Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.155
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Μαγκες εντελως ασχετο... Nikoll Nikki τι φαση? Κάθε μήνα αλλού... Γενικά έχει κανείς γνώση επί της κυρίας?
 

Wollf77

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
29
Like
21
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Είμαι μέλος του forum εδώ και καιρό αλλά , ερασιτέχνης στο σπορ απλά μόνο αναγνώστης κάποιων σελίδων εδώ.
Δεν έχω ξανά γράψει, πρώτη φορά,
Έκανα την υπέρβαση και επέλεξα να πάω για ποτό (καθημερινή)σε ένα μαγαζί {{ ΜΟΡΓΚΑΝ }}
Είχε περίπου 6 κοπέλες (3-4) πολύ σέξυ(δεν ξέρω ονόματα για να σας βοηθήσω)
Σε εμένα ήρθε μια Νάντια αν θυμάμαι καλά μιλούσε σπαστά ελληνικά, ωραίο μωρό και σε ηλικία μικρή κάθησα περίπου μία ώρα ,για πρώτη φορά , μου άρεσε , θα ξανά πάω σίγουρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Είμαι μέλος του forum εδώ και καιρό αλλά , ερασιτέχνης στο σπορ απλά μόνο αναγνώστης κάποιων σελίδων εδώ.
Δεν έχω ξανά γράψει, πρώτη φορά,
Έκανα την υπέρβαση και επέλεξα να πάω για ποτό (καθημερινή)σε ένα μαγαζί {{ ΜΟΡΓΚΑΝ }}
Είχε περίπου 6 κοπέλες (3-4) πολύ σέξυ(δεν ξέρω ονόματα για να σας βοηθήσω)
Σε εμένα ήρθε μια Νάντια αν θυμάμαι καλά μιλούσε σπαστά ελληνικά, ωραίο μωρό και σε ηλικία μικρή κάθησα περίπου μία ώρα ,για πρώτη φορά , μου άρεσε , θα ξανά πάω σίγουρα
Καλή επιλογή έκανες φίλε από τα πιο καλά μαγαζιά στην κατηγορία του
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους. Είμαι μέλος του forum εδώ και καιρό αλλά , ερασιτέχνης στο σπορ απλά μόνο αναγνώστης κάποιων σελίδων εδώ.
Δεν έχω ξανά γράψει, πρώτη φορά,
Έκανα την υπέρβαση και επέλεξα να πάω για ποτό (καθημερινή)σε ένα μαγαζί {{ ΜΟΡΓΚΑΝ }}
Είχε περίπου 6 κοπέλες (3-4) πολύ σέξυ(δεν ξέρω ονόματα για να σας βοηθήσω)
Σε εμένα ήρθε μια Νάντια αν θυμάμαι καλά μιλούσε σπαστά ελληνικά, ωραίο μωρό και σε ηλικία μικρή κάθησα περίπου μία ώρα ,για πρώτη φορά , μου άρεσε , θα ξανά πάω σίγουρα
Που είναι αυτό το μαγαζί;
Επίσης στο πλυντήριο αυτοκινήτων που είναι στον Εύοσμο δίπλα στα νεκροταφεία το Άλμπερτ Παρκ παίζει τίποτα;
 

Wollf77

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
29
Like
21
Πόντοι
0
Που είναι αυτό το μαγαζί;
Επίσης στο πλυντήριο αυτοκινήτων που είναι στον Εύοσμο δίπλα στα νεκροταφεία το Άλμπερτ Παρκ παίζει τίποτα;
Αυτό που ψάχνεις είναι πίσω από ένα βενζινάδικο μεγάλης φίρμας?
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Αυτό που ψάχνεις είναι πίσω από ένα βενζινάδικο μεγάλης φίρμας?
Ναι ναι πισω απο ενα shell δεν ειναι οτι το ψαχνω απλα ξερει καποιος αν παιζει κανενα παιχνιδι με τα κοριτσια η απλα πλενεις το αυτοκινητο και πινεις το ποτο; παιζει κανενα δωματιο να δωσουμε πονο;
 

Wollf77

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
29
Like
21
Πόντοι
0
Ναι ναι πισω απο ενα shell δεν ειναι οτι το ψαχνω απλα ξερει καποιος αν παιζει κανενα παιχνιδι με τα κοριτσια η απλα πλενεις το αυτοκινητο και πινεις το ποτο; παιζει κανενα δωματιο να δωσουμε πονο;
Από τα λίγα που ξέρω είναι ότι έχει όμορφα κορίτσια για ποτό αλλά πιστεύω τίποτα παραπάνω έχω πάει εκεί 2-3 φορές ποιο πολύ βλέπεις παράνομα ζευγάρια και ωραίες κυρίες μέσα από το μπάρ
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Από τα λίγα που ξέρω είναι ότι έχει όμορφα κορίτσια για ποτό αλλά πιστεύω τίποτα παραπάνω έχω πάει εκεί 2-3 φορές ποιο πολύ βλέπεις παράνομα ζευγάρια και ωραίες κυρίες μέσα από το μπάρ
Καλά παράνομα ζευγάρια άνετα, εγώ εκεί συναντιομουν με μια παντρεμένη καλή δικαιολογία για αυτήν επίσης δίπλα ερημική τοποθεσία. Απλά όταν πήγα είδα κ όμορφα κορίτσια και σκέφτηκα μήπως παρέχουν και τίποτα άλλο.
Ευχαριστώ για την απάντηση
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Καλά παράνομα ζευγάρια άνετα, εγώ εκεί συναντιομουν με μια παντρεμένη καλή δικαιολογία για αυτήν επίσης δίπλα ερημική τοποθεσία. Απλά όταν πήγα είδα κ όμορφα κορίτσια και σκέφτηκα μήπως παρέχουν και τίποτα άλλο.
Ευχαριστώ για την απάντηση
Τελικά τι έχουμε με το μαγαζί εκεί;
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Στο Κορδελιο είναι
Στο Κορδελιό είναι έχει 10 με 12 γυναίκες και η ποιο πολλές είναι ανεμβολιαστες που το μόνο που της ενδιαφέρει είναι τα ποτά κ όχι η υγεία τούς αφού της βλέπεις να φιλάνε τον έναν κ τον άλλον για πλάκα!!!!Το μόνο που λέω είναι προσοχή μάγκες Τπτ άλλο!!!!Νικ Εύοσμος
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Στο Κορδελιό είναι έχει 10 με 12 γυναίκες και η ποιο πολλές είναι ανεμβολιαστες που το μόνο που της ενδιαφέρει είναι τα ποτά κ όχι η υγεία τούς αφού της βλέπεις να φιλάνε τον έναν κ τον άλλον για πλάκα!!!!Το μόνο που λέω είναι προσοχή μάγκες Τπτ άλλο!!!!Νικ Εύοσμος
δηλαδη αυτο το metro cafe κωλομπαρο ειναι?
γιατι η περιγραφη ειναι sport cafe...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Είναι του ίδιου ιδιοκτήτη με το playboy (παλιές Σευχέλες). Δεν έχει ανοίξει μετά τη λήξη του lockdown και τα κορίτσια συνεχίζουν πια τις εργασίες τους στο μετρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom