Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsakmaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, κάλη χρονιά!!! Κατέρινα δουλεύεις σήμερα η αύριο; Έχω διάβασει τα καλύτερα για σένα και λέω να πέρασω μιά βόλτα. (Όποιος ξέρει τι ώρα δουλέύει ας πει!)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
psolaras78
Ειδήμων

Συνδεδεμένος

Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 913




  Απ: Σαν δεν ντρέπεσαι...Για ποια με πέρασες??
« Απάντηση #76 στις: Σήμερα στις 04:33 » Παράθεση

Παράθεση από: KATERINA69 στις Σήμερα στις 04:26
οποιος θελει την αποψη μου σε θεμα που μπορω και ξερω να απαντησω…..ας μου κανει ένα σφυριγμα…κι ερχομαι….!!!!


Γνωριζεις μηπως το ωραριο σου αυτη την εβδομαδα?




Δεν ξερω….το πιο πιθανο από Δευτερα…απογευματινες ωρες…!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πολλα θαυμαστικα βαζεις παντα,ισως επειδη κανεις την εκπληξη και ΄΄κλεβεις''την παρασταση,ειναι ενα reality με σενα εδω μεσα,anyway πιστευω να τα πουμε συντομα στο ζεστο ροζ χωρο σου
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πολλα θαυμαστικα βαζεις παντα,ισως επειδη κανεις την εκπληξη και ΄΄κλεβεις''την παρασταση,ειναι ενα reality με σενα εδω μεσα,anyway πιστευω να τα πουμε συντομα στο ζεστο ροζ χωρο σου
Reality???Aχαχαχαχαχα….μονο που εδώ…δεν είναι Big brother….
Είναι Big bourdel-lover….!!!
Ααααχαχαχαχαχαχαχα…..!!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
baby-45.GIF
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Κατερινάκι εχεις καμιά φωτο σου να σε δούμε και εμεις οι ασχετοι?
 

Επισκέπτης
Pε Kατερινα ποτε δουλευεις?
Eχω ερθει αρκετες φορες για παρτη σου αλλα ποτε δεν σε πετυχα... :(

AAA...Xρονια πολλα σε ολους!
 

Επισκέπτης
πρεπει να ειναι παντως μουναρα.καλυτερα να μην δειξεις σε κανεναν φωτογραφια κατερινα για να μας ξηταρεις την φαντασια,αμα τα εχουμε ολα στο πιατο παει¨..ασε που εαν μας δειξεις θα κατσουμε μπροστα στην οθονη κ θα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μην την χαλασουμε καινουργια οθονη
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πρεπει να ειναι παντως μουναρα.καλυτερα να μην δειξεις σε κανεναν φωτογραφια κατερινα για να μας ξηταρεις την φαντασια,αμα τα εχουμε ολα στο πιατο παει¨..ασε που εαν μας δειξεις θα κατσουμε μπροστα στην οθονη κ θα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: μην την χαλασουμε καινουργια οθονη
Mια φορα παντως περασα υπεροχα με την Κατερινα,εχει γραψει και η ιδια, απογευματινες ωρες απο Δευτερα εργαζεται
 

Επισκέπτης
εγω δεν εχω παει αλλα για να λετε για σιλικονη για κοκκινες στριγκαρες με αγιοβασιλιατικα σκουφια κλπ ειναι ανωμαλαρα η κατερινα.εγω προτεινω σε οσους το σκεφτονται να πανε με κλειστα ματια k να μην  :think: :think: γιατι τοτε :jerking: :jerking: :jerking:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μια δοκινή θα σας πείσει.... :grin: ;)
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα δυο φορες σήμερα (η τελευταια πριν μια ώρα περίπου) και το τσαρδί της Κατερίνας ήταν κλειστό. Τι έγινε και σήμερα Κυριακάτικα είναι κλειστό το μαγαζί;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ε.. μπρεί να έτυχε....
και πριν λίγες μέρες που πήγα κατά τς 01:30, κλειστό
ήταν...
Το σπίτι έχει περίεργο ωράριο...
Η Κατερίνα θα μας διαφωτίσει
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Μου φαίνεται πρέπει να βάλουμε μία ένδειξη στο site, για το αν είναι ανοιχτό το μαγαζί, όμως και μία live webcam που να δείχνει αν και πόσο κόσμο έχει
 

Επισκέπτης
Πέρασα δυο φορες σήμερα (η τελευταια πριν μια ώρα περίπου) και το τσαρδί της Κατερίνας ήταν κλειστό. Τι έγινε και σήμερα Κυριακάτικα είναι κλειστό το μαγαζί;
μπορεί να πείναγε και να είχε πεταχθεί στο σχετικά κοντινό γνωστό μπριζολάδικο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μου φαίνεται πρέπει να βάλουμε μία ένδειξη στο site, για το αν είναι ανοιχτό το μαγαζί, όμως και μία live webcam που να δείχνει αν και πόσο κόσμο έχει

... δελτίο κίνησης από τον Σκάι;;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά ALEXXX...το αβαταρ σου είναι άπαιχτο...πολύ μου κάνει ο γλομπέος σε γκάνγκστερ στύλ....
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Eχθες μετα απο καιρο εμφανιστηκε παλι το κατερινιο...Τα λογια ειναι περιτα για αυτο το  κοριτσι.αααααααχ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom