Νέα

Koλπικά υγρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jack_dalton
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jack_dalton

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Παίζει ρόλο το χρώμα από τα υγρά που κατεβάζει η γυναίκα κατά το σεξ;
Πρόσφατα είχα συζήτηση με φίλο μπουρδελιάρη και μου έλεγε πως όταν τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα) , σημαίνει οτι η γυναίκα ήρθε σε οργασμό , ενώ όταν είναι διάφανα ότι δεν ήρθε.
Ισχυεί κάτι τέτοιο;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
463
Πόντοι
21
Παίζει ρόλο το χρώμα από τα υγρά που κατεβάζει η γυναίκα κατά το σεξ;
Πρόσφατα είχα συζήτηση με φίλο μπουρδελιάρη και μου έλεγε πως όταν τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα) , σημαίνει οτι η γυναίκα ήρθε σε οργασμό , ενώ όταν είναι διάφανα ότι δεν ήρθε.
Ισχυεί κάτι τέτοιο;
ή ότι έχει κολπίτιδα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
Παίζει ρόλο το χρώμα από τα υγρά που κατεβάζει η γυναίκα κατά το σεξ;
Πρόσφατα είχα συζήτηση με φίλο μπουρδελιάρη και μου έλεγε πως όταν τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα) , σημαίνει οτι η γυναίκα ήρθε σε οργασμό , ενώ όταν είναι διάφανα ότι δεν ήρθε.
Ισχυεί κάτι τέτοιο;
τυπε στηριζουμε τα ζουμιά τα διάφανα. ειναι πιο νόστιμα και αφήνουν ελαφρια επίγευση μουνιλας στον ουρανίσκο. τα αλλα τα ασπρα σε αφήνουν με την αγωνια να πουμε. αλλοι λενε οτι πριν την περίοδο τα τεμαχια κατεβάζουν παχύ λευκό ζουμι. αλλοι λενε για μύκητες κλπ οταν τα υγρα εχουν κομματάκια σαν τυρι κοτατζ κλπ . τα παραπανω ισχυουν για κανονικούς μύστες. εξαιρείται ο τιτανασ υπερμυστης δημήτρης ξ που εχει αντεχει όλων των ειδων τα μουνοζουμα:coffee:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Παρε δειγμα και πηγαινε το στο χημειο του κρατους για βρεις απαντηση στο ερωτημα σου
Εδώ έχουμε καλύτερους επιστήμονες, για να πάρει απάντηση ο τύπος. Συγκαλώ την επιστημονική ομάδα του Μπου, να δώσει φως στην υπόθεση.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
τυπε στηριζουμε τα ζουμιά τα διάφανα. ειναι πιο νόστιμα και αφήνουν ελαφρια επίγευση μουνιλας στον ουρανίσκο. τα αλλα τα ασπρα σε αφήνουν με την αγωνια να πουμε. αλλοι λενε οτι πριν την περίοδο τα τεμαχια κατεβάζουν παχύ λευκό ζουμι. αλλοι λενε για μύκητες κλπ οταν τα υγρα εχουν κομματάκια σαν τυρι κοτατζ κλπ . τα παραπανω ισχυουν για κανονικούς μύστες. εξαιρείται ο τιτανασ υπερμυστης δημήτρης ξ που εχει αντεχει όλων των ειδων τα μουνοζουμα:coffee:

Τύπε εκεί που σαι κάτω από τις γέφυρες τα πρεζονια τι χρωμα κατεβάζουν ; :confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα)
Μάλλον κάποιος μόλις την είχε κρεμπιεδιάσει κι έμπλεξε το γυναικείο οργασμό με τα χυσια του Πάκη :2funny:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Παίζει ρόλο το χρώμα από τα υγρά που κατεβάζει η γυναίκα κατά το σεξ;
Πρόσφατα είχα συζήτηση με φίλο μπουρδελιάρη και μου έλεγε πως όταν τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα) , σημαίνει οτι η γυναίκα ήρθε σε οργασμό , ενώ όταν είναι διάφανα ότι δεν ήρθε.
Ισχυεί κάτι τέτοιο;
Τι μαλακίες βλέπουν τα ματάκια μου. Τέλος πάντων τύπε τα κίτρινα πράσινα να φοβάσαι. Τα υπόλοιπα έχουν να κάνουν με πολλούς παράγοντες όπως ο κύκλος, οι ορμονικές αλλαγές κτλ.
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
OP
OP
J

jack_dalton

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μαγκες γιατι το πλατιάζετε το θέμα; Μίλησα για τα φυσιολογικά διαυγές λευκά ή διάφανα υγρά που κατεβάζει η γκόμενα κατά το σεξ. Όχι για πρασινα , μπλε και φουξια.
 
OP
OP
J

jack_dalton

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Τι μαλακίες βλέπουν τα ματάκια μου. Τέλος πάντων τύπε τα κίτρινα πράσινα να φοβάσαι. Τα υπόλοιπα έχουν να κάνουν με πολλούς παράγοντες όπως ο κύκλος, οι ορμονικές αλλαγές κτλ.
Δηλαδή το αν είναι διάφανα , υπόλευκα ή λευκά σχετίζεται με τον κύκλο της γκόμενας ή τις ορμόνες της;
Εγώ πίστευα πως έχει να κάνει με την κατασκευή της γυναίκας , ότι δηλαδή άλλη γκόμενα θα βγάζει πιο διάφανα , άλλη πιο λευκά. Το φιλαράκι μου έλεγε έχει να κάνει με το αν ήρθε σε οργασμό ή γυναίκα. Πιαστο αυγό και κούρεφτο
 

Artemis♥️

Call-Girl
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.114
Like
36.909
Παίζει ρόλο το χρώμα από τα υγρά που κατεβάζει η γυναίκα κατά το σεξ;
Πρόσφατα είχα συζήτηση με φίλο μπουρδελιάρη και μου έλεγε πως όταν τα κολπικά υγρά είναι λευκά και παχύρευστα7 (που μοιάζουν με το ανδρικό σπέρμα) , σημαίνει οτι η γυναίκα ήρθε σε οργασμό , ενώ όταν είναι διάφανα ότι δεν ήρθε.
Ισχυεί κάτι τέτοιο;
Λευκά παχύρρευστα είναι περίπου μία βδομάδα πριν την περίοδο. Διάφανα κυρίως όταν είναι στις γόνιμες. Γενικώς τα διαφανή υγρά δειχνουν έναν υγιή κόλπο .
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.159
Πόντοι
9.846
Τι μαλακίες βλέπουν τα ματάκια μου. Τέλος πάντων τύπε τα κίτρινα πράσινα να φοβάσαι. Τα υπόλοιπα έχουν να κάνουν με πολλούς παράγοντες όπως ο κύκλος, οι ορμονικές αλλαγές κτλ.
Επιτέλους κι ένας σωστός.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.299
Πόντοι
1.446
Επίσης νομίζω ότι αν είναι πολύ κόκκινα ίσως υπάρχει πέτρα στα νεφρά...
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
31
Like
1.481
Πόντοι
1.071
Αν έχουν χρώμα άσπρο είναι αρρώστια...δεν πιστεύω να ήρθες σε επαφή.
Shame Facepalm GIF by MOODMAN
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.376
Κριτικές
12
Like
11.155
Πόντοι
3.296
Λευκά παχύρρευστα είναι περίπου μία βδομάδα πριν την περίοδο. Διάφανα κυρίως όταν είναι στις γόνιμες. Γενικώς τα διαφανή υγρά δειχνουν έναν υγιή κόλπο .

Αχ μανάρι μου, πόσα ξέρεις πόσα ξέρεις!

Φιλιά ρουφηχτα!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Δεν είμαι ειδικός αλλά απο οτι έχω δει απο cam girls , συνήθως πρώτα βγαίνει το άσπρο και μετά απο ώρα βγαίνει και το διάφανο αν κάνει squirt.

Επίσης άσχετο με το νήμα αλλά κάπως σχετικό με το παραπάνω. Tελευταία βλέπω πολύ ιαπωνικές τσόντες και σε μερικές απο αυτές βλέπω να τελειώνει η τύπισσα τον άντρα με το χέρι , και μετά αφου τελειώσει ο τύπος συνεχίζει να του τον παίζει και μερικοί βγάζουν κάτι σαν κατούρημα η σαν squirt διάφανο βγαίνει τέλος πάντων ... και μάλιστα ένας έβγαζε για ώρα μπορεί και για μισό λεπτό , ενώ ταυτόχρονα συνεχίζει να του τον παίζει.

Αλλά και εγω τις προάλλες που τον έπαιζα για ώρα , όμως το καθυστερούσα και δεν τελείωνα. Σε κάποια φάση έβγαλα αυτό το pre cum που λένε σε ποσότητα όμως. Μήπως αυτό είναι το ίδιο που βγάζουν και οι Ιάπωνες ποιός ξέρει :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom