Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mwnn

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε ματακια…σεβομαι απολυτως την ψυχοσυνθεση σου
από το ψυχοταρακουλο που επαθες..αλλά το λαθος σου
ηταν,ότι δεν ημουν εγω το αρμοδιο ατομο που θα σου
ελυνε το προβλημα σου..
Καλυτερα πρωτα να ειχες επισκεφθει έναν ψυχολογο και
υστερα την Κολωνου 30 Α.
Ακομα δεν καταλαβαινω το σημειο που λες ότι ενώ ενιωσες
να σου «φευγουν» και σταματησες το σπρωξιμο και βγηκες
για να δεις τι εγινε ….(όταν σου εφευγαν το ενιωσα κι εγω)
τελικα…..εκεί σ’εχασα…..
Τα ξαναρουφηξες μεσα…????
Γιατί μολις βγηκες, τα μεγαλα τσακιρικα και μπιρμπιλωτα μου ματια
ειδαν να κρεμεται από το πουλι σου η καποτα με τα σπερματοζωαρια
φυλακισμενα μεσα και κοιτωντας με με μισος που δεν μπορουσαν
να εισελθουν στο ωαριο μου για να κυησω(ευτυχως δηλαδη)
Αφου σου εφυγαν….εγω…τι επρεπε να κανω?
Να καθομουν να συνεχιζες το σπρωξιμο να μ’εφτανες Γλυφαδα?
Και για το 20ρικο που λες….πολύ ευχαριστως…αν ημουν
Φιλλανθρωπικο ιδρυμα…να σ’επαιρνα τσαμπα…!!!
Μη χειροτερα…
Σε όλα τα χρονια της πουτανικης μου καριερας…πρωτη φορα το
συνανταω αυτό…
Το να μην χυσει κάποιος και να μου κανει παραπονα…ε…τρωγεται
Αλλά να χυνει και να μου ζηταει τα ρεστα….
Α…που’σαι?Επειδη τελειωνει  αυτή η σεζον των εκπτωσεων….και
είναι κριμα να κλαις το 20αρικο…ελα παλι τον Φεβρουαριο κατά τις
31 να σε παρω που θα εχουμε ησυχια να κατσεις να το ευχαριστηθεις…
Ελπιζω μεχρι τοτε να έχεις ηρεμησει…και να είναι απολυτα συνδεμενο
το πουλι σου με το μυαλο σου…
Μακια

δυστυχώς σε αρκετά σημεία του κειμένου σου διακρίνω τουλάχιστον δόσεις  ειρωνείας και τέτοια συμπεριφορά με απωθεί (ακόμα) περισσότερο. - ακόμα και να ήθελα να μπω στον κόπο να σχολιάσω δεν το κάνω γιατί η συμπεριφορά και ο τρόπος που μιλάς και μονο δειχνει οτι δεν σεβεσαι το συνομιλητη σου.το ρεζουμε της υποθεσης ειναι αυτο και σε αυτο θα πρεπει να εστιασεις οσο μπορεις πιο πολυ:δυστυχώς ξεχνάς πως εκεί δεν ερχόμαστε για ένα απάνθρωπο πήδημα-xύσιμο αλλα και για κάποιο υποτυπώδες "ενδιαφέρον" και "στοργή" που θα κάνουν την διαφορα από όλες τις άλλες κοπέλες τις πιάτσας.

καλη συνεχεια σε ολους μας η ζωη ειναι μικρη άλλες φορες είμαστε μπροστά άλλοτε πίσω, ο αγώνας είναι μεγάλος και μακρύς!

αυτά τα λίγα δεν σκοπεύω να εμπλακώ σε περαιτέρω συζήτηση επί του θέματος.

 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Προς τους mods

Ασχημοι και κακοι mods
      Γιατι μου σβησατε τα posts
Που με τοσο κοπο και μερακι
      Αφιερωσα στο Κατερινακι
Και αν εχετε οπως λενε καρδια Μαλαμα
      Θα της τα στειλετε Παραυτα
Μην αφηνετε την καρδια μου να ραγιζει
      γιατι η Ψωλη μου γουργουριζει...
 

Επισκέπτης
κι από μένα κάτι προς ...mod
---
"Αν δεν είσαι ο Ξανθούλης, πρέπει να είσαι η Ειλεάνα Σαλιάγκου......" 
-----
Επειδή  δεν είμαι η "Ει"λεάνα Σαλιάγκου, είμαι άρρενος φύλου και έχω κάνει και ενημερώσεις --και χρήσιμες  συζητήσεις εδώ, αλλά εσύ είσαι θεσμικός (mod) του site,
και συνεχίζεις, λέω να κόψω  και τα ποιήματα  και να σας αποχαιρετήσω κιόλας. Μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω καλά.Αdiεux σ όλους τους συναγωνιστές.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Ενας ενας φευγουνε
      καιστο Μουνακι τρεχουνε
...Και οσο η Ψωλη ειναι Καρπερη
      σε καποιο Κωλακι θα κρυφτει....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
δυστυχώς σε αρκετά σημεία του κειμένου σου διακρίνω τουλάχιστον δόσεις  ειρωνείας και τέτοια συμπεριφορά με απωθεί (ακόμα) περισσότερο. - ακόμα και να ήθελα να μπω στον κόπο να σχολιάσω δεν το κάνω γιατί η συμπεριφορά και ο τρόπος που μιλάς και μονο δειχνει οτι δεν σεβεσαι το συνομιλητη σου.το ρεζουμε της υποθεσης ειναι αυτο και σε αυτο θα πρεπει να εστιασεις οσο μπορεις πιο πολυ:δυστυχώς ξεχνάς πως εκεί δεν ερχόμαστε για ένα απάνθρωπο πήδημα-xύσιμο αλλα και για κάποιο υποτυπώδες "ενδιαφέρον" και "στοργή" που θα κάνουν την διαφορα από όλες τις άλλες κοπέλες τις πιάτσας.

καλη συνεχεια σε ολους μας η ζωη ειναι μικρη άλλες φορες είμαστε μπροστά άλλοτε πίσω, ο αγώνας είναι μεγάλος και μακρύς!

αυτά τα λίγα δεν σκοπεύω να εμπλακώ σε περαιτέρω συζήτηση επί του θέματος.
Διαβαζω το ποστ σου…και συμμεριζομαι
τις αδυναμιες σου…ενώ μου έρχονται δακρυα
στα ματια…
Αλλά επειδη δεν ειμαι η Μαρθα Βουρτση αλλά η
Κατερινα…θα σου πω το εξης…
Εκεί ειμαι για έναν συγκεκριμενο σκοπο…
Ούτε φιλλανθρωπιες κανω…ούτε εξαιρεσεις..
Ότι μου δινουν δινω…και όπως μου φερονται
φερομαι..
Εκεί λειτουργω σαν ψυχρος εκτελεστης…με την
διαφορα ότι θελω να πιστευω ότι εκτελω το εργο μου
με τον καλυτερο δυνατο τροπο…
Αλιμονο αν εμπαινα στον καθεναν από σας και του επετρεπα
να μου κανει και να του κανω πράγματα με συναισθημα
πανω στο κορμί…και αγγιζοντας το μυαλο…
Τοτε θα επρεπε..ολες οι γυναικες να δουλευουν στα μπουρδελα
και ολοι οι αντρες να γαμανε εκεί…
Μην τα ισοπεδωνουμε όλα…
Να ξέρεις άλλη φορα…που βρίσκεσαι…και γιατί…
Αν εσυ έχεις καποιο προβλημα δεν φταιει ούτε εγω…ούτε
καμια «Κατερινα»..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Διαβαζω το ποστ σου…και συμμεριζομαι
τις αδυναμιες σου…ενώ μου έρχονται δακρυα
στα ματια…
Αλλά επειδη δεν ειμαι η Μαρθα Βουρτση αλλά η
Κατερινα…θα σου πω το εξης…
Εκεί ειμαι για έναν συγκεκριμενο σκοπο…
Ούτε φιλλανθρωπιες κανω…ούτε εξαιρεσεις..
Ότι μου δινουν δινω…και όπως μου φερονται
φερομαι..
Εκεί λειτουργω σαν ψυχρος εκτελεστης…με την
διαφορα ότι θελω να πιστευω ότι εκτελω το εργο μου
με τον καλυτερο δυνατο τροπο…
Αλιμονο αν εμπαινα στον καθεναν από σας και του επετρεπα
να μου κανει και να του κανω πράγματα με συναισθημα
πανω στο κορμί…και αγγιζοντας το μυαλο…
Τοτε θα επρεπε..ολες οι γυναικες να δουλευουν στα μπουρδελα
και ολοι οι αντρες να γαμανε εκεί…
Μην τα ισοπεδωνουμε όλα…
Να ξέρεις άλλη φορα…που βρίσκεσαι…και γιατί…
Αν εσυ έχεις καποιο προβλημα δεν φταιει ούτε εγω…ούτε
καμια «Κατερινα»..
γι αυτό λέω ότι.... όπου υπάρχει μυαλό όλα τα άλλα έρχονται μετά....μια γυναίκα πραγματίστρια και προσγειωμένη.....
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
κατερινα καταλαβαινω τι λες,αλλα πραγματικα δεν χρειαζοταν να τον αποπαρεις το φιλο.Με δυο λογια αυτο που ηθελε απ'οτι καταλαβαινω απο σενα ηταν τρυφεροτητα και οχι τοσο το πηδημα μοναχα.Ο ιδιος αλλωστε ανεφερε οτι ειχε προσφατα χωρισει με τη γυναικα του κι επομενως ειναι λογικο να νοιωθει ετσι.Νομιζω πραγματικα οτι αυτο που ηθελε απο σενα ηταν κυριως λιγη τρυφεροτητα και συναισθηματικη κατανοηση.Θα μου πεις φιλε εγω δεν ειμαι ψυχολογος και δεν ειμαι εκει για να μοιραζομαι συναισθηματα με τον καθενα και ετσι ειναι οντως,αλλα πολυ απλα θα μπορουσες αντι να τον αποπαρεις ετσι αποτομα,να του εξηγησεις ευγενικα οτι" φιλε μου εγω δεν ειμαι η γκομενα σου.τρυφεροτητα και στοργη στην κοπελλα σου,εγω δεν κανω αυτη τη δουλεια,δεν ειμαι εδω για να εχω συναισθηματικη επικοινωνια με τους πελατες,γιατι αλλιως θα τρελλενομουνα".Οπως ξερεις δεν ειμαστε ολοι οι αντρες ιδιοι και οι αναγκες του καθενος ειναι μοναδικες.Συμπερασμα: εχεις δικιο σε οσα λες,το καταλαβαινω απολυτα,αλλα πραγματικα μπορουσες να του το εξηγησεις με ευγενεια και χωρις τοσο ειρωνικο τονο.Αλλωστε ο φιλος μας,αν διαβασεις προσεκτικα το ποστ του,πουθενα δεν σε ειρωνευεται ουτε εχει ειρωνικο τονο σε οσα λεει.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Τρυφερα και Στοργικα
            Αγαπω
          σημαινει
...Το Μουνι σου αγρια
            Γαμω...
 

Επισκέπτης
Όλοι θέλουμε να νιώσει η κοπέλα αυτό που νιώθουμε και εμείς... ποίος από εμάς ενδιαφέρθηκε το πως νιώθει η κοπέλα;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
κατερινα καταλαβαινω τι λες,αλλα πραγματικα δεν χρειαζοταν να τον αποπαρεις το φιλο.Με δυο λογια αυτο που ηθελε απ'οτι καταλαβαινω απο σενα ηταν τρυφεροτητα και οχι τοσο το πηδημα μοναχα.Ο ιδιος αλλωστε ανεφερε οτι ειχε προσφατα χωρισει με τη γυναικα του κι επομενως ειναι λογικο να νοιωθει ετσι.Νομιζω πραγματικα οτι αυτο που ηθελε απο σενα ηταν κυριως λιγη τρυφεροτητα και συναισθηματικη κατανοηση.Θα μου πεις φιλε εγω δεν ειμαι ψυχολογος και δεν ειμαι εκει για να μοιραζομαι συναισθηματα με τον καθενα και ετσι ειναι οντως,αλλα πολυ απλα θα μπορουσες αντι να τον αποπαρεις ετσι αποτομα,να του εξηγησεις ευγενικα οτι" φιλε μου εγω δεν ειμαι η γκομενα σου.τρυφεροτητα και στοργη στην κοπελλα σου,εγω δεν κανω αυτη τη δουλεια,δεν ειμαι εδω για να εχω συναισθηματικη επικοινωνια με τους πελατες,γιατι αλλιως θα τρελλενομουνα".Οπως ξερεις δεν ειμαστε ολοι οι αντρες ιδιοι και οι αναγκες του καθενος ειναι μοναδικες.Συμπερασμα: εχεις δικιο σε οσα λες,το καταλαβαινω απολυτα,αλλα πραγματικα μπορουσες να του το εξηγησεις με ευγενεια και χωρις τοσο ειρωνικο τονο.Αλλωστε ο φιλος μας,αν διαβασεις προσεκτικα το ποστ του,πουθενα δεν σε ειρωνευεται ουτε εχει ειρωνικο τονο σε οσα λεει.
Βρε ματακια καταλαβαινω τι λες…
Αλλά οποια η θεσις μου όταν μπαινω μεσα
στο δωματιο και βλεπω έναν αντρα…γυμνο…
και τουμπανασκελα πανω στο κρεβάτι να με
περιμενει?
Με περιμενει να πιουμε καφε?
Με περιμενει να πιουμε μπυρες?
Με περιμενει να παιξουμε ταβλι?
Ως τι με περιμενει?
Εγω να μυρισω τα νυχια μου να καταλαβω
τις αναγκες του?
Η να πιασουμε ψιλοκουβεντουλα κανενα τεταρτο
να μπω στο κλιμα για να λειτουργησω αναλογα?
Κι εσυ(παραδειγμα)και κάθε εσυ…να περιμενουν στα
διπλανα δωματια κι εγω να σας εχω γραμμενους
κανονικα?
Τελικα με ποια ιδιοτητα να ερχομαι?
Αποφασιστε….
Να ξερω για να μην γδυνομαι τσαμπα…!!!
 

monak82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
κατερινουλα σημερα εισαι ανοικτα μαλλον οχι ε!!!?

 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
κι από μένα κάτι προς ...mod
---
Επειδή  δεν είμαι η "Ει"λεάνα Σαλιάγκου, είμαι άρρενος φύλου και έχω κάνει και ενημερώσεις --και χρήσιμες  συζητήσεις εδώ, αλλά εσύ είσαι θεσμικός (mod) του site,
και συνεχίζεις, λέω να κόψω  και τα ποιήματα  και να σας αποχαιρετήσω κιόλας. Μάλλον κάτι δεν καταλαβαίνω καλά. Αdiεux σ όλους τους συναγωνιστές.

Συγνώμη αν σε έθιξα φίλε. Πλάκα έκανα, φαίνεται ότι δεν έχουμε την ίδια αίσθηση χιούμορ. Νο problem με τα ποιήματά σου και με τα post σου. Εγώ σταματάω να τα σχολιάζω.

"Η"λεάνα είναι το σωστό ε?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Περναγα τωρα με τ'αμαξι στην οδο Κολωνου και παρατηρησα να παραξενο φαινομενο...
Υπηρχαν εναλλαγες παρακμης(βρωμικα μπουρδελα,κατι σκατομαγαζα,γυφτοι...κτλ) και πολυτελειας(ενα πολυτελες ξενοδοχειο,μια ωραια λευκη καφετερια κτλ)
Κατι σαν την Νοτια και Βορεια Ιταλια...
...μαλλον οσοι τα κονομανε απο την πορνεια ανεβαινουν επιπεδο...!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όλοι θέλουμε να νιώσει η κοπέλα αυτό που νιώθουμε και εμείς... ποίος από εμάς ενδιαφέρθηκε το πως νιώθει η κοπέλα;

Άμα σε ενδιέφερε θα της έδινες το 20άρι (ή 200άρι) χωρίς να μπεις καθόλου μέσα!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
...Περναγα τωρα με τ'αμαξι στην οδο Κολωνου και παρατηρησα να παραξενο φαινομενο...
Υπηρχαν εναλλαγες παρακμης(βρωμικα μπουρδελα,κατι σκατομαγαζα,γυφτοι...κτλ) και πολυτελειας(ενα πολυτελες ξενοδοχειο,μια ωραια λευκη καφετερια κτλ)
Κατι σαν την Νοτια και Βορεια Ιταλια...
...μαλλον οσοι τα κονομανε απο την πορνεια ανεβαινουν επιπεδο...!
Αστα να πανε….μπουρδελο την εχουν
κανει την περιοχη….
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
κατερινα καταλαβαινω τι λες,αλλα πραγματικα δεν χρειαζοταν να τον αποπαρεις το φιλο.Με δυο λογια αυτο που ηθελε απ'οτι καταλαβαινω απο σενα ηταν τρυφεροτητα και οχι τοσο το πηδημα μοναχα.Ο ιδιος αλλωστε ανεφερε οτι ειχε προσφατα χωρισει με τη γυναικα του κι επομενως ειναι λογικο να νοιωθει ετσι.Νομιζω πραγματικα οτι αυτο που ηθελε απο σενα ηταν κυριως λιγη τρυφεροτητα και συναισθηματικη κατανοηση.Θα μου πεις φιλε εγω δεν ειμαι ψυχολογος και δεν ειμαι εκει για να μοιραζομαι συναισθηματα με τον καθενα και ετσι ειναι οντως,αλλα πολυ απλα θα μπορουσες αντι να τον αποπαρεις ετσι αποτομα,να του εξηγησεις ευγενικα οτι" φιλε μου εγω δεν ειμαι η γκομενα σου.τρυφεροτητα και στοργη στην κοπελλα σου,εγω δεν κανω αυτη τη δουλεια,δεν ειμαι εδω για να εχω συναισθηματικη επικοινωνια με τους πελατες,γιατι αλλιως θα τρελλενομουνα".Οπως ξερεις δεν ειμαστε ολοι οι αντρες ιδιοι και οι αναγκες του καθενος ειναι μοναδικες.Συμπερασμα: εχεις δικιο σε οσα λες,το καταλαβαινω απολυτα,αλλα πραγματικα μπορουσες να του το εξηγησεις με ευγενεια και χωρις τοσο ειρωνικο τονο.Αλλωστε ο φιλος μας,αν διαβασεις προσεκτικα το ποστ του,πουθενα δεν σε ειρωνευεται ουτε εχει ειρωνικο τονο σε οσα λεει.

Θα συμφωνήσω ότι τον αποπήρε άγρια, και μόνο ένας άντρας επιτρέπεται να κλοτσάει τα αρχίδια ενός άντρα.
 

mikeman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί είναι Κολωνού 30Α, έτσι;(γιατι διάβασα και 32Β). Λεω να περάσω αύριο(Δευτέρα) το απογευμα μετά τις 5, θα είναι ανοιχτό και ποιες κοπέλες θα δουλεύουν; Υπάρχουν προφυλακτικά ή πρέπει να φέρω δικά μου(παιδια δεν ξέρω τίποτε απο μπουρδέλα, πρώτη φορά).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom