Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolovronths

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
Παίδες καλησπερα επειδη ειμαι θεσσαλονικη εδω καποιο καιρο και μου άρεσε το μαγαζι απρόοπτο στην γιαννιτσων ξερετε κανενα αλλο παρόμοιο . Ευχαριστω πολυ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παίδες καλησπερα επειδη ειμαι θεσσαλονικη εδω καποιο καιρο και μου άρεσε το μαγαζι απρόοπτο στην γιαννιτσων ξερετε κανενα αλλο παρόμοιο . Ευχαριστω πολυ
Δε μας είπες όμως λεπτομέρειές Για το απρόοπτο εμείς γιατί να σου πούμε Για άλλο
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
744
Like
1.819
Πόντοι
206
Να κάνω ξανά μια ερώτηση αν και είναι απ' τα πιο πεθαμένα νήματα. Μάλλον κάποιοι θέλουν να είναι αποκλειστικοι θαμώνες. Το sfina cafe bar είναι κωλομπαρο και αν ναι ξέρει κανείς λεπτομέρειες;
 

psolovronths

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
15
Like
9
Πόντοι
0
Δε μας είπες όμως λεπτομέρειές Για το απρόοπτο εμείς γιατί να σου πούμε Για άλλο
Φιλε μου καλησπερα δεν ήξερα οτι υπαρχει ενδιαφέρον παρόλα αυτα θα σας πω. Πρόκειται για ενα μαγαζι που βρίσκεται στο δεύτερο όροφο διαγώνια απο το she’ll στη πολυκατοικία πρόκειται για ενα μαγαζι γαβγαδικο και ετσι με γυναίκες άνω τον 50 με παρεα αλλες φορες μόνες με άντρες πανε και άντρες αλλα δεν ειναι να πας μεγάλη ψολο παρεα παρόλα αυτα ειναι για μπαλαδόρους που ξερουν πως ξεκινάνε ολα με χορούς κανα κερασμένο ποτο βλέμματα και και και…. Αξίζει να το επισκεφθείτε οταν χειμωνιάσει καλα να ξερετε ομως ΔΕΝ ειναι κολωμπαρο
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο νήμα. Από κωλομπαρα δεν έχω καμία εμπειρία. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί που να έχει χώρο που να γίνονται και παραπάνω πράγματα πέρα από κέρασμα ποτού, παρέα κλπ.
 

palalon

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο νήμα. Από κωλομπαρα δεν έχω καμία εμπειρία. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί που να έχει χώρο που να γίνονται και παραπάνω πράγματα πέρα από κέρασμα ποτού, παρέα κλπ.
Δεν αξιζει πιστευω, γιατι θα δωσεις πιο πολλα αφου θες το κατι παραπανω
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Αν ξέρει κανείς τι παίζει βέβαια στο μετρο στο κωλομπαρο στη Μαρτίου… εχω ακούσει πηδάς πίσω από το παραβάν . Δουλεύουν εκεί και η Χριστίνα με τη Κατερίνα που δούλευαν στο εξ λαβ και κάναν παιχνίδι. Μου άρεσε μια Δήμητρα που δουλεύει εκεί. Ξέρει κανείς αν κάνει τίποτα παραπάνω από παρέα και ποτό;
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Καλησπέρα συναγωνιστές
Αν ξέρει κανείς τι παίζει βέβαια στο μετρο στο κωλομπαρο στη Μαρτίου… εχω ακούσει πηδάς πίσω από το παραβάν . Δουλεύουν εκεί και η Χριστίνα με τη Κατερίνα που δούλευαν στο εξ λαβ και κάναν παιχνίδι. Μου άρεσε μια Δήμητρα που δουλεύει εκεί. Ξέρει κανείς αν κάνει τίποτα παραπάνω από παρέα και ποτό;
Χριστίνα και Δήμητρα ξέρω, παίζει και παραπάνω αν θέλεις
Κατερίνα ποια εννοείς; Πώς είναι;
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Χριστίνα και Δήμητρα ξέρω, παίζει και παραπάνω αν θέλεις
Κατερίνα ποια εννοείς; Πώς είναι;
Η κατερινα είναι μια με μαυρο μαλλί γύρω στα 50
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η κατερινα είναι μια με μαυρο μαλλί γύρω στα 50
Η Δήμητρα γνωρίζεις μήπως ποσα ζητάει για παιχνίδι;
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
215
Like
362
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές
Αν ξέρει κανείς τι παίζει βέβαια στο μετρο στο κωλομπαρο στη Μαρτίου… εχω ακούσει πηδάς πίσω από το παραβάν . Δουλεύουν εκεί και η Χριστίνα με τη Κατερίνα που δούλευαν στο εξ λαβ και κάναν παιχνίδι. Μου άρεσε μια Δήμητρα που δουλεύει εκεί. Ξέρει κανείς αν κάνει τίποτα παραπάνω από παρέα και ποτό;
Αυτο το Μετρο σε ποιο υψος ειναι στην Μαρτιου γιατι στην Google με βγαζει ενα Σπορτ καφε...μηπως ειναι αυτο?
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.092
Πόντοι
376
Η Δήμητρα γνωρίζεις μήπως ποσα ζητάει για παιχνίδι;
Δε νομίζω να έχουν σταθερή ταρίφα, απ ότι κατάλαβα είναι όπως σε κόψουν

Στα Μουδανιά πριν 5-6 χρόνια πήγαινα στο Playboy στην παλιά εθνική οδό, παραδίπλα από το τωρινό bruno cafe (για όσους θέλουν να ψάξουν στο google maps)
Επίσης πέρασα 2-3 φορές και από ένα άλλο μέσα στο χωριό κάπου δίπλα σ ένα σύνδεσμο του άρη, πιο light μαγαζί καμιά σχέση με τα γούστα στο playboy
Ξέρουμε αν υπάρχουν πια;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτο το Μετρο σε ποιο υψος ειναι στην Μαρτιου γιατι στην Google με βγαζει ενα Σπορτ καφε...μηπως ειναι αυτο?
αυτό. από νωρίς ειναι καφέ και το βράδυ βγαίνει ο Mr. Hyde.... Στους αγώνες θα φας και σουβλάκια
 
  • Like
Αντιδράσεις: iosiff

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Like
16
Πόντοι
0
Αυτο το Μετρο σε ποιο υψος ειναι στην Μαρτιου γιατι στην Google με βγαζει ενα Σπορτ καφε...μηπως ειναι αυτο?
Είναι λίγο πιο κάτω από τη δελφων. Όπως κατεβαίνεις τη Μαρτίου στο δεξί σου χέρι στρίβεις στη Σόλωνος από τη μεριά που έχει ένα φαρμακείο
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
215
Like
362
Πόντοι
21
Είναι λίγο πιο κάτω από τη δελφων. Όπως κατεβαίνεις τη Μαρτίου στο δεξί σου χέρι στρίβεις στη Σόλωνος από τη μεριά που έχει ένα φαρμακείο
Στην Google γραφει οδο Χαλκιδηκης...
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
188
Like
217
Πόντοι
21
Δε νομίζω να έχουν σταθερή ταρίφα, απ ότι κατάλαβα είναι όπως σε κόψουν

Στα Μουδανιά πριν 5-6 χρόνια πήγαινα στο Playboy στην παλιά εθνική οδό, παραδίπλα από το τωρινό bruno cafe (για όσους θέλουν να ψάξουν στο google maps)
Επίσης πέρασα 2-3 φορές και από ένα άλλο μέσα στο χωριό κάπου δίπλα σ ένα σύνδεσμο του άρη, πιο light μαγαζί καμιά σχέση με τα γούστα στο playboy
Ξέρουμε αν υπάρχουν πια;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αυτό. από νωρίς ειναι καφέ και το βράδυ βγαίνει ο Mr. Hyde.... Στους αγώνες θα φας και σουβλάκια

η Κατερίνα πρόσφατα ζήτησε 70 μόνο για πίπα στο παραβάν.
Η είσοδος είναι από την Σόλωνος. google maps
Κυριακές δουλεύει σαν sports cafe
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
744
Like
1.819
Πόντοι
206
Θα συνεχίσω να ρωτάω μήπως βρεθεί κάποιος να γνωρίζει. Το sfina cafe bar είναι κωλομπαρα; Έχει κάτι καυλιά στο bar και φαίνεται να διευθύνει μια μεγαλύτερη καύλα με παιδί. Οι πληροφορίες είναι από φώτο και από τα προφίλ τους οπότε όλα είναι σχετικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom