Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Tα εχει παρει λιγο κρανίο με τον Κου-ΛΗ η μου φαινεται?
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Κουλη θέλατε
FWBUrsEXgAAdhIR
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Τσοβόλα δωστα ολα
Οταν μας εδινε ο τσιπρας ηταν σοβιετία, τωρα ειναι αλλιως,
Του κουλη τα επιδοματα ειναι τυπου Μονακό,

Τσίπρας: Τι ιδεολογικό χρώμα έχουν άραγε τα λόγια της Γκρέτα Τούνμπεργκ​



Αλέξης Τσίπρας: Άμεσα μέτρα για να μη γίνει η κρίση ανθρωπιστική τραγωδία.​



//Μπορεις να μας εξηγησεις γιατι απο την μια ο Αλεξης απο την μια αναφερει την Γκρετα / Πρασινη Αττζεντα (του συνασπισμου της αριστερας, της προοδου και της οικολογιας) και απο την αλλη να λεει για "βιαιη απολιγνιτοποιηση"? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Ποια αξιοπρεπεια εχει η αριστερα?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Φιλαράκι που ήταν χτες στο επεισόδιο με τον χιμπαντζή,
μου είπε ο χιμπαντζής έβγαζε κάτι αναρθες κραυγές NΔ ΝΔ ΑΡΙΣΤΟ ΚΟΥΛΗ ΚΟΥΛΗ και ο υπεύθυνος είπε, δεν έχει ελπίδα το ζώο, πυρ κατά βούληση.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Φιλαράκι που ήταν χτες στο επεισόδιο με τον χιμπαντζή,
μου είπε ο χιμπαντζής έβγαζε κάτι αναρθες κραυγές NΔ ΝΔ ΑΡΙΣΤΟ ΚΟΥΛΗ ΚΟΥΛΗ και ο υπεύθυνος είπε, δεν έχει ελπίδα το ζώο, πυρ κατά βούληση.
Εαν εβλεπες εσυ ενα ζωο μανιασμενο 1,80 δεν θα το σκοτωνες?? Σιγουρα παντως δεν το σκοτωσε ο Κυριακος.....

Γιατι τον λες κουλη (απο το το Κυριακουλη) δεν εχει γαμησει το Τσιπρα σε ολες τις εκλογες? Δεν θα τον ξαναγαμησει στις επομενες??
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Εαν εβλεπες εσυ ενα ζωο μανιασμενο 1,80 δεν θα το σκοτωνες?? Σιγουρα παντως δεν το σκοτωσε ο Κυριακος.....

Γιατι τον λες κουλη (απο το το Κυριακουλη) δεν εχει γαμησει το Τσιπρα σε ολες τις εκλογες? Δεν θα τον ξαναγαμησει στις επομενες??
Δεν έγραψα ότι πριν ξεψυχήσει ο χιμπαντζης ψιθύρισε,
Κυριάκος γκάμησε Τσίπρα πολλές φορές εγκω πάει παραντισο ευτυχισμενο φίλοι στο bou, να γκαματε και εσείς
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Δεν έγραψα ότι πριν ξεψυχήσει ο χιμπαντζης ψιθύρισε,
Κυριάκος γκάμησε Τσίπρα πολλές φορές εγκω πάει παραντισο ευτυχισμενο φίλοι στο bou, να γκαματε και εσείς
Ναι αλλα εφοσον δεν μιλαει δεν ακουσες να λεει εαν ειναι αριστος ή οχι
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.407
Πόντοι
4.096
Δεν έγραψα ότι πριν ξεψυχήσει ο χιμπαντζης ψιθύρισε,
Κυριάκος γκάμησε Τσίπρα πολλές φορές εγκω πάει παραντισο ευτυχισμενο φίλοι στο bou, να γκαματε και εσείς
Μηπως ψιθυρισε
"αφηνω αδερφο μου Τερμιν?"
Οξω ρεεεεεε και μπεεεεεεεε
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Να συνεννοηθούμε λίγο μερικά σκατα που αρέσκονται να μην ακούν κουβέντα για το Βατερλώ της Ελλάδας τον Κούλη, τα έχω πατήσει αγνοηση
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
H διαφορά ΝΔ συριζα ειναι οτι

Αυτη ειναι και η διαφορα συριζα ΝΔ
Οι συριζαίοι θα δινανε επιδομα σε οσους ειχαν εισοδημα κάτω απο 5.000€.
Δηλ. σε πολυ λιγους.
Η ΝΔ κατι με το δόλωμα των 5€ για τα κινητα με ΝFC, κατι με τις προσωρινες ακινησιες, με τα 50αρια δικυκλα κλπ. Θα αποκλείσουν ενα σωρο κοσμο. Ετσι δημιουργούν πλεόνασμα για επεκταση του μέτρου για ενα ακομα τρίμηνο το οποιο θα επρεπε να ψηφιστεί για τουλάχιστον μια 2ετία.
Με αλλα λογια οι μεν ειναι γυφταπατεωνες οι δε επαγγελματίες απατεωνες
για τα μπάζα είναι,αν κάποιος ψαρώνει με αυτά τα κόλπα μάλλον είναι καθυστερημένος
θα μου πεις εχουμε πολλους τετοιυς στην χωρα
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Εαν εβλεπες εσυ ενα ζωο μανιασμενο 1,80 δεν θα το σκοτωνες?? Σιγουρα παντως δεν το σκοτωσε ο Κυριακος.....

Γιατι τον λες κουλη (απο το το Κυριακουλη) δεν εχει γαμησει το Τσιπρα σε ολες τις εκλογες? Δεν θα τον ξαναγαμησει στις επομενες??
πηρες τα 0,60€ σήμερα?
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εαν εβλεπες εσυ ενα ζωο μανιασμενο 1,80 δεν θα το σκοτωνες?? Σιγουρα παντως δεν το σκοτωσε ο Κυριακος.....


Μαλακία έκαναν. Έπρεπε να πάνε στο πρώτο περίπτερο να του στήσουν καρτέρι. Θα τον έπιαναν αμέσως ζωντανό… :grin:


Screenshot_3.jpg
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.407
Πόντοι
4.096
Να συνεννοηθούμε λίγο μερικά σκατα που αρέσκονται να μην ακούν κουβέντα για το Βατερλώ της Ελλάδας τον Κούλη, τα έχω πατήσει αγνοηση
Οχι ρε π.... μου
Παει ο υπνος μας:jerking:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
Σκατά τα έκανε ο Μητσοτάκης,
Ενεργειακο. Καύσιμα. Τουρκία. Ρωσία. Κανονίζει τώρα να φύγει με γοργά πηδημάτακια. Να φύγει όπως ο παπάρας ο Κώστας Καραμανλής τάχα με καθαρά χέρια, και να παραδώσει στον Παπανδρέου βολικό χαζό, σημερινό Τσίπρα βολικό χαμένο, το απόλυτο χάος.
Αποφάσισε εκλογούλες διαφυγής ο "άριστος", τον "πιέζει ασφυκτικά" ο ανύπαρκτος Τσίπρας.
Τι θα παραδώσει;
Τουρκία έτοιμη να μπουκάρει σε νησιά.
Καύσιμα στα 2,60 μπορεί και 3,00 η βενζίνη εν μέσω εκλογών.
Παραγωγικός τομέας Ελλάδας σε απελπιστική κατάσταση απο γεωργία εώς βιομηχανία σε παράκρουση λόγω του πληθωρισμού 30-40 %
Αγοραστική δύναμη πολιτών 40% μείωση.
Όλα θα σκάσουν στα χέρια των επόμενων κυβερνήσεων.
Μια ζωή το ίδιο έργο. Καραμανλής παραδίδει χρεωκοπημένη χώρα το 2009 στον χαζό Παπανδρέου. Σαμαράς παραδίδει χώρα χρεωκοπημένη στον χαμένο Τσίπρα το 15.
Και ο λαός να πληρώνει τράπεζες, άρριστους μάνατζερ χρεωκοπημένων δεκο και εταιριών , αερητζήδικες εταιρίες ενέργειας, ρεμούλες, χρέη κομμάτων, βρωμιές φαρμακοβιομηχανιών, ξεχαρβαλωμένες πυροσβεστικές, καραβανάδες πουθενάδες, και όλο το κακό συναπάντημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom