Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
άσχετα όλα αυτά με μένα.
έχω γράψει 10 πράματα.
με αρχή, μέση και τέλος, με αιτιολόγηση και συμπεράσματα.
ή συμφωνείς μαζί μου ή τα αποδομείς με επιχειρήματα.
όλα τα άλλα είναι λόγια να αγαπιόμαστε...
Κ αν έγραφες αλλα πράγματα το 2015 για την Κριμαία με αλλο προφίλ τότε ;;;; Με κάνεις να πιστεύω ότι απλά τυφλά ακολουθείς τον κουλη δίχως γνώμη ....για αυτό λέω ότι με κλωνοπροφιλ δεν υπάρχει λόγος σοβαρής συζήτησης ......
Αδικείται η συζητηση
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846
Κ αν έγραφες αλλα πράγματα το 2015 για την Κριμαία με αλλο προφίλ τότε ;;;; Με κάνεις να πιστεύω ότι απλά τυφλά ακολουθείς τον κουλη δίχως γνώμη ....για αυτό λέω ότι με κλωνοπροφιλ δεν υπάρχει λόγος σοβαρής συζήτησης ......
Αδικείται η συζητηση
ρε βολκάνε ότι κι αν έγραφα αυτό θα έκανε απλά ΕΜΕΝΑ μαλάκα κι αναξιόπιστο.
ΔΕΝ θα άλΛαζε όμως σε κάτι την αξία ή μη του τωρινού σχόλιού μου...επί του οποίου ΈΧΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΚΑΤΙ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Κ αν έγραφες αλλα πράγματα το 2015 για την Κριμαία με αλλο προφίλ τότε ;;;; Με κάνεις να πιστεύω ότι απλά τυφλά ακολουθείς τον κουλη δίχως γνώμη ....για αυτό λέω ότι με κλωνοπροφιλ δεν υπάρχει λόγος σοβαρής συζήτησης ......
Αδικείται η συζητηση
και εμενα για john100 μου κανει, ενεκα φωτογραφειωνε.
κατι τετοιες ποσταριζε αραια και που στο ντιλιτ θρεντ, φωτος απο γυναικες μας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
Ήμουν αυτός που εκθείασα το Περράκη κ το έργο του καθώς ..
Το θέμα είναι ούτε οι του Κούλη έχουν ποτέ γράψει κάτι για τα λάθη του ...άρα είναι πολιτικός τρολ
Γιατι, ποιος προλαβαινει οταν τα τρολ φωναζουν σαν τενεκεδες ξεγανωτοι ακομα και αν κλασει ο κουλης; Βλεπεις πουθενα εσυ πεδιο για φυσιολογικο διαλογο;

Για πιερακκακη σου το πιστωνω οπως και καποιους αλλους. Δεν παυει ομως να ειναι και αυτος επιλογη Κουλη, οπως και το εργο του. Αλλα φυσικα τα τρολ το μονο που γραφουν ειναι πως ο πιερακκακκης ειναι πρωην πασοκος.

Αχταρμας.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846
και εμενα για john100 μου κανει, ενεκα φωτογραφειωνε.
κατι τετοιες ποσταριζε αραια και που στο ντιλιτ θρεντ, φωτος απο γυναιακες μας.
Από το πούσι που είχε πει κάποιος και κάτι άλλα περίεργα που άκουσα καλύτερα...:confused:
τες πα κάποια στιγμή θα λάμψει η αλήθεια (ξέρω...στ΄'αρχίδια σας :grin: )
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
ρε βολκάνε ότι κι αν έγραφα αυτό θα έκανε απλά ΕΜΕΝΑ μαλάκα κι αναξιόπιστο.
ΔΕΝ θα άλΛαζε όμως σε κάτι την αξία ή μη του τωρινού σχόλιού μου...επί του οποίου ΈΧΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΚΑΤΙ?
Κ αν έλεγες με το παλιό προφίλ το 2015 υπέρ του Πούτιν;; Κ τώρα λόγω Μητσοτάκη κατά....

που το ξέρω εγώ αυτό έχοντας μπροστά μου έναν κλώνο που αλλά έλεγε τότε κ αλλά τώρα....... .......χάνει την ουσία των πιστεύω σου τώρα αν έλεγες άλλα πράγματα το 2015

Αυτό που με θλίβει είναι ότι το 2015 δεν έβγαλαν γκιχ όλα τα παιδιά του Κούλη κ ξαφνικά ενδιαφέρθηκαν μετά από εφτά χρόνια λόγω κουλη
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846
Κ αν έλεγες με το παλιό προφίλ το 2015 υπέρ του Πούτιν;; Κ τώρα λόγω Μητσοτάκη κατά....

που το ξέρω εγώ αυτό έχοντας μπροστά μου έναν κλώνο που αλλά έλεγε τότε κ αλλά τώρα....... .......χάνει την ουσία των πιστεύω σου τώρα αν έλεγες άλλα πράγματα το 2015

Αυτό που με θλίβει είναι ότι το 2015 δεν έβγαλαν γκιχ όλα τα παιδιά του Κούλη κ ξαφνικά ενδιαφέρθηκαν μετά από εφτά χρόνια λόγω κουλη
πάλι τα ίδια
σου απάντησα...
ρε βολκάνε ότι κι αν έγραφα αυτό θα έκανε απλά ΕΜΕΝΑ μαλάκα κι αναξιόπιστο.
ΔΕΝ θα άλΛαζε όμως σε κάτι την αξία ή μη του τωρινού σχόλιού μου...επί του οποίου ΈΧΕΙς ΝΑ ΠΕΙς ΚΑΤΙ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
Γιατι, ποιος προλαβαινει οταν τα τρολ φωναζουν σαν τενεκεδες ξεγανωτοι ακομα και αν κλασει ο κουλης; Βλεπεις πουθενα εσυ πεδιο για φυσιολογικο διαλογο;

Για πιερακκακη σου το πιστωνω οπως και καποιους αλλους. Δεν παυει ομως να ειναι και αυτος επιλογη Κουλη, οπως και το εργο του. Αλλα φυσικα τα τρολ το μονο που γραφουν ειναι πως ο πιερακκακκης ειναι πρωην πασοκος.

Αχταρμας.
Γενικά όπως κατηγορείτε το ΣΥΡΙΖΑ με τις πεντακόσιες συνιστώσες έτσι κ είναι εντελώς διαφορετική δεξιά των μητσοτακικων που συνήθως είναι οι νοτιοελλαδιτες με την κλασσική λαϊκή δεξιά της Νέας Δημοκρατίας που κυνηγά εδώ κ μερικά χρόνια ο Μητσοτάκης χτυπώντας του κλασσικούς καραμανλικους ( εννοώ του παλιού Καραμανλή )
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
και εμενα για john100 μου κανει, ενεκα φωτογραφειωνε.
κατι τετοιες ποσταριζε αραια και που στο ντιλιτ θρεντ, φωτος απο γυναικες μας.
Εμένα μού λείπει ο μπαρμπαπηδουλας ομως:smiling-face-with-heart-eyes::confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
Από το πούσι που είχε πει κάποιος και κάτι άλλα περίεργα που άκουσα καλύτερα...:confused:
τες πα κάποια στιγμή θα λάμψει η αλήθεια (ξέρω...στ΄'αρχίδια σας :grin: )
πουσυ με τιποτα.
ελα μην κρυβεσαι αλλο, πανε τσαμπα και οι τοσες κριτικες που ειχες :undecided:
η φωτο μπαγκραουντ σε προδωσε :eyebrows:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846
πουσυ με τιποτα.
ελα μην κρυβεσαι αλλο, πανε τσαμπα και οι τοσες κριτικες που ειχες :undecided:
η φωτο μπαγκραουντ σε προδωσε :eyebrows:
γκουάτ? μπαααααα....
(να την αλλάξω τότε ρε παιδιά...είχα κι άλλες γκόμενες να βάλω :confused: )
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.082
Πόντοι
27.261
γκουάτ? μπαααααα....
(να την αλλάξω τότε ρε παιδιά...είχα κι άλλες γκόμενες να βάλω :confused: )
εισαι τυχερουλης, γατι οπως ειπα εγινε ντιλιτ το θρεντακι :mati:
θα σου πετουσα τη μπαγκραουντ φωτο σε ποσταρισμα σου τοτενες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
Γενικά όπως κατηγορείτε το ΣΥΡΙΖΑ με τις πεντακόσιες συνιστώσες έτσι κ είναι εντελώς διαφορετική δεξιά των μητσοτακικων που συνήθως είναι οι νοτιοελλαδιτες με την κλασσική λαϊκή δεξιά της Νέας Δημοκρατίας που κυνηγά εδώ κ μερικά χρόνια ο Μητσοτάκης χτυπώντας του κλασσικούς καραμανλικους ( εννοώ του παλιού Καραμανλή )
Καλα αυτα αλλα εδω μιλαμε για διαφορες ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ παραταξης και ενος μορφωματος που ΑΠΟΔΕΙΧΘΗ ανικανο για οτιδηποτε και συντομα θα καταληξει εκει που του αξιζει.
Μας αφηνει παγερα αδιαφορους το τι συμβαινει με μητσοτακικους/καραμανλικους/σαμαρικους εφοσων υπαρχει στοιχειωδως σοβαρη διακυβερνηση.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
Καλα αυτα αλλα εδω μιλαμε για διαφορες ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ παραταξης και ενος μορφωματος που ΑΠΟΔΕΙΧΘΗ ανικανο για οτιδηποτε και συντομα θα καταληξει εκει που του αξιζει.
Μας αφηνει παγερα αδιαφορους το τι συμβαινει με μητσοτακικους/καραμανλικους/σαμαρικους εφοσων υπαρχει στοιχειωδως σοβαρη διακυβερνηση.
Ο μεγάλος πονοκέφαλος είναι αυτός όμως του Κούλη .....από το 2019.εχει εξαπόλυση κυνηγητό στα μέλη ,συντονιστές ,αρχηγούς ΟΝΝΕΔ κ συνδικαλιστές με καραμανλικη (ιδεολογία)
Ήξερε ότι θα ξαναβγεί το 2023 κ σαν Καίσαρας καρατομουσε τους γύρω γύρω...
Στην ουσία πατάει πάνω στα παχιά λόγια του Τσίπρα κ στον αυτόματο ξέρει ότι θα ξαναβγεί ...βέβαια πολιτικά έχει εκτραπεί από τις αρχές της ΝΔ( παλιάς κλασσικής λαϊκής δεξιάς)
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.932
Like
11.642
Πόντοι
3.656

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.932
Like
11.642
Πόντοι
3.656
Ο Τζώνη ήταν πιστός στις ιδέες του ανεξαρτήτως αν ήταν λάθος ή όχι ..
Άλλα νούμερα κλεφτοκοταδες εδώ μέσα ,μάς προκαλούν γέλιο
μπορει να ηταν πιστος στην πασοκικη λερα,αλλα ηταν και ολιγον τι ξεπλενης βιαστων...μην το ξεχναμε αυτο!!!
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Ποια είναι τα λαθη του Κούλη αυτά τα 3 χρόνια ;κατά τη γνώμη σου
Αν έχει κάνει;
Είδα το μήνυμά σου είμαι στην παραλία και σκεφτόμουνα
Την απάντηση
Αν παρακολουθείς τα τελευταία τρία χρόνια έχω γράψει αρκετές φορές εναντίον αποφάσεων της κυβέρνησης υπουργών και του ίδιου του κ ουλή
Πολύ περισσότερες φορές βέβαια υπέρ

Αλλά και ο ίδιος ο Κούλης έχει ζητήσει δεν θυμάμαι πόσες φορές συγνώμη για λάθη που έχει κάνει

Θα προσθέσω κάτι που το έχω ξαναγράψει

Υπήρχε μία ταινία που ο dante ξέρει τον κανονικό της τίτλο δεν το θυμάμαι ακριβώς σαν τα παράπονά σας στον κύριο δήμαρχο

Σε ένα χωριό της Ιταλίας ήταν ένας πολύ διεφθαρμένος δήμαρχος

Ένα ν λοιπόν από το χωριό τον πείσανε να είναι υποψήφιος δήμαρχος στις επερχόμενες εκλογές
Υποσχέθηκε σταμάτημα της διαφθοράς αξιοκρατία και λοιπά και λοιπά

Όταν βγήκε τα εφαρμόσε πλήρως

Δηλαδή και στους συγγενείς του και σε αυτούς που ήτανε τελείως κολλητοί τους στην προεκλογική εκστρατεία έβαζε κλήσεις τους κυνήγαγε αν κάναν μικρό παρανομίες και λοιπά

Το χωριό ήταν ανάστατο

Σε δύο μήνες τον διώξαν και φέραν το διεφθαρμένο

Αυτό το έγραψε για να σου κάνω την ερώτηση

Έκανε λάθος αυτός που εφάρμοσε το νόμο παντού και αυτά που υποσχέθηκε προεκλογικά;

Τι σχέση έχει με αυτό που με ρώτησες

Ότι οι κυβερνήσεις όταν δρουν πρέπει να σκέφτονται και τις αντιδράσεις του κόσμου
Σωστό λάθος δύσκολο να πεις

Όταν λοιπόν κρίνουμε μία κυβέρνηση εκτός των άλλων πρέπει να σκεφτόμαστε και το παράδειγμα των ανωτέρω δημάρχων
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
Ο μεγάλος πονοκέφαλος είναι αυτός όμως του Κούλη .....από το 2019.εχει εξαπόλυση κυνηγητό στα μέλη ,συντονιστές ,αρχηγούς ΟΝΝΕΔ κ συνδικαλιστές με καραμανλικη (ιδεολογία)
Ήξερε ότι θα ξαναβγεί το 2023 κ σαν Καίσαρας καρατομουσε τους γύρω γύρω...
Στην ουσία πατάει πάνω στα παχιά λόγια του Τσίπρα κ στον αυτόματο ξέρει ότι θα ξαναβγεί ...βέβαια πολιτικά έχει εκτραπεί από τις αρχές της ΝΔ( παλιάς κλασσικής λαϊκής δεξιάς)
Δε μας αφορα τιποτα απ ολα αυτα, μας αφορα ποιος ειναι καταλληλοτερος για πρωθυπουργος και ποιο επιτελειο για διακυβερνηση. Τα υπολοιπα στα παπακια μας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.489
Κριτικές
2
Like
19.311
Πόντοι
3.656
Με πρόλαβες, πως θα παμε εκλογες χωρις τζωνυ64 ρε,
Δε γίνεται,
Ειμαι σιγουρος οτι του λειπει και του δικηγορου
εσυ να δεις πόσο θα του λείψεις αν μπαναριστείς !!:confused:

άστους να ξεπλυθούν απο το απρόσμενο "ξυνόγαλο" του ανδρουλάκη , είναι λούτσα σε απόγνωση:cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom