιγμη με το κτηματολογιο και τις δηλωσεις η Ελλαδα εμφανιστηκε μιαμιση φορα η εκταση της και ποσα αλλα…….
Για αυτό λέω να γίνει μελέτη να δούμε που ήταν τα λάθη κ πόσο ποσοστό επί της ζημιάς είνσι υπαιυθυος ο καιρός κλάδος ώστε να διορθώσουν

Πολι στα τυφλά πηγαίνουμε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Για αυτό λέω να γίνει μελέτη να δούμε που ήταν τα λάθη κ πόσο ποσοστό επί της ζημιάς είνσι υπαιυθυος ο καιρός κλάδος ώστε να διορθώσουν

Πολι στα τυφλά πηγαίνουμε
Καθολου στα τυφλα. Οι λυσεις ειναι γνωστες, καποια πραγματα εχουν γινει ή πανε να γινουν, αν καποιος καταφερει να σπασει τα αυγα και στα δυσκολα τοτε ποιος μας πιανει.
Η νοοτροπια δεν αλλαζει ετσι ευκολα δυστυχως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom