Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Αυτό λέω κι εγω μωρό μου , thanks είσαι η καλύτερη!!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
συγνώμη που το θυμηθήκατε αυτο?Αιντε......

Ρε σείς το διαπίστωσα κι απο μόνος μου ότι η Κωνσταντίνα είναι 100% κορίτσαρος και της ζήτησα Ο ίδιος απο κοντά συγνώμη.
Το ξερω ρε συ. Ηθελα να σε πειραξω λιγο. :grin: :grin: :grin:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Οπα οπα,μια απλη ερωτηση εκανα!Δεν κραζω κανεναν!
Απλα δεν εχω ιδεα γενικα με το επαγγελμα της και ειπα να ρωτησω,μην δαγκωνετε :-
δεν δαγκώνουμε κοπελιά αλλιώς θα πηγαίναμε σε κανένα zoo .
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Συγνώμη για την παρέμβαση, δεν την ξέρω την κοπέλα, αλλά θα ήθελα να πω την άποψή μου. Οκ, ίσως κάποιος ρώτησε κάτι πιο τολμητό την Κωνσταντίνα. Δεν ξέρω πώς το ρώτησε και αν ήταν prive ή όχι. Δεν σημαίνει ότι δεν σεβόμαστε την κάθε κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά. Πάντα υπάρχει ο τρόπος να ρωτήσεις κάτι που μπορεινα ενδιαφερει τον πελάτη.Εξάλλου εδώ, δε νομίζω να μπήκε η Κωνσταντίνα για να βρει φίλους. Αλλιώς δεν θα έλεγε ποια είναι και που δουλεύει.Δεν μπορώ να καταλάβω τον ρόλο ορισμένων αυλικών (?), φίλων, "νταβατζήδων", δεν ξέρω τι είναι, που μπαίνουν σε κάποια forums του site και νομίζουν ότι είναι τσιφλίκια τους.Και βλέπεις σε ένα φορουμ για παράδειγμα, να μιλάει η τάδε κοπέλα και όλο τα ίδια 2-3 άτομα...Οποιοσδήποτε πει κάτι άσχετο από αυτά που λέει η παρεϊτσα, στηλιτεύεται.Στο φινάλε, αυτοί οι κάποιοι, αν δεν είναι συνεργάτες της κάθε κοπελας που δουλεύει ως ιερόδουλος, δεν νομίζω να είναι οι αρχάγγελοι Γαβριήλ και Μιχαήλ, ούτε οι "φύλακες-άγγελοι" των κοριτσιών. Και κλείνοντας να επισημάνω και πάλι ότι η δουλειά της ιερόδουλου, για μένα δεν μειώνει το ήθος και τον τρόπο αντιμετώπισης της κάθε κοπέλας.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
είστε όλοι μα όλοι OFF-TOPIC και αυτό κοστίζει στο site κύριοι .
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Συγνώμη για την παρέμβαση, δεν την ξέρω την κοπέλα, αλλά θα ήθελα να πω την άποψή μου. Οκ, ίσως κάποιος ρώτησε κάτι πιο τολμητό την Κωνσταντίνα. Δεν ξέρω πώς το ρώτησε και αν ήταν prive ή όχι. Δεν σημαίνει ότι δεν σεβόμαστε την κάθε κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά. Πάντα υπάρχει ο τρόπος να ρωτήσεις κάτι που μπορεινα ενδιαφερει τον πελάτη.Εξάλλου εδώ, δε νομίζω να μπήκε η Κωνσταντίνα για να βρει φίλους. Αλλιώς δεν θα έλεγε ποια είναι και που δουλεύει.Δεν μπορώ να καταλάβω τον ρόλο ορισμένων αυλικών (?), φίλων, "νταβατζήδων", δεν ξέρω τι είναι, που μπαίνουν σε κάποια forums του site και νομίζουν ότι είναι τσιφλίκια τους.Και βλέπεις σε ένα φορουμ για παράδειγμα, να μιλάει η τάδε κοπέλα και όλο τα ίδια 2-3 άτομα...Οποιοσδήποτε πει κάτι άσχετο από αυτά που λέει η παρεϊτσα, στηλιτεύεται.Στο φινάλε, αυτοί οι κάποιοι, αν δεν είναι συνεργάτες της κάθε κοπελας που δουλεύει ως ιερόδουλος, δεν νομίζω να είναι οι αρχάγγελοι Γαβριήλ και Μιχαήλ, ούτε οι "φύλακες-άγγελοι" των κοριτσιών. Και κλείνοντας να επισημάνω και πάλι ότι η δουλειά της ιερόδουλου, για μένα δεν μειώνει το ήθος και τον τρόπο αντιμετώπισης της κάθε κοπέλας.
Θα σου απαντησω αμεσως σε αυτο. Το θεμα δεν ηταν η ερωτηση αυτη καθε αυτη αλλα παρ' οτι πηρε αρνητηκη απαντηση και ειδε οτι την κοπελα την ενοχλει το συνεχησε. Καταλαβες τωρα φιλε μου? :think: :think: :think:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Συγνώμη για την παρέμβαση, δεν την ξέρω την κοπέλα, αλλά θα ήθελα να πω την άποψή μου. Οκ, ίσως κάποιος ρώτησε κάτι πιο τολμητό την Κωνσταντίνα. Δεν ξέρω πώς το ρώτησε και αν ήταν prive ή όχι. Δεν σημαίνει ότι δεν σεβόμαστε την κάθε κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά. Πάντα υπάρχει ο τρόπος να ρωτήσεις κάτι που μπορεινα ενδιαφερει τον πελάτη.Εξάλλου εδώ, δε νομίζω να μπήκε η Κωνσταντίνα για να βρει φίλους. Αλλιώς δεν θα έλεγε ποια είναι και που δουλεύει.Δεν μπορώ να καταλάβω τον ρόλο ορισμένων αυλικών (?), φίλων, "νταβατζήδων", δεν ξέρω τι είναι, που μπαίνουν σε κάποια forums του site και νομίζουν ότι είναι τσιφλίκια τους.Και βλέπεις σε ένα φορουμ για παράδειγμα, να μιλάει η τάδε κοπέλα και όλο τα ίδια 2-3 άτομα...Οποιοσδήποτε πει κάτι άσχετο από αυτά που λέει η παρεϊτσα, στηλιτεύεται.Στο φινάλε, αυτοί οι κάποιοι, αν δεν είναι συνεργάτες της κάθε κοπελας που δουλεύει ως ιερόδουλος, δεν νομίζω να είναι οι αρχάγγελοι Γαβριήλ και Μιχαήλ, ούτε οι "φύλακες-άγγελοι" των κοριτσιών. Και κλείνοντας να επισημάνω και πάλι ότι η δουλειά της ιερόδουλου, για μένα δεν μειώνει το ήθος και τον τρόπο αντιμετώπισης της κάθε κοπέλας.
εξυπνουλι μου εσυ  :grin: :grin: :grin:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
ok φίλε KO(Y)MANTO.To κατάλαβα... Με συγχωρείτε κι εμένα...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Κωνσταντινα, Αντωνακι και φιλαρακια εγω σας καληνυχτιζω σιγα σιγα. Θα τα πουμε αυριο παλι.  :tired: :sleeping:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
παιδια εχει παει η ωρα 4 και εγω τωρα το ειδα και εχω να ξυπνησω 8 σας καληνυχτιζω ολλους αυριο δουλεια :tired:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλά εγώ τώρα το πρόσεξα μαλακία μεγάλη από τον φίλο .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
παιδια εχει παει η ωρα 4 και εγω τωρα το ειδα και εχω να ξυπνησω 8 σας καληνυχτιζω ολλους αυριο δουλεια :tired:
Καληνύχτα μωρουλίνι κωνσταντινουλίνι . :-* :-* :-* εγώ θα μείνω λίγο ακόμα και θα αποχωρίσω .
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα μωρακι μου. Για αλλη μια φορα περασα υπεροχα. ;) ;) ;) :-* :-* :-*
 

aggelos80

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε Κομάντο.....καλησπέρα σε όποιον είναι στο φορουμ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom