Νέα

Κορίνα: Ιάσωνος 20 δεξιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 562
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.447
Πόντοι
10.686
Δεν έχει νόημα τύπε. Την έχω πάρει ήδη πολλές φορές αλλά δεν μπορώ συνέχεια με μία. Έχω αρκετά στανταράκια που γαμάω. Δεν τη νοιάζει πάντως την Κορίνα, το μόνο που θέλει είναι να μη με βλέπει. Γι' αυτό πήγε και δουλεύει νύχτα. Εγώ την αγαπώ, αυτή με μισεί.
Μήπως έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου,δηλαδή ότι άλλαξε όλον τον προγραμματισμό της και τον βιορυθμό της για πάρτη σου;  :think:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.824
Κριτικές
40
Like
22.791
Πόντοι
26.096
Κορινάκι γιατί με πλήγωσες τόσο πολύ; Για σένα κινδυνεύω να περάσω και φέτος στη δεύτερη φάση του Μίστερ Μαλάκα. Ποιος; Εγώ ο Picker, που δεν μαλακίζομαι ποτέ. Με έχεις κάνει να φέρομαι σαν μαλάκας, παρόλο που δεν είμαι. Πάω και λέω τον πόνο μου για σένα στον κύριο Θωμά, εκεί με κατάντησες Κορινάκι.

Μην στεναχωρείσθε!
Ακόμη και αν δεν περάσετε στον επόμενο γύρο, στην καρδιά μας θα είσθε πάντα ο ένας και μοναδικός ΜΑΛΑΚΑΣ!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.824
Κριτικές
40
Like
22.791
Πόντοι
26.096
Δεν έχει νόημα τύπε. Την έχω πάρει ήδη πολλές φορές αλλά δεν μπορώ συνέχεια με μία. Έχω αρκετά στανταράκια που γαμάω. Δεν τη νοιάζει πάντως την Κορίνα, το μόνο που θέλει είναι να μη με βλέπει. Γι' αυτό πήγε και δουλεύει νύχτα. Εγώ την αγαπώ, αυτή με μισεί.

Μήπως την αηδιάζετε;  :think:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.824
Κριτικές
40
Like
22.791
Πόντοι
26.096
της εστειλες κ τν κωλο σου φωτογραφια

παντως τυπε πικερ η ερωτικη σου απογοητευση με συγκινησε πιο πολυ κι απο αυτη του τακμαν με την αρκουδα και την ψιλικατζου αγελαδα με τα τρικ τρικ και τα ριγκακια  :S

ρε πικερ πες αλλη μια τη συνταγη για να μη γινεις μαλακας να τη γραψω σε χαρτακι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τύπε σήμερα είδα το Κορινάκι με τα ρούχα της, φόραγε ένα γκρι φούτερ, τζιν και κάτι
μπότες από το Αζερμπαιτζάν. Πάντως σήμερα που το παρατήρησα καλύτερα το Κορινάκι
κατάλαβα ότι είναι πολύ περισσότερο ξινή από όσο νόμιζα  :2funny:

Τις Αζέρικες μπότες πως τις ταυτοποίησες;   :kneel:
Πες και σε 'μένα!  
 

Επισκέπτης
Μην στεναχωρείσθε!
Ακόμη και αν δεν περάσετε στον επόμενο γύρο, στην καρδιά μας θα είσθε πάντα ο ένας και μοναδικός ΜΑΛΑΚΑΣ!

Μαλάκας είναι αυτός που μαλακίζεται. Ο Picker μόνο γαμάει και δεν μαλακίζεται ποτέ.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.824
Κριτικές
40
Like
22.791
Πόντοι
26.096
Μαλάκας είναι αυτός που μαλακίζεται. Ο Picker μόνο γαμάει και δεν μαλακίζεται ποτέ.

laughing_smiley.gif~c200
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Μαλακίες. Απλά γουστάρω πολύ το Κορινάκι και μου λείπει το σεξ μαζί της. Δεν με ενδιαφέρει τι νιώθει για μένα.


Κορινάκι γιατί με πλήγωσες τόσο πολύ; Για σένα κινδυνεύω να περάσω και φέτος στη δεύτερη φάση του Μίστερ Μαλάκα. Ποιος; Εγώ ο Picker, που δεν μαλακίζομαι ποτέ. Με έχεις κάνει να φέρομαι σαν μαλάκας, παρόλο που δεν είμαι. Πάω και λέω τον πόνο μου για σένα στον κύριο Θωμά, εκεί με κατάντησες Κορινάκι.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
piker λυσε μου μια απορια ...  το να τραβάει καποιος μαλακια σκεπτόμενος το κορινακι σου επιτρεπετε απο το νομο σου ?
 

Επισκέπτης
piker λυσε μου μια απορια ...  το να τραβάει καποιος μαλακια σκεπτόμενος το κορινακι σου επιτρεπετε απο το νομο σου ?

Όχι φίλε, η μαλακία απαγορεύεται ρητά. Και δεν είναι "το Κορινάκι μου". Πες της χαιρετίσματα όταν την ξαναγαμήσεις. Ξέρω ότι την αγαπάς κι εσύ αλλά δεν της το λες και πολύ καλά κάνεις.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Όχι φίλε, η μαλακία απαγορεύεται ρητά. Και δεν είναι "το Κορινάκι μου". Πες της χαιρετίσματα όταν την ξαναγαμήσεις. Ξέρω ότι την αγαπάς κι εσύ αλλά δεν της το λες και πολύ καλά κάνεις.

παντα μαθαίνω απο τα λαθη των αλλων    :rockon:  :rockon:  :rockon:   :orchestra:  :orchestra:
 

Επισκέπτης
παντα μαθαίνω απο τα λαθη των αλλων     :rockon:  :rockon:  :rockon:   :orchestra:  :orchestra:

Καλά κάνεις. Πολλοί εδώ νομίζουν ότι θέλω να κάνω σχέση μαζί της, το οποίο είναι τελείως λάθος. Εγώ θέλω να τη γαμάνε και να τη χαίρονται όλοι και με συγκινεί ακριβώς το ότι είναι πουτάνα. Το πρόβλημα είναι ότι η ίδια - όπως και οι περισσότερες πουτάνες - δεν έχει καταλάβει πόσο σημαντική είναι για τους πελάτες-εραστές της. Και όταν κάποιος της λέει την αλήθεια παθαίνει βραχυκύκλωμα. Αυτό έγινε μαζί μου. Πες της κάτι για μένα ρε φίλε, please!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Καλά κάνεις. Πολλοί εδώ νομίζουν ότι θέλω να κάνω σχέση μαζί της, το οποίο είναι τελείως λάθος. Εγώ θέλω να τη γαμάνε και να τη χαίρονται όλοι και με συγκινεί ακριβώς το ότι είναι πουτάνα. Το πρόβλημα είναι ότι η ίδια - όπως και οι περισσότερες πουτάνες - δεν έχει καταλάβει πόσο σημαντική είναι για τους πελάτες-εραστές της. Και όταν κάποιος της λέει την αλήθεια παθαίνει βραχυκύκλωμα. Αυτό έγινε μαζί μου. Πες της κάτι για μένα ρε φίλε, please!

Tυπε μου εχω τυπικες σχεσεις με τις κορασιδες, ουτε τηλεφωνα ουτε φεισμπουκ ουτε πολλα λογια στα δωματια... περασα-γαμησα-εφυγα  ετσι διατηρω την αγαπη μου με αυτές, αυτους τους πελατες αγαπανε.  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom