Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

psolovronths

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες καλησπερα επειδη ειμαι θεσσαλονικη εδω καποιο καιρο και μου άρεσε το μαγαζι απρόοπτο στην γιαννιτσων ξερετε κανενα αλλο παρόμοιο . Ευχαριστω πολυ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Παίδες καλησπερα επειδη ειμαι θεσσαλονικη εδω καποιο καιρο και μου άρεσε το μαγαζι απρόοπτο στην γιαννιτσων ξερετε κανενα αλλο παρόμοιο . Ευχαριστω πολυ
Δε μας είπες όμως λεπτομέρειές Για το απρόοπτο εμείς γιατί να σου πούμε Για άλλο
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
670
Like
1.595
Πόντοι
206
Να κάνω ξανά μια ερώτηση αν και είναι απ' τα πιο πεθαμένα νήματα. Μάλλον κάποιοι θέλουν να είναι αποκλειστικοι θαμώνες. Το sfina cafe bar είναι κωλομπαρο και αν ναι ξέρει κανείς λεπτομέρειες;
 

psolovronths

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Δε μας είπες όμως λεπτομέρειές Για το απρόοπτο εμείς γιατί να σου πούμε Για άλλο
Φιλε μου καλησπερα δεν ήξερα οτι υπαρχει ενδιαφέρον παρόλα αυτα θα σας πω. Πρόκειται για ενα μαγαζι που βρίσκεται στο δεύτερο όροφο διαγώνια απο το she’ll στη πολυκατοικία πρόκειται για ενα μαγαζι γαβγαδικο και ετσι με γυναίκες άνω τον 50 με παρεα αλλες φορες μόνες με άντρες πανε και άντρες αλλα δεν ειναι να πας μεγάλη ψολο παρεα παρόλα αυτα ειναι για μπαλαδόρους που ξερουν πως ξεκινάνε ολα με χορούς κανα κερασμένο ποτο βλέμματα και και και…. Αξίζει να το επισκεφθείτε οταν χειμωνιάσει καλα να ξερετε ομως ΔΕΝ ειναι κολωμπαρο
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο νήμα. Από κωλομπαρα δεν έχω καμία εμπειρία. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί που να έχει χώρο που να γίνονται και παραπάνω πράγματα πέρα από κέρασμα ποτού, παρέα κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom