Νέα

Κοριτσια που το κανουν με ανταλλαγμα δωρακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex0444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
Αθήνα ζεις;

Εδώ κοιτάνε 95 % τα λεφτά και την εμφάνιση και μετά τα άλλα

Επαρχία μπορείς να παντρευτείς πλούσια μουνάρα ακόμη κι αν είσαι μονόφθαλμος κουτσός μπατίρης αγράμματος αλλά καλό παιδί...
Αθηνα ειμαι.Εχεις καποιο δικιο νγια Αθηνα.Για επαρχια δεν ξερω μονο μια Μυτιλινια γαμουσα φοιτητρια :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Καμια πιατσα δεν χαλαω εγω. Οπως βλεπεις δεν τις κακομαθαινω ουτε τους την πεφτω με την μια σαν λιγουρι. Θες πεσιμο? θελω καλυτερο υφακι. Τελος
Σωστα. Οταν εγω την πεφτω σε καποια, εσυ καθεσαι στη γωνια ευχομενος να μην τα καταφερω μην τυχον και σου χαλασει η θεωρια.
 

Επισκέπτης
Οπως εδειξα πριν με την φωτογραφια η συγκεκριμενη σε καμια περιπτωση δεν μπορει να θεωρηθει καλυτερευση του ειδους παρα ολα αυτα πολλοι θα την βρουν γκομεναρα. Δεν βλεπετε καποια αντιφαση;
δεν ειδα ναχε κανενα σοβαρο ελαττωμα πλην της ανωριμοτητος της ηλικιας..αυτο θεραπευεται με τον καιρο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Οπως εδειξα πριν με την φωτογραφια η συγκεκριμενη σε καμια περιπτωση δεν μπορει να θεωρηθει καλυτερευση του ειδους παρα ολα αυτα πολλοι θα την βρουν γκομεναρα. Δεν βλεπετε καποια αντιφαση;
Οχι. Και πριν σου ειπα οτι ο καθενας κρινει υποκειμενικα.
Και ο εγκεφαλος του το ιδιο.
Σου ειπα οτι και την δικια μου καποιοι την βρισκουν ασχημη. Εγω οχι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σωστα. Οταν εγω την πεφτω σε καποια, εσυ καθεσαι στη γωνια ευχομενος να μην τα καταφερω μην τυχον και σου χαλασει η θεωρια.

:2funny: :2funny: :2funny:

εισαι βλακας.

Μακαρι να πετυχεις αυτο που θες εγω απλα σου λεω γενικα τι γινεται
μεσα στο γενικο ειμαι και εγω αυτη τη στιγμη ετσι? δεν ειμαι κατι το ξεχωριστο εγω πχ για αυτο και συζηταμε ετσι αμα ημουν κατι το ξεχωριστο θα σου ελεγα οτι τις ριχνω ολες τις καλες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχω την εντυπωση οτι οι αρκετα ομορφες στηριζονται μονο σε αυτο και δεν τους νοιαζουν τα αλλα
οποτε στους αλλους τομεις παμε πατο  :2funny:

δηλαδη μην εχεις και υπερβολικες προσδοκιες να κανεις συζητησεις τρομερες και ψαγμενες  :2funny:
για μενα μαγκας ειναι αυτος που βλεπει την ευκαιρια κανει οτι ειναι να κανει στα γρηγορα χωρις να ζαλισει την γκομενα παιρνει την εμπειρια του και οταν πια αυτη αρχιζει τα νερα την στελνει για να μην χαλασει και αυτα που χαρηκε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Εχω την εντυπωση οτι οι αρκετα ομορφες στηριζονται μονο σε αυτο και δεν τους νοιαζουν τα αλλα
οποτε στους αλλους τομεις παμε πατο  :2funny:

δηλαδη μην εχεις και υπερβολικες προσδοκιες να κανεις συζητησεις τρομερες και ψαγμενες  :2funny:
Εν μερει αληθες.
Καποιες οντως επειδη στηριζονται στην εξωτερικη εμφανιση δεν μοχθούν να βελτιωσουν τον εαυτο τους, στερούμενες κινητρου.
Αυτο ειπα και πριν, οτι πρεπει να μπορεις να ανταλλαξεις και δυο κουβεντες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
ειμαι ηδη 40.Λες περιπου στα 60 να τα καταφερω; :2funny:
Στα επομενα 20 χρονια το πιθανοτερο ειναι να εχει ξεπεραστει η κριση, να εχουμε ανακαμψει, να εχει ερθει και επομενη κριση και να εχουμε ανακαμψει και παλι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Εχω την εντυπωση οτι οι αρκετα ομορφες στηριζονται μονο σε αυτο και δεν τους νοιαζουν τα αλλα
οποτε στους αλλους τομεις παμε πατο  :2funny:

δηλαδη μην εχεις και υπερβολικες προσδοκιες να κανεις συζητησεις τρομερες και ψαγμενες  :2funny:
για μενα μαγκας ειναι αυτος που βλεπει την ευκαιρια κανει οτι ειναι να κανει στα γρηγορα χωρις να ζαλισει την γκομενα παιρνει την εμπειρια του και οταν πια αυτη αρχιζει τα νερα την στελνει για να μην χαλασει και αυτα που χαρηκε.
Edit: Εχεις γαμηθει στα edit.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
Στα επομενα 20 χρονια το πιθανοτερο ειναι να εχει ξεπεραστει η κριση, να εχουμε ανακαμψει, να εχει ερθει και επομενη κριση και να εχουμε ανακαμψει και παλι.
οκ θα ζησω πλουσιοπαροχα στα γεραματα μου :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εν μερει αληθες.
Καποιες οντως επειδη στηριζονται στην εξωτερικη εμφανιση δεν μοχθούν να βελτιωσουν τον εαυτο τους, στερούμενες κινητρου.
Αυτο ειπα και πριν, οτι πρεπει να μπορεις να ανταλλαξεις και δυο κουβεντες.

Αυτο σου λεω και εγω και ερχεσαι και μου λες οτι υπαρχουν τυποι σαν και εμενα που δεν τους μιλαμε κτλπ και γιατι να της μιλησω οταν βλεπω οτι ειναι τετοια? σου ειπα αμα εισαι στυλακι γκομενου "Μανθος Φουστανος" που δεν τα υπολογιζεις αυτα τοτε οκ μεσα χωνεσαι αβερτα  :P

εμενα ομως καποια πραγματα με πειραζουν
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny:

εισαι βλακας.

Μακαρι να πετυχεις αυτο που θες εγω απλα σου λεω γενικα τι γινεται
μεσα στο γενικο ειμαι και εγω αυτη τη στιγμη ετσι? δεν ειμαι κατι το ξεχωριστο εγω πχ για αυτο και συζηταμε ετσι αμα ημουν κατι το ξεχωριστο θα σου ελεγα οτι τις ριχνω ολες τις καλες

Μπόλντη να σου πω κάτι απλό για να σου φύγουν τα κόμπλεξ που με τα χρόνια όσο γερνάς και δε βρίσκεις δουλειά τόσο θα συσσωρεύονται:

Δεν φταις εσύ και πολλά άλλα παιδιά που "δεν σας παίζουν τα κορίτσια"

Το φταίξιμο είναι καθαρά και μόνο δικό τους

Τον λόγο τον είπα πριν...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom