Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 443K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Συναθλητές, σχεδόν όλοι χρησιμοποιούμε κινητά με κάρτα για το άθλημα για ευνόητους λόγους. Διάβασα ότι ψηφίστηκε νομος (ή θα ψηφιστεί σύντομα) ότι για τα τηλέφωνα αυτά θά πρέπει να καταχωρηθουν πλεον τα στοιχεία μας, ταυτότητα, διευθυνση κλπ.
Σχεδόν όλες κρατουν λίστα με τηλεφωνα. Εγω και διάφοροι αλλοι που μίλησα δεν εχουμε καμια διαθεση να καλεσουμε καμια και να βρουμε τον μπελα μας χωρις λογο αν τις πιασουν.

2-3 φίλοι μου είπαν ότι κάποιες που ξερουν δεν εχουν ιντερνετ στο κινητο της δουλειας και ουτε εκεινες επιθυμουν να καταχωρηθουν τα στοιχεία τους.

Γενικώς θα γίνει μεγάλη ζημιά στο άθλημα.
Τι εννοείς κρατούν οι γκόμενες λίστες.

Καταρχήν τι λίστα κρατάνε που πολλές έρχονται για 1-2 βδομάδες και μετά εξαφανίζονται; Προφανώς και αλλάζουν νούμερα και κάρτες σιμ,.σιγά μην τους νοιάζει να κρατήσουν το δικό σου νούμερο που σε είδαν μια φορά.
Δεύτερον και να έχει μείνει το νούμερο τους στην λίστα κλήσεων, και τι έγινε;
Ούτε πραγματικό όνομα έχουν, ούτε κάτι άλλο.

Οπότε πού είναι το θέμα;
Μην δραματοποιουμε την κατάσταση χωρίς λόγο.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Πρωτον, λιστες κρατανε για να ξερουν ποιοι τρώνε πορτα και ποιοι όχι. Αν πηγα και ημουν μαλακας, για να ξερει να μην απαντησει ξανά κλπ.

Η Ουκρανή που ειναι ενα χρόνο Λευκωσια και πάω πότε πότε, με το που απαντά με ρωτά τι κάνω γιατί ξέρει ότι εγω την καλώ.

Αμα μπουκαρει η αστυνομια και την πιασει, αν ειναι καταχωρημενο το νουμερο σου θα δεις το μπατσο στην πορτα σου καμια μερα. Αυτό εννοώ.

Απλα τα πραγματα.

Παλαιοτερα είχαν βρεθει μέχρι και ατζέντες με τηλεφωνα πελατών.
Επίσης δεν ειναι όλες για 2 εβδομαδες, υπάρχουν και πιο μόνιμες ή μόνιμες πχ Άννες Μαρίες, Ραλουκες, Παλουκες κλπ.

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Πρωτον, λιστες κρατανε για να ξερουν ποιοι τρώνε πορτα και ποιοι όχι. Αν πηγα και ημουν μαλακας, για να ξερει να μην απαντησει ξανά κλπ.

Η Ουκρανή που ειναι ενα χρόνο Λευκωσια και πάω πότε πότε, με το που απαντά με ρωτά τι κάνω γιατί ξέρει ότι εγω την καλώ.

Αμα μπουκαρει η αστυνομια και την πιασει, αν ειναι καταχωρημενο το νουμερο σου θα δεις το μπατσο στην πορτα σου καμια μερα. Αυτό εννοώ.

Απλα τα πραγματα.

Παλαιοτερα είχαν βρεθει μέχρι και ατζέντες με τηλεφωνα πελατών.
Επίσης δεν ειναι όλες για 2 εβδομαδες, υπάρχουν και πιο μόνιμες ή μόνιμες πχ Άννες Μαρίες, Ραλουκες, Παλουκες κλπ.

Αυτό που λες γίνεται από ελάχιστες. Δεν λέω ότι είναι αδύνατο.

Από προσωπική εμπειρία, έχω στείλει μηνύματα κατά λάθος σε γκόμενες που πήγα παλιότερα και δεν ήμουν ευχαριστημένος και καμία δεν είπε ποτέ ότι με θυμόταν ή κάτι άλλο.

Τώρα αν είσαι τακτικός σε κάποια, αλλάζει το πράγμα.

Από την άλλη, ένα μήνυμα σε μια τέτοια γκόμενα δεν επιβεβαιώνει καμία συνάντηση ή συναλλαγή.

Σιγά Μην βρεθείς μπλεγμένος από την αστυνομία για μερικά SMS.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96

εχω και πολλές συσκευές που είναι πεταμένες, κάνω 4-5 viber, whatsapp κλπ πριν απενεργοποιηθουν τα νουμερα λόγω νομοθεσίας και κάτι γίνεται.
 

Kokos4194

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2019
Μηνύματα
64
Like
62
Πόντοι
0
Όλες οι πιο κάτω φαίνεται να είναι μια φουρνιά επειδή είναι στο Zakos Courts


€50 κάποιες μου είπανε με την ώρα μισή ώρα, κάποιες μου είπανε μία φορά.
Η Maya είπε ότι είναι από Γερμανία (?) τι άλλες δεν τις ρώτησα.

Τι λέτε αξίζει δοκιμή;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Υπάρχει κάποια μιτρομανης στην Άχνα η κουτσομαρια την ξέρει κανείς;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846

gzm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
154
Like
76
Πόντοι
1
Καλημέρα καλη χρονια σε ολους.
θέλω να μαθω για την πιο κατω αγγελια αν γνωριζετε κατι και αν πηγε καποιος πως περασε.


Δεν ασχολούμαστε με σαπιοσαιτ που βάζουν τηλέφωνα κοπέλων σε στημένες αγγελίες χωρίς να το γνωρίζουν οι ίδιες! Φτίάξτε πρώτα ένα σύστημα της προκοπής για pin authentication/verify των τηλεφωνικών αριθμών που καταχωρούνται (πχ. όπως έχει το bazaraki)για να μην έχεις πρόβλημα με τον νόμο και μετά ασχολούμαστε!
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
197
Like
76
Πόντοι
1
Καλημέρα καλη χρονια σε ολους.
θέλω να μαθω για την πιο κατω αγγελια αν γνωριζετε κατι και αν πηγε καποιος πως περασε.


Δεν ασχολούμαστε με σαπιοσαιτ που βάζουν τηλέφωνα κοπέλων σε στημένες αγγελίες χωρίς να το γνωρίζουν οι ίδιες! Φτίάξτε πρώτα ένα σύστημα της προκοπής για pin authentication/verify των τηλεφωνικών αριθμών που καταχωρούνται (πχ. όπως έχει το bazaraki)για να μην έχεις πρόβλημα με τον νόμο και μετά ασχολούμαστε!

Είσαι τόσο ενημερωμένος που βάλλεις φτι στις πουτ@νες, εκτός βέβαια αν δουλεύεις για καμία σελίδα και την προμοταρεις...
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
197
Like
76
Πόντοι
1
Απλά για να δειτε τιμές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom