Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Αντωνακη μου καλησπερα.γιατι γελας??? :think:
τίποτα βρε συ αλλά λέω χρόνια και ζαμάνια έχουμε να σε δούμε και έλεγα που είναι αυτό το κορίτσι χάθηκε αφού να καταλάβεις μέχρι και το θρεντ σου αράχνιασε . ;) ;) ;)
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα κουκλιτσα  ;) ;) αντωνακι φρονιμα :knuppel: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
κανα γλυκακι δεν θα φαμε για τι γιορτι σου??τσιφουτιιιιιιιιιιιι :2funny: :2funny: :2funny:
ολόκληρη τούρτα έφερα ρε συ . ;) ;) ;) αλλά φένετε την χαπάκοσαν άλλοι ( ξέρουν αυτοί ποιους λέω )  ;) ;) ;)
αλλά τι να κάνουμε φίλε chainsaw μας έχουν φάει τα πμ . :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
τίποτα βρε συ αλλά λέω χρόνια και ζαμάνια έχουμε να σε δούμε και έλεγα που είναι αυτό το κορίτσι χάθηκε αφού να καταλάβεις μέχρι και το θρεντ σου αράχνιασε . ;) ;) ;)
εδω ειμαι απλα δεν περιμενω να μου φερουν το λαπτοπ μου.αυτη τι στηγμη δεν εχω.αλλα να ξερεις δεν σας ξεχασα. :-* :-* :-*
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ολόκληρη τούρτα έφερα ρε συ . ;) ;) ;) αλλά φένετε την χαπάκοσαν άλλοι ( ξέρουν αυτοί ποιους λέω )  ;) ;) ;)
αλλά τι να κάνουμε φίλε chainsaw μας έχουν φάει τα πμ . :2funny: :2funny: :2funny:
εγω πμ θα φαω η κανα γλυκακι?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εδω ειμαι απλα δεν περιμενω να μου φερουν το λαπτοπ μου.αυτη τι στηγμη δεν εχω.αλλα να ξερεις δεν σας ξεχασα. :-* :-* :-*
πες τους να στο φέρουν γρήγορα πριν έρθω εκεί και τα κάνω λαμπόγιαλα . :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
το γλυκο εγω το εφαγα και ηταν πολυ ωραια.αλλα τι κρυμα δεν σου εδωσα να δοκιμασεις λιγο. :2funny: :2funny: :2funny:
άμα λες εμένα συγνώμη αλλά το έχω ξαναδοκιμάσει  ;) ;) ;) . για τα άλλα δεν πειράζει θα σου κάνουμε πλύση στομάχου .  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom