Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (11 μέλη και 42 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.113
Πόντοι
18.565
Δε χαλαρώνετε λιγο;
Θελετε να πεσει η κυβερνηση επειδη παρακολουθουσαν το τηλεφωνο του αρχηγου του κλεφτοπασοκ;
Σιγα τα ωά.
Μηπως νομιζετε πως υπαρχει πληθωρα ικανων πολιτικων για τη διαδοχη κουλη;.
Κουνια

Μηπως νομιζετε πως υπαρχει πληθωρα ικανων πολιτικων για τη διαδοχη κουλη;.
Κουνια που σας κουναγε, ειναι προγραμματισμενο να μεινει και αλλη τετραετια,
Φυσικά και δεν υπάρχει πληθώρα ικανών πολιτικών. Αυτό είναι πασιφανές.
Και φυσικά θα μείνει άλλη μια τετραετία, μέχρι να φτάσει και το τελευταίο ευρώ του πακέτου "ανάκαμψης" στα χέρια πού είναι προγραμματισμένο να φτάσει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.892
Πόντοι
5.506
ολο το φορουμ το γνωριζει αυτο ρε ναυαγε. τα γουστα τα δικα σου περιεχουν διατρηση της σουφρας σου απο εκδιδομενη αντε και απο κανα κουλη
Εγραψες κατι για μαναδες εμαθα; :coffee:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
ΡΟΜΠΑ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.676
Like
14.088
Πόντοι
3.656
Φυσικά και δεν υπάρχει πληθώρα ικανών πολιτικών. Αυτό είναι πασιφανές.
Και φυσικά θα μείνει άλλη μια τετραετία, μέχρι να φτάσει και το τελευταίο ευρώ του πακέτου "ανάκαμψης" στα χέρια πού είναι προγραμματισμένο να φτάσει.
Ακριβώς :thumbsup:

Και αν η μόνη ας εναλλακτική στη ζωή είναι οι ανύπαρκτοι και αστοιχείωτοι του ΣΥΡΙΖΑ καλύτερα να δέσουμε από τώρα μια πέτρα στο λαιμό μας μεταφορικά....όχι όμως πριν ρίξουμε πρώτα πιστόλι για την επόμενη τετραετία ΦΠΑ εισφορές και παρόχους :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.892
Πόντοι
5.506
Χορωδια οι βλαμμενοι (εξαιρειται ο κωλο-γερος που ειναι κυριος οπου τοποθετειται, χρονια τωρα).
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.231
Κριτικές
26
Like
11.221
Πόντοι
4.746
297803375_476362421161269_4262644771663309215_n.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.892
Πόντοι
5.506

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Να σας πω μια ιστοριουλα, γιατι πρεπει να τιμαμε τους δημοσιογραφους που ειναι αποκλεισμενοι απο τα καναλια
Μια φορα και εναν καιρο ηταν η Ντορα , δημαρχος Αθηναιων , υπουργος και προοριζοταν για αρχηγος της ΝΔ
Ξαφνικα ομως οι Αμερικανοι αντιληφθηκαν οτι υπηρχε ο Κουλης με φιλους Νικο Γεωργιαδη ( καταδικασμενο παιδοφιλο) και Λιγναδη, και σου λενε ΩΠΑ θα ελεγχουμε καλυτερα
Και ετσι σεμνα και ταπεινα προεκυψε το χαρισμα της σπουδαιοτερης βασης του πλανητη ( ΣΟΥΔΑ ) με αντιτιμο ελικοπτερα χαρταετους ( KAIOWA ) και τεθωρακισμενα κονσερβοκουτια ( Μ1113 )
Βεβαια προκυπτει το φιλοσοφικο ερωτημα . Θελουμε τον ΑΠΑΤΕΩΝΑ η τον ΑΣΧΕΤΟ. Η απαντηση ευκολη . Το ΑΠΑΤΕΩΝΑ γιατι αυτος μας αξιζει. Οι σωστοι Ελληνες φευγουν εξωτερικο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.113
Πόντοι
18.565
Χορωδια οι βλαμμενοι (εξαιρειται ο κωλο-γερος που ειναι κυριος οπου τοποθετειται, χρονια τωρα).
Tρολαρω τον Μητσοτακη, δεν εχω κρυψει απο τοτε που μπαινω στα πολιτικα οτι δεν τον παω, δεν τον εχω αποκαλεσει ποτε ομως Κουλη, επειδη σεβομαι τον θεσμο, και δεν τον εχω βρισει ποτε. Απο την αρχη εγραψα οτι με προσβαλει να εχω ψηφισει εναν πρωθυπουργο που του φωναζω οτι γαμιεται.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.736
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Tρολαρω τον Μητσοτακη, δεν εχω κρυψει απο τοτε που μπαινω στα πολιτικα οτι δεν τον παω, δεν τον εχω αποκαλεσει ποτε ομως Κουλη, επειδη σεβομαι τον θεσμο, και δεν τον εχω βρισει ποτε. Απο την αρχη εγραψα οτι με προσβαλει να εχω ψηφισει εναν πρωθυπουργο που του φωναζω οτι γαμιεται.
Τι σχεση εχει ο θεσμος με το προσωπο....δηλαδη αμα ο προσωρινος κατοχος της θεσης ειναι ανθρωπινο μουνοπανο δεν θα τον βριζουμε απο σεβασμο για το αξιωμα του;Καλες μαλακιες λες και εσυ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΒΛΑΚΟΚ το χυσοδοχειο των Τσοντοσινεμα!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.892
Πόντοι
5.506
Tρολαρω τον Μητσοτακη, δεν εχω κρυψει απο τοτε που μπαινω στα πολιτικα οτι δεν τον παω, δεν τον εχω αποκαλεσει ποτε ομως Κουλη, επειδη σεβομαι τον θεσμο, και δεν τον εχω βρισει ποτε. Απο την αρχη εγραψα οτι με προσβαλει να εχω ψηφισει εναν πρωθυπουργο που του φωναζω οτι γαμιεται.
Γι αυτο εκανα την υπενθυμιση μεσω παρενθεσεως, γιατι γνωριζομαστε καποιοι εδω μεσα και ξεχωριζουμε πως απευθυνομαστε σε ποιους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.892
Πόντοι
5.506
Τι σχεση εχει ο θεσμος με το προσωπο....δηλαδη αμα ο προσωρινος κατοχος της θεσης ειναι ανθρωπινο μουνοπανο δεν θα τον βριζουμε απο σεβασμο για το αξιωμα του;Καλες μαλακιες λες και εσυ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΒΛΑΚΟΚ το χυσοδοχειο των Τσοντοσινεμα!!!
Εσυ ξερεις απο μουνοπανα, καθε πρωι βλεπεις στον καθρεφτη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Δε χαλαρώνετε λιγο;
Θελετε να πεσει η κυβερνηση επειδη παρακολουθουσαν το τηλεφωνο του αρχηγου του κλεφτοπασοκ;
Σιγα τα ωά.
Μηπως νομιζετε πως υπαρχει πληθωρα ικανων πολιτικων για τη διαδοχη κουλη;.
Κουνια που σας κουναγε, ειναι προγραμματισμενο να μεινει και αλλη τετραετια,
Η ακυβερνησία ειναι το χειροτερο για μια χώρα.
Συνέλθετε,
Λες και οι πολιτικοί ειναι παρθεναγωγειο.
Tι αναλαμπη ειναι αυτη ρε τύπε?
Εσενα σου εφταιγε ο Μητσοτακης μεχρι και για το οτι οι καδοι απορριμμάτων ξεχειλιζουν στους δρομους
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.605
Κριτικές
3
Like
11.165
Πόντοι
3.936
Φυσικά και δεν υπάρχει πληθώρα ικανών πολιτικών. Αυτό είναι πασιφανές.
Και φυσικά θα μείνει άλλη μια τετραετία, μέχρι να φτάσει και το τελευταίο ευρώ του πακέτου "ανάκαμψης" στα χέρια πού είναι προγραμματισμένο να φτάσει.
Του την χάλασαν. Το 2ο πακέτο δεν έρχεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom