Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.504
Κριτικές
36
Like
38.231
Πόντοι
19.795
Αριστερά παράσιτα που κάθε βράδυ βρέχουν το στρώμα τους, έχοντας ονειρώξεις με την Στάζι και την KGB, έχουν πάθει παροξυσμό επειδή έμαθαν ότι η Ελλάδα έχει μια ΕΥΠ που κάνει παρακολουθήσεις…
Το να θεωρείς το 73% του εγγεγραμμένου εκλογικού σώματος, άρα και του αντίστοιχου Ελληνικού λαού, που δεν γουστάρει να ψηφίζει Μητσοτάκη, αριστερά παράσιτα, θα πρέπει να το κοιτάξεις τυπε Λεκλερκ. Πάει να πει ότι ζεις σε μια χώρα παρασίτων. Μήπως να σταματήσει επιτέλους τις μαλακίες ο αρχηγός σου, για να σταματήσουμε να ασχολούμαστε;


Υ. Γ. Μια υπενθυμιση. Παλιότερα σου είχα κάνει κάποια λαικ, όταν ποσταριζες σωστά πράγματα. Με κορυφαίο βέβαια, το ποσταριμα σου στο νήμα του κορονοιου με την περιγραφή της απομόνωσης των ασθενών.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356


Εχω ξαναγράψει πολλάκις τι ψήφισα και αυτήν την στιγμή δεν ξέρω τι θα ψηφίσω.

Το να μου απαντάς χρησιμοποιώντας μια κτητική αντωνυμία απλά δείχνει ό,τι δεν είσαι απλός ηλίθιος αλλά έχεις και λοφίο.


Μια υπενθυμιση. Παλιότερα σου είχα κάνει κάποια λαικ, όταν ποσταριζες σωστά πράγματα. Με κορυφαίο βέβαια, το ποσταριμα σου στο νήμα του κορονοιου με την περιγραφή της απομόνωσης των ασθενών.


Το έχουμε συζητήσει αυτό.

Κι εγώ σε νόμιζα ok τύπο απλά ουδέτερο.

Μέχρι που έπεσαν οι μάσκες και αποδείχτηκες κρυφοαριστερή πουρδή.



Μήπως να σταματήσει επιτέλους τις μαλακίες ο αρχηγός σου, για να σταματήσουμε να ασχολούμαστε;


Μπορείτε να θεωρείτε ό,τι όλα τα κάνει λάθος, είναι δικαίωμά σας, αλλά εγώ που δεν έχω υπάρξει ψηφοφόρος του, λέω πως απλά φαίνεστε γελοίοι ψάχνοντας θέματα να κάνετε αστεία αντιπολίτευση.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εννοείς ότι η κυβέρνηση έβαλε σε προτεραιότητα τα κομματικά συμφέροντα και το πολιτικό κόστος έναντι της εθνικής ασφαλείας και του εθνικού συμφέροντος και έθεσε σε δημόσιο κίνδυνο ευαίσθητες πληροφορίες για να μη κινδυνεύσουν οι θεσούλες και ο μισθουλακος τους?????

Και αυτό δεν είναι εθνική προδοσία? Ρε πάτε καλά ορισμένοι?




Έχεις χάσει επαφή με την πραγματικότητα.

Απάντησα καθαρά, μην τα αναλύεις όπως σε βολεύουν.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Εχω ξαναγράψει πολλάκις τι ψήφισα και αυτήν την στιγμή δεν ξέρω τι θα ψηφίσω.

Το να μου απαντάς χρησιμοποιώντας μια κτητική αντωνυμία απλά δείχνει ό,τι δεν είσαι απλός ηλίθιος αλλά έχεις και λοφίο.





Το έχουμε συζητήσει αυτό.

Κι εγώ σε νόμιζα ok τύπο απλά ουδέτερο.

Μέχρι που έπεσαν οι μάσκες και αποδείχτηκες κρυφοαριστερή πουρδή.






Μπορείτε να θεωρείτε ό,τι όλα τα κάνει λάθος, είναι δικαίωμά σας, αλλά εγώ που δεν έχω υπάρξει ψηφοφόρος του, λέω πως απλά φαίνεστε γελοίοι ψάχνοντας θέματα να κάνετε αστεία αντιπολίτευση.
Px εσυ μωρη πουσταρα;

Πόσταρε καμμια αποδειξη καυσιμων ρε ναυάγιο…
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Πηρες επιδομα απ την μη αριστερή κυβερνηση,που δεν εδωσε ποτε η αριστερα ;


Μπα…τζίφος… μόνο στους δικούς τους δίνουν…


Screenshot_23.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.504
Κριτικές
36
Like
38.231
Πόντοι
19.795
Εχω ξαναγράψει πολλάκις τι ψήφισα και αυτήν την στιγμή δεν ξέρω τι θα ψηφίσω.

Το να μου απαντάς χρησιμοποιώντας μια κτητική αντωνυμία απλά δείχνει ό,τι δεν είσαι απλός ηλίθιος αλλά έχεις και λοφίο.





Το έχουμε συζητήσει αυτό.

Κι εγώ σε νόμιζα ok τύπο απλά ουδέτερο.

Μέχρι που έπεσαν οι μάσκες και αποδείχτηκες κρυφοαριστερή πουρδή.






Μπορείτε να θεωρείτε ό,τι όλα τα κάνει λάθος, είναι δικαίωμά σας, αλλά εγώ που δεν έχω υπάρξει ψηφοφόρος του, λέω πως απλά φαίνεστε γελοίοι ψάχνοντας θέματα να κάνετε αστεία αντιπολίτευση.
Oι χαρακτηρισμοι σου "παρασιτο" και "πορδη" δεν με αγγιζουν και στους επιστρεφω. Ποσο παρασιτο μπορει να ειναι ενας ανθρωπος στην ηλικια μου, που εχει 2 φυσικα μαγαζια και 2 ιντερνετικα, δουλευει το καλοκαιρι 7 μηνες καθημερινες και σαββατοκυριακα απο 13,5 ωρες την ημερα και το χειμωνα 8ωρα και τσονταρει 70-80 χιλιαρικα το χρονο, τα τελευταια 12 χρονια, στα δημοσια ταμεια.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Oι χαρακτηρισμοι σου "παρασιτο" και "πορδη" δεν με αγγιζουν και στους επιστρεφω. Ποσο παρασιτο μπορει να ειναι ενας ανθρωπος στην ηλικια μου, που εχει 2 φυσικα μαγαζια και 2 ιντερνετικα, δουλευει το καλοκαιρι 7 μηνες καθημερινες και σαββατοκυριακα απο 13,5 ωρες την ημερα και το χειμωνα 8ωρα και τσονταρει 70-80 χιλιαρικα το χρονο, τα τελευταια 12 χρονια, στα δημοσια ταμεια.
Βρισκονται σε παραλήρημα τα παράσιτα και βλέπουνε συνεχως εφιάλτες…

Οποιος χεν γλύφει το ιδιο καλα οπως εκείνοι ειναι εχθροί τους αυτομάτως…
 

ANEFELOS

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
783
Πόντοι
81
Εικόνα του Κούλη μετά το τελευταίο διάγγελμα....Εκφράζει τέλεια την ψυχολογία του Happy Traveller χιλιοτραγουδισμένου Πρωθυπουργού μας....
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΑΓΓΕΛΜΑ.jpg
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.241
Πόντοι
3.936
Oι χαρακτηρισμοι σου "παρασιτο" και "πορδη" δεν με αγγιζουν και στους επιστρεφω. Ποσο παρασιτο μπορει να ειναι ενας ανθρωπος στην ηλικια μου, που εχει 2 φυσικα μαγαζια και 2 ιντερνετικα, δουλευει το καλοκαιρι 7 μηνες καθημερινες και σαββατοκυριακα απο 13,5 ωρες την ημερα και το χειμωνα 8ωρα και τσονταρει 70-80 χιλιαρικα το χρονο, τα τελευταια 12 χρονια, στα δημοσια ταμεια.
Chill Leopard GIF
Out Of Office Summer GIF by Merge Mansion
Homer Simpson Reaction GIF
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.670
Like
20.455
Πόντοι
6.056
Oι χαρακτηρισμοι σου "παρασιτο" και "πορδη" δεν με αγγιζουν και στους επιστρεφω. Ποσο παρασιτο μπορει να ειναι ενας ανθρωπος στην ηλικια μου, που εχει 2 φυσικα μαγαζια και 2 ιντερνετικα, δουλευει το καλοκαιρι 7 μηνες καθημερινες και σαββατοκυριακα απο 13,5 ωρες την ημερα και το χειμωνα 8ωρα και τσονταρει 70-80 χιλιαρικα το χρονο, τα τελευταια 12 χρονια, στα δημοσια ταμεια.
Τωρα καταλαβα γιατι θελει να σας κληρονομησει ο Τρουμπ:coffee::confused::confused::confused::hi:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Όσο συνεχίζεις να το αγνοείς εγώ θα το αναφέρω...εάν όλα έγιναν νόμιμα γιατί ζήτησε συγνώμη και γιατί παραίτηση 2 κολλητούς του.

Έψαξα να βρω προηγούμενα

Το Σεπτέμβριο του 2008 με πρωθυπουργό τον Κώστα Καραμανλή παραιτήθηκε ο Βουλγαράκης από υπουργός
Η παραίτηση έγινε δεκτή
Ο Βουλγαράκης κατηγορείτο από την αντιπολίτευση ότι είχε συμμετοχή σε offshore
Που μέχρι τότε δεν ήταν παράνομο
Και άλλαξε ο νόμος από τότε

Και για μη δήλωση στο πόθεν έσχες

Στη δίκη που έγινε ΑΘΩΩΘΗΚΕ

Επίσης παραιτήθηκε ο υπουργός Ρουσόπουλος γιατί είχε κατηγορηθεί για το σκάνδαλο του Βατοπεδίου

Καμία από τις ανακριτικές επιτροπές που έγιναν μετά δεν τον παρέπεμψε για το σκάνδαλο του Βατοπεδίου

Στη δίκη που έγινε κατηγορούμενοι ήταν μη πολιτικοί γιατί για άλλους τέσσερις υπουργούς που παρέπεμψε η δεύτερη ανακριτική επιτροπή του ΠΑΣΟΚ το αδίκημα έιχε παραγραφεί
Που αθωώθηκαν όλοι

Και τότε ο Ρουσόπουλος επέστρεψε στη Νέα Δημοκρατία

Δύο παραιτήσεις λοιπών υπουργών
Καμιά καταδίκη

Επιπρόσθετα ο μακαρίτης διευθυντής του πολιτικού του γραφείου Άγγελου του Κωστα Καραμανλή κατηγορήθηκε και αυτός για το Βατοπέδι παραιτήθηκε και μετά απηλλάγη με βούλευμα

Παραιτήσεις λοιπόν δεν σημαίνει υποχρεωτικά παρανομία όπως θέλεις να πιστεύεις

Αναλυτικά

 
Τελευταία τροποποίηση:

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Εχω ξαναγράψει πολλάκις τι ψήφισα και αυτήν την στιγμή δεν ξέρω τι θα ψηφίσω.

Το να μου απαντάς χρησιμοποιώντας μια κτητική αντωνυμία απλά δείχνει ό,τι δεν είσαι απλός ηλίθιος αλλά έχεις και λοφίο.





Το έχουμε συζητήσει αυτό.

Κι εγώ σε νόμιζα ok τύπο απλά ουδέτερο.

Μέχρι που έπεσαν οι μάσκες και αποδείχτηκες κρυφοαριστερή πουρδή.






Μπορείτε να θεωρείτε ό,τι όλα τα κάνει λάθος, είναι δικαίωμά σας, αλλά εγώ που δεν έχω υπάρξει ψηφοφόρος του, λέω πως απλά φαίνεστε γελοίοι ψάχνοντας θέματα να κάνετε αστεία αντιπολίτευση.
Εδω εισαι φαουλ τυπε, ο κωλο-γερος ειναι Κυριος, δεν εχει καμια σχεση με ολα τα υπολοιπα παρασιτα που ψαχνουν αφορμη να κραξουν την κυβερνηση επειδη ειναι οι ιδιοι ναυαγια της ζωης.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Τωρα καταλαβα γιατι θελει να σας κληρονομησει ο Τρουμπ:coffee::confused::confused::confused::hi:
Εγω θελω να κληρονομησω τους απεριοριστους ποντους μαιλς εντ μπονους απο τα ταξιδια στην Απω Ανατολη και το καρνε του με τα σχιστοματικα κορασιδια. :confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.880
Κριτικές
184
Like
44.176
Πόντοι
21.896
Εδω εισαι φαουλ τυπε, ο κωλο-γερος ειναι Κυριος, δεν εχει καμια σχεση με ολα τα υπολοιπα παρασιτα που ψαχνουν αφορμη να κραξουν την κυβερνηση επειδη ειναι οι ιδιοι ναυαγια της ζωης.
Εσύ ότι κ να λες ...εμας τους κραχτες του Κούλη μάς λείπει ο μπαρμπαπηδουλας:cry:


Φέρτε τον πισω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Εσύ ότι κ να λες ...εμας τους κραχτες του Κούλη μάς λείπει ο μπαρμπαπηδουλας:cry:


Φέρτε τον πισω
Το σαι ειναι το μονο μερος οπου οι δεξιοι ενας ενας παιρνουν την θεση π τους αξιζει…

Ban..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.748
Κριτικές
6
Like
11.205
Πόντοι
3.936
Εδώ είμαι αλλά απαντάω άμα υπάρχει κάτι ενδιαφέρον όπως αυτό που έγραψε ο σαουλ
που απάντησα
Κατά τα άλλα οι μπαταρίες δεν τελειώνουν ποτέ γιατί είναι το ενσωματωμένο μικρόφωνο στο τηλέφωνο λογισμικό
 

Συνημμένα

  • discord-mod-discord.gif
    discord-mod-discord.gif
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 22

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.748
Κριτικές
6
Like
11.205
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • ede6abe898a8842d129efddbae5fba00.jpg
    ede6abe898a8842d129efddbae5fba00.jpg
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom