Νέα

Κωνσταντίνα Μεταξά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pecados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 353
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Δυστυχώς:undecided-old: Η μανα της στα νιατα της ηταν μεγαλη τσόντα!
6452b50e08c2f.jpg
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.828
Πόντοι
4.365
Αϊ στο διάλο ! είναι και παντρεμένη ?

Κατάφερε να πει το ναι από την κόκα ?


Τώρα το έψαξα ... σάπισε το μυαλό του του μαλάκα από το πολύ χλώριο ? :confused:
..ή το χλώριο...
ή οι σούπερ πιπες που θα του κανει το κορίτσι..... ε.. τον τρελάνανε..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
  • Like
Αντιδράσεις: ledis7

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Δυστυχώς:undecided-old: Η μανα της στα νιατα της ηταν μεγαλη τσόντα!
Ηταν πιο νορμάλ στα μυαλά της η μάνα της...το άκουσα για λίγο το αποβλακωμενο παρτσακλο σε εκπομπή lifestyle και άρχισα να σκέφτομαι πόσο χαμηλου επιπέδου είναι και ο άνδρας της για να καταλήξει με αυτήν και να την ανέχεται...πλήρης κατάπτωση...εδώ πέρα έτσι καταντανε τα παιδιά βιοπαλαιστών αν αυτοί αδιαφορούν και τα έχουν από μωρά με ένα κωλοκινητο στο χέρι ,δεν θα καταντήσουν έτσι παιδιά διάσημων και πλουσίων;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.382
Κριτικές
1
Like
35.457
Πόντοι
6.256
Με τα εκατομυρια του λεπα, οτι θελει κανει
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.079
Πόντοι
446
Τι είναι αυτή η μαλακία η δίπατη η σαγιονάρα που φοράει; Ε ρε @argyrotoxos που σας χρειάζεται...
Έχει κόμπλεξ με το ύψος της καθώς είναι μεγάλη τάπα. Την έχω πετύχει αρκετές φορές με τον πατέρα της παλιότερα, όταν της έψαχνε γαμπρό, όπου με τακούνια ήταν στο ίδιο ύψος. Όταν μάλιστα την είδα και με σαγιονάρα στην κλειστή παραλία της Βούλας (απέναντι από το Ασκληπιείο) πάλι με τον πατέρα της για μπάνιο, μιλάμε ο Λευτέρης της ρίχνει 10 ποντους για πλακα. Σε έξοδό της δε νομίζω να την πετύχετε ποτέ χωρίς τακούνια ή είναι συνεχεια σε κάτι τριπατους, τετράπατους κοθόρνους, μποτες κλπ.
Εντωμεταξύ μην ανοίξει το στόμα της. Τσιρίζει για οτιδηποτε. Πρέπει να ειναι η φωνή της ετσι βασικά.
Κοινώς για ένα ξεφτίλισμα για οποιον γουσταρει τα μινιόν και μέχρι εκεί.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.275
Like
34.874
Πόντοι
9.931
Πουτσομεζες για ξεφτυλισματα...

Το οτι ειναι παντρεμένη δεν λεει και κατι, ιδικα στην showbiz πιστευω γίνονται πολυ γαμοι για τα μάτια του κόσμου...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Έχει κόμπλεξ με το ύψος της καθώς είναι μεγάλη τάπα. Την έχω πετύχει αρκετές φορές με τον πατέρα της παλιότερα, όταν της έψαχνε γαμπρό, όπου με τακούνια ήταν στο ίδιο ύψος. Όταν μάλιστα την είδα και με σαγιονάρα στην κλειστή παραλία της Βούλας (απέναντι από το Ασκληπιείο) πάλι με τον πατέρα της για μπάνιο, μιλάμε ο Λευτέρης της ρίχνει 10 ποντους για πλακα. Σε έξοδό της δε νομίζω να την πετύχετε ποτέ χωρίς τακούνια ή είναι συνεχεια σε κάτι τριπατους, τετράπατους κοθόρνους, μποτες κλπ.
Εντωμεταξύ μην ανοίξει το στόμα της. Τσιρίζει για οτιδηποτε. Πρέπει να ειναι η φωνή της ετσι βασικά.
Κοινώς για ένα ξεφτίλισμα για οποιον γουσταρει τα μινιόν και μέχρι εκεί.
Eνω οι πλεμπαιες που κυκλοφορούν χειμωνιατικα με τα γαμωσπορτεξ είναι στο 1,75μ ξυπόλητες..:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:.απλά βαριουνται οι πλεμποσαυρες...αν πάνε σε κάνα γάμο η σε κάνα γυφτολα'ι'καδικο φυσικά και δεν θα βγουν με αυτά...είναι που είναι κοντές ,είναι και ασουλουπωτες και κυκλοφορούν με σπορτεξ...πόσο πιο κάτω δηλαδή;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.784
Κριτικές
62
Like
45.609
Πόντοι
9.297
Έχει κόμπλεξ με το ύψος της καθώς είναι μεγάλη τάπα. Την έχω πετύχει αρκετές φορές με τον πατέρα της παλιότερα, όταν της έψαχνε γαμπρό, όπου με τακούνια ήταν στο ίδιο ύψος. Όταν μάλιστα την είδα και με σαγιονάρα στην κλειστή παραλία της Βούλας (απέναντι από το Ασκληπιείο) πάλι με τον πατέρα της για μπάνιο, μιλάμε ο Λευτέρης της ρίχνει 10 ποντους για πλακα. Σε έξοδό της δε νομίζω να την πετύχετε ποτέ χωρίς τακούνια ή είναι συνεχεια σε κάτι τριπατους, τετράπατους κοθόρνους, μποτες κλπ.
Εντωμεταξύ μην ανοίξει το στόμα της. Τσιρίζει για οτιδηποτε. Πρέπει να ειναι η φωνή της ετσι βασικά.
Κοινώς για ένα ξεφτίλισμα για οποιον γουσταρει τα μινιόν και μέχρι εκεί.
Ευτυχώς την άκουσες κι εσύ να ανοίγει το στοματακι της και έχεις άποψη...γιατί κάποιοι μπορεί και να την γουστάρουν κιόλας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει κόμπλεξ με το ύψος της καθώς είναι μεγάλη τάπα. Την έχω πετύχει αρκετές φορές με τον πατέρα της παλιότερα, όταν της έψαχνε γαμπρό, όπου με τακούνια ήταν στο ίδιο ύψος. Όταν μάλιστα την είδα και με σαγιονάρα στην κλειστή παραλία της Βούλας (απέναντι από το Ασκληπιείο) πάλι με τον πατέρα της για μπάνιο, μιλάμε ο Λευτέρης της ρίχνει 10 ποντους για πλακα. Σε έξοδό της δε νομίζω να την πετύχετε ποτέ χωρίς τακούνια ή είναι συνεχεια σε κάτι τριπατους, τετράπατους κοθόρνους, μποτες κλπ.
Εντωμεταξύ μην ανοίξει το στόμα της. Τσιρίζει για οτιδηποτε. Πρέπει να ειναι η φωνή της ετσι βασικά.
Κοινώς για ένα ξεφτίλισμα για οποιον γουσταρει τα μινιόν και μέχρι εκεί.
Από πού να πάρει το υψος η ταλαίπωρη;
Από τους γίγαντες γονείς της;
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
31
Like
12.080
Πόντοι
3.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom