Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Κομάντο,λέω αύριο να επισκεφτώ την Κωνσταντίνα μας....Πώς ήταν σήμερα?????? :)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Φίλε Κομάντο,λέω αύριο να επισκεφτώ την Κωνσταντίνα μας....Πώς ήταν σήμερα?????? :)
Οπως παντα κορυφη φιλαρακι ηταν το κοριτσι μας σημερα παλι. Οπως θα ειδες το εγραψα κι ολας. Αυριο ειναι παλι το πρωι 10.00-17.00 στην Φραντζη αν δεν το ξερεις. ;) ;) ;)
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι φίλε μου...είδα οτι το έγραψες γι`αυτό και πήρα το θάρρος να το επιβεβαιώσω...Να σου πώ την αλήθεια,μέχρι τώρα έχω πάει μόνο 2 φορές σε στούντιο και αυτε΄ς ήταν στη Φραντζη...και τις φορές με την Πάολα....και είπα να την ¨απατήσω¨ αύριο.....χεχε.........
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ναι φίλε μου...είδα οτι το έγραψες γι`αυτό και πήρα το θάρρος να το επιβεβαιώσω...Να σου πώ την αλήθεια,μέχρι τώρα έχω πάει μόνο 2 φορές σε στούντιο και αυτε΄ς ήταν στη Φραντζη...και τις φορές με την Πάολα....και είπα να την ¨απατήσω¨ αύριο.....χεχε.........
Και πολυ καλα θα κανεις να το απατησεις το Παολακι. Ολο στην αποχη ειναι τελευταια και σας εχει ριξει στην πεινα. :grin: :grin: :grin:
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
έλα ντέ...λές να ερωτεύτηκε και να μας παρατήσει???όχι πως δεν υπάρχουν άλλες επιλογές αλλά..η Πάολα είναι Πάολα...... :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
έλα ντέ...λές να ερωτεύτηκε και να μας παρατήσει???όχι πως δεν υπάρχουν άλλες επιλογές αλλά..η Πάολα είναι Πάολα...... :rockon:
Ποιος ξερει? :think: Ισως εγω αλλα δεν ειναι της παρουσης. :sunglasses: Η Παολα βεβαια ειναι Παολα και αυτο ειναι αδιαμφησβητητο. :rockon: Αλλα οπως ειπες υπαρχουν κι αλλες επιλογες εξισου καλες για να μην πω καλυτερες. :rockon: Εγω παντως περναω καλυτερα τωρα. :dancing: Δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις και συ. ;)
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εννοειται...εξάλλου απο τη στιγμή που τα δίνω τα 50+ ευρώ...γιατί να μη δοκιμάζω και καμιά φορά και κάποιο διαφορετικό κορίτσι...αλλιώς μένω και με την κοπέλα μου μόνο και πάλι καλά είμαστε.....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εννοειται...εξάλλου απο τη στιγμή που τα δίνω τα 50+ ευρώ...γιατί να μη δοκιμάζω και καμιά φορά και κάποιο διαφορετικό κορίτσι...αλλιώς μένω και με την κοπέλα μου μόνο και πάλι καλά είμαστε.....
Εγω παντως θα ειμαι ξανα και αυριο εκει φιλαρακι. Αυτο ειναι σηγουρο. ;) ;) ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
να δουμε οταν θα ρθει και η αλλη τι θα κανεις... :grin:
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
κι εγώ εκεί θα είμαι.... ;) λογικά θα πάω στο άνοιγμα....έχουμε και δουλειές μετα βλέπεις. :rockon: :S
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
κι εγώ εκεί θα είμαι.... ;) λογικά θα πάω στο άνοιγμα....έχουμε και δουλειές μετα βλέπεις. :rockon: :S
Εγω κατα το μεσημερακι μετα την δουλεια θα παω ρε συ φιλαρακι. Μην κοιτας σημερα που πηγα νορις λογω απεργειας. Ασχετα τι ωρα εφυγα βεβαια. :grin: :grin: :grin:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
καλησπερα μωρο   !
 

brasidas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
95
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα Κωνσταντίνα...
να επιβεβαιωσω θέλω μονο αν αυριο το πρωι εισαι Φραντζή? κι αν ναι τι ωρα προτιμας να σε επισκεφτω?
 

M.NATALI.RU

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου κουκλαρα μου  :-* :-* :-*

τι εγηνε ???????????
 

de21

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα κωσταντινα τι κανεις? :cheesy:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Τα OFF-TOPIC μηνύματα θα σβήνονται το ξαναλέω υπάρχει το chat . Η Κωνσταντίνα θα βρίσκετε στο κανάλι του chat που λέει ιερόδουλες . Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom