Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Όχι, καμία σχέση δεν ζήτησα. Απλά της είπα ότι την αγαπώ και ότι όλοι οι πελάτες της είναι και γκόμενοί της και από τότε δεν με δέχεται. Εδώ και ενάμιση χρόνο δεν με αφήνει ούτε καν να τη δω στο σαλόνι. Πάω και τη βλέπω βέβαια καμιά φορά γιατί αλλάζει τσατσάδες και δεν με θυμούνται όλες για να με διώχνουν. Και όταν με βλέπει με βρίζει. Επίσης μου έχει μπλοκάρει 10 λογαριασμούς στο facebook και βαριέμαι πια να φτιάξω άλλον, έτσι λέω τώρα τον πόνο μου εδώ. Την αγαπώ ρε φίλε, κακό είναι;
εγω πιστευω οτι μας τρολλαρεις μωρη μαιμου και σου απανταμε σοβαρα κι εσυ γελας κατω απο τα μουστακια σου
αν μια στο εκατομμυριο μιλας σοβαρα Ε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ
σιγα που θα κατσεις να σκασεις για μια χυσαποθηκη δημοσια μητρα
τη γραφεις στα αρχιδια σου και πας παρακατω και γαμας μερα παρα μερα χωρις να τραβας μαλακια ποτε
εγω θα στα λεω;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
πικερ ποτε θα παμε πιατσα παρεα?
 

Επισκέπτης
εγω πιστευω οτι μας τρολλαρεις μωρη μαιμου και σου απανταμε σοβαρα κι εσυ γελας κατω απο τα μουστακια σου
αν μια στο εκατομμυριο μιλας σοβαρα Ε ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ
σιγα που θα κατσεις να σκασεις για μια χυσαποθηκη δημοσια μητρα
τη γραφεις στα αρχιδια σου και πας παρακατω και γαμας μερα παρα μερα χωρις να τραβας μαλακια ποτε
εγω θα στα λεω;

Δυστυχώς δεν τρολάρω στην περίπτωση αυτή. Πάω και γαμάω μέρα παρά μέρα και δεν μαλακίζομαι ποτέ αλλά το κενό είναι δυσαναπλήρωτο, ιδίως όταν ξέρω ότι τη γαμάνε όλοι εκτός από μένα. Το χειρότερο είναι όταν πάω και γαμάω άλλη στο ίδιο σπίτι, όπως έκανα σήμερα με τη Γκαμπριέλα. Με πιάνει ένα ψυχοπλάκωμα άλλο πράγμα γιατί σκέφτομαι τα γαμήσια που έχω κάνει μαζί της καθώς και ότι πριν από λίγες ώρες ξάπλωνε εκείνη με άλλους εκεί.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Δυστυχώς δεν τρολάρω στην περίπτωση αυτή. Πάω και γαμάω μέρα παρά μέρα και δεν μαλακίζομαι ποτέ αλλά το κενό είναι δυσαναπλήρωτο, ιδίως όταν ξέρω ότι τη γαμάνε όλοι εκτός από μένα. Το χειρότερο είναι όταν πάω και γαμάω άλλη στο ίδιο σπίτι, όπως έκανα σήμερα με τη Γκαμπριέλα. Με πιάνει ένα ψυχοπλάκωμα άλλο πράγμα γιατί σκέφτομαι τα γαμήσια που έχω κάνει μαζί της καθώς και ότι πριν από λίγες ώρες ξάπλωνε εκείνη με άλλους εκεί.
τυπε αμα της εκανες τη ζωη δυσκολη με το να πηγαινεις συνεχεια και να την κανεις add στο face με διαφορετικους λογαριασμους κλπ, σε εχει σιχαθει, ξεχνα τη
οι γκομενες (ακομα και οι μποτανες) αμα γινεσαι ζητουλας και ενοχλητικος σε βλεπουν σαν εχθρο πλεον, δεν προκειται να σε δεχτουν ποτε πισω δε πα να τις κανεις χρυσες
γραφτη στα αρχιδια σου και βρες ενα αλλο μουνακι να σκιζεις αλλα αυτη τη φορα μην επαναλαβεις τα ιδια λαθη και σε στειλει κι αυτη
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ασθενή μου, αυτή είναι τελικά η λεγάμενη;

 

Συνημμένα

  • 6226_4_1297278916 (1).jpg
    6226_4_1297278916 (1).jpg
    148,7 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 6226_5_1297278916.jpg
    6226_5_1297278916.jpg
    158,5 KB · Εμφανίσεις: 37

Επισκέπτης
τυπε αμα της εκανες τη ζωη δυσκολη με το να πηγαινεις συνεχεια και να την κανεις add στο face με διαφορετικους λογαριασμους κλπ, σε εχει σιχαθει, ξεχνα τη
οι γκομενες (ακομα και οι μποτανες) αμα γινεσαι ζητουλας και ενοχλητικος σε βλεπουν σαν εχθρο πλεον, δεν προκειται να σε δεχτουν ποτε πισω δε πα να τις κανεις χρυσες
γραφτη στα αρχιδια σου και βρες ενα αλλο μουνακι να σκιζεις αλλα αυτη τη φορα μην επαναλαβεις τα ιδια λαθη και σε στειλει κι αυτη

Έχεις δίκιο αλλά δεν μπορώ να την ξεχάσω. Έχω πολλές να γαμάω, δεν θα γίνω μαλάκας αλλά αυτή η ιστορία με έχει πληγώσει πολύ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Βρε γατακι, εγω για να στο δωσω το εγραψα. Χεστηκα για το φεισμπουκ της βλαχαρας
 

Επισκέπτης
Να γαμάς τακτικά και να μη μαλακίζεσαι ποτέ.

δασκαλε που διδασκες
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
παντως τυπε πικερ η ερωτικη σου απογοητευση με συγκινησε πιο πολυ κι απο αυτη του τακμαν με την αρκουδα και την ψιλικατζου αγελαδα με τα τρικ τρικ και τα ριγκακια  :S
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Και γιατι δεν ενοχλεις καμια αλλη και να αφησεις ησυχη τηην πατσαβουρα?
Τοσες φιλες πουτανες μουναρες εχει η κορινα στο φεισμπουκ  :gay: .
Τζανινα, Αντριανα ας πουμε ειναι πολυ δυνατες για στοκινγκ  :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
ρε πικερ πες αλλη μια τη συνταγη για να μη γινεις μαλακας να τη γραψω σε χαρτακι
 

Επισκέπτης
Και γιατι δεν ενοχλεις καμια αλλη και να αφησεις ησυχη τηην πατσαβουρα?
Τοσες φιλες πουτανες μουναρες εχει η κορινα στο φεισμπουκ  :gay: .
Τζανινα, Αντριανα ας πουμε ειναι πολυ δυνατες για στοκινγκ  :grin:

Ποια Τζανίνα ρε φίλε; Όλες μπάζα είναι μπροστά της... Είδες Κορινάκι πώς σε φτιάχνω; Κι ας μη με θες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom